o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Po 30-tce - poznajmy się
 » Odpowiedz na ten temat

Czy sa tu naprawdę mężczyźni szukający miłości?

1 2 3   » 25 Strony tematu:
[02.02.2008] 10:55
Luna.
Forum to nosi nazwę "Poznajmy się" zazwyczaj rzadko pojawiają się tu ludzie szukający uczucia. Dlaczego? Czasami są zakładane tematy o poszukiwaniu drugiej "połówki", jakiś czas są aktywne po czym znikają w odmętach przeszłości.
Ciekawa jestem czy ktokolwiek tu odnalazł miłość? Mój znak to księżyca blask
[02.02.2008] 15:15
rav73
Rzadko ale jednak sie pojawiają ja np szukam kogoś kogo będe mógł obdarzyć miłością i ciepłem.
[02.02.2008] 15:21
taka sama
A mogę wiedzieć z jakim rezultatem Rav?
[02.02.2008] 15:36
rav73
Owszem znalazłem ale to nie było to. Dlatego wciąż poszukuję.
[02.02.2008] 15:49
taka sama

Pocieszające.
Ja już sama nie wiem czy szukam czy też po prostu się rozglądam.
Wiem jedno - nie chcę znowu "nie zauważyć"
Ale to budujące że nie ja jedna i że są faceci chcący ofiarować trochę ciepła
[31.03.2020] 21:48
[02.02.2008] 16:48
rav73
W związku najważniejsza jest miłość z odrobina romantyzmu i zrozumienia. Zaś najgorsze co moze nas spotkać to zdrada i kłamstwo (oba bardzo bolą).
[02.02.2008] 16:59
taka sama
Gdzieś Ty się "uchował" ?????.
Piszesz coś o czym marzy wiekszość kobiet. Nie myślą o codzienności, nie zastanawiają się nad prozą życia. Odrobina romantyzmu - jasne !. Ale dla mnie wystarczajacym romantyzmam jest gdy facet powie że ładnie wyglądam i przytuli mnie myjącą naczynia . To też jest romantyzm - nie górnolotny - tylko codzienny, miły, ciepły i BARDZO potrzebny.
Wspominasz o zdradzie i kłamstwie - jedno wynika z drugiego. Boli (wiem że niestety długo...) a pamieta się zawsze tylko z czasem coraz bladszy to obraz . Ale najważniejsze to nieporównywać..... i nie mierzyć wszystkich jedna miarą....
[02.02.2008] 17:14
rav73
Ok masz rację. Niestety w mieście w którym mieszkam większość kobiet chce wiedzieć czym jeździsz czy nosisz markowe ciuchy czyli sprawdzają stan twojego konta. Gdzie w tym miejsce na miłość na uczucie i ciepełko, że o romantyźmie nie wspomnę. Ja byłem dłuższy czas oszukiwany przez swoją ex dzięki Bogu nie było ślubu choć juz było bardzo niedaleko. Z oczu spadły mi różowe okulary i .....
[02.02.2008] 17:20
Ona_43
Ten romantyzm jest różnie postrzegany, jak tu widzę.
Co zatem powiesz szanowna poprzedniczko na sytuację, kiedy męzczyzna przychodzi do Ciebie, gdy Ty zmywasz, przytula Cię, a potem zakasuje rękawy i razem zmywacie?
A co powiesz, jeśli on przyjdzie, przytuli Cię i powie: Połóż się, poczytaj, odpocznij skarbie i sam dokończy robotę?
[02.02.2008] 17:22
taka sama
Przykre ale i tak się zdarza. Spróbój pomyślec w ten sposób - brak ślubu - brak rozwodu, podziału majątku, szarpania się o rzeczy materialne, wspólnego mieszkania i mam nadzieję dzieci.....
A jeżeli sądzisz że tylko kobiety w Twoim mieście mają monopol na sprawdzanie stanu konta - to się mylisz. Patrząc z mojej perspektywy - nie tylko
Może to przypadłość wieku - każdy z nas ma już coś za sobą i wie ile trzeba się napracować aby coś zdobyć....
[02.02.2008] 17:23
Ona_43
rav73 (08.02.02 17:14):
Ok masz rację. Niestety w mieście w którym mieszkam większość kobiet chce wiedzieć czym jeździsz czy nosisz markowe ciuchy czyli sprawdzają stan twojego konta. Gdzie w tym miejsce na miłość na uczucie i ciepełko, że o romantyźmie nie wspomnę. Ja byłem dłuższy czas oszukiwany przez swoją ex dzięki Bogu nie było ślubu choć juz było bardzo niedaleko. Z oczu spadły mi różowe okulary i .....

Wiesz, marka samochodu świadczy o kierowcy, niestety to stereotypy ale się sprawdzają w życiu. Panie chcą Cię przez to lepiej poznać i naprawdę nie widzę w tym nic złego. A stan konta jest też b. ważny.
[02.02.2008] 17:26
taka sama
Powiem że to ideał!!!!
Przynajmniej w tym zakresie
Ale ponieważ takiego dotychczas nie spotkałam więc tylko mogę domniemywać....
[02.02.2008] 17:34
rav73
Czy takie ważne czy wogóle mam samochód, czy tez korzystam z komunikacji miejskiej (akurat ja jeżdżę autobusem lub na piechotkę). Natomiast co do sprawdzania stanu konta no cóż nie przepadam za ludźmi oceniającymi mnie przez pryzmat portwela. Pracuje nie narzekam na brak gotówki mam jej tyle ile potrzebuję a że niektórym to jest za mało nicna to nie poradzę. Żyje swoim życiem choc doswiera mi samotność. Mimo to jakos sobie radzę. Co do zmywania i gotowania. Zmywać tez lubię a gotowanie jest moja pasją.
[02.02.2008] 17:35
taka sama
Przepraszam - pytanie edukacyjne.
Czy możesz mi wyjaśnić jak świadczy o mężczyźnie jego samochód???
Kto jeździ sportowymi, sedanami, kombi, terenowymi czy pik-up ??? W marce i typie ukazuje się charakter faceta?
[02.02.2008] 17:37
rav73
Nie pod marka samochodu kryje się równiez pytanie o zarobki ponieważ nawet takiego kaszlaka trzeba utrzymać. A to trochę kosztuje taki maluszek czasami nawet bardzo drogo.
[02.02.2008] 17:40
taka sama
Przepraszam za nieścisłość. Tak naprawdę to pytanie było skierowane do Ona 43.
Już wiele razy spotkałam się z takimi opiniami. I nie bardzo mi się one podobają ale jestem ciekawa . Ot.... taka babska ciekawość....
[02.02.2008] 17:47
rav73
Też chetnie posłucham może wreszcie ktos to mi wytłumaczy
[02.02.2008] 17:48
Ona_43
taka sama (08.02.02 17:35):
Przepraszam - pytanie edukacyjne.
Czy możesz mi wyjaśnić jak świadczy o mężczyźnie jego samochód???
Kto jeździ sportowymi, sedanami, kombi, terenowymi czy pik-up ??? W marce i typie ukazuje się charakter faceta?

Oczywiście.
Nie wiedziałaś? A o tym, że panowie im starsi, tym dłuższe samochody mają, słyszałaś?
Nie tylko typ samochodu jest ważny, ale również jego marka i wiek. W ocenie kierowcy w szystkie te elementy musza być wzięte pod uwagę.
[02.02.2008] 17:50
taka sama
Może się czegoś nauczymy
Zawsze mogę coś zmienić w swoim życiu
[02.02.2008] 17:52
taka sama
Koleżanko - proszę o szczegóły a nie ogólniki....
Takie np terenówki - duże wysokie, najczęściej długie.... i niezbyt szybkie????
[02.02.2008] 17:58
rav73
Ok pytanie do Ona_43
W jaki sposób posiadanie samochodu moze swiadczyć o tym jaki jestem. Jezeli nie mam samochodu jestem kimś gorszym, nie godnym miłości?
[02.02.2008] 18:05
Ona_43
rav73 (08.02.02 17:34):
Czy takie ważne czy wogóle mam samochód, czy tez korzystam z komunikacji miejskiej (akurat ja jeżdżę autobusem lub na piechotkę). Natomiast co do sprawdzania stanu konta no cóż nie przepadam za ludźmi oceniającymi mnie przez pryzmat portwela. Pracuje nie narzekam na brak gotówki mam jej tyle ile potrzebuję a że niektórym to jest za mało nicna to nie poradzę. Żyje swoim życiem choc doswiera mi samotność. Mimo to jakos sobie radzę. Co do zmywania i gotowania. Zmywać tez lubię a gotowanie jest moja pasją.

Nie chciałam Cię, ani innych uraźić swoimi słowami.
Dla mnie jest ważne czy druga osoba ma samochód, czy też nie i nie ma to związku tylko z mężczyznami! Mozna się wtedy spotykać bez problemu w dowolnym miejscu, np. na polanie pod gruszą, albo na moście, itp. Samochód służy do komunikacji i nie potrzeba dostosowywac się do rozkładu jazdy. Wydaję mi się, ze wyjaśniłam tę kwestię.
Nie chodziło mi dokładnie o sprawdzanie stanu konta, tylko raczej o zasobność drugiej osoby i znowu nie ma to zwiazku tylko i wyłacznie z mężczyznami, ale w ogóle jeśli spotykam się z kimś na niwie towarzyskiej. Np. wybieramy się gdzieś i co? Idziemy do jakiejś średniej klasy restauracji, bo jestesmy ( a raczej powinnyśmy) być głodne i ...moja towarzyszka mówi, ze ona nic nie bedzie zmawiała tylko kawę. Domyślam się tylko, z echodzi o kasę. Ona oszczędza, a jest zbyt honorowa, zeby przystać na płacenie za nią. Sytuacje niezręczne zarówno dla jednej, jak i dla drugiej strony. Na nastepne spotkania zabezpieczam zołądek wcześniej, a z nia wypijam kawę i jest OK.
A ja zmywam, bo muszę i mistrzem gotowania nie jestem. Lubie, jak ktoś przygotuje jedzonko, bo wtedy zawsze i nieodmiennie dobrze smakuje.
Rozchmurz się troszkę
[02.02.2008] 18:07
Ona_43
taka sama (08.02.02 17:52):
Koleżanko - proszę o szczegóły a nie ogólniki....
Takie np terenówki - duże wysokie, najczęściej długie.... i niezbyt szybkie????

Sama sobie odpowiedziałaś na pytanie
[02.02.2008] 18:10
Ona_43
rav73 (08.02.02 17:58):
Ok pytanie do Ona_43
W jaki sposób posiadanie samochodu moze swiadczyć o tym jaki jestem. Jezeli nie mam samochodu jestem kimś gorszym, nie godnym miłości?

Nie podobna żebyś tak myślał.
Chyba musiałabym się sama o tym przekonać
[02.02.2008] 18:18
taka sama
Wiesz - jesteś rozbrajająca - ale bardzo miła .
W tym co piszesz jest trochę racji. Buntujemy się, krzyczymy, jeżymy ale coś w tym jest....
Pomijając już nawet i tą kwestię ktorą poruszyłaś - dochodzi jeszcze fakt iż nie mamy (zakładam 18-tu lat i wszyscy już czegoś się w zyciu dorobiliśmy. Jedni majatków inni długów - ale to nie ważne - liczy sie fakt zdobytych doświadczeń przy tej okazji.
[02.02.2008] 18:22
rav73
Właśnie nie mozna oceniać ludzi zbyt pochopnie (mozna sie bardzo pomylić). Aby kogos ocenić musimy go lepiej poznać. Jego charakter, osobowość itd. Czy mozna to zrobić na pierwszy rzut oka czy tez po kilku minutach rozmowy? Wątpię.
[02.02.2008] 18:38
Ona_43
taka sama (08.02.02 18:18):
Wiesz - jesteś rozbrajająca - ale bardzo miła .
W tym co piszesz jest trochę racji. Buntujemy się, krzyczymy, jeżymy ale coś w tym jest....
Pomijając już nawet i tą kwestię ktorą poruszyłaś - dochodzi jeszcze fakt iż nie mamy (zakładam 18-tu lat i wszyscy już czegoś się w zyciu dorobiliśmy. Jedni majatków inni długów - ale to nie ważne - liczy sie fakt zdobytych doświadczeń przy tej okazji.

No duża terenówka, wolno pouszająca się po rozdrożach, świadczy nieodmienie ż ejej własciciel nie jest człowiekiem małego kalibru (nie kojarzyć z gabarytami), to może byc koneser, jesli skronie mu lub jej siwieją. Seks, a raczej kochanie w najlepszym wydaniu, po prostu pomarzyć można sobie. generalnie człowiek, z którym na początku znajomości nie mozna się nudzić. Uwaga są podróby, niestety.
No i wyszłam na blacharę, choć nigdy terenówka nie jechałam
[02.02.2008] 18:42
rav73
Cóż to bardzo ciekawe co piszesz a co powiesz o właściecielu forda mondeo kombi?
[02.02.2008] 18:46
taka sama

Mówisz - niedaleko mam kilku myśliwych - może powinnam się rozejrzeć jeżeli aż tak "pomarzyć można"
[02.02.2008] 18:52
Ona_43
rav73 (08.02.02 18:22):
Właśnie nie mozna oceniać ludzi zbyt pochopnie (mozna sie bardzo pomylić). Aby kogos ocenić musimy go lepiej poznać. Jego charakter, osobowość itd. Czy mozna to zrobić na pierwszy rzut oka czy tez po kilku minutach rozmowy? Wątpię.

A podobno trzeba zjeść beczkę soli, zeby kogoś poznać? Poza tym ludzie się zmieniają.
Jesli chodzi o te nieszczęsne samochody to powiem jescze jedno. Osoba X kupuje za 8 tyś.zł. kilkudziesięcioletni samochód marki Mercedes, Audi lub BMW (znane wszystkim dobre marki)w stanie wskazującym na szybki rozkład. Koszty utrzymania i ubezpieczenia ogromne.
Osoba Y za 8tyś. zł kupiła sobie mały kilkuletni samochód w dobrym stanie marki Daewo, Fiat czy coś w tym stylu. Koszty utrzymania znacznie mniejsze, ubezpieczenie też.
Osoba Z nie kupiła narazie auta, bo ...składa na coś lepszego lub nowy samochód z salonu.
Czy widzicie różnice pomiędzy tymi osobami? Jest i to bardzo duża.
[02.02.2008] 18:54
Ona_43
taka sama (08.02.02 18:46):

Mówisz - niedaleko mam kilku myśliwych - może powinnam się rozejrzeć jeżeli aż tak \"pomarzyć można\"

Uwaga myśliwy to moze być podroba, niestety.

1 2 3   » 25 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat