o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

jak zagadać do chłopaka? /

1 2 3 4   » 7 Strony tematu:
[27.06.2008] 20:07
zakoochana
Proszę pomóżćie !!
Zakochałam się w takim super kolesiu
kiedyś koleżanka zapytała go kto mu się podoba
wymienił 3 dziewczyny w tym również mnie
od tego czasu świata poza nim nie widzę

próbowałam do niego pisać jakoś zagadywać niby mi odpowiadał ale jakoś mnie zbywał

Co ma zrobić żeby bardziej się mną zainteresował??
Naprawde mi jest ciężko ciągle o nim myślę ....
[27.06.2008] 20:17
diegomachazer
zakoochana (08.06.27 20:07):
Proszę pomóżćie !!

próbowałam do niego pisać jakoś zagadywać niby mi odpowiadał ale jakoś mnie zbywał

to podejdz do niego i zagadaj
pewnie jestes wieku pozna podstawowka wczesne gimnazjum
przełam sie i niewszystko bije zabija i gryzie Brzeg/Wrocław/pażdziernik1987/175cm/zwirka-ab about-65kg/machazer@o2.pl/diegomachazer@o2.pl/piwne/czarne i>
[27.06.2008] 20:21
zakoochana
tylko że są wakacje i nie mogę do niego podejść

nawet nie wiem gdzie mieszka
[27.06.2008] 20:29
Błazen
tu pomoze GPS
[27.06.2008] 20:31
diegomachazer
zakoochana (08.06.27 20:21):
tylko że są wakacje i nie mogę do niego podejść

nawet nie wiem gdzie mieszka

to napisz na gg Brzeg/Wrocław/pażdziernik1987/175cm/zwirka-ab about-65kg/machazer@o2.pl/diegomachazer@o2.pl/piwne/czarne i>
[14.10.2019] 08:19
[02.09.2008] 13:42
AndaP
Cześć podoba mi sie chlopak i spytal mnie o chodzenie a ja niewiedzialam co mam mu powiedziac i powiedzialam nie :i niewiem teraz jak to odkręcić i owiedziać tak;(;(
[02.09.2008] 20:20
Taki sobie...
zakoochana (08.06.27 20:07):
Proszę pomóżćie !!

Jak Cie zbywal to widac mu nie zalezy. Jakby do mnie pisala dziewczyna ktora mi sie podoba to na pewno chcialbym sie umowic... pozdro i powodzenia No jak szukać mam dróg i jak dotrzeć do celu...?
[13.10.2008] 23:44
Karolina 16
hej witam wszystkich mam pewien problem , byłam niedawno na weselu i \"poznałam \" pewnego chłopaka . \"Poznałam \" praktycznie to raz z nim zatańczyłam bo go poprosiłam i nic więcej, on chyba był nieśmiały ,bo nie zaprosił mnie do tańca ,ale patrzał się na mnie Dowiedziałam się ze nazywa się Filip i jest odemnie o rok starszy Moje kuzynki pytały się go czy dobrze mu się ze mną tańczył ODPOWIDZIAŁ : \"OWSZEM\" Znałazłam jego profil na naszej klasie ale niewiem jak do niego zagadać? POMOCY
[30.11.2008] 21:18
Missia xD
Mnie strasznie bardzo podoba się pewien chlopak, chodze z nim do jednej klasy od 3 lat ale jestem niesmiala i nie umiem jakos posklejac do kupy jak do niego zagadac i wgl. Prosze pomozcie mi
[02.12.2008] 17:45
Aniia..DD
siemka wszystkim

mam taki mały problemik... od niedawna podoba mi sie pewien chłopak starszy o rok chodzi do tej samej szkoły co ja i podobno sie we mnie zakochał wiec wszytsko jest na dobrej drodze.. tylko ze on jest strasznie nieśmiały i gadamy na gg ale w realu jakos sie wstydzi... miałam sama do niego zagadac ale jakoś nie wiem za bardzo o czym... a myslałam ze jestem taka madra ..;P chyba sie zakochałam...;** co mam zrobić zeby sie tak nie wstydził..?? z góry dzieki
[17.12.2008] 17:32
gerwazyxd
jestem chopakiem i mowie z wlasnego doswiatczenia... jak dziewczyna zagada do chlopaka to zawsze jest fajna rozmowa ;p
[30.12.2008] 23:12
mala_luska
a ja rowniez ma problem, tez z chlopakiem...podoba mi sie taki koles i nie wiem co mi sie nawet w nim podoba-jakos tak. caly czas o nim mysle, spac nie moge normalnie ale nie mam jak do niego zabardzo zagadac bo ani nie mam jego nr gg, kom ani nie mamy wspolnych znajomych. w dodatku jest starszy o 3 lata wiec nie chodzimy do jednej szkoly. jedyne gdzie moge go poznac to przez n-k ale co nie napisze mu: hej podobasz mi sie!. pomocie co mam mu napisac bo ja juz nie wiem
[02.01.2009] 11:56
hektor08
Są różne na to sposoby .....
[03.01.2009] 23:20
mala_luska
rozne czyli?
[21.02.2009] 19:00
Edzia 543
Też zakochałam się w chłopaku z mojej szkoły o rok ode mnie starszym.
I co z tego???
Wpadnę na niego,uśmiechnę się... ale jak zagadać?? I odrazu mówię że nie mam jego numeru tele i GG i na n-k też go nie mam bo jeszcze nie zaakceptował mojego zaproszenia. Parę razy jego koledzy go na mnie wepchneli ale nie wiem czy to miało jakieś znaczenie...
Nie wiem co robić wię proszę o szybką odpowiedź bo już w ten wtorek zamierzam zrobić pierwsze kroki...Ale bez waszej pomocy nie dam chyba rady...
POMÓŻCIE
[21.02.2009] 19:09
Marta 123
Edzia 543
Moja rada to: wpadnij na niego, uśmiechnij się i jak będzie pora to zagadaj ale tylko wtedy gdy nie będzie nikogo z tobą i z nim..
Życzę powodzenia i trzymam za was kciuki
[25.02.2009] 20:35
BasowY
Wiekszosc facetow jest jak kobiety - lubia jak sie im pocukruje. A jakie masz fajne nogi, klatke, ty to lubisz dobra muzyke. A jak uprawia jakis sport lub gra na czyms to porozmawiac o jego zainteresowaniach. TO DZIALA !!!
P.S Na mnie zawsze dzialaja dziewczyny ktore maja sympatyczny wyraz twarzy wiec USMIECHAJCIE SIE DZIEWCZYNY
pozdrawiam ;* pozdr
[25.02.2009] 21:51
charibo
Błazen (08.06.27 20:29):
tu pomoze GPS

XD
[28.02.2009] 20:12
Róża253
charibo (09.02.25 21:51):
Błazen (08.06.27 20:29):
tu pomoze GPS

XD
[28.02.2009] 21:19
nie zaloguję się
jestem 4 lata po maturze. Czemu to nigdy nie chodziło o mnie?
[10.03.2009] 17:35
X-faneczka
Ja tez to mam.O rok starszy chłopak.Tyle ,że on jest przyjacielem mojego kuzyna.I bez zbendnych świadków jest SŁODZIUDKI!POmocy!
[19.03.2009] 21:06
ktoś12345678
gerwazyxd (08.12.17 17:32):
jestem chopakiem i mowie z wlasnego doswiatczenia... jak dziewczyna zagada do chlopaka to zawsze jest fajna rozmowa ;p

a jeśli ona tylko powie cześć i nic więcej, bo bedzie się wstydzic
[21.03.2009] 21:06
candyxx
hejj
ostatnio spodobał mi się taki fajny chłopak rok starszy ode mnie..zaprosiłam go do znajomych na naszej klasie i zaczęliśmy gadać.gadalismy chyba z półtorej godziny o roznych rzeczach.Dzień później powiedzial mi w szkole "hej" i się usmiechnął...szalałam z tego powodu...alee co dalej??chce go lepiej poznać pogadać (nawet na nk)tylko oczym?nie chce go zanudzać??może ktoś ma jakies pomysly??proszzzzzzzzee HELP ME!!!;/
[03.04.2009] 19:59
eee xd
heii wszystkim xd
ja mam bardzo podobny problem .
tyle że bardziej skomplikowany ;q
spodobał mi sie taki chłopak , jest o rok starszy i chodzimy do tej samej sql. napisałam do niego na nk ale nie mieliśmy zbyt tematu do rozmowy, potem w szkole okazalo sie ze on jest bradzo rozrywany przez dziewczyny tzn ze prawie kazdej sie on podoba ;cc i wgl prawie cała szkoła już wie że on mi sie podoba , moi koledzy podeszli do niego i zaczeli mówić zeby on do mnie podszedł bo ja nieśmiała a on powiedział do nich : spier.... . i wgl twierdzi ze jestem za niska . wiec ostatnio szedl za mna i moja kumpela powiedziala eii niska i on sie obrucil i nie wiedzial jaka mine ma zrobic i sie speszył strasznie. wgl mysle ze to ze cala sql o tym wie go speszyło. nie wiem co zrobić bo on mi sie podoba ale ja mu chyba nie ...... pomocy xd
[04.04.2009] 21:28
cały ja
eee xd (09.04.03 19:59):
heii wszystkim xd
ja mam bardzo podobny problem .
tyle że bardziej skomplikowany ;q
spodobał mi sie taki chłopak , jest o rok starszy i chodzimy do tej samej sql. napisałam do niego na nk ale nie mieliśmy zbyt tematu do rozmowy, potem w szkole okazalo sie ze on jest bradzo rozrywany przez dziewczyny tzn ze prawie kazdej sie on podoba ;cc i wgl prawie cała szkoła już wie że on mi sie podoba , moi koledzy podeszli do niego i zaczeli mówić zeby on do mnie podszedł bo ja nieśmiała a on powiedział do nich : spier.... . i wgl twierdzi ze jestem za niska . wiec ostatnio szedl za mna i moja kumpela powiedziala eii niska i on sie obrucil i nie wiedzial jaka mine ma zrobic i sie speszył strasznie. wgl mysle ze to ze cala sql o tym wie go speszyło. nie wiem co zrobić bo on mi sie podoba ale ja mu chyba nie ...... pomocy xd
wiesz...szkoro mu sie nie podobasz to chyba sprawa jest jasna.zycie.
[05.04.2009] 16:47
mpiotr6
napisz a wszystkiego sie dowiesz!!!!
[14.04.2009] 22:02
Help blondiiiiii
Kilka domków koło mieszka bardzo fajny chłopak jest ode mnie starszy... Wcześniej nie zwracałam na niego uwagi ale jakos od pewnego czasu samo przyszło... Jestem bardzo nieśmiałą osoba więc wstydzę sie zagadac...zresztą on też nie wiem czy mu się podobam Co mam zrobić??? pomocy
[18.04.2009] 22:11
Gertruda15
Hej!
Też mam podobny problem do was dziewczyny. Od miesiąca podoba mi sie chłopak o rok sarszy, chodzi do tej samej szkoły i mieszka w tej samej miejscowości. Jest cudny i cały czas o nim mysle. Czasem sie na niego patrze ale on akurak wtedy prawie nigdy nie spojrzy na mnie. Kilka razy zdarzyło mi sie że poparzył sie na mnie ale jak ja na niego spjrzałam to zaraz odwrucił wzrok. Nie mam jak zagadać bo cały czas stoi ze swoimi kolesiami, nie ma n-k ani gg ale zato mam jego numer kom. Pomysł z wpadnieciem na kolesia też nie wypali bo boje sie że to szczucznie wyjdzie. Co mam zrobić jak zagadac???

Jest jeszcze jeden problem i on i ja jesteśmy troche nieśmiali
Prosze o rady...
[29.04.2009] 15:00
załamka
podoba mi sie taki jeden chłopak jest odemnie o rok starszy i nie wiem jak do niego zagadać !!on mi sie naprawde podoba tylko boje sie ze on nie patrzy na mnie tylko na moja kumple z ktora sie czesto zadaje x((
zalamka co mam zrobić !!jestem strasznie nieśmiała a kumpela jest odemnie ladniejsza !!
[29.04.2009] 19:51
KrK-sc
Witam wiele dziewczyn na mnie patrzy gdyż zapewne jestem atrakcyjny (wiem wiem skromny jestem) chodzę do liceum połączonym z gimnazjum bo to pewnie też wasz rocznik.No i z tego co zauważyłem broń boże nie patrzcie się tak mocno w oczy.. bo to naprawdę krępuje.. poprostu uśmiechnijcie się raz , drugi .. a my już będziemy wiedzieć co zrobić.Gdy jednak niespodoba nam się kobieta niestety nic z tego nie będzie.. wiem.. charakter też się liczy.. ale nie w wieku 18 lat pozdrawiam.

1 2 3 4   » 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat