o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

jak zagadać do chłopaka? /

1 2 3 4 5   » 7 Strony tematu:
[29.04.2009] 19:54
KrK-sc
aa i zapomniałem dopisać często dostaje zaproszenia na nk od nieznajomych kobiet.. nie róbcie tego.. najlepiej jak już chcecie jednak go poznać przez nk to wyślijcie mu wiadomość co tam słychać i wogóle.porozmawiajcie chwile o głupotach ( jak niewicie o czym jest zawsze jeden temat SZKOŁA) po czym podajcie mu gg. Jak się odezwie to może to jakoś pójdzie a natomiast jak się nie odezwie dajcie sobie spokój..
[07.05.2009] 14:29
fala00009
nie przejmować się, dziouchy ...

u nas w szkole nauczyciel przedsiembiorczości powiedział kiedyś, że gdy dziewczyna uweźmie się na jakiegoś chłopaka, to biedak nie ma szans się z tego wyplątać^^

pozdro
[15.05.2009] 22:08
izulka1252
Najlepiej mu to powiedzieć w prost. Ale jak ktoś jest nieśmiały to ma z tym problem, tak samo jak ja. Zakochałam się w chłopku ale on kocha moją najlepszą przyjaciółkę co prawda pogodziłam sie z tym ale nadal mi ciężko! Nie umniem mu tego powiedzieć boje się że będzie się ze mnie śmiał Wszyscy ją kochają a mnie?? Nikt
[15.05.2009] 22:11
izulka1252
fala00009 masz rację!!!!
[28.06.2009] 18:35
DorCiiia
te wpadniencie na chłopaka jest do kitu. ..

Poprosilam moją koleżankę aby właśnie na niego wpadła i go zagadała ale to się nie udało poniewaz on jej odpowiedział odpiepsz się odemnie wieśniaro .. ..
[19.10.2019] 19:44
[28.06.2009] 18:51
DorCiiia
mam Pewien problem...

Gdy patrze na tego kolesia w którym się zakochałam to się cała trzęse i mnie boli brzuch nie wiem co mam z tym zrobić . ? dlatego nie umiem do niego zagadać...

ale gdyby coś wyszło to i tak w kit bo dla moich koleżanek on jest brzydki i jak one by mnie z nim zobaczyły to by mnie wyśmiały..!

Ja go spotkałam na takim jednym Festynie ale on trwa tylko trzy dni. od dziś to juz tylko jeden został dzień nie mam czasu aby do niego zagadać bo cały czas on z kim chodzi albo idzie się przjść z kolegą albo gra w różne gry z kolegami co są na tym festynie.. a na osobność bardzo wstydze się go wziąść dlatego nie wiem co mam zrobić a bym chciała go poznać.. (bardzo)!!!

CZEKAM NA ODPOWIEDZ PLIS PLIS PLIS !!! ...
[28.06.2009] 18:59
DorCiiia
I problem jest w tym że cały czas o nim myśle w nocy nie moge zasnąć bo cały czas on mi siedzi w głowie..
[28.06.2009] 19:03
DorCiiia
I w dodatku on jest o trzy lata odemnie starszy a ja chodze do 6 klasy więć mam 12 lat i nie wiem czy on się zainteresuje taką małolatą jak ja..! On ma 15 lat a ja 12.. nie pasujemy do siebie wiem ale on jest tak śliczny ze się nie moge powtrzymać...
[28.06.2009] 19:04
Apm
"też mi... to raczej chłopak powinien się o takie coś starać, nie odwrotnie, ale nieważne."

"Też mi". To raczej dojrzali ludzie wyzbyli się(mam nadzieje) tak żenujących stereotypów. To niech kobieta gotuje i rodzi dzieci a facet niech zarabia flotę.

Podchodzisz i szczerze powiedz: "Podobasz mi się, chcę Cię poznać". "Wpadanie na kogoś" zostawmy dziewczynom z gimnazjum, które muszą stosować tak tanie sztuczki.

A nieśmiałych ludzi jest 90%. Więc przejmuj się tym. Każdy potrafi być nudno nieśmiały.
[20.07.2009] 22:13
milena16
HEJ WSZYSTKIM MAM POWAŻNY KŁOPOT.. MAM 16 LAT A NIE MIAŁAM JESZCZE CHŁPAKA...duży problem tkwi w tym ze nie mam go gdzie poznać bo mama nie pozwala mi na iprezy jeździć.... a iii mieszkam na wsi... jej masakra
[27.07.2009] 22:02
KiKa xdd
Hej
Mam pewien problem... mam na oku pewnego chłopaka w moim wieku i nie wiem jak do niego zagadać, bo jestem nie śmiała i trudno mi dawać tematy, bo boję sie ze ten temat sie nie przyjmie i będzie lipa i będzie sobie jakiś głupie rzeczy o mnie myślał... a i jak np. mówi jaka ja jestem śliczna albo coś w tym stylu to mnie zatyka i nie wiem co mam odpowiedzieć
Próbowałam już różnych metod żeby zwrócił na mnie uwagę i kiedyś ćwiczyłam to na koleżance ale mi to zbytnio nie wychodziło

Błagam pomóżcie mi go jakoś zaskoczyć albo cos w tym stylu !!!
[27.07.2009] 23:10
Centaurus....
umyj jeża i anusa
[03.09.2009] 16:13
Ravennn
Mam ten sam problem jest w mojej szkole jeden chłopak znamy się już dwa lata ale ja ani on nie umiemy zagadać w szkole lecz gdy spotykamy się u mojej ciotki (jego mama jest jest jej przyjaciółką) i przyjedza tu czasami i wtedy rozmowa sama wychodzi śmiejemy się i wogule a w szkole nic kompletnie zero widzę, że na mnie patrzy a ja na niego czsami się uśmiecha a ja do niego i koniec. A trzeba przyznać jestem nie śmiała a tak bardzo chciałam bym z nim pogadać ale nie mam odwagi w szkole a on tak mi się podoba. A trzeba wiedzieć, że ja mam 15 lat a on 16. Co ja mam zrobić!!!
[03.09.2009] 23:30
wredna28
Paul86 (07.11.29 21:58):
no wiesz co.... (07.11.29 19:03):
też mi... to raczej chłopak powinien się o takie coś starać, nie odwrotnie, ale nieważne. Jeśli jesteś atrakcyjna to na pewno masz szanse na powodzenie, gorzej jeśli on już ma dziewczyne... jeśli nie ma to na przykład podejdź do niego na przerwie, i spytaj o cokolwiek np: czy nie ma może książki do geografi bo potrzebujesz a niestety nie masz i tak dalej.... albo cokolwiek w tym stylu, jeśli nie masz żadnego konkretnego tematu

Głupie konwencje. Chodzi po prostu o to żeby dwoje było zadowolonych. Nieważne które zacznie. Mnie na przykład przykro że żadna nie chciała na mnie wpaść
może wpadła a nie zauważyłeś...
[04.09.2009] 09:55
B666
Zapytaj się go kogo i w jakiej pozycji ostatnio wydoopcył, będziesz wiedziała dwie rzeczy: czy jest homo i czy ma podobne do ciebie upodobania.
[02.10.2009] 19:15
lili lokiu
myślę że on cię unika ty też go unikaj to podziała
[02.10.2009] 19:23
k.w 21
podoba mi się jeden boski chłopak i niewiem co robic mieszka obok mojego domu często unas nocuję bo moi bracia go lubią.jest odemnie starszy o 3 lata jest zabawny,miły i świata poza nim nie widzę kiedy mam gorszy dzień i go zobaczę to od razu jest mi lepiej siema
[02.10.2009] 20:29
piotrek123456789
załatw do Niego numer telefonu i udaj"tajemniczą wielbicielkę"uwierz, że sama ciekawość nie pozwoli mu Ciebie zignorować
[06.10.2009] 15:14
oos
O ... mamy ten sam problem !
Też nazywam sie Monika , też zakochałam się w chłopaku o rok srarszym ,i też jestem nieśmiała ... a najgorsze jest to że ON też ma dziewczyne i widziałam jak szedł z nią za rękę a koleżanka widziała jak na przystanku się z nią całował ...:/
nie wiem co zrobić ...
przecież jej go nie odbiję , bo gdybym ja była na jej miejscu a inna dziewczyna by nas skłóciła ,,, to nie było by wesoło
Co mam robić !!! ?
[12.10.2009] 15:45
Arletka xD
Może nie jetem najpiękniejszą dziewczyną pod słońcem ale już wiem jak oni myślą. Jeśli go widzicie np. z kolegami nie podchodzcie a jesli juz podejdziecie to nie mówcie czegoś głupiego bo się speszy. Lepiej podejść gdy jest sam lub coś czyta.... albo gdy jest po szkole np. w parku.... zapytajcie o co chcecie byle z sensem, a potem uśmiechajcie się pokazując zainteresowanie... Efekt murowany xD
powodzenia
[14.10.2009] 19:26
pablosss
hehe. Ja bym się cieszył jakby fajna dziewczyna na mnie wpadła, chciała pożyczyć atlas, zeszyt od chemii... także do dzieła panie!
[22.10.2009] 20:15
Anonimka...xD
Wiesz co, też mam taki problem ale jakoś sobie z tym radze...
pOPROSU najlepiej jest zrobic samej pierwszy krok. Dobrze kolezanka mowila, poprostun WPADNIJ NA NIEGO, potem patrz i reszta noto wiesz... albo pisz do niego na n-k lub gg... rto sprawdzony sposob, powiedz kumpeli zeby powiedziala cos milego na twoj temat jemu i bedzie połowa załatwiona... jak bedziesz z nim duzo gadac to po samej rozmowie dowiesz sie czy facet jest toba zainteresowany...xD
A moze woli samą przyjaźń... to juz jego wybór. radziłam bym jeszcze jesli chodzisz z nim do szkoły to czesto na kazdej przerwie nie wazne gdzie usmiechaj sie aaa.. i nigdy nie rob głopich min bo to dziwne. nie przeklinaj i nie pal i nie pij to wtedy chlopajk bedzie toba zainteresowany... na pewno badz miła i nie wyrozniaj sie wbytnio z tłómu... to ja tyle...to powodzenia... Jak bedzie wszystko OK to napisz... jeśli sprawdzi sie moj sposob...POWODZONKA...
[24.10.2009] 22:02
KkLlAaUuDdIiAa
Może złap go za Rękę, Jeśli Spyta co robisz Czy coś w Tym stylu To powiedz, że Go bardzo Przepraszasz, ale Myślałaś, że złapałaś Swoją koleżankę.
A jak powie Weź Spir*** ALbo coś Takiego To wiedz, że Jest m.in. Takim Chłopakiem Jak Ci tacy ŻaLe

Pozdrawiam i Powodzenia
[27.10.2009] 17:49
qwertajksiesadbgasjdbhafgadG
tez ma pewien problem , podoba mi sie chlopak ze szkoly , o rok starszy , znam dziecwzyny z jego klasy , z jedna juz nawet gadalam , powiedzial mu to niestety za bardzo prosto z mostu . on juz wie , tez mnie lubi , wszystkie dziwczyny ze starszych klas juz wiedza , gadalismy kilka razy , tylko , ze zawsze on zaczynal , co ja mam zrobic , czy on ma mnie za idiotke bo nie ja zagdaduje ? jakos niesmaial jestem chyba , ...
[27.10.2009] 18:15
KroppeK84
zamiast machać oczkami lepiej podejść i zagadać, to nic nie kosztuje
[06.11.2009] 16:33
kkllaauuddiiaa
jejku, pomóżcie.
podoba mi się chłopak, który jest ode mnie starzy o rok. bardzo mi na nim zależy. nie moge spać, bo o nim myśle. nie mogę doczekać się przerw żeby go zobaczyć. ale niestety mam siotrę bliźniaczkę, która jest ode mnie ładniejsza i chudsza. nie wiem czy mnie lubi, bo czasami co prawda patrzy się na mnie, i czasami zaczepia. ale ja częściej się na niego gapie jak w obrazek. bardzo czesto jest w towarzystwie kolegow. nie wiem co robić. jak bym mogła do niego zgadać.??? błagam wymyślcie coś. kocham go. tylko nie piszcie nic o wpadaniu na niego. bo jestem raczej pulchniejsza.;(
[09.11.2009] 10:55
kingen
no wiecie ja mam podobny problem.Nie dawno otworzyli lodowisko i tam jest sliczny chłopak(który tam pracuje).Ostatnio na mnie wpadł powiedział sory i sie slicznie uśmiechnoł.Ciągle sie na mnie patrz i uśmiecha mysle aby do niego podjechac niby to odpocząć i nagle zagadnąć typu,,wow gdzie ty się tak nauczyłeś jezdzić''albo tez na niego wpaść potem poprosić o gg i sie umówić.
[03.12.2009] 17:50
vdffxbcwd
No ja mam też ten problem jestem masakrycznie nieśmiała rumienie się i brak mi odwagi a chłopak który mi wpadł w oko jest cudowny a podko@@@e sie juz 15miesiecy ]
i nie wiem co zrobić aby nie wyjsc na głupia
[11.12.2009] 13:34
Szynszylkowa
Mam ten sam problem. Ten chłopak mieszka na osiedlu obok, jest starszy o 3 lata (chodzi do 3 klasy liceum). I właśnie ja jestem strasznie nieśmiała, po prostu boję się do niego zagadać. Mijam go czasem na ulicy jak idziemy do szkoły. Mijałam go właściwie już od dawna, ale dopiero w te wakacje jak po osiedlu z psem łaziłam i zobaczyłam go w krótkich spodenkach i koszulce w moim ulubionym kolorze to ogłupiałam na jego punkcie. Mam jego numer komórki (od kolegi), no i niby chciałabym do niego napisać, ale co?
Kiedy się mijamy na ulicy, to on czasem się we mnie tak intensywnie wpatruje, chyba, że już schizy mam ;p
No więc jak macie jakiś pomysł, co do niego napisać, lub jak zagadać, to piszcie
[11.12.2009] 16:42
KOFFAM
hej
podoba mi się jeden chłopak gadam z nim przez skypa ale jakoś na żywo nie moge znaleźć tematu .Chciałabym żeby ktoś mi ktoś w końcu powiedział jak mam zdobyć chłopaka

1 2 3 4 5   » 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat