o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum O mężczyznach
 » Odpowiedz na ten temat

OSZUŚCI NA FOTCE

1 2 3 4 5 Strony tematu:
[14.08.2009] 09:12
ladygaga
Czy któraś miała do czynienia z spike_25?
[14.08.2009] 10:21
joyonline
I cd...
to o mdeniku, ktory teraz chodzi po Sympie pod loginem DenicM:

http://an-sympatia.blog.onet.pl/Jeden-za-wsz ystkich-i-wszyscy- ,2,ID338440499,n
[24.08.2009] 22:33
luizamizia
ladygaga a o co chodzi z tym spike_25???
[16.09.2009] 17:56
krecona119
Uważajcie dziewczyny na OPEN626, niestety często zmienia nicki - ostatnio widziany na sympatii. Jak go rozpoznać:
-ma na imię Dawid
-jest z Grudziądza, ale często podaje też Poznań, Bydgoszcz, Toruń lub Gdańsk
- twierdzi że jest 2,5 roku po rozwodzie i ma wspaniałą córeczkę Zuzie
- rzekomo pracuje jako informatyk w międzynarodowej firmie Jeronimo Martins w Centrum Dystrybucyjnym w Grudziądzu

Prawda jest taka:
-faktycznie ma na imię Dawid
-jest szczęśliwie żonaty z lekarką pracującą w grudziądzkim szpitalu
-owszem pracuje jako informatyk ale w jednej z gmin w powiecie wąbrzeskim a nie w Jeronimo
- ma wspaniałą córeczkę Zuzie, szkoda tylko że posługuje się jej wizerunkiem do zmiękczania kobiet poznanych na porlatach randkowych

Uważajcie na niego!! Wyjątkowy drań
[11.10.2009] 17:25
iryssek  iryssek@tlen.pl
ladygaga (09.08.14 09:12):
Czy któraś miała do czynienia z spike_25?

Ja miałam do czynienie z Sylwkiem na tlenie, ale tydzień temu zapadł się pod ziemi i do dziś cisza.
[19.10.2019] 04:45
[12.10.2009] 15:11
ola_555555
nallepszy to jest kubus o loginie stroma44 na sympati.Wykorzystuje seksualnie kobiety i dodatkowo wyłudza pieniadze!!!!
[13.10.2009] 18:01
beata_aaa
ola_555555 (09.10.12 15:11):
nallepszy to jest kubus o loginie stroma44 na sympati.Wykorzystuje seksualnie kobiety i dodatkowo wyłudza pieniadze!!!!

Hej dziewczyny, ...
Miałam "przyjemność" z tym panem:
"ciezkicharakter - koleś o tym nicku był już podawany na czarną liste bodajże 8 razy......krótko mówiąc oszust , leci na kasę!!!Chętnie o tym pogadam z tymi które też to spotkało, odezwijcie się ! Pozdrawiam Was wszystkie
[18.10.2009] 12:33
Wivienne
beata_aaa (09.10.13 18:01):

Hej dziewczyny, ...
Miałam \"przyjemność\" z tym panem:
\"ciezkicharakter - koleś o tym nicku był już podawany na czarną liste bodajże 8 razy......krótko mówiąc oszust , leci na kasę!!!Chętnie o tym pogadam z tymi które też to spotkało, odezwijcie się ! Pozdrawiam Was wszystkie

Powiedz coś więcej o nim, co jest powodem do nazywania go oszustem? Podaj więcej szczegółów, jak, kiedy itd!
może jest teraz pod innym nickiem?
[09.11.2009] 13:51
ladygaga
luizamizia (09.08.24 22:33):
ladygaga a o co chodzi z tym spike_25???
Uważam, że to psychopata...znasz go? Chętnie na e-mail dośle szczegóły.
[18.11.2009] 11:22
anonimowy_71
Ludzie są różni,nie zawsze normalni http://julie.pl/panie
http://iduo.pl
http://motodetal.pl
http://e-blogi.pl/
http://moto-fora.pl
http://fmlodziezowe.pl
[28.11.2009] 17:23
PiesMiłosci
dziewczyny fajnie ze ostrzegacie sie wzajemnie podoba mi sie to nie dajcie sie skrzywdzic tylko pytanie mam do was
co byscie zrobily gdyby wasz facet nie slusznie oskarzyl was o zdrade
[22.12.2009] 02:30
Kaemazyn
No laska nebeska, nieco postarzała tozwóda,i lubi młodszych, oj.. lubi zwodzić
http://www.fotka.pl/profil/angela1604
[25.12.2009] 18:38
gośkAa

stroma44 ma również dwa inne profile stromazakopane i jacula2000 !!!!!!

uważajcie niezły komediant!!!!
[06.01.2010] 11:02
lilavati
proszęo wszystkie informacje na temat spike 25 na moj mail karolka19sz@o2.pl prosze o jak najwiecej informacji... tez mialam z nim do czynienia chcialambym wiedziec cos jeszcze...
[10.02.2010] 17:22
9997755544
Kazik z opolskiego lat 58 ma chyba ze 100 profili na wszystkich portalach i komunikatorach ....zanim umówi się z kobietą wie o niej wszystko łącznie z nazwą ulicy i numerem domu w którym mieszka . Włamuje się do komputerów i zakłada podsłuchy w telefonach .... uważa ze jak się ma kasę to wszystko wolno . Uważajcie na niego , to niebezpieczny i bezwzględny czlowiek !!!
[28.03.2010] 15:19
załamka
A co powiecie o Sławko31 synuś szukajacy mamuski przytulającej go do "obwisłych cycuszków"
[28.03.2010] 15:23
załamka
Jęsli miałyscie do czynienie ze Sławko31 to dajcie mi znać. Facet proponuje ze da wam swoje nazwisko a potem siebie blokuje na sympatii
[28.03.2010] 15:27
załamka
Nie ma tu nikogo??????
[26.04.2010] 22:16
ZuzannaMadonna
Zork2 (A.) quicknick1 (Jacek)
[11.05.2010] 14:42
XXXX...XX
Jak to bardzo trzeba kochane uwazac aby na debila nie trafic.
Fajnie ze myslicie o innych i glosno mowi sie o takich maniakach.
Pozdrawiam i dzieki ogromne
[18.06.2010] 18:31
Anagrament
Ja myślę, że ty i twoja koleżanbka próbujecie zmanipulować nie tylko tego być może całkiem uuczciwego faceta, który ma was dosyć, ale jeszcze chcecie przy okazji użytkowników portalu zbajerować. Ja tam w takie babskie gadanie nie wierzę. Wiadomo, że jak jak wypowie się baba to 3/4 tego to brednie wyssane z palca.
[18.06.2010] 18:35
Anagrament
9997755544 (10.02.10 17:22):
Kazik z opolskiego lat 58 ma chyba ze 100 profili na wszystkich portalach i komunikatorach ....zanim umówi się z kobietą wie o niej wszystko łącznie z nazwą ulicy i numerem domu w którym mieszka . Włamuje się do komputerów i zakłada podsłuchy w telefonach .... uważa ze jak się ma kasę to wszystko wolno . Uważajcie na niego , to niebezpieczny i bezwzględny czlowiek !!!
A no takie przypadki się zdarzają, tu przyznaję rację. Ale póki u waładzy jest PO to ciągle będziemy mieli takie luki w prawie, które do tego doprowadzają.
[21.06.2010] 12:33
Karolina007
Witam was serdecznie do listy zasłużonych chciałam dodać jeszcze jednego osobnika Konrad1980scat przynajmniej przez jakiś czas był pod takim nickiem, nie jest on tylko zwykłym podrywaczem ale również wyłudza pieniądze pod pretekstem wspólnego życia.
Jeśli jest Kobieta która stała się jego ofiarom to proszę o kontakt !!!! Pozdrawiam
[12.08.2010] 08:45
Karolina007
Posiada wysoki iloraz inteligencji. Jednak jego wadą jest to, że nie potrafi żyć w społeczeństwie, którym panują pewne zasady.Wyłamuje się, czego skutkiem są różne naruszenia prawa.
To osoba, która nie posiada sumienia i nie jest odpowiedzialny. Dodatkowo po naruszeniu panujących zasad nie odczuwa wstydu ani nie poczuwa się do winy za swoje działanie.
I tu nie chodzi o to że kobiety są naiwne i się dają zrobić w bambuko tylko naprawdę tacy ludzie jak on dostali dar od boga który wykorzystują po to aby niszczyć innych bogu winnych ludzi ;/ manipulacja,uzależnianie od Siebie, zaufanie .... pisze tu o Tym bo naprawdę dziewczyny skrzywdzone zaczęły się zgłaszać....
On od 16 roku życia zaczął robić swoje machloje wyłudzenia przywłaszczenia eh jest naprawdę tego mnóstwo i nie tyczy się to samych kobiet !!!!! A jeżeli chodzi o Kobiety i jego działanie to:
- przedstawia się jako 30-letni biznesmena firmy reklamowej i drukarni
-jeździ albo jeździł bardzo dobrym samochodem
-praca w BOR albo ABW
-po czasie mówi że handluje bronią, sterydami
-ma ojca który jest bardzo chory i po czym później się okazuje ze musi wyjechać z nim do Austrii do kliniki i prosi kobiety o pożyczkę bo koszty leczenia cały czas wzrastają
-wyjeżdża na misje Rosja, Gruzja itp Ofiara na niego czeka a on na misji już kręci następne jest na tyle bez szczelny że robi po kilka kobiet z jednego miasta
-żeby wzbudzić współczucie i uwiarygodnić swoją wersje dziewczynę która w tym momencie przerabia przedstawia innym potencjalnym ofiarą jaką swoją byłą która jest strasznie zazdrosna i próbuje mu namieszać w życiu
i właśnie różnego rodzaju bajki wymyśla Po czym się okazuje że nas przystojny,czarujący gentleman jest:
złodziejem
ma żonę
dwójkę dzieci (pierwsze już było w wieku 16 lat)
ma 21 lat
nie ma prawa jazdy
okradł ojca
był ścigany listem gończym
uciekł z poprawczaka
mieszka już od dwóch lat z kochanką
[25.08.2010] 07:26
Aster.C.
Czy Któraś z Pań ma jakieś dobre doświadczenie na tym portalu?
...bo jak widzę to chyba jesteście bardzo naiwne...na ulicy i innych miejscach brak facetów? tylko szukacie ich w necie z lenistwa? *****
[13.02.2011] 14:05
castor 65
A ja przestrzegam przed kobietą, piękną , inteligentną, znającą psychologię i dlatego niebezpieczną. Posługuje się nickami "bez_loginu1" ,"nigella73", ale często zmienia, podobnie jak adresy mailowe i konta skype ( znam ze cztery). Hanna ( bo takie jest prawdziwe imię) podaje się za młodszą niż jest w rzeczywistości i podaje miejsca zamieszkania w okolicach Zgorzelca, mimo iż jest jego mieszkanką. Bawi się mężczyznami dopóki maja pieniądze.... potem z dnia na dzień zrywa kontakt. Wszelkie próby nawiązania łączności traktuje jako złośliwe nękanie. Rozbiła juz trzy małżęństwa i... z tego co widzę, ciąg dalszy nastąpi. Taki ma sposób na "ciekawe " życie.
[12.05.2011] 17:56
TAKA SOBIE
Uważajcie na faceta o nicku waldek55, karol.Może ma też więcej. Miał jeszcze inne nicki na róznych portalach polskich i niemieckich. Zdjęcie nie jego. Bajeruje i oszukuje kobiety. Udaje bogatego a woła na benzynę bo zawsze ma jakiś problem finansowy. Podaje ze mieszka w Hamburgu i w Polsce. Czy któraś z Was miała z nim kontakt?
[10.10.2011] 09:07
xxxxxxxx
kobirty tez tu oszukuja
[10.10.2011] 09:46
Black
Nie no jak się to czyta to nadziwić się nie można. Ja nie rozumiem jak można zaufać i uwierzyć prawie na 100% komuś poznanemu na necie??
Już nie raz przeczytałeem jak to ktoś kogoś poznał na jakimś serwisie i doszło nawet do wysyłania śmiałych fot aż tu nagle BOOM...ktoś się okazuje trefny. Ludzie miejcie trochę oleju w głowie. Na tych wszystkich serwisach to chyba co 3 osoba szuka tylko rozrywki. Nie wiem jak inni ale gdybym ja zaczął na takim serwisie szukać znajomości to bankowo priorytetem było by spotkanie i rozmowa w realu. Na necie każdy może być kim chce i wyglądać jak chce,a na 100% nie brakuje kliientów którzy szukają sobie wizualnych wrażeń. Do póki się kogoś w realu na oczy nie zobaczy i nie usłyszy to zawsze trzeba mieć na tą osobę margines błędu. Dopiero po dłuższej znajomości w realu można zobaczyć kto co sobą reprezentuje.
[11.10.2011] 14:23
Sonia77
Witam
Ostrzegam przed osobnikiem Tom7304 - ma profil na sympatii i Bóg wie gdzie. To dobry bajkopisarz i mówca. Nie dajcie mu się zwieżć. Będzie udawał pokrzywdzonego, opowiadał o zdradzie żony, jaki to on jest biedny itd. Ta jego separacja to bajka. W rzeczywistości żyje sobie z zoną i chyba nawet dobrze. Wystarczy sobie poparzeć na inne portale społecznościowe. Szuka kobiet na seks. Portal randkowy traktuje jak sklep z duzym wyborem, gdzie jest duzo towaru, i mozna skonsumowac szybko, latwo i bez komplikacji. Powieniem sie zalogowac w erodate, zamiast udawać pokrzywdzonego chlopca przez niegrzeczna dziewczynke-jego zone.
W rzeczywistości daleko mu do idealnego kochanka, więc tak czy siak nie wiadomo czy warto.
Jesli szukacie kogos szczerego i na stale to odradzam.

1 2 3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat