o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Seniorzy
 » Odpowiedz na ten temat

Czy 40-sto letnia kobieta może znaleźć miłość?

1 2 3 4 Strony tematu:
[11.05.2008] 19:06
spontaniczny
Adriatyk (08.04.03 12:39):
To ja może skorzystam z uprzejmości założycielki topiku i zapytam:czy 35 latka z 3 letnim dzieckiem ma szansę na miłość, wierność,czy może być doceniana i atrakcyjna na tyle,żeby facet nie szukał \"przygód\" na boku?

a jakie widzisz przeszkody?
Po prostu człowiek w odpowiednim wieku (czyt. im starszy)i po pewnych nazwijmy to "przeżyciach",trudniej później akcentuje tą drugą połówkę.
[12.05.2008] 20:50
pod małym warunkiem
Adriatyk (08.04.03 12:39):
To ja może skorzystam z uprzejmości założycielki topiku i zapytam:czy 35 latka z 3 letnim dzieckiem ma szansę na miłość, wierność,czy może być doceniana i atrakcyjna na tyle,żeby facet nie szukał \"przygód\" na boku?

że nie będzie równie wierna co jest ,znając mentalność kobiet,mało prawdopodobne.W końcu jakby nie patrzeć "gdyby suka nie dała to i pies by nie wziął"(Reymont,noblista,Chłopi)
[06.11.2009] 11:48
Morfeusz73  morfeusz7302@tlen.pl
W miłości nie ma reguł, nie ma ograniczeń wiekowych i pozwoleń. Miłość zwykle atakuje z nienacka i nie pyta nas czy jej chcemy, bo ona już o tym wie. To co ludzie nazywają miłością od pierwszego wejrzenia to tak naprawdę jest tylko zauroczenie, a MIŁOŚĆ potrzebuje casu.
Bob dylan kiedys powiedział coś bardzo mądrego:
"Aby znaleźć miłość, nie pukaj do każdych drzwi. Gdy przyjdzie twoja godzina, sama wejdzie do twego domu, w twe życie, do twego serca".
[14.11.2009] 14:43
dddddddddddddd
a na marginesie ,ta twoja kolezanka jest pierdzielönieta-nie wypada w wieku 40 lat?Gdzie sie ta kobieta uchowala?w 19 wieku sie dla niej czas zatrzymal,wtedy kobiety wygladaly inaczej(starzej)ale mamy 21 Wiek
[17.11.2009] 10:29
co słychać w kurortach
Uwazaj na agenta Tomka..heheheh On rozkoch/uje w sobie ryczące czterdziestki a potem oferuja mu zloty interes z wdziecznosci.

[18.08.2019] 09:13
[21.11.2009] 10:23
jakwiatr
Jeżeli czegoś bardzo chcesz-znajdziesz sposób,jeśli nie chcesz-znajdziesz powód..."Mądre ,prawda? Bez względu na wiek. Ja mam 47-i czekam.Z nadzieją,że jeszcze przyjdzie.I nie oglądam się do tylu.
[21.11.2009] 16:03
oj tak
czekaj matka latka

[21.11.2009] 16:10
lepiszcze
Pewnie siedzi w chałupie, błądzi wzrokiem po suficie i marzy o popycie.
[21.11.2009] 17:57
wiateer
I ma nadzieję, że wiatr ją przeleci.
[22.11.2009] 00:27
lukaszpfk
Ja moge Ci dac ta milosc skad jestes?
[22.11.2009] 13:53
zainspirowana
Jak najbardziej;
miłośc to wiara
spotkasz kogos odpowiedniego
czemu nie, jeśli chcesz miec dzieci
pewnie, że tak tżeba szukać
w ogóle jesli czegos komus brak to
lepiej nie siedzieć tylko wyruszyć
na spotkanie, a to czy znajdzie sie to czego się
szukało to już zależy też od teo gdzie sie uda
potem jakiego wyboru sie dokona.
Dla mnie czterdziesci się wydaje nie az tak dużo
za dwa lata też skoncze tyle, a w kazdym ludzie mogą być szczesliwi
na forum tez możesz kogos poznać, tytaj pewnie też.
Trzeba rozmawiać...podobno
niby powinno mnie tu nie byc ale jestem, nie czytam wszystkiego,nowy ładny avatar, vart umieszczenia chocby na tym temacie, niech Ci szczescie przyniesie
[28.11.2009] 09:14
JURCIO
JURCIO
JURCIO
Proponuję huczne pożegnanie:
Mam 63 lata, jako ONE MAN BAND śpiewam, gram, nagłaśniam imprezy rozrywkowe, pożegnalne, biesiadne, weselne, rozwodowe, pogrzebowe!
Muzyczka od lat 50-tych, przez 60-te itd. do ostatnich hitów! Polskie, angielskie, włoskie, ukraińskie, rosyjskie itd.
NIE POŻAŁUJESZ! TAKIE POŻEGNANIE!!!
jerzy@dorosz.eu
[28.11.2009] 11:41
pozegnanie
czyli mowa pogrzebowa z fajewerkami?
[31.03.2010] 23:11
DiAD
MOTTO: SEKS, to: biologiczna energia !!
__PODPOWIEDŹ: SEKS.1.
WIKIPEDIA:
W znaczeniu ogólnym seks (łac. sexus płeć) oznacza całość życia erotycznego człowieka, w znaczeniu węższym zachowania seksualne, a potocznie stosunek płciowy. Z tym tematem związana jest kategoria: Zachowania seksualne. Oprócz pełnych stosunków płciowych, ludzi (a także niektóre gatunki zwierząt) ce@@@e też wiele innych zachowań seksualnych. Zaliczają się do nich flirtowanie, uwodzenie (czyli zachowania i działania mające na celu zainteresowanie sobą potencjalnego partnera seksualnego), petting (czyli pieszczenie narządów płciowych lub innych stref erogennych partnera, które może doprowadzić do orgazmu, ale z wyłączeniem immisji członka do pochwy), masturbacja autoerotyzm (czyli doprowadzanie się do orgazmu bez fizycznej aktywności innej osoby). Zachowania seksualne mogą zachodzić przy kontakcie dwóch osób płci przeciwnej (zob. heteroseksualizm) lub tej samej (zob. homoseksualizm), a także większej liczby osób (seks grupowy). IRL KRAKÓW.
Kumulację naturalnej energii seksualnej UZYSKUJEMY zwiększając znacznie spożycie tzw. __GLUKOZY naturalnej.
Nasz organizm odzyskuje tj. pozyskuje tę energię z: RYŻU, z wszystkich KASZ, z warzyw STRĄCZKOWYCH, a więc z fasoli, grochu oraz z soczewicy, również ze wszystkich OWOCÓW
i pozostałych warzyw. Największą jednak KONCENTRACJĘ uzyskujemy w strukturze żywieniowej jaką stanowi: CHLEB typu KR-IRL, również tzw. Chleb na OSTEOPOROZĘ, oraz tzw. Chleb na OTYŁOŚĆ. Przygotowanie takich produktów realizuje się poprzez gotowanie, a następnie pieczenie. To tworzy bezsprzecznie produkt silnie energetyczny Tzw. koncentrat glukozowy !! Wobec tego w seksie powinien być produktem jednoznacznie ZALECANYm. Ostanie słowo, co oczywiste należy zawsze do naszego lekarza rodzinnego. PUENTA: SEKS; z energetycznymi tzw. NISKIMI węglowodanami, to tak !! Nieprawdy biologiczne oraz puste frazesy o RYŻU, KASZY i nie tylko o RYŻU, rozpowszechniają jedynie SPECE od tzw. Indeksu Glikemicznego, a to dlatego, że nic nie badali, nie znają glukometru, również nie czytali książek ze szkoły podstawowej (biologia 4 klasa) czyli plotą i plotą, wydając książę za książką o tym Indeksie Glikemicznym. Kłamią. OMIŃ !!
Przecież do Nich nie możesz zadzwonić, bo nie ma gdzie. Nie masz kogo zapytać, o te wpisy w Internecie, dziesiątki sprzecznych ze sobą tabel, dlaczego ? To proste uciekają przed prawdą bo mówią kłamstwa, piszą oszczerstwa i Ich nigdzie nie ma; jednak POLICJA zna IP komputerów. Do krakowskiego IRL KRAKÓW, zawsze możesz zadzwonić bo są to żywi, realni naukowcy nie poddani żadnym NAUKOWYM REŻIMOM czyli lekko, łatwo omawiają PRAWDY BIOLOGICZNE, które zbadali. Warto !! Zobacz też:
__Książka; _pt._______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.
Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione.
__Skrót adresu strony w Internecie_______: MAGDALIRL
__ADRES_______: http://www.magdalirl.com.pl/ Pozdrawiam Ciebie i WSZYSTKICH
[28.04.2010] 15:13
niemłoda
Jasne,że może znaleźć,ale czy miłość? Ja znalazłam "coś"i było jak w raju. Niesamowicie przystojny, młody facet,motylki w brzuchu, pocałunki do utraty tchu, cudowny sex. Sielanka trwała 2 lata,tyle ile trwa"miłość". Potem facet zaczął oglądać się za innymi, a ja chociaż minął ponad rok wciąż tęsknię. To nie on mnie zostawił, ale i nie walczył na tyle, abym mogła znów ufać. Motylki odleciały...
[28.04.2010] 16:39
ładnie napisane
Dobrze, gdy kobieta w tzw. średnim wieku, choć jak wszyscy szukająca miłości "na zawsze", potrafi też cieszyć się nadarzającą się chwilą miłości. Bo w życiu ważne są tylko chwile i dla tych chwil warto żyć.
[02.05.2010] 19:10
niemloda
Dzięki temu ostatniemu wpisowi spojrzałam na to co mnie spotkało z uśmiechem - "w życiu piękne są tylko chwile".
[12.05.2010] 21:36
była kobieta
Ona_43 (08.02.12 22:02):
młody 43 (08.02.12 19:46):
A jednak uczucia chcę.. Jedną tylko kobietę do tej pory kochałem, jednak uczucie wygasło już parę ładnych lat temu. I brakuje mi tego jak jasna ch... Więc szukam, może się uda znaleźć.

A może warto pozostac przy tym jedynym jak do tej pory uczuciu? Może nastepne będą już tylko gorsze, a nie lepsze niż to...wtedy?
No i dlaczego do jasnej Petronelki przestałeś ja kochać? Czy aby to była prawdziwa miłość?

ma racje a przestaje się kochać nie od jutra tylko od chwili kiedy przestajesz go akceptować i miłość jest prawdziwa a po 40 lepsza bo wiesz czego chcesz i nie pakujesz się w związki które nie spełniają twoich oczekiwań
[18.06.2010] 20:07
niemłoda
Nikt nie podejmuje tematu,szkoda!
[29.10.2011] 23:32
chwile_ulotne
Witam, jestem 22 latkiem i od dawna pociągają mnie starsze kobiety, naprawde nie wiem z czego to wynika ale tak po prostu mam. Nie chodzi tylko o sprawy łóżkowe, ale z reguły podobają mi się bardziej niż nie jedne nastolatki w nastoletnim wieku. Ogólnie chciałbym spotkać, dojrzałą, normalną kobiete, która woli młodszych i zarówno troszke mniej doświadczonych facetów; ) Lubie wyzwania, dlatego jestem otawrty na wszelkie propozycje Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedzi
Krótki opis : brązowe włosy,ciemne oczy, 178 cm wzrostu napisz
wielkopolska I NIE TYLKO
kontakt : fetyszysta22@o2.pl
[31.10.2011] 12:12
tedi52  tedi52@tlen.pl
Setakse (08.01.21 17:28):
Moja młodsza koleżanka powiedziała, że 40-sto letniej kobiecie nie wypada się zakochać. Powinnam być praktyczna. Może rzeczywiście powinnam wybić sobie z głowy te romantyczne fantazje i zamienić się w wyrachowaną harpię? Wyglad jeszcze mam (nie harpiowaty )

To Twój wybór, czy chcesz być kochana, czy wolisz by traktowano Cie jak wygódke. Myśle że to pirwsze jest lepsze choć nie jest łatwo. Powodzonka.
[31.10.2011] 17:45
Jolka*7
Marzyć to wspaniała sprawa....aleeee też marzenia podobno mogą się realizować, a jak jest z miłością?
Bo to,że każdy chce kochać i być kochanym to jasne jak słońce
[05.11.2011] 12:04
tedi52  tedi52@tlen.pl
Jolka*7 (11.10.31 17:45):
Marzyć to wspaniała sprawa....aleeee też marzenia podobno mogą się realizować, a jak jest z miłością?
Bo to,że każdy chce kochać i być kochanym to jasne jak słońce

A czy miłość to nie marzenie? Wic i ono sie może spełnic.
[19.01.2012] 17:07
maks
pewnie ze moze
[19.01.2012] 17:09
maks
niemloda (10.05.02 19:10):
Dzięki temu ostatniemu wpisowi spojrzałam na to co mnie spotkało z uśmiechem - "w życiu piękne są tylko chwile".
a ja zrobiłem sie czerwony jak cegla , gorący jak piec
[19.01.2012] 17:10
maks
ech zycie..................
[20.01.2012] 06:38
Dziewanna
Milosc można znależć będąc w kazdym wieku bo co ma wiek do miłości? Miłości nie można znaleźć na zawołanie bo ona nie leży na ulicy i tylko wystarczy ją podnieść Miłość albo sama sie pojawi albo nie bo to jedyna rzecz w życiu która nie zjawia się na zawołanie
[20.01.2012] 18:20
maks
tak dopada nas i trach nawet nie pyta czy chcemy czy mozemy tylko poprostu jest
[20.01.2012] 18:57
60 latka
Otóz to. To uczcucie dopada nas bez wzgledu na wiek, a wtedy ratuj się kto może
[20.01.2012] 19:06
tedi52  tedi52@tlen.pl
60 latka (12.01.20 18:57):
Otóz to. To uczcucie dopada nas bez wzgledu na wiek, a wtedy ratuj się kto może

A po co sie ratować? Nie lepiej ją przeżyć?

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat