o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Po 30-tce - poznajmy się
 » Odpowiedz na ten temat

klub samotnych

1 «   49 50 51 52 53 Strony tematu:
[13.09.2009] 00:48
kameleon szary
li.ly (09.09.12 23:29):
Źle mi samej...

idz spac li.ly kameleon szary
[13.09.2009] 00:49
Cichy Max
...takie propozycje chyba nie działają... ...widzieć, słuchać, smakować, czuć zapach i dotyk...chcę...
[13.09.2009] 00:51
Czarna..
Spać nie możesz? ...Marzę o cofnięciu czasu. Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku...
[13.09.2009] 00:55
Cichy Max
...mnie tu nie ma...to tylko Twój piękny sen...
...widzieć, słuchać, smakować, czuć zapach i dotyk...chcę...
[13.09.2009] 08:12
li.ly
kameleon szary (09.09.13 00:48):
Źle mi samej...

idz spac li.ly

poszłam... i niewiele pomogło...
obudziłam się i nadal jestem sama...
[19.10.2019] 04:52
[13.09.2009] 10:17
Trochę to żałosne
li.ly (09.09.13 08:12):
Źle mi samej...

idz spac li.ly

chcesz aby litowano się nad Tobą? Nie Ty jedna jesteś sama
[13.09.2009] 10:35
Neli.
Ktoś odkurzył temat, kiedys mój ulubiony... promyk szczęscia
[13.09.2009] 10:43
taki jeden typ
Tu są juz chyba juz zupelnie inne osoby .Niektóre z tych co były przepadly bez wieści.
[13.09.2009] 11:34
li.ly
Trochę to żałosne (09.09.13 10:17):
li.ly (09.09.13 08:12):
Źle mi samej...

idz spac li.ly

chcesz aby litowano się nad Tobą? Nie Ty jedna jesteś sama

cóż za nieprzyjazny ton... nie chcę żeby się litowano...
rozmawiam tylko z kameleonem
[13.09.2009] 11:51
Nie przepadły
taki jeden typ (09.09.13 10:43):
Tu są juz chyba juz zupelnie inne osoby .Niektóre z tych co były przepadly bez wieści.

nie przepadły tylko pozmieniali nicki
[13.09.2009] 11:53
Neli.
Nie widomo kto sie kryje pod jakim nickiem? Czy przepadli? Nie wiem, sądze, ze zagladają, tak jak ja, juz nie pisze, juz nie wdaje sie w dyskusje, ale zagladam... promyk szczęscia
[13.09.2009] 11:59
Czarna..
Neli, dlaczego nie piszesz? ...Marzę o cofnięciu czasu. Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku...
[13.09.2009] 12:05
Neli.
Czarna, zeby dyskutowac, zeby rozsadnie cos tam pisac, trzeba miec czas, na czytanie innych i na klecenie własnych mysli, a ja zwyczajnie mam go mniej, a moze juz nie jestem sama, a moze zwyczajnie mysle, ze juz napisałam to co chciałam, czytaja te same osoby, wszystkie raczej znają mnie, i tak to ... o... promyk szczęscia
[13.09.2009] 12:09
taki jeden typ
Kiedyś bylo ,ze jedna Twoja znajoma chciała coś napisac a Ty do niej
" jednak nas czytasz".Od tamtej pory juz jej nie bylo.Jednak
jakby sie tak głębiej zastanowic to takie pisanie tu jest po części winą naszej słabości.To troche nie tak powinno być.Przeciez na ogół
pisze tu garstka tych samych osób.
[13.09.2009] 12:11
Czarna..
Hmm, i ja to rozumiem. Choć na marginesie dodam, że Ciebie nie znam... Kiedyś zaglądałam i poczytałam to i owo... Ale, czy dało mi to jakiś obraz Ciebie? Niekoniecznie. Tak jak moje pisanie, nie przekazuje o mnie nic ponad to, w jakim nastroju w danym momencie się znajduję. [ i to też niekoniecznie ;] Reszta to tylko domysły.
Może... Może... - Dzięki ...Marzę o cofnięciu czasu. Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku...
[13.09.2009] 12:19
Neli.
Tyle nas tutaj,ile pozwolimy, zeby było, ktos zdradzi wiecej na swój temat, ktos inni mniej, ktos wykreuje sie na zupełnie kogos innego, taka prawda, tyle nas tutaj ile sami ujawnimy, jeszcze zalezy komu na czym zalezy, jedni chca sie zabawic, jednym sie nudzi, innych bawi dokopywanie innym.
Ja tu trafiłam chyba porze google w celu poszukiwania drugiego czlowieka, dokładnie mężczyzny jednak, bo ja hetero jestem, a wbrew temu co mi tu zarzucano niejednokrotnie, kolezanki mam...., przyjaciólek... wole nie uzywac tego słowa, wole liczyc na siebie, tak to w zyciu jest...
i znalazłam, w necie kogos dla mnie i juz nie szukam, chociaz sentyment pozostał, bo spędziłam tutaj kilkanascie miesiecy. promyk szczęscia
[13.09.2009] 12:22
Neli.
wiekszym sentymentem darze temat romansowy promyk szczęscia
[13.09.2009] 12:28
taki jeden typ
Czemu aż tak na poważnie .Jesli znalazłas to co chcesz do
dobrze.Różnie tu bywa ale chyba najczęściej piszący tu chyba jednak czuja sie samotni ,choć moga (nie muszą )byc w jakims związku.
Ja mam zadowolenie tez ,bo nastepny tydzień będzie mój.Szczególów mimo ,że nikogo to nie interesuje i tak nie ujawnie .Nie mogę
[13.09.2009] 12:31
Czarna..
No tak. Kiedyś pisałam coś o maskach i maseczkach Oczywiście, będzie nas tyle ile chcemy by było. Jeśli jest w tym prawdziwa część nas, to ok.
Niestety, słowo pisane nie zawsze jest interpretowane zgodnie z oczekiwaniami piszącego - dlatego czasami pojawiają się spory, czy też sugestie, które nas samych potrafią zaskoczyć. I tu nasuwa się pytanie, czy warto narażać się na takie ryzyko? Ktoś, kto ma silną konstrukcje psychiczną, może tego nie odczuć. Gorzej mają "wrażliwcy"...Ale i o tym już było - teraz wyjaśnia się Twoja wcześniejsza wypowiedź: może już wszystko napisałam...? - Czasami też się na tym łapię... , ale podobnie jak Ty, odczuwam sentyment... I czasami po prostu zwyczajną chęć rozmowy. A że są tu osoby, z którymi i pośmiać się można, to nadal tu bywam
Fajnie, ze znalazłaś. Optymistyczne zakończenie ...Marzę o cofnięciu czasu. Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku...
[13.09.2009] 12:33
Neli.
hahahaha taki stary trik pobudzjący wyobrażnie i ciekawośc z cyklu ... wiem, ale nie powiem ... i do tego nie mogę hahaha
powodzenia, cokolwiek to jest i czegokolwiek dotyczy promyk szczęscia
[13.09.2009] 12:40
Neli.
Czarna Zakończenie? Jakie zakończenie? To dopiero początek.
Kiedys pisałam tutaj chyba w wątku romantycznym o pracy, zniewoleniu pracą itd. Wiem, ze takie czasy, ze prawie wszystkich nas to dotyczy, ze nie mamy czasu dla siebie, dla innych i powiem raz jeszcze, praca jest dla nas , nie my dla pracy. Zmieniłam prace od stycznia, maiłam mniej kasy , ale wiecej pracy, boimy sie zmian, obserwuje to i sama doswiadczyłam, ale naprawde, wolny czas, spokojna głowa, brak ciagłego ciśnienia pozwala czasem poukładac swoje zycie.
No i zeszłam powaznie z tematu. promyk szczęscia
[13.09.2009] 12:45
Czarna..
Kurcze, wybacz - rzecz jasna fajny początek
Może i zeszłaś, ale dzięki temu pojawiła się rada, dla co niektórych - niby proste, a czasami nie do zrealizowania. Z różnych przyczyn - ale wspomniany lęk, jest chyba kluczem... ...Marzę o cofnięciu czasu. Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku...
[13.09.2009] 12:49
Neli.
ja wiem, ze to trudne, mota sie człowiek okrótnie, jeszcze jak brak wsparcia, jak jest z tym sam, to jest naprawde trudno. promyk szczęscia
[13.09.2009] 12:55
Czarna..
A więc właśnie... Ech, zasiedziałam się, a dzień ucieka
Zaglądaj czasami nie tylko po to, aby poczytać
...Marzę o cofnięciu czasu. Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku...
[13.09.2009] 14:00
li.ly
Zazdroszczę Ci Neli i życzę szczęścia... Pamiętasz? Był kiedyś taki moment, że Ty mnie na ziemię sprowadzałaś, ja życzę jak najdłuższego w chmurach bujania i miłości doznawania
[13.09.2009] 15:18
Neli.
Prawde mówiąc nie bujam, zmierzam sie realnie z licznymi problemami, które sie przez to wszystko pojawiły, mam nadziję, ze sie wsztko powoli wyklaruje i wyjdzie na prosta, a jak bedzie? Czas pokaze, zycie to ciagłe stranie sie, tak mysle
KOD BUU promyk szczęscia
[13.09.2009] 16:26
Czarna..
...I dobrze myślisz... ...Marzę o cofnięciu czasu. Chciałabym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku...
[14.09.2009] 08:04
idulam
też bym chciała cofnąć czas........ nigdy bym tą drogą nie poszła. Jest mi smutno, szro i be
[14.09.2009] 08:15
li.ly
Ja też... ale problem w tym, że nie da się go cofnąć, a dłuższe rozważania i dywagacje nad tym faktem powodują dalszą jego utratę. Nie ma sensu rozdrapywać przeszłości, trzeba patrzeć w przyszłość i czekać na to, co będzie... cokolwiek miałoby to być
[17.09.2009] 23:23
kuba172
Samotni!
Pora to zmienić, odnaleźć swoją drugą połówkę.
Taką możliwosć daje internetowe biuro matrymonialne:
http://iduo.pl
Tysiące samotnych, indywidualny dobór partnerski i analiza związku.
Spróbuj, to nie kosztuje.

1 «   49 50 51 52 53 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat