o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Muzyka MP3
 » Odpowiedz na ten temat

szukam teledysku

1 «   188 189 190 191 Strony tematu:
[16.04.2017] 23:02
gzk  bunio5@tlen.pl
Techno. Ucieczka ze szpitala lub ze szpitala dla nerwowo chorych.
[28.04.2017] 16:15
Rezu
Szukam filmiku, gdzie dziewczyna tanczy w drzwiach bodajze, na tle morza. Taki lekko przyciemniony. (drewniane pomieszczenie)
[11.10.2017] 20:38
freerg
Szukam teledysku jakoś z lat 90-tych lub początek 2000, były tam same stare animacje Disneya czy coś w tym rodzaju z lat 50-tych czy 60-tych, takie groteskowe animacje.
[12.10.2017] 06:45
trhhtrhtr
Już mam, Groove Solution - Magic Melody.
[21.12.2017] 22:06
Torir
STEN123 (11.01.2011.13 21:28):
Witam. Poszukuje teledysku/piosenki. Rzecz sie dzieje w jakimś barze, na scenie spiewa wokalista/tka (zespół tworzy chyba jakis transseksualista). Najpierw wszyscy siedzą i słuchaja, potem wstaje koles i zaczyna tańczyć (wszystko jest utrzymane w super klimacie0, potem przyłączają się pozostali do tańca. Aaa i teledysk zaczyna się tak, że ten trans wokalista włącza wzmacniacz gitarowy.
Dzieki z góry za pomoc.

Oto teledysk:
https://www.youtube.com/watch?v=gKhjaGRhIYU
[26.06.2019] 12:46
[26.03.2018] 22:27
electronick
Vicci (08.07.2008.24 19:53):
Witam
Od dłuższego czasu szukam bardzo dziwnego teledysku którego dawno dawno nigdzie nie widziałem (ostatnio jakimś cudem w croppie) Pochodzi gdzieś z przełomu 200-2002r.
Ogolnie teledysk jest strasznie pokrecony a nawet muzyke ciezko przypisac do jednego gatunku. To co z neigo zapamietalem do jakis loodek rpzebrany za kaczke chodzacy tam i we wte, kowoje strzelajacy z atrap rewolwerow, chor skaldjaacy sie z przebranych za duchy ludzi, jakas nauczycielka wyma@@@aca palcem rpzy tablicy, sztuczna szczeka gadajaca w szkalnce z woda, babcia dj i koncowka teledysku - orkiestra meksykaninow wychodzaca zza zasuwajacej sie czerwonej kurtyny (na bebnie pisze bodajrze ski surf) i popimu dosc licznych zapamietanych szczegolow a nawet kawalka tekstu (w pewnym momencie powtarza sie zwrto: what's that mean i pomiedzy chyba drugim powtorzeniem a trzecim cos w stylu: it's crazy a women out(night?) ciezko stweirdzic bo udalo m isie nagrac kawalek dyktafonem a jakosc jest marna)
No to tyle jak ktos wie co to takiego to bardzo prosze o pomoc

Proszę bardzo : https://youtu.be/eS3AZ12xf6s
Pozdrawiam
[08.04.2018] 20:06
Stefantyty
Witajcie. Słuchałem kiedyś pewnej piosenki tylko zapomniałem tytułu. Pomożecie?
Podam wam szczegóły które pamiętam: to polska piosenka, wokalista był mężczyzna, teledysk nakręcony w pokoju hotelowym, o miłości, było chyba coś o królowej i królu. Towarzysze pomożecie? Nie chodzi tu o silacza rozenka
[28.04.2018] 00:53
Super trudny teledysk
Pamiętam taki teledysk.
Była impreza prywatna w jakimś pięknym pokoju z czerwonym dywanem.
Wokalistką była kobieta w czarnej sukni wieczorowej i miała
krótkie brązowe włosy.
Przyglądała się tańcu pięknej blondwłosej tancerki arabskiej/
w niebieskim stroju tancerki arabskiej.
Były ujęcia raz na wokalistkę a raz na tą piękną tancerkę
w niebieskim stroju arabskim.
Na końcu teledysku ta wokalistka w czarnej sukni wchodziła do pokoju,
a ta tancerka w niebieskim stroju ją obejmowała,albo delikatnie przytulała...albo delikatnie wskazywała palcem.
To był bardzo zmysłowy teledysk i bardzo sexy.
NIE JEST TO NOFERINI - Pra Sonhar !
[25.06.2018] 11:44
Yyy
Aguula (08.07.2008.30 19:48):
Hej szukam takiego teledysku .. spiewa tam taki lysy gosciu chyba heh ta piosenka jest taka smutna w tytule jest chyba release czy cos w tym stylu.. na tym teledysku pokazani sa ludzie ktorzy płaczą.. Prosze pomozcie mi ja znalezc slyszlalam ja tylko raz radiu i widzialam raz teledysk na mtv chyba odp prosze

Classic nouveaux never never Comes?
[30.06.2018] 14:21
aliensan
Kilka lat temu, bardzo często się pojawiał pewien teledysk z zapętlonymi ujęciami pod takt muzyczny. Niestety widzę to jak przez mgłę, ale był to zbiór powtarzany@@@ęć np. mężczyzna ubrany w garnitur siedział na kanapie, podnosił głowę i to ujęcie było powtarzane 3 razy pod takt. Wokal męski, w refrenie wchodzi wyższa tonacja a'la Adam lambert. Ktoś cokolwiek kojarzy? Całość w języku angielskim.
[18.08.2018] 22:30
bango
Szukam teledysku gdzie wyskakiwały i spadały napisy zgodne z tym co śpiewają, była też tam krowa, rzeka mleka, jakieś schody. Nie wiele pamiętam z tego, pamiętam że inny wykonawca (bodajże kobieta) zrobił piosenkę z tym samym tekstem
[10.09.2018] 12:30
EmHa
Kuchi88 (12.09.2012.10 22:47):
Szukam piosenki, której teledysk widziałem, tytuł spisałem, a się okazało, że to nie to.. A mianowicie..
Jest to taki delikatny trans, może elektro trochę.. Teledysk niszczący z racji, że przez miasto idzie taki podstarzały, przygruby facet (brodaty z tego co pamiętam) i spoko tańczy sobie, olewając wszystko.. Z takich konkretnych scen to pamiętam, że w pewnym momencie tańczy w metrze i takich dwóch murzynków jest nim podjaranych.. A w drugim momencie idzie ulicą i po drugiej stronie zauważa go taka niezła dziewczyna, która zaczyna przez ulicę tańczyć razem z nim.. Na koniec chce coś od jakiegoś typa przebranego (za niedźwiedzia chyba) i zaczynają się szarpać.. Błagam, niech ktoś pomoże, bo poszukiwania trwają już drugi dzień.. Myślałem że to jest to:
http://www.youtube.com/watch?v=KRAMNWzfjcg
jednak teledysk się nie zgadza.. Chociaż klimat ten sam.. Czekam na pomoc..

Ktoś Ci odpowiedział ???
Też tego szukam
[24.09.2018] 18:55
jaga664
http://uzumoney.win/7163564379179/
[07.10.2018] 20:54
Unicorn
benekzwidzewa (14.10.2014.23 00:46):
Hej. Jest to stary teledysk, chyba lata '80. Akcja rozgrywa się w salonie gier, chłopak spotyka tam dziewczynę i próbuje dla niej wygrać(wyjąć) maskotkę z takiej maszyny z pluszakami.

Got My Mind Set on You - George Harrison
[26.10.2018] 22:18
domino 61
Gogologo (10.05.2010.31 22:55):
<cytat>Gogologo (10.051.31 22:47):
<cytat>Nylo (09.08.07 20:16):
Hej, szukam teledysku, który widziałam ostatnio w sklepie Cropp Town. Śpiewa jakiś chłopak, ma dłuższe włosy, chyba jasne.Głównie pokazują jego twarz. Co jakiś czas migają urywki gdzie bije się dwóch facetów, ubrani są w coś podobnego do kimona. Ogólnie teledysk jest utrzymany w ciemnych kolorach, wydaje mi się że jest lekko dołujący. Proszę o pomoc
</cytat>
Dokładnie szukam tego samego. Prosze o pomoc. O ile pamiętam tam ludzie plaskacze dawali sobie w rytm muzyki </cytat>
Do tego jeszcze teraz się dowiedziałem, że tam były postaci ubrane w jakies dziwne stroje i w ogóle sztywno każdy ruch wykonywały
[26.10.2018] 22:20
domino 61
domino 61 (18.10.2018.26 22:18):
Gogologo (10.05.2010.31 22:55):
<cytat>Gogologo (10.051.31 22:47):
<cytat>Nylo (09.08.07 20:16):
Hej, szukam teledysku, który widziałam ostatnio w sklepie Cropp Town. Śpiewa jakiś chłopak, ma dłuższe włosy, chyba jasne.Głównie pokazują jego twarz. Co jakiś czas migają urywki gdzie bije się dwóch facetów, ubrani są w coś podobnego do kimona. Ogólnie teledysk jest utrzymany w ciemnych kolorach, wydaje mi się że jest lekko dołujący. Proszę o pomoc
</cytat>
Dokładnie szukam tego samego. Prosze o pomoc. O ile pamiętam tam ludzie plaskacze dawali sobie w rytm muzyki </cytat>
Do tego jeszcze teraz się dowiedziałem, że tam były postaci ubrane w jakies dziwne stroje i w ogóle sztywno każdy ruch wykonywały

Prawdopodobnie chodzi o zespół New Order i piosenkę True Faith
[10.11.2018] 10:16
PomocnyBR
didididi (10.11.2010.30 19:00):
hej szukam pewnego teledysku choć pamiętam tylko początek
widok z gory na dach budynu , potem okazuje sie że to szkoła rozlega się dzwonek i wybiegają dzieciaki nie pamietam w którym momencie śpiewa koleś ale kojaży mi się , że cały czaskamera jest ustawiona ze widzimy wszystko z gory chyba dzieciaki rysuja kreda po ulicy czy moze tez tancza. piosenka jest spokojna spiewa mężczyzna. dzieki za pomoc

Gary Jules Mad World
[21.11.2018] 11:10
justyna1507
Margotka1107 (10.01.2010.20 13:22):
Szukam teledysku baaardzo starego bo chyba z początku lat 90-tych, pamietam tylko, że pod wodą leżała młoda kobieta, miała długie włosy i chyba białą sukinkę lub koszulkę. Była to tak jakby historia jakiegoś morderstwa, policja aresztowała faceta, ale mam takie wrażenie, że on był niewinny. Pomocy!!!!

Czy kiedys znalazłaś ta piosenke ?
bo teraz mi chodzi po głowie
[23.11.2018] 18:13
haneczka75
Hej, szukam teledysku. Wydaje mi się, że był czarno - biały. Akcja dzieje sie na plaży, chyba rodzina z psem, którego na tej plaży zostawiają. Wydaje mi się że był to utwór instrumentalny, lata 80-te.
[28.11.2018] 14:40
jadlem ciastka ciasteczka
Nowy Taco - Adieu
https://www.youtube.com/watch?v=PdGac5rQQpY
[08.12.2018] 03:38
Tae
Piosenka jest starsza, kojarzy mi się w ciemnych barwach. Pamiętam niewiele... Piosenka jest smutna, śpiewa ją kobieta. Bodajże ma ciemne włosy.. Piosenka jest po angielsku. Kojarzy mi się też, że gra tam na pianinie.
[08.12.2018] 03:44
Tae
Tae (18.12.2018.08 03:38):
Piosenka jest starsza, kojarzy mi się w ciemnych barwach. Pamiętam niewiele... Piosenka jest smutna, śpiewa ją kobieta. Bodajże ma ciemne włosy.. Piosenka jest po angielsku. Kojarzy mi się też, że gra tam na pianinie.

Znalazłam, chodziło mi o Birdy - Skinny Love.
[28.12.2018] 01:57
Mara_
Hej! Szukam pewnego teledysku. Pamiętam jedynie, że śpiewały to dwie dziewczyny, które pod koniec grały chyba w squasha. Ta piosenka mogła się pojawić między 2000-2002 rokiem. Coś w tym okresie. Bardzo rzadko leciała na mtv czy vivie. Bardzo proszę o pomoc, szukam tej piosenki dobre 10 lat.
[08.01.2019] 10:06
bor1234567890
kurturarna (12.12.2012.26 01:37):
SZUUUUUUUUUUUUKAM! W teledysku poczatek jest 3 osobowa biba laska z chłopakiem tancza w pokoju pijani naćpani, ktos siedzi z nimi trzeci przy stole i na nich patrzy oni nie zwaracaja uwagi, nagle ktos 3 zabija ich szpadą jaka sie uzywa w szermierce. Koleś potem tak chodzi po mieście i chyba dalej zabija. Niemoge sobie dokładnie przypomniec błagam pomocy , BO NIE ZASNE! xD

the shoes Time to dance
[12.01.2019] 09:33
dickkkkkk
Szukam utworu czesto granego na imprezach Mocny bit cos tam i would like with a choco 1 would like ... cos tam cos tam Utwor dosyc krotki Kiedys go znalazlem ale zapomnialem zapisac Z gory dzieki
[28.01.2019] 15:41
Maslok
Witam, szukam teledysku w ktorym mlody chlopak w zoltej koszulce idzie przez osiedle, kamera z boku, on udaje, ze gra na gitarze, oraz ciagle idzie przed siebie. Piosenka bardzo stara i mysle ze to moze byc jakas przerobka to byla ostrzejsza muzyka. Z gory dziekuje
[04.02.2019] 13:26
TakaMadzia
też jej szukałam (16.09.2016.15 10:12):
TakaMadzia (10.10.2010.18 14:37):
brevoxyl
Witam,
szukam teledysku w ktorym dziewczynka rysuje kreda na asfalcie/jakiejs drodze koło, dzieje sie to podczas zacmienia slonca. Wokalista zespolu idzie przez jakas dzielnice miasta gdzie sa male domy, jest to piosenka rockowa.
Prosze o pomoc w znalezieniu
Please ja tez jej szukam od kilku ladnych lat. obok dziewczynki leżał rowerek i jak dokończyla rysować to koło kredą (a ona byla w środku tego koła) wraz z pełnym zaćmieniem pojawił sie blask i ta dziewczynka znikneła. rzecz dzieje sie na ładnym osiedlu - zielone trawniczki, jednorodzinne domki, czyste niebieskie niebo,jasne kolory, chyba jacys chłopcy siedzieli w grupce na rowerach, wokalista mial czarne włosy to pamietam. szedł sobie spokojnie po tym osiedlu/drodze i śpiewał.

https://www.youtube.com/watch?v=KpH697da4KQ

MOJ BOZE PO TYLU LATACH!!!! DZIEKUJĘ !!
[08.02.2019] 18:58
Szukam starego teledysku
Szukam starego teledysku w którym mężczyźni idą za sobą jeden za drugim tym samym krokiem. Coś podobne do zdjęcia na okładce Beatlesów. Tylko to pamiętam. Albo czarno biały teledysk albo było ubrani na czarno i biało
[12.04.2019] 22:39
Przemo1234567890
br1981 (10.06.2010.28 22:36):
Kochani
Szukam nazwy wykonawcy i tytuł piosenki
teledysk jest dosyć dziwaczny bez wokalu i dosyć długi
Wydaje mi sie ze jakieś wczesne lata 90te
Najpierw dwóch meksykanów w białych podkoszulkach jedzie cabrio na podryw
Potem pojawia się facet w długiej limuzynie (podobny do Jamiroquia) ale brzydki i zaczyna tańczyć z parasolką , później leje się szampan na kobiety w bikini które maja zniekształconą twarz są brzydkie
Jest element jak tych dwóch napala się na tańczącą laskę która jak się odwraca okazuje się koszmarnie brzydka,
Pamiętam też urywek jak ten facet z limuzyny tańczy z parasolką w asyście dziewczyn i jeździ sobie tą parasolka po kroczu.
Proszę pomóżcie bo nie daje mi to spokoju[/cytat
To aphex twin
[19.05.2019] 21:54
Baasioraa
Szukam piosenki pamiętam że na teledysku jest bardzo ładna dziewczyna jest moment w którym na blacie w mące chłopak rysuje serduszko a ona ta mąkę ręką zsypuje a później koleżanki do niej przychodzą szykują się na imprezę ona chyba w czarnej świecące sukience

1 «   188 189 190 191 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat