o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Żona z biura matrymonialnego

1 «   7 8 9 Strony tematu:
[01.10.2015] 20:50
Anna Maria
marta 15 (12.05.2012.10 12:48):
Witam serdecznie ja byłam w duet centrum kaszana, wcześniej czytałąm negatywne opinie, ale po pierwsze byłam zdesperowana, a po drugie chiałam sama spróbowa, na maile odpowiadają i owszem, ale zapłaciłam tyle kasy za usługę, że oczekiwałam ruchów z ich strony, a ciągle musiałam się prosic, żeby kogoś zaoferowali, ciągle zwlekali z przedstawieniem kogoś, za 1000 zł uważam że na pół roku to powinnam miec z 20 ofert a przez pierwszy miesiąc dostałam jednego potem z niego zrezygnowałam czekałam znowu miesiąc, i to jeszcze oni dobierali kurcze, babka w biurze niemiła, powinnam się wycofac, ale nigdzie nie chodzę nikogo nie poznaję liczyłam że coś tu będzie, ale się przeliczyłam , naciągacze i tyle, a piszą, że wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom, a na spotkaniu pani powiedziała, że gdyby oni czytali nasze wymagania to nikogo by nie [połączyli to czytają czy nie, strata kasy 1000 zł i kaszana

Polecam Ci Biuro matrymonialne Marta Wroclaw tel 606116509 .Nic nie wplacasz ,traktuja Cie jak Czlowieka ,pelni empatii i bardzo ludzcy .
Wyszlam za maz z tegoz biura .
Pozdrawiam serdecznia
Anna Maria
[01.11.2015] 14:05
DosiaSamosia
Tylko nie biuro serenada, chyba, że ktoś chce przeglądać stos ofert wszystkich jak leci i samemu dzwonić do danej osoby i prosić się o spotkanie. Żenada. Dałam się namówić na inne biuro też ogólnopolskie z Warszawy ale już widzę, że to w ogóle nie działa. Szkoda kasy, lepiej sobie zafundować jakiś wyjazd i odpocząć.
[15.02.2016] 12:24
tai4
Duet Centrum to oszustwo!!!
Jeśli ktoś chce skorzystać z ich "oferty" to zalecam osobiste (!)odwiedziny w biurze i poproszenie o pokazanie bazy klientów.
Oni wyłudzają pieniądze (985zł za 6 miesięcy),a potem zwodzą.
Gdy wymówiłam swoją umowę po 1 miesiącu-okazało się,że nie należy mi się zwrot żadnych (!) pieniędzy!
Ostrzegam!!!
[18.02.2016] 11:33
madddam23
A czy Wy byście też mogły wyjechać do mężczyzny poznanego na portalu randkowym ? Zwłaszcza jeśli on mieszka za granicą ?
[10.10.2016] 19:29
DosiaSamosia
Myślę, że należy jednak przy znajomościach internetowych kierować się ograniczonym zaufaniem, niech facet przyjedzie do Polski, raczej nie jechałabym sama zagranicę.
[31.03.2020] 19:22
[13.10.2016] 23:56
Amant Wszech Czasów k.awaryjna
Podobno pełno oszustów matrymonialnych nawet w tych"zarządach" .Kategorycznie radze się pilnować .
[07.01.2017] 17:54
filus1987
Drogie Panie chetnie poznam kobiete 25-35. Jesli ma bobasa bedzie nas wiecej .podkarpacie ewent.malopolskie.To nie jest zadna sciema czy oszustwo -napisz a sie przekonasz bo niczym nie ryzykujesz a jesli chcesz byc kochana z wzajemnoscia i szanowana odezwij sie.30 latek kawaler bez dzieci reszte na priv TO NIE JEST ZADNA SCIEMA TEL606213492
[16.04.2017] 19:04
Tagter
https://play.google.com/store/apps/details?i d=com.fcards - Polecam wam tą aplikację, uważam że to naprawdę świetny wybór dla osób liczących na jakaś randkę.
[21.07.2019] 12:03
Tomek35
Centrum Zapoznawcze Zolyty to miejsce, w którym dobór partnerski nie jest przypadkowy, a każda propozycja jest zweryfikowana pod wieloma względami. Nie ma więc mowy o takich rozczarowaniach, jakie wiążą się z próbą poznawania przez internet. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu mojego programu, tym bardziej, że rozwijam znajomość. I mam nadzieję, że już nie będę musiał prosić Swatki Ani o kolejne oferty.
[22.07.2019] 16:12
Duet prestige
Zapisałem się do duet centrum około 5 miesięcy temu. W pierwszej kolejności rozmawiałem z jakimś mężczyzna, gwarantowal dużo spotkań,.Nastepnie rozmawiała i przyjmowała wszystkie dane kobieta. Również mówiła że na pewno będzie dużo zleceń. Jaki efekt? Już w pierwszym tygodniu dostałem propozycję Kobieta z dwójką dzieci z Wrocławia 400 km od mojego miejsca zamieszkania (oczywiście podawałem w jakim obrębie może być partnerka i to na pewno nie Wrocław) Gdy odmowilem przyjęcia, ponieważ przede wszystkim jest za daleko. Czułem jakby robiłem coś nie tak. Hmm? Ale ok pierwsza propozycja, myślę że sobie wyjasnilismy I pójdziemy dalej. Po tygodniu dostałem druga propozycje ale po przeczytaniu opisu jak i zdjęć przekazalem że ta osoba nie jest w moim typie. I tu chyba czarna goryczy się przelala. Druga kobieta była wręcz oburzona jak to? Jak śmiem? Czego ja wymagam? Mam dwójkę dzieci i jeszcze wymagania? Po prostu szok. Bo jak mam dwójkę dzieci jestem po rozwodzie to powinienem brać wszystko jak leci. Nie ważne co czuje, czego oczekuje itd. Oburzona kobieta powiedziała że może jej koleżanka będzie dla mnie szukać. Za około 2 tygodnie przesłali mi inna kandydatek. Ale Szczerze duże prawdopodobieństwo że to było zdjęcie z internetu.. Powiedziałem ok mogę zadzwonić do tej kandydatki ale tym razem okazało się że moja kandydatura jej nie odpowiada. Dobrze czekam na następne. No i na tym się skończyło. Więcej propozycji kandydatek nie było. A mężczyzna z którym rozmawiałem na początku gwarantowal ze będzie dużo propozycji. Co znaczy duzu 3 na pół roku? Zapłaciłem 1650 zł dobrze ze nie wziąłem VIP za 6000. Ewidentnie naciagaja, zalecam być bardzo ostrożnym
[22.07.2019] 17:11
Wikaxa19
Moje kolezanki z liceum jak i ja rejestrujemy sie na stroniewww.mlodacichodajka.pl - sponsorzy an poziomie i to jest najwazniejsze dla nas
[29.07.2019] 07:56
IDA
Duet prestige (19.07.2019.22 16:12):
Zapisałem się do duet centrum około 5 miesięcy temu. W pierwszej kolejności rozmawiałem z jakimś mężczyzna, gwarantowal dużo spotkań,.Nastepnie rozmawiała i przyjmowała wszystkie dane kobieta. Również mówiła że na pewno będzie dużo zleceń. Jaki efekt? Już w pierwszym tygodniu dostałem propozycję Kobieta z dwójką dzieci z Wrocławia 400 km od mojego miejsca zamieszkania (oczywiście podawałem w jakim obrębie może być partnerka i to na pewno nie Wrocław) Gdy odmowilem przyjęcia, ponieważ przede wszystkim jest za daleko. Czułem jakby robiłem coś nie tak. Hmm? Ale ok pierwsza propozycja, myślę że sobie wyjasnilismy I pójdziemy dalej. Po tygodniu dostałem druga propozycje ale po przeczytaniu opisu jak i zdjęć przekazalem że ta osoba nie jest w moim typie. I tu chyba czarna goryczy się przelala. Druga kobieta była wręcz oburzona jak to? Jak śmiem? Czego ja wymagam? Mam dwójkę dzieci i jeszcze wymagania? Po prostu szok. Bo jak mam dwójkę dzieci jestem po rozwodzie to powinienem brać wszystko jak leci. Nie ważne co czuje, czego oczekuje itd. Oburzona kobieta powiedziała że może jej koleżanka będzie dla mnie szukać. Za około 2 tygodnie przesłali mi inna kandydatek. Ale Szczerze duże prawdopodobieństwo że to było zdjęcie z internetu.. Powiedziałem ok mogę zadzwonić do tej kandydatki ale tym razem okazało się że moja kandydatura jej nie odpowiada. Dobrze czekam na następne. No i na tym się skończyło. Więcej propozycji kandydatek nie było. A mężczyzna z którym rozmawiałem na początku gwarantowal ze będzie dużo propozycji. Co znaczy duzu 3 na pół roku? Zapłaciłem 1650 zł dobrze ze nie wziąłem VIP za 6000. Ewidentnie naciagaja, zalecam być bardzo ostrożnym
[29.07.2019] 08:00
IDA
Dzięki za ten wpis, jestem na etapie rozmowy z Duet centrum i bardzo mnie zachęcają, tak jak to opisałeś. Zrezygnuję, lepiej uczyć się na cudzych błędach niż na swoich.
IDA (19.07.2019.29 07:56):
Duet prestige (19.07.2019.22 16:12):
[10.08.2019] 11:47
Zbigniew60
Panie Tomku jak najbardziej się z Panem zgadzam, również jestem bardzo zadowolony z biura Zolyty. Mi z pomocą pani Ani udało się znaleźć partnerkę. Mam pewność, że to wartościowa osoba i bardzo dobrze nam się układa. Więc również serdecznie polecam!
Tomek35 (19.07.2019.21 12:03):
Centrum Zapoznawcze Zolyty to miejsce, w którym dobór partnerski nie jest przypadkowy, a każda propozycja jest zweryfikowana pod wieloma względami. Nie ma więc mowy o takich rozczarowaniach, jakie wiążą się z próbą poznawania przez internet. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu mojego programu, tym bardziej, że rozwijam znajomość. I mam nadzieję, że już nie będę musiał prosić Swatki Ani o kolejne oferty.
[08.09.2019] 17:58
Jolkajolka11
Hejka, nie korzystałam z Duetu,ale znalazłam mężczyznę swojego życia w Centrum Zapoznawczym Zolyty w Czerwionce, polecam.
tai4 (16.02.2016.15 12:24):
Duet Centrum to oszustwo!!!
Jeśli ktoś chce skorzystać z ich "oferty" to zalecam osobiste (!)odwiedziny w biurze i poproszenie o pokazanie bazy klientów.
Oni wyłudzają pieniądze (985zł za 6 miesięcy),a potem zwodzą.
Gdy wymówiłam swoją umowę po 1 miesiącu-okazało się,że nie należy mi się zwrot żadnych (!) pieniędzy!
Ostrzegam!!!
[15.09.2019] 22:53
Xface
A gdybym nasrał w majtki?
[10.10.2019] 13:33
esmemitan98
Skończ z niewolniczą pracą o 6:00 rano i za najniższą krajową, zacznij zarabiać konkretne pineiądze wygodnie z domu
liczba miejsc ograniczona na ten miesiąc - zapisz się tutaj: http://vorian.org
[08.11.2019] 18:51
Błażej45
2 lata temu postanowiłem zapisać się do biura matrymonialnego i tam spróbować poznać kogoś dla siebie. Za namową kolegi wybrałem biuro z którego on sam korzystał, a konkretnie Centrum Zapoznawcze Zolyty z Czerwionki-Leszczyny. Po pół roku spotykania się z kobietami proponowanymi przez biuro, poznałem Monikę, cudowną i idealną kobietę dla mnie. Do dziś jesteśmy razem i w grudniu bierzemy ślub, a to wszystko dzięki temu, że przyjaciel namówił mnie na skorzystanie z Zolyt i swatce Ani która nas połączyła. Serdecznie polecamy to biuro razem z moją przyszłą żoną.
[26.11.2019] 19:25
Wiktoria40
Polecam biuro matrymonialnewww.zolyty.pl z którego skorzystałam. Siedzibę mają w Czerwionce-Leszczyny i w Katowicach, natomiast ja skorzystałam z opcji VIP z dojazdem do klienta,którą mają w swojej ofercie i swatka Anna przyjechała do mnie osobiście. To właśnie z jej pomocą poznałam Grześka i nie żałuje, że się zapisałam do biura, ponieważ dziś jestem bardzo szczęśliwa.
[18.12.2019] 11:13
Sandra szuka normalnego faceta
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek w wieku od 21 do 60lat
Mam na imię Sandra lat 24, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: sandra24 napisz do mnie i spotkajmy sie! będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać, wypinam tyłek, widać cipkę mokrą którą chciałabym abyś masował a potem we mnie wszedł od tyłu..masował moje piersi i głodził pupę, całował szyje i plecy,,lubię od tyłu bardzooo..ah sie rozmarzyłam...
Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)
[30.12.2019] 13:47
Cezary36
Polecam biuro matrymonialne Zolyty z Czerwionki-Leszczyny, mają również oddział w Katowicach. Ja osobiście skorzystałam z opcji VIP z dojazdem do klienta i swatka Ania przyjechała do mnie osobiście. Właśnie z jej pomocą udało mi się poznać cudowną kobietę.
[27.01.2020] 21:43
pommmarańczka
Ja nie wiedze w tym niczego złego, zwłaszcza że tez miłośc nie wybiera i może nas dopaść dokładnie w kazdym miejscu - a takie związki jak możecie przeczytać też mogą być szczęśliwe http://www.mydwoje.pl/Aktualnosci/Najnowsze- szczesliwe

1 «   7 8 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat