o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Inna planeta
 » Odpowiedz na ten temat

Wasz pierwszy raz

1 «   171 172 173 Strony tematu:
[09.10.2018] 11:35
Prawilny.
Socrates (18.09.2018.14 10:46):
Moj pierwszy sex grupowy
To bulo w 1988 roku na wedrownym obozie harcerskim, po calodniowej wedrowce I "puszkowej kolacji" jako ostatni poszedlep pod prysznic - wiaderko a woda I parawan dookola survivalowe warunki . Wrocilem do namiotu (10 osobowy namiot wojskowy) polozylem sie na pryczy na brzuchu w samym reczniku - byl goracy sierpniowy wieczor. Nagle tuz przed moja twarza stanal jeden z moich starszych druhow (bylem tam najmlodszy 7 klasa podstawowki a oni wszyscy z Liceum - druzyna starszoharcerska)byl rowniez w samym reczniku mocno opasanym przez biodra tak ze jego okazala wypuklosc byla dobrze widoczna. zapytal jak sie czuje a ja w odpowiedzi zaczalem go dotykac przez recznik. czulem jak mu preznieje wtedy on syknal tylko waw! reszta druhow widzac to podeszlo blizej poczulem 4 rece na moich posladkach I plecach. przed moja twzra zrobilo sie tloczno. sciagnalem recznik pierwszemu z nich I nieomal dostalem w oko sztywnym I sprezystym penisem, zaraz dostrzeglem 3 nastepne. zaczalem je ssac jeden po drugim w tym samym czasie czulem jak kolejne 4-5 penisow ociera sie o moje plecy I posladki, a dwa palce delikatnie acz efektywnie drylowaly moj tylek. przenieslismy sie na srodek namiotu gdzie odsunawszy prycze przygotowali legowisko ze spiworow. ulozyli mnie w pozycji na pieska I ssalem na przemian piekne mlode I bardzo nabrzmiale penisy, a inni w tym czasie lizali I palcowali moj otworek. jeden z nich zaczal gleboko wkladac swoj jezyk do srodka przszywaly mnie gorace dreszcze wtedy jeden z nich ktoremu akurat @@@alem spytal czy chce polykac skinalem glowa ze tak I juz po chwili czolem jak jego sperma strzela mi w migdalki I prosto do gardla. jak tylko skonczyl a ja ksztuszac sie lekko polykalem I zlizywalem z jego penisa resztki spermy, poczolem pierwszego penisa w sobie, jeknalem lekko I kolejny penis dochodzil mi w ustach. pochwili stwierdzili ze beda robic dwunastke (12 pchniec w tylek I zmiana to samo w usta) to bylo niesamowite. jak dochodzili to mogli dluzej. Ten pierwszy ktory dal swoj upust I w ustach I tylku olozyl sie podemna I ssal mi penisa I jajka na przemian doszedlem chyba z 4 razy a ile spermy polknalem nie pamietam. jak skonczylismy juz switalo wiec poszedlem jako pierwszy pod prysznic. po sniadaniu musialem zmienic slipy bo sperma wciaz wyplywala ze mnie
[09.10.2018] 11:42
Prawilny.
Prawilny. (18.10.2018.09 11:35):
Moj pierwszy sex grupowy
To bulo w 1988 roku na wedrownym obozie harcerskim, po calodniowej wedrowce I "puszkowej kolacji" jako ostatni poszedlep pod prysznic - wiaderko a woda I parawan dookola survivalowe warunki . Wrocilem do namiotu (10 osobowy namiot wojskowy) polozylem sie na pryczy na brzuchu w samym reczniku - byl goracy sierpniowy wieczor. Nagle tuz przed moja twarza stanal jeden z moich starszych druhow (bylem tam najmlodszy 7 klasa podstawowki a oni wszyscy z Liceum - druzyna starszoharcerska)byl rowniez w samym reczniku mocno opasanym przez biodra tak ze jego okazala wypuklosc byla dobrze widoczna. zapytal jak sie czuje a ja w odpowiedzi zaczalem go dotykac przez recznik. czulem jak mu preznieje wtedy on syknal tylko waw! reszta druhow widzac to podeszlo blizej poczulem 4 rece na moich posladkach I plecach. przed moja twzra zrobilo sie tloczno. sciagnalem recznik pierwszemu z nich I nieomal dostalem w oko sztywnym I sprezystym penisem, zaraz dostrzeglem 3 nastepne. zaczalem je ssac jeden po drugim w tym samym czasie czulem jak kolejne 4-5 penisow ociera sie o moje plecy I posladki, a dwa palce delikatnie acz efektywnie drylowaly moj tylek. przenieslismy sie na srodek namiotu gdzie odsunawszy prycze przygotowali legowisko ze spiworow. ulozyli mnie w pozycji na pieska I ssalem na przemian piekne mlode I bardzo nabrzmiale penisy, a inni w tym czasie lizali I palcowali moj otworek. jeden z nich zaczal gleboko wkladac swoj jezyk do srodka przszywaly mnie gorace dreszcze wtedy jeden z nich ktoremu akurat @@@alem spytal czy chce polykac skinalem glowa ze tak I juz po chwili czolem jak jego sperma strzela mi w migdalki I prosto do gardla. jak tylko skonczyl a ja ksztuszac sie lekko polykalem I zlizywalem z jego penisa resztki spermy, poczolem pierwszego penisa w sobie, jeknalem lekko I kolejny penis dochodzil mi w ustach. pochwili stwierdzili ze beda robic dwunastke (12 pchniec w tylek I zmiana to samo w usta) to bylo niesamowite. jak dochodzili to mogli dluzej. Ten pierwszy ktory dal swoj upust I w ustach I tylku olozyl sie podemna I ssal mi penisa I jajka na przemian doszedlem chyba z 4 razy a ile spermy polknalem nie pamietam. jak skonczylismy juz switalo wiec poszedlem jako pierwszy pod prysznic. po sniadaniu musialem zmienic slipy bo sperma wciaz wyplywala ze mnie

.mam 30 l od jakiego czasu jestem sam nie mogę normalnej dziewczyny poszukać i ochota mnie wzięła ostatnio na sprawdzenie jak to by było spróbować,ale ten anal mnie przeraża,lodzika dalbym radę ,jak to jest z tym pierwszym analem bo każdy opisuje jak pierwszy raz wziął 19 cm pale a to dla mnie aż dziwne
[09.10.2018] 11:46
druh boruh
I palcowali moj otworek. jeden z nich zaczal gleboko wkladac swoj jezyk do srodka

Na obozie harcerskim są mniejsze możliwości utrzymywania higieny, a także nie robi się lewatywy przed wsadzaniem języka do odbytu. A stamtąd przecież wychodzi kupa.
[09.10.2018] 11:52
Prawilny.
druh boruh (18.10.2018.09 11:46):
I palcowali moj otworek. jeden z nich zaczal gleboko wkladac swoj jezyk do srodka

Na obozie harcerskim są mniejsze możliwości utrzymywania higieny, a także nie robi się lewatywy przed wsadzaniem języka do odbytu. A stamtąd przecież wychodzi kupa.

Przed każdym analem robicie lewatywę?
[17.10.2018] 17:41
Normalny35566
Witam chętnie poznam kolege masz ochotę napisz wiek od 18 napisz tomasz199@onet.pl
[18.04.2019] 22:47
[21.11.2018] 13:50
SureGay.pl
Zobaczcie sobie facetów sławnych bez koszulek, gorące męskie ciała i wiele więcej w nowym serwisie suregay.pl
[24.11.2018] 23:21
jatez
googl1 (17.04.2017.17 17:47):
Ja też w końcu przeżyłem mój pierwszy raz. Było to w zeszłym roku. Na delegacji w innym mieście. Jak to facet, niezaspokojony, szukałem okazji. Poznałem go przez internet, umówiliśmy się na mieście, podjechał po mnie autem. Ja od początku byłem totalnie podjarany, tylko wsiadłem do auta i prawie od razu położyłem mu rękę na kroczu.
Cdn.

googl ??
[03.12.2018] 16:09
515 datezone
wyuzdana (08.02.2008.11 14:40):
szczerze mówiąc nie powinno mnie tu być ale skoro już tu jestem to powiem wam coś: mam takie marzenie żeby być obecną przy miłości dwóch młodych samców najchętniej bi którzy mogli by zaspokoić moje fantazje, którym nie przeszkadzałby mój wzrok i drobne instrukcje.a jeszcze lepiej gdybym mogła być tam z koleżanką z którą potem te byczki stworzyły by trójkącik. ja głównie w roli obserwatora...Czy byli by chętni z poznania?

Ja bylbym chetny z poznania
zapraszam na datezone nick 515
[23.12.2018] 00:59
Krystian 16 O
Ja swój pierwszy raz z chłopakiem, mężczyzną miałem kilka dni temu (mam 16 lat). Moja rodzina ma znajomego, który ma 26 lat. Przyszedł do nas kiedy byłem, tylko ja w domu. Otworzyłem mu i miałem poczekać na moich rodziców. Zaprosiłem go do swojego pokoju, bo chciałem mu pokazać nową grę. Mateusz, bo tak ma na imię, usiadł na moim fotelu przy biurku. Ja chciałem pójść po krzesło, ale powiedział, że bym siadał i wskazał swoje kolana. Czasami siadalem na jego kolana jak byłem młodszy, więc usiadłem. Miałem na sobie obcisłe czarne rurki, które opinały się na moim tyłku. Trochę się wierciłem i poczułem coś twardego na na moich pośladkach. Domyśliłem się, że Matiemu stanął, bo podejrzewałem, że lubi chłopców. Nie miał dziewczyny i lubił spędzać ze mną czas. Zacząłem specjalnie się mocniej wiercić. W pewnym momencie Mati powiedział czy nie za wygodnie mi. Ja się uśmiechnąłem i powiedziałem, że bardzo wygodnie. Mati zaczął jeździć ręką po moich nogach i udach, aż w końcu dotknął mojego krocza, które rozrywało się od erekcji. Mati powiedział, abym wstał. Oparł mnie o biurko tak, że moja tleniona grzywka opadała na moje brązowe oczy, a mój spory tyłek (jestem szczupły, ale mam duży tyłek) wypinał się w ciasnych rurkach. Mati zdjął mi spodnie i poczułem jego język na mojej ciasnej, różowej dziurce. Robił mi dobrze językiem liżąc moje dziewicze oczko. Mówił w przerwach od penetracji językiem mojej dziurki, że mam piękny tyłek i większość dziewczyn może mi zazdrościć. W pewnym mmomencie wziął krem do rąk z mojego biurka i zaczął palcami smarować moją dziurkę, a także swojego penisa. W pewnym momencie Mati wszedł we mnie z całej siły. Ja krzyknalem, na szczęście nikogo nie było w domu. Mati sapnął do mnie cicho Krystian i zaczął we mnie głębiej wchodzić. Ja zacząłem dyszeć. Poczułem jak tryska ze mnie sperma nie dotykając nawet penisa. Po chwili poczułem także ciepło i mokro w moim tyłku. Mati we mnie doszedł. Wyszedł ze mnie i klepnął mnie w tyłek. Ja się odwróciłem i chciałem to pocałować, ale usłyszeliśmy otwierany zamek w drzwiach do domu i szybko musieliśmy się ogarnąć. Było pięknie. Mam nadzieję, że Mati będzie chciał być moim chłopakiem. Krystian.
[23.12.2018] 10:52
co ty nie powiesz?
Wsadzał ci język tam skąd wychodzi kupa?
[29.12.2018] 04:54
Maviek
przed świętami byłem u kolegi po lekcjach, bo jego rodziców nie było w domu. najpierw graliśmy na konsoli, a potem Kuba dla żartów pchnął mnie na swoje łóżko i usiadł na mnie okrakiem. myślałem, że znowu chce się siłować, ale tym razem usiadł na mnie tak, aby centralnie siedzieć chyłkiem na moim kroczy. nie powiem podobało mi się to i stanął mi penis. Kuba poczuł to i powiedział, że podoba Ci się i zaczął podskakiwać swoim chyłkiem tak, że coraz bardziej mi stanął. Ja w tym podniecaniu nie ogarnąłem za bardzo i uśmiechnąłem się i oblizałem wargi. Kuba kazał mi się rozbierać i sam też zrzucił swoje jeansy. Mi sterczał fiutek, a on zaczął go lizać. Trysnąłem mu do buzi po chwili i Kuba powiedział, że teraz ja, ale w tym momencie usłyszeliśmy dzwonek do drzwi i musieliśmy przerwać, bo przyszła jego babcia. Ja poszedłem do domu i od wtedy nie mamy kontaktu. Kuba nie pisze, ja też, ale chciałbym to kontynuować
[19.01.2019] 23:07
natan cz
mój pierwszy raz był z kuzynem jak mieliśmy po 16 lat (teraz mam 19). Byliśmy razem na wakacjach u babci i dziadka. Spaliśmy w jednym pokoju w jednym dużym łóżku. Pewnej nocy jak już lezelismy i mieliśmy zgaszone światło Kuba usiadł na mnie i zaczął mnie przyciskac do łóżku uśmiechając się przy tym zadziornie. Ja chciałem się uwolnić, ale w pewnym momencie zaczęło mi się to podobać i poczułem w swoich bokserkach erekcję. Kubie też stanął i nasze penisa zaczęły się dotykać przez bokserki. Kuba zaczął się o mnie ocierać. Zaczął lizać okolice ust i policzki. Po krótkich macankach zdjął mi boksy i zrobił mi loda, a potem ja jemu. W trakcie pisania jego jąder i penisa macałem jego tyłek. Po tamtych wakacjach urwał nam się kontakt i widzieliśmy się tylko na imprezach rodzinnych
[26.01.2019] 01:09
xzwer
ja tylko macałem się z kolegą pod ławką na lekcji
[26.01.2019] 20:14
Hii
Hi mam 15 lat i mieszkam nieopodal Rzesowa na wśi. Jeśli ktoś chce popisać ze mną to zalogowany2x.eu@gmail.com
Jakoś zawsze miałem większy pociąg do chłopaków. Od 2 tygodni masturbuje się analnie od 30 min. do 1,5h , sprawia mi to wiele radości ale pomimo trudu nie potrafie dojść. W domu jest cała bliska rodzina więc zawsze ktoś jest . Mam brata też ma 15 lat tylko jest takim (antychrystem) dla chłopaków bi .Więc nie mam łatwego życia dobrze że nie zna tego sekretu. Więć onanizuje się około 3 jak wszyscy śpią taki assasyn xd.
Przejćmy już do pytania , mój pierwszy raz to było w 4 klasie poszedłem się wylać jak skończyłm wyszedłem z kabiny, a tam stał mój kolega patrzyliśmy się na siebie przez chwile w końcu się mnie zapytał czy pokarze mu penisa. Powiedziałem że tak pod warunkiem że on pierwszy ściągną slipki ( więc dotrzymałem obietnicy ) Momentalnie małe paróweczki przeistoczyły się w ogromne kolumnady. Niestety nic nie wiedziałem o trzepaniu więc tylko obmacywaliśmy się zarówno przerwe jak i całoł kolejną lekcie było całkiem przyjemnie (niestety bez wytrysku) Potem odwiedzałem go na wakacjach chodziłem na komputer albo na basen nie brałem kompielówek bo wyrosłem więc kompałem się w bokserkach albo nago było nas trzech niespokrewnionych jeden młodszy o rok. Często byliśmy nadzy raz muwiliśmy o tym czy nie zrobylibyśmy sobie loda albo anala. Niestety nigdy do tego nie doszło a szkoda , bo czasami mam naprawde wielkie pragnieni żeby ktoś wemnie wszedł swoją pałką. Może kiedyś beńdzie coś więcej nirz przyjaźń , narazie moge tylko trzepać i masować swoją dziurke analną.
Według moich kolegów ze szkoły mam mega jędrne pośladki i często mnię klepią , nie mam im tego za złe wręcz przeciw nie to dla mnie troche za mało. Morze kiedyś znajde kolege który będzie chciał coś więcej szukam od 12/13 do 16/19. Mam nadzieje
[27.01.2019] 12:58
co sobie wsadzasz w dupsko?
Trzepiesz w tym czasie kapucyna?
[30.01.2019] 00:44
przystojny gay pozna pana
hej ma na imie tomek i mam 23 lata, szukam pana w wielku 21 do 60lat
jestem zarejestrowany na portalu randkowym http://randkivip.pl mój nik wyszukaj to: tom23
czekam odpisuje każdemu, jestem teraz bardzo podniecony
[30.01.2019] 12:34
tu sami przystojni
paszczurów nie ma
[02.02.2019] 03:39
krystian warmińsko-mazurskie
z kolegą na wycieczce szkolnej
[15.03.2019] 21:29
Daniko
Mój pierwszy raz z kolegą był w gimnazjum kiedy mi wziął w usta poczułem się idealnie a potem ja jemu brałem spuszczał się i miał słodką sperme kilkadziesiąt razy to powtarzaliśmy i było ok miał miejsce sex analny i po prostu wtedy nie potrafiłem przestać myśleć o tym co robiliśmy i chciałem jeszcze
[16.03.2019] 11:13
mynalgo
Wchodźcie na mynalgo! Perturbujcie się!

1 «   171 172 173 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat