o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

JAKI PREZENT DLA FACETA NA WALENTYNKI???

1 2 3   » 7 Strony tematu:
[28.01.2008] 16:50
blima
Piszcie co można kupić\ zrobić dla swojego faceta z okazji WALENTYNEK
może zaproszenie do kina, może kolacja w zaciszu domowym... ...:::Kobieta - SIłA NISZCZąCA:::...
[28.01.2008] 16:56
womenn
ja dla swojego kupuje antyrame taką a4 albo wiekszą wydrukuje swoje zdjęcia i do niej wstawie bedzie mogl powiesic na scianea
[28.01.2008] 16:57
womenn
wydrukuje tzn u fotografa zeby nie bylo ze sama wydrukuje hehe;] pozdrawiam
[28.01.2008] 16:59
blima
hehe super pomysł
pozdróweczki ...:::Kobieta - SIłA NISZCZąCA:::...
[28.01.2008] 17:52
no.sense
ja swojemu nic nie kupie, nawet nie wiem czy do tego czasu bedziemy razem bo mam cos dosyc
( `v´ )
`·.¸.·´
¸.·´ ¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.
[24.08.2019] 07:19
[29.01.2008] 12:37
blima
co za pozytywne nastawienie... ...:::Kobieta - SIłA NISZCZąCA:::...
[31.01.2008] 18:58
InMourning
Może zrób mu fajną kolacje w domu, z jakąś fajną potrawą specjalnie dla niego. Widziałam na merlinie w serwisie Walentynkowym są różne propozycje dań "dla zakochanych".
[31.01.2008] 21:24
a to......
ciekawe>
Jak go kochasz oddaj jemu się,prezent zapamietany na wiele lat.
bij-bardzo i jemu tak
[01.02.2008] 22:41
kizomba
w kakamacza
[31.01.2009] 08:14
rybka52
ale macie problemy, ja na walentynki nic nie dostanę a i mój chłopak też bo w tym czsie bierze zaległy urlop w pracy i jedzie (beze mnie) w odwiedziny do mamusi na drugi koniec Polski. bardzo się o to wkurzyłam tym bardziej że ostatni raz wyszliśmy razem na miasto gdzieś w październiku zeszłego roku i myślałam że walentynki to będzie idealny pretekst na kino, a tu skucha.
[31.01.2009] 10:06
praktyczne prezenty
słonecznik niesolony
i to do puszczania baniek
[12.02.2009] 21:27
Electra2320
hmm jedyne co zostaje na zawsze to \"wspomnienie\" więc podaruj mu jakieś nie powtarzalne które zapamięta na zawsze. ułóż ogromniaste serce ze świeczek zapachowych na podłodze....włącz muzyke zrób nastrój Kup szampana i ogromniastego lizaka w kształcie serca usiądz z nim w tym serduszku razem z nim przytul go i powiedz mu jak bardzo mocno go kochasz i ile dla ciebie znaczy. wypijcie po kielonie a potem gorąca kompiel tam też postaw kilka swieczek wlej olejki zapachowe. I pamiętaj o zrobieniu zdjęcia albo w wannie albo w tym serduszku bys mogła póżniej mu je dać by patrząc na nie przypominał sobie najpiękniejsze chwile które mu podarowałaś. A jak już będzie wychodził daj mu lizaka mówiąc śpiji słodko kochanie powodzenia i uwierz będzie zadowolony
[10.01.2011] 21:22
loara85
Mój facet jest niestety praktyczny, dlatego lubi dostawać rzeczy przede wszystkim praktyczne. Choćbym chciała, to w tym roku jestem skazana na to żeby wybierać pomiędzy wiertarką i golarką. Wybieram to drugie, tym bardziej, że znalazłam fajną na magicznej planecie i jak sie okazało wcale nie są takie drogie jak zakładałam.
[09.02.2011] 11:58
ola krak/waw
coś niecoś wiem o praktycznych facetach... w zeszłym roku był portfel - wtedy miałam szczęście, bo na szafa.pl wygrałam rabat do sklepu http://portfelik.pl/ i musiałam jedynie wybrać coś ładnego. W tym roku mam znowu zagwozdkę. Z tą wiertarką to jednak dość mało romantycznie
[10.02.2011] 10:59
dzieciata
kopek w smrodek http://www.youtube.com/watch?v=-GOwm4dkylA&f eature=related
[10.01.2012] 19:10
Penelope82
Ciekawym pomysłem, który znalazłam dla swojego mężczyzny (na tym forum zresztą ) na gwiazdkę jest mozaika ze zdjęć - podarowałam mu taki obraz złożony z setek naszych wspólnych chwil. Bardzo fajne i oryginalne. Szczerze mogę ich polecić - http://www.mozaikowo.com.pl
[22.01.2012] 11:31
sonia2011
Jak dla mnie, fajnym prezentem jest wspólny wyjazd. Spędzicie razem trochę czasu, pospacerujecie itd. Moze uda wam się wyjechać na 2-3 dni nad morze? Fajną ofertę walentynkową ma np. Primavera SPA z Jastrzębiej Góry.
[22.01.2012] 21:39
rikka222
no musi być coś sexi, ja bym pomyślała o jakiejś bieliźnie, a może jakaś książka? ta po filmiku wydaje się być interesująca http://www.youtube.com/watch?v=aMcWSgNaJYI&a mp ;feature=youtu.be
[23.01.2012] 14:30
candy87-87
ja uważam, że zdecydowanie najlepiej facetowi kupować elektronikę, bo facet zawsze się ucieszy z takiego prezentu i przynajmniej go wykorzysta, a jak dostanie jakiegoś pluszaka to na pewno nie będzie zadowolony, duży wybór takich ciekawych rzeczy znajdziesz w sklepie wasserman
[23.01.2012] 23:16
jeeeee
na roksa.pl znajdziesz dobry prezent
[23.01.2012] 23:47
firikiki
My wybieramy się na weekend we dwoje, choć miś jeszcze nie wie o tym. W tym roku to ja robię mu niespodziankę.Znalazłam fajną stronkę gdzie można znaleźć tanie loty i dobry hotel...i teraz to tylko kwestia zabukowania wszystkiego. Nie mogę się doczekać
[23.01.2012] 23:49
oleandria
@firikiki podaj link plz. Ja też myślałam o jakimś weekendzie w Zakopcu, albo może w jakimś mniej zatłoczonym mieście. Szukam pomysłu gdzie
[25.01.2012] 21:11
firikiki
@oleandria Dziękuję. Bardzo dobra strona mogę zarówno zarezerwować bilety lotnicze jak i hotel, bardzo wygodne! Na pewno coś znajdę
[25.01.2012] 21:14
firikiki
Haha...nie ma sprawy, ale następnym razem używaj swojego loginu..lol Chyba muszę sobie konto założyć, żeby zastrzec ten login.
[28.01.2012] 01:46
jako oldman
Załozycielka tematu olała Was, a Wy się produkujecie idioci, dzieci neo.
[31.01.2012] 21:31
Coola
Czyli wycieczka najlepsza bo i Ty na tym skorzystasz. Nikt nie będzie miał Ci za złe jak wybierzesz też jakieś romantyczne miejsce
[06.02.2012] 16:41
MatyldaS
faktycznie wycieczka jest bardzo dobrym pomysłem Przyjemność z prezenty wtedy czerpią dwie osoby. Mnie bardzo podoba się pomysł na walentynki jaki Głęboczek proponuje. Oprócz kolacji i różnych relaksujących atrakcji jest też nauka masażu Można wtedy sprezentować swojej ukochanej osobie zmysłowy masaż
[06.02.2012] 16:50
Boney
Na Frupi znajdziesz fajną ofertę
[11.02.2012] 14:16
palemka79
Może nie do końca romantyczny ale ja myślę, aby mu sprawić wiem, że wymarzony prezent - golarka elektryczna Braun. wiem że golenie ostatnio dla niego to mega wyzwanie, że cały czas narzeka że czasu nie ma i że nie lubi tego czynić a tutaj napewno czasu sporo zaoszczędzi. Co sądzicie? jest tych golarek sporo jest modeli i z tym mam już problem.
[01.02.2013] 16:54
iki22
Jeśli chodzi o prezent dla faceta to sam fakt że go otrzymał od swojej kobiety jest dla niego bezcenny. Co do prezentu to może jakaś foto książka ze wspólnymi zdjęciami czy choćby poduszka z dedykowanym haftem. Coś co by mu o was przypominało. W okresie walentynek takich propozycji można znaleźć cała masę. Czy to na allegro.pl czy na e-hunters.pl, bo zawsze lepiej trochę taniej kupić, niż przepłacać w sklepach, które specjalnie podnoszą cenę na okres przed walentynkowy.
Poszukaj czegoś w agregatorach zakupów grupowych, tam spuszczają z ceny nawet o 70% aby cos sprzedać. Ja ostatnio korzystałem z e-hunters.pl i z tego co wiem parę ofert związanych z walentynkami można tam znaleźć.
[01.02.2013] 19:58
Mr. Bad Guy
Beznadziejnosc tego tematu mnie rozbija, kilo kartofli mu wystarczy Heaven for everyone

1 2 3   » 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat