o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Seks z dużą dziewczynką

1 2 3   » 6 Strony tematu:
[07.12.2007] 15:51
Redakcja o2.pl
Zapraszamy do komentowania artykułu:

"... uroda tchnąca przejmującym czarem ruin…"
Charles Baudelaire

Kiedy idzie ulicą, oglądają się za nią wszyscy mężczyźni, ma najkrótszą miniówę w mieście, trochę może przesadziła z tymi podkolanówkami i ilością biżuterii, ale co tam, nie wystroiła się tak przecież po to, żeby wzbudzać estetyczne zachwyty. Chodzi jej o seks i to widać, że chodzi jej o seks.

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=10134 --
Redakcja o2.pl
[07.12.2007] 16:30
NO TO W CZY PROBLEM
???? XXX
[07.12.2007] 21:07
jo-anka
no i dobrze .... podziwiam panią Ewę za pewność siebie. bo niby dlaczego miałaby chodzić i ubierać się jak szara kościelna mysz? ma dopiero 47 lat, a nie 60. ma swoich adoratorów i dobrze przecież nikomu krzywdy nie robi.
[08.12.2007] 12:28
qwrdfg
tak w ieku 16 lat lazil z dupami do auta taty w garazu i tam je troche dotykal. moze zamiast dziennikarstwa zacznij sprzedawac w tesco albo czym bo ile za takie cos mozna zarabiac??
[08.12.2007] 16:37
pppzxcxzc
aa czyli pani ordynator to pedofilka ;/
[18.02.2019] 22:20
[08.12.2007] 19:38
znawca prawa....
pppzxcxzc (07.12.08 16:37):
aa czyli pani ordynator to pedofilka ;/

jak dzieciak ma powyżej 16 to już nie
[09.12.2007] 14:42
RevanPL
Z tego wynika że pani Ewa to zwykła lafirynda, puszcza sie byle z bogatym, i udaje że ma 25lat, ciekawe czy już się kapnęła że ma syfa czy jeszcze nie robiła badań.

A ten Waldek to jak już to z miejscowymi @@@arami się bawił niżeli z norm. dziewczyną.
[09.12.2007] 18:59
osthon
taka dziwna moda zapanowała że starsze kobietki,podniecone niezdrowo bleblankami w mediach ,uwierzyły ze sa piekne,młode i zawsze mogą.oczywiście dotyczy to głównie pań ze środowiska tzw.wyższych sfer,od tytułowanych naukowo po tzw.bizneswomen.Wydaje się tym paniom,ze mozna operacjami plastycznymi,drogimi cichami itd oszukać czas...
Coraz częściej te panie okupuja serwisy randkowe,fora itd polując na młodych naiwnych,którzy "docenią"niezwykłe zalety wieczniej młodej".
Spotyka sie tam od pań dziennikarek z gazet,tv,radia itd oczynając,panie prezes,dyrektor itd.z autopsji wiem,że największa palma odbija znudzonym paniom "ksiegowym"oraz ... własnie lekarkom,o dziwo.Artykuł nic nowego nie wnosi,poza faktami oczywistymi,o których głośno sie nie mówi .
[09.12.2007] 22:02
Moldy duchem
Tak,dokladnie tak,stare pasudy chca energi do zycia.Mam 48 lat
i zrobilem sobie strone w randkach,ja nie wiem ,ze kobiety maja wstyd tylko do 48 lat,a pozniej juz zadnego.Pisza same tuczone,paskudy,pasztety,nawet 10 cm wiekszym nie przeszkadza tylek mi zawracac.
Po 30 odwiedzajacych dziennie nie ma ani jednej ponizej 48 lat ale sa nawet szezdziesiatki,jak ta stara bez wyobrazni moze dopuscic mysli,ze facet ,jeszcze do zycia zapragnie jej ,gwiazdy.
90 procent ma taka nadwage,ze wstydzilbym sie wyjrzec taka papa na ulice.Naprawde kobieta stara nie ma wstydu i ambicji ,godnosci.
Wynocha do dziadkow,jak jestes na rencie,a nie ogladac sie za mlodszymi ,a jak byscie uslyszeli te gwiadzy,to by wam uszy skercilo
One rozmawiaja takim tonem jakby byly miss swiata,zadnej pokory ,ale jak zadnego rozumu to jak i skad bedzie pokora.
[09.12.2007] 22:53
QEW23
Antyki mnie nie interesuja, archeologiem nie jestem.

Precz z odwswierzanymi pudernicami
[10.12.2007] 00:30
coolega7
Byłem kiedyś z taką kobietą. W łóżku była absolutnie fantastyczna. Nie zmienia to jednak faktu, że nago wyglądała jak ciągnik siodłowy marki ZETOR.
Pozdrawiam
[10.12.2007] 00:31
Muay Thay Fighter
Głupi temat. Zielony co ma ksiundz do tego artykułu?? Kościół faktycznie jest beznadziejnie zorganizowany w tych czasach...a przewodzą mu idioci...JP2 pewnie by wiele pozmieniał gdyby nie czuł presji Episkopatu.
[10.12.2007] 00:57
Froggyfrog
beznadziejny artykuł po prostu, pod każdym względem. Co to w ogóle ma być? Artykuł o kobietach - dziwolągach napisany dziwolągowatym językiem...
[10.12.2007] 01:04
Froggyfrog
A Obiektyw to zakompleksiony facet bez kasy hehe...
Nie martw się, na pewno są takie Polki, które nie tylko zapłacą za siebie, ale mogą nawet też za Ciebie... więc jakoś to będzie, nie łam się...
obiektyw/ (07.12.10 00:40):
dobre

dodal bym jeszcze ze to sie zmienia jak polki wyjedzaja za granice bo wtedy jak by zrzucaja ten cierza ksiedza z ambony i wala sie jak wierzawce w yokio..

i co dobrz zauwazyles, polka nie pojdze do lozka, od tak, ale zaplacic za siebie da wszedzie gdzie sie z nia ruszysz, tym samym uwaza sie za cnotke, bo nie dala, choc bierze kase jak najwieksza koorwa)

wiec dlapolki wziasc prezencikow i bujac sie zeby wydawac na nia kase jest czyms bardzo normalnym i to dla polki nei oznacza ze on a jest dziwka, ale jak da chlopakowi na ktorego ma nawet ochote to nie moze, bo tak sie poczuje

to wychowanie ich matek, czyli materialne podejscie do swiata, nic sie nie liczy corus droga tylko zeby on mial grajcary

temat rzeka, nie ma czasu wiencej pisac

pozdrawiam,

ps, i polki jedna rada, placie za siebie, i jak checie isc do lozka z facetem to idzi, po zaplaconym na polowe rachunku za kolacje, ect.. wtedy nikt o was jako dziwce nie pomysli, nicz bujac sie wyciagac prezenty obiadki itp, po czym stwierdzic,
\" przecierz ja ci nie dawala zadnej nadziji od samego poczatku wiec czo ty sobie wyobrazasz\"
takie i tym podobne teksty sa tak zalosne ze nawet faceta nieche sie juz adorowac kobiet, bo w mysl typowej polki adorowac to znaczy wydawac na nia fortune

Zlotousty (07.12.09 20:03):
Czytaja posty wieszosci, dotyczace spraw sexualnych w Polsce,mam wrazenie ,ze przybylem na jaks dziwna planete gdzie jeszcze bociany dzieci przynosza,albo znajduje sie je w kapuscie.
Urodzilem sie we Francji,i polski poznalem uczac sie od babci,chetnie czytam duzo po polsku,bo lubie i chce wiedziec jak najwiecej o kraju
przodka,bylem nawet wiele raazy juz w Polsce i jak widze zychownie sie kobiet,to naprawde mam wrazenie ze kazda jest duza dziewczynka.
To czego Polka brakuje jako kobiecie ,jest szczerosc w sexie,jest dojrzalosc sexualna,bez ktorej pelnia przezyc i doznan jezeli jest jest dzielem czystego przypadku.Udrzylo mnie jak bardzo Polki sa uzaleznione od koscilenego wychowania,jak mocno siedzi w ich glowach
to ze robia cos zlego,ze to trzeba okryc tajemnica,ze trzeba sie tego bac,odsuwac od siebie na potem,a pozniej staje sie jakims dziwnym tworem w mozgu,czy podswiadomosci,kiedy zaczyna kipiec.
Polka nie umie sie naprawde oddwac,zywiolowi,jedyny okres w zyciu Polki dajacy jej jaks dziwna swiadomosc wolnosci,to okres czasu od zareczyn, do slubu.
Kobieta polska nie mysli kategoriami swojej wolnosci sexualnej,tylko
kategoriami kobiety ktora za sex ma meza przy sobie,ze ona daje a on bierze.To jest jej zaklamanie.Kazda najpierw chce miec jakas dziwna pewnosc,jakies przepraszam dla swojego boga,ze to nie bylo grzechem,bo on powiedzial ze sie ze mna ozeni.Kazda praktycznie w pschice ma uwarunkowanie,ze moze miec sex tylko z mezem.inaczej dla sojej przyjemnosci, dla radosci z zycia, dla podniesienia wlasnego stanu zdrowia nie wolno jej.Ciagle ten ksiadz siedzi jej w glowie,jest ciagle z na jak mezczana ja caluje ,ona ma sex i on ciagle jest w jej glowie,i dlatego nie ma przyjemnosci tak wielkiej jak kobiety w wielu innych krajach.Ateistki sa zarazone tez strachem przed potepieniem.
Kochane Polki,sex to zdrowie, sex to wspaniale uczucia,sex to lepsze od czosnku dla zdrowia,wasz kobiecy sex to wasze zycie z ktorego macie czerpac radosc,bo gdby tak nie bylo,tylko mezczyzni mieliby orgazm.Po co upieracie sie zeby najpierw sie z wami zenic,tracicie i wasze zycie i kolejnych mezow czy partnerow zyciowych,czesto bardzo kochajacych,ale nieakceptujacych dawania oszukanczych przyzeczen.
Odrzucacie swoja przejmnosc i swoje potencjalne szczescie na swoja przyszlosc.zrozumnie ze faceci to nie glupcy jak Wy czasem,my wiem dzieki temu ze przed slubem poznalismy zycie sexualne lepiej jak wy przed waszym ile wartosci ma to kiedy sex miedzy kobieta jest piekny i upojny,dlatego zanim zaczniemy brac was jako partnerki zycia,chcemy
wiedziec na ile jestescie zdrowe na duchu,jak za nas sie cieszycie.
Polak, jednak uwaza,ze to nie jest dla niej wazne ,albo uwaza ,ze jakos to bedzie.Uwaza,ze wszyscy faceci robia to tak samo,uwaza,ze to ma male znaczenie.To jest wlasnie najwieksza choroba Polek
to jest gorsze dla mnie jak syfilis.Bo syfilis da sie wyleczyc.
Dla Polakow kobieta ktora chciala skosztowac jaki jest mezczana ktory jej sie podoba,przed tym zanim jej sie oswiadczyl,przed tym zanim zaswitalo zeby cos wiecej bylo jak jedna noc,w oczach ogolu jest Koorwa,a we Francj staje sie nia dopiero wtedy jak np najje sie ,pozwoli za siebie zaplacic,przyjmuje prezenty wieksze jak kwiaty,a trzaska facetowi drzwiami przed nosem,dlatego wiekszosc Francuzek ,cza Niemek, tego nie robi.W Polsce z kolei to jest normalne
ze jest odwrotnie.
Tyle zauwazylem,ale mysle ze to tez kilka cennych rad i informacji dla pieknych ale chorych Polek,ktore wiekszy orgazm maja jak faceta wydmuchaja,niz facet je ukocha i wycaluje pod brzuchem.No coz Katolicki kraj rozkoszy.

[10.12.2007] 01:04
siakaś
Generalnie, każdy sobie rzepkę skrobie i dopóki nikt na tym nie cierpi, ich sprawa
Zauważę tylko jedno - mażą się, a nie "marzą".
[10.12.2007] 03:05
antyzielony
przeczytałem wszystkie wypowiedzi
dzisiaj nie będę komentował wypowiedzi mojego "umiłowanego" zielonego. Ja uważam że kobieta w każdym wieku jest atrakcyjna. Ale, o ile nie robi z siebie pośmiewiska. Już się śmieję w duchu, bo wyobrażam sobie moją żonę tak ubraną. Ma cudowne nogi, ale nigdy tak by się nie ubrała. Przyczyna? wiek, pomimo że niejedna 20 parolatka mogłaby jej pozazdrościć figury. Wie jak się ubrać,żeby być atrakcyjną, a jednocześnie nie wyglądać jak @@@.
a pro po starszych pań, miałem takie zdarzenie, ja 20 lat, a ona 35. Miodek, baba super laska,już prawie, ale wymknęło jej się takie powiedzenie:młode mięsko, s@@@ałem jak najszybciej. pomimo że pewnie, no poznałbym co trzydziestka potrafi. Poznałem za 20 lat ze swoją żoną. Nie żałuję. Ale przecież jak ktoś chce? Nie widzę problemu. Teraz na pewno łatwiej, od razu można ustalić warunki.
[10.12.2007] 04:57
Ja tam lubię takie starsze
kobiety zadbane, mocno rozjechane, chociaż mam już 38lat to najbardziej kręcą mnie takie po 50+. Najlepsze w nich jest to że nie trzeba owijać w bawełne czego się pragnie i idą na każdy numer świata z chęcią.
[10.12.2007] 07:26
Kobietka dojrzala
Może ta ,,Ewa\"lekko przesadza,ale......to jej sprawa i może robic co sama uważa za słuszne.Jej sprawa.Mysle równiez,ze nie mozecie kazdej zadbanej babochy(jak ja posadzac,ze ma wieczną ochote na seks z małolatami.Ja czasami równiez musze na siłe przekonywac ,ze mam o iles tam lat wiecej,wiec od razu,,,zaniżam\" i nie musze sluchac ,,.jak to młodo wygladam,i jaka to ja sliczna (jak na swój wiek)nie jestem .Kobitka ok.40 też chce sie podobac,wiem ,ze w tym wieku dzis wygladasz na 23,a jutro może byc inaczej,to zalezy czy sie wyspisz,jak spedziłeas noc,i takie tam..........Mi niekiedy mówia ,,a pani ma dziec?!?\",bo faktycznie ,czasem niezle ,,błyszczę\".Nie znaczy to jednak(nawet jak czasm poflirtuje,),że mam wieczna ,,chcicę\"i ochote na seks z byle kim.Szanuje sie i swoje rodzine przede wszystkim.Pozdrawiam nie znających sie na duszy babeczek takich jak ja.
[10.12.2007] 08:17
AndyR
Kiedys, dgy mialem 24 lata i bylem studentem,
przyjaznilem sie z Kobieta 36 letnia.
Dystans byl wyczuwalny, ale gdy gaslo swiatlo
byla FANTASTYCZNA.
W rok pozniej przyjaznilem sie z 16-latka.
Inaczej, ale tez byla WSPANIALA.
To nie wiek decyduje.
Kobietka dojrzala (07.12.10 07:26):
Może ta ,,Ewa\\\"lekko przesadza,ale......to jej sprawa i może robic co sama uważa za słuszne.Jej sprawa.Mysle równiez,ze nie mozecie kazdej zadbanej babochy(jak ja posadzac,ze ma wieczną ochote na seks z małolatami.Ja czasami równiez musze na siłe przekonywac ,ze mam o iles tam lat wiecej,wiec od razu,,,zaniżam\\\" i nie musze sluchac ,,.jak to młodo wygladam,i jaka to ja sliczna (jak na swój wiek)nie jestem .Kobitka ok.40 też chce sie podobac,wiem ,ze w tym wieku dzis wygladasz na 23,a jutro może byc inaczej,to zalezy czy sie wyspisz,jak spedziłeas noc,i takie tam..........Mi niekiedy mówia ,,a pani ma dziec?!?\\\",bo faktycznie ,czasem niezle ,,błyszczę\\\".Nie znaczy to jednak(nawet jak czasm poflirtuje,),że mam wieczna ,,chcicę\\\"i ochote na seks z byle kim.Szanuje sie i swoje rodzine przede wszystkim.Pozdrawiam nie znających sie na duszy babeczek takich jak ja.

[10.12.2007] 09:05
Thrillco
siakaś (07.12.10 01:04):
Generalnie, każdy sobie rzepkę skrobie i dopóki nikt na tym nie cierpi, ich sprawa
Zauważę tylko jedno - mażą się, a nie \"marzą\".

W tej "wydmuszce" zwanej artykułem jest jeszcze wiecej błedów A temat...typowa zapchajdziura jak nie ma pomysłu. Wazne, ze działa -popatrz komentarze. Musze się niestety zgodzic z panem francuzem o polskim pochodzeniu vel złotoustym. Nie tylko polki ale polacy ogólnie są baaaaardzo zakompleksieni i sex jest jednym z takich tematów, gdzie wielu ma powazne kompleksy i problemy by o nim normalnie rozmawiać. Pracuje na co dzień w takich warunkach, że mam "na pokładzie" dziewczyne lat 27 i chłopaka lat 27 ja mam 32...nie zgadniecie, kto się "o tych" sprawach wypowiada najbardziej swobodnie. Dodam, ze wszyscy sa w zalegalizowanych związkach. Niestety o sprawach "na S" to sobie moge co najwyżej do lusterka pogadać, bo koleżenstwo z pracy to się nagle robi niesmaiłe i unika tematu ew. obraca w żart. No i spoko...zawsze moga wreszcie isęgnąć po Kamasutre i inne poradniki
[10.12.2007] 09:20
ruła
a ja mam 48 i nie byłam jeszcze w łóżku z kobietą
[10.12.2007] 09:33
megi44
Zawsze mialam mlodszych od siebie partnerow seksualnych.Tylko moj eks byl w moim wieku i zupelnie nie moglismy sie zgrac.Naukowo dowiedziono-mloda dziewczyna ma poped seksualny jak 40 letni facet.Kobieta po 40-tce potrzebuje 20latka.Ale czy seks to wszystko?

Dla mnie mezczyzna w moim wieku jest za stary.
[10.12.2007] 09:48
ojej1
ma racje kobieta, precz z falszywa pruderia, niech zyje zycie pelnia zycia!
[10.12.2007] 10:13
Pasjonat
mam 21 lat i cenie tylko dojrzale kobiety min. 30 lat bo rowiesnice sa banalne i czesto szukaja ksiecia z bajki! mowia o dojrzalosci a zachowuja sie jak smarkule. Czy dojrzaloscia nei jest przynanie sie do wlasnego ja ? do wlasnej fizycznosci i biologi? (czyt. potrzeby zblizen;] )
[10.12.2007] 10:27
tylko...
Tylko męska szowinistyczna świnia może tak oceniać samicę swojego gatunku w jej słusznych prawach i dążeniach.Obcas w oko i drugi w drugie za dyskryminację.To dlatego,że ona jest uczuciowa,a jej uczucia zostały zranione.I niby to co? Ma się nie dymać? Kotek...wal się.
[10.12.2007] 10:41
arianne
Do: Młody duchem
No a co ty myślałeś? Masz 48 lat i uważasz, że będą się tobą interesowały 20-latki? Hahaha! Musiałbyś mieć kasy jak lodu, żeby tak było.
Ja mam 27 lat i na faceta powyżej 35 nie spojrzę. Za stary jest. Wole już młodszych, niż stare próchna.
Więc się nie oburzaj. Piszą do ciebie w końcu twoje rówiesniczki. Jeśli ci się nie podobają, to poptarz w lustro. Nie wyglądasz lepiej od nich.
[10.12.2007] 10:49
pulsujący....
niemal wszystko zastało już tu napisane...
najkrócej ująłbym to tak:
kobietą zaczyna się być po 30-stce.
wcześniej jest się dziewczynką i we mnie
takie małolatki wzbudzają raczej ojcowskie
uczucia niż pożądanie.
[10.12.2007] 10:56
baju baju
albo pani ordynator to pedofilka , albo ten Waldek ma wybujałą wyobraźnie , no jest jeszcze jedna możliwość-autor przerysował opowieść !! a tak wogóle to ten tekst jest beznadziejny
[10.12.2007] 11:55
Ania 83
Ja mam 24 a mój facet 36, czyli jest ode mnie 12 lat starszy.
Trudno mi sobie wyobrazić, że mogłabym mieć dużo młodszego partnera. Wydaje mi się, że byłoby to niepraktyczne i nienaturalne. Oczywiście nie mam nic przeciwko takim związkom w otoczeniu i wiem, że każdy jest inny i nie powinno się generalizować, ale osobiście nie czułabym się dobrze jako próchno puszczające się z młodzikami.
Odpowiada mi to, że mój mężczyzna jest ode mnie starszy.
[10.12.2007] 11:56
lukasz1987
witam powiem tyle ze chyba kazdego mlodszego faceta mazeniem jest poznac taka kobiete na zadawe w luzku bo z taka napewno jest super tez bym chcial taka poznac a mam20lat i niewstydze sie tego ze podobaja mi sie starsze jak by jakas byla chetna to modam swoj mail lukaszzwierzynies@o2.pl
[10.12.2007] 12:03
romuś1  jaromek36@tlen.pl
A ja to bym chciał na taka \\\"panią Ewę\\\" trafić, dojrzałe kobiety to mistrzynie w tej materii, podziwiam je i az mnie sciska, zeby mnie taka Ewcia pozbawiła tchu w łóżku.. Pozdrówka dla niej i jej podobnych...

1 2 3   » 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat