o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Warto być dziś prymusem?

1 «   4 5 6 Strony tematu:
[28.02.2008] 15:04
pawelabrams
ziólo (08.02.27 13:14):
tez uwazam ze szkola jest dla debili.A w ogóle to po co sa te wszystkie prace pisemne.Ale z 2 strony warto mic przynajmniej 4.00

No w naszym systemie edukacyjnym jest. Jeśli do debili włącza się też lizusów i dzieci ludzi z układami, to mamy pełny obraz sytuacji...

Tylko czasami zdarzają się nauczyciele z kompetencjami (pzdr dla nich)...
[02.05.2008] 13:19
Paula12345
Powiem wam tak jestem w klasie pierwszej gimnazjalnej uczę się nawet dobrze.
Lekcje odrabiam.
Ale się nie uczę bo zapamiętuje z lekcji tak mam po prostu,z natury.

Mówią na mnie kujon,prymus etc.
Nie kuję żadnych regułek na blaszkę ani nic z tych rzeczy.
Jak już wcześniej mówiłam zapamiętuje z lekcji co mówi nauczyciel.

Nie wywyższam się tym ani nic takiego.
Z reguły podchodzę do każdego człowieka z sympatią,uśmiechem czy też dobrym słowem.
Sądzę,że nazywają ludzi którzy się `dobrze` uczą kujonami itd. ponieważ sami mają kompleksy ot co.
Zazdroszczą i tyle.
nie należy się tym przejmować.

Ludzie ulegają powszechnym stereotypom jeżeli ktoś się dobrze uczy i ma niezłe stopnie to od razu jest przebrzydłym kujonem i takie tam.
Typowe...

Ja też się dobrze uczę mam przyjaciół i nie siedzę całe dnie w `książkach`.
Dziwne jak ludzie umieją kogoś bezpodstawnie ocenić.
chociaż go nie znają..

pozdrawiam=D
[02.05.2008] 14:02
Marta.Grzechu.Warta
Witam,

mam prośbę. Możesz wziąć udział w badaniu dotyczącym seksualności i wypełnić krótką, całkowicie ANONIMOWĄ ankietę.

link do ankiety to:
http://webankieta.pl/ankiety/w1hppw6himsg

Ankieta jest dodatkowo chroniona hasłem. hasło to: seks

Będę bardzo wdzięczna, bo potrzebuję kilkaset respondentek i respondenów do mojej pracy magisterskiej.
W zamian na razie jestem w stanie przekazać Ci jedynie ogromne, serdeczne DZIĘKUJĘ, a kiedy będę już bardzo bogata i sławna, to obiecuję się odwdzięczyć i dać Ci coś więcej (upomnij się - mój e-mail to ona1984@gmail.com)!

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Marta
[25.07.2008] 20:17
damianek2260
chciałbym zaprzeczyć pewnemu stereotypowi,a mianowicie ,,kujoni są mało inteligentni,, to nie prawda sam myślę, że jestem kujonem . Mam średnią 5.30 i egzamin gimnazjalny na 98 punktów przy czym chce dodać że większość moich nauczycieli nie stawia nikomu szóstek.Powracając do tematu z testu NARODOWEGO do inteligencję miałem 168.Ale oczywiście brzydzę się szeroko pojętym lizusowstwem.Miałem w klasie chłopaka, który wszystkiego mi zazdrościł jego matka na wywiadówce mówiła że uczy się w 2 kl gimnazjum do 3 nad ranem, a ma średnią 4.3 egzamin na 52 punkty chcę dodać że nigdy nie zdarzyło mi się zasnąć po północy. To żałosne gdy odpowiadasz na lekcji bezbłędnie i dodajesz niektóre informacje z poza podręcznika, nauczycielka chce ci postawić 6, a taki 4 rzędny blady kujon po dzwonku podchodzi do nauczycielki i mówi że ta 6 się nie należała bo podałem za mało informacji dadatkowych podczas gdy on nie zdołał nawet wyuczyć się materiału na 5.Dlatego myślę że warto być prymusem ale tylko wtedy gdy ma się do tego odpowiednie predyspozycje jak to mówią nic na siłę jak nie masz talentu to spróbuj czegoś innego nie wiem może sportu .Może to nie brzmiało zbyt skromnie ale taka jest prawda.
[26.07.2008] 12:52
pawelabrams  pawelabrams@tlen.pl
Hmmmm... Nie wiem co ma NTI do IQ, ale wiem że mało bo doda ma ze 152 NTI. NTI nie IQ
[21.01.2019] 09:15
[18.12.2012] 11:03
człowiekcałkiemnormalny
Śmieszy mnie, że ci, którzy tu podają się za prymusów uważają się za zdolnych. Moim zdaniem prymusi są własnie najmniej zdolni. Wkuwają tylko i rozumieją to, co im każe nauczyciel. W 99% przypadków nie mają za grosz własnej inwencji. Sama jestem na matematyce i jak tylko zapytam kogoś z samymi piątkami, żeby mi coś wytłumaczył i zaraz następuje cisza i przerażenie na twarzy. Prymusi robią zazwyczaj to, co jest w programie, nie wiedzą jak to jest być totalnie nieprzygotowanym, polegać na własnej inwencji, a niekoniecznie pamięci i wiedzy. Nie umieją kombinować. Zazwyczaj też nie umieją znosić porażek. Gdybym była szefem nigdy w życiu nie zatrudniłabym prymusa. Wy, prymusi, jesteście głupkami, sorry.
[18.12.2012] 11:09
człowiekcałkiemnormalny
Dodam jeszcze coś... prymusom wydaje się, że jak umieją rozwiązać test na 100% to są inteligentni. Możecie sobie robić testy na inteligencję, ale to jest kompletnie niemiarodajne. Może i będziecie pracować i dobrze zarabiać, ale to wszystko. Wszyscy prymusi, których znam nie zrobili na razie w życiu pod względem wiedzy, czy odkryć nic ponad standard. Podczas, gdy najwięksi ludzie byli wywalani ze szkół. Jest takie stare powiedzenie, że "jak ktoś nadaje się do wszystkiego, to nie nadaje się do niczego.". Denerwuje mnie to poczucie wyższości, które często dostrzegam w prymusach.
[18.12.2012] 11:11
człowiekcałkiemnormalny
damianek2260 (08.07.25 20:17):
Może to nie brzmiało zbyt skromnie ale taka jest prawda.

A może jesteś kretynem.
[22.12.2012] 22:25
w przekonaniu
nauczyciel myśli że prymus bo nauczył wielce nawet wprost powie
widać rodzice pracują z dzieckiem a dziecko w 1szej klasie zna dwa języki obce perfekt jak też można się zawieść gdyż rodzice nie pracują z dzieckiem a dziecko jest nauczyciela ulubieńcem
[29.12.2012] 23:56
kikazzz
Prymusem czy kujonem? Z pewnością porządek w piórniku i pochlebianie nauczycielom skutkuje w dobrych ocenach, zwłaszcza przy sporej dawce wykuwania na pamięć wszystkiego, co się tylko usłyszy. Pytanie, czy to ma jakiś sens. Oceny można w ten sposób zdobyć, ale jakim się będzie w dorosłości i po co marnować dziećiństwo?
[19.11.2018] 16:49
sdwa
Całe życie uczyłam się gramatyki niemieckiego, co było dużym błędem. Po konsultacji na Skype z Panem Tomaszem Zalewskim zdałam sobie sprawę, że to nie we mnie leżał problem, tylko w dotychczasowych nauczycielach. Zmieniłam na pana Tomasza i w końcu zaczęłam po wielu latach mówić. Myślę, że uda mi się do pracy wyjechać, może za pół roku, bo już się nie wstydzę, ani akcentu, ani tego, co umiem. Polecam, https://zalewskitomasz.pl/.

1 «   4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat