o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

jak zagadać do chłopaka? /

1 «   5 6 7 Strony tematu:
[19.09.2011] 16:59
kolezanka02
Dziewczyny. Powiem wam tak. Wy nie odpowiadacie sobie na nurtujące was pytanie. tylko każda opowiada w kim to sie nie zakochała...
jeżeli chcecie poderwać chłopaka :
1. pokażcie mu, że jesteście atrakcyjne,
2. dobre perfumy, najlepiej trwałe, żeby zapach sie za wami unosił, a nie że sie popryskacie 5 minut i nie ma śladu po zapachu * i zeby to nie byly duszące perfumy, ze każdy bd gadał co tak śmierdzi i wgl...*
3. z doświadczenia wiem ze chłopaki nie lubia jak dziewczyna zachowuje sie jak ,,idiotka'' tzn. Nie śmiej sie na połowe korytarza. nie potykaj sie bo pomysli ze łamaga z ciebie.
4. Ubieraj sie jak dziewczyna a nie jak wiadomo... mini i ogromny dekold nie wchodzi w gre.. ale tez tu nie mowie o golfie... wiadomo chłopaki lubia patrzec na piersi, ale nie lubia jak ich dziewczyna nosi takie obnażające bluzki.
5. Makijaż ... delikatny... najlepiej jak tylko podkreslisz ochy kredka i maskara. i błyszczyk
6, nie zachowuj się jak blondynka nawet jesli nią jestes. staraj sie zachowywac jak normalna dziewczyna
7. nie próbuj zwrocic jego uwagi na sile... bierz to pod uwage ze moze mu sie nie podobasz... milosc nie pozyskasz na siłe
8, jak juz chcesz tak bardzo na niego wpasc to jak bd bardzo mało ludzi. w tłumie nie zwroci uwago na ciebie, a i najlepiej jakbys miala ksiaze czy cos. i jakby on stał lub powoli szedł.. wtedy na pewno podniesie ta twoja ksiązke... a ty sie usmiechnij ... powiedz dziekuje i przepraszam za kłopot a on na bank zacznie cos mowić.
mogłabym pisac i pisać ale przeciez to nie o to tu chodzi ...
Zycze wam powodzenia

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18820112]
[22.09.2011] 21:22
chłopina
Brawooo
Mam nadzieje ze kazda dziewczyna w polsce to przeczyta

IP i czas połączenia logowane. [18831300]
[22.09.2011] 21:36
chłopina
Aaa i uśmiechajcie sie proszeeee..
bo juz miałem takie sytuacje niejedną,że dziewczyna domnie zagadała na nk a gdy w szkole patrzyła, to niewiem czy jej cos zrobiłem, czy jakies ploty na mój temat słyszała bo patrzyła jakbym jej kanapke zjadł a gdy napisała domnie ze sie jej podobam, to byłem niezle pogubiony, na dłuzszą mete nic z tego niebyło większego ale poznaliśmy sie i jakiś tam mały romansik był , a wystarczyłoby kilka razy na przerwie sie uśmiechnąc nawet delikatnie i oszczędziłaby sobie stresu zagadania domnie, bo sam bym to zrobił jak to robi wiekszośc chłopaków. Sorry za ortografy i inne pie...y to jedyna wada z nielicznych w moim przypadku
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [18831357]
[25.09.2011] 20:18
;d;d
MysteryHe (07.12.05 11:04):
Witaj.
Najlepiej jak podejdziesz do niego z koleżanką (skoro jesteś nieśmiaąła pomoże - tylko żeby nie była ładniejsza od Ciebie i zapytasz która mu się bardziej podoba Powodzenia! o @@@aa hahaha napewno <lol2>

IP i czas połączenia logowane. [18841184]
[25.09.2011] 20:22
;d;d
;d;d (11.09.25 20:18):
Witaj.
Najlepiej jak podejdziesz do niego z koleżanką (skoro jesteś nieśmiaąła pomoże - tylko żeby nie była ładniejsza od Ciebie i zapytasz która mu się bardziej podoba Powodzenia! o @@@ hahahaha , jasne.

IP i czas połączenia logowane. [18841195]
[24.04.2018] 06:58
[25.09.2011] 20:24
;d;d
;d;d (11.09.25 20:18):
Witaj.
Najlepiej jak podejdziesz do niego z koleżanką (skoro jesteś nieśmiaąła pomoże - tylko żeby nie była ładniejsza od Ciebie i zapytasz która mu się bardziej podoba Powodzenia! hahahahahahaha chyba cie cos @@@nęło hahah

IP i czas połączenia logowane. [18841201]
[27.05.2012] 00:55
dawajryjka
Dziewczyno , ja owszem też sie bujam w chlopaku o rok starszym o mnie , mam takie same problemy. Nie umiem zagadać , do kolegi z klasy predzej zagadam niz do niego , a jak do niego zagadam to np mowie: je* się , wku*wiacie mnie , itd. Wiem , wiem jest ciezszko zagadac do osoby w ktorej sie bujamy , bo to zawsze jakies Cia@@@est.xD Spoko , przywitam sie z nim <spoko> pozegnam sie z nim <spoko> ale jak mam do niego zagadac to sie cykam . xD Byly plany , *i to duzo* wpasc na niego , spk xD
Dobra nie bede zameczac ciebie moimi sprawami , bo widze , ze masz swoje (takie samexDD)
Na początku , ukradkiem patrz na niego maslanymi oczami , po paru dniach usmiechaj się ,pozniej kopnij go i powiedz , ze to bylo nie chcąco , i sie spytaj czy go boli xdd , pozniej udawaj , ze do kogos innego machasz ale to do niego xd nastepnie chodz za nim , i szturchnij go , i do ciebie sam zagada wtedy , i pozniej ta rozmowa stanie sie słowami : Kocham Cię ;]

IP i czas połączenia logowane. [19571694]
[18.07.2012] 10:48
zakochana555
Powiedz np. przepraszam wiesz która godzina powie tak albo nie a ty mu odpowiesz w zależności od sytuacji dzięki albo np. szkoda przedstaw się a tak przy okazji jestem Monika i poproś koleżankę żeby cie zawołała i powiedz do niego coś w stylu to ja już muszę iść może się kiedyś jeszcze spotkamy jeśli cie polubi powie że na pewno a t powoli odchodzisz a potem np za parę dni wpadnij na niego i pogadajcie

IP i czas połączenia logowane. [19705307]
[24.07.2012] 13:52
dla pań i dziewczyn;)
PARTNER Z KLASĄ NA KAŻDĄ OKAZJĘ !
Z przyjemnością dotrzymam towarzystwa dziewczynie bądź pani,
która nie ma z kim iść na wesele / studniówke / półmetek / chrzciny / komunię bądź festyn...
W grę wchodzi każda impreza.
Mieszkam na Ślasku. Mam 23 lata. 179 cm wzrostu.
Jestem osobą towarzyską, kulturalną, umiejącą się zachować w róznych okolicznościach. Nie mam nałogów. Lubię tańczyć.
Zainteresowane dziewczyny oraz panie proszę o kontakt na podany adres mailowy: twisterdance@wp.pl lub nr gadu gadu: 15581836
Z przyjemnością odpowiem na Wasze pytania!
Proszę tylko o poważne oferty! Gwarantuję zabawę na wysokim poziomie!

IP i czas połączenia logowane. [19720923]
[24.07.2012] 22:43
złodziej
Hej, jestem w klasie 5 mam 12 lat znam chłopaka 4 lata i do tej pory niewiem jak do niego zagadać on się we mnie kocha wiele razy pytał czy zostane jego dziewczyną ale nie miałam odwagi odpowiedzieć TAK .pomocy nie wiem co robić !!!!!!!!! =d

IP i czas połączenia logowane. [19722242]
[31.07.2012] 21:17
Ally
Złodziej - dla Ciebie rada: idź do lekarza. Ech... Dzisiejsza młodzież - w większości puści, durni, nieokrzesani analfabeci (ciężko się Was czyta).

IP i czas połączenia logowane. [19738279]
[02.08.2012] 10:38
propozycja dla dziewczyn!
PARTNER Z KLASĄ NA KAŻDĄ OKAZJĘ !
Z przyjemnością dotrzymam towarzystwa dziewczynie bądź pani,
która nie ma z kim iść na wesele / studniówke / półmetek / chrzciny / komunię bądź festyn...
W grę wchodzi każda impreza.
Mieszkam na Ślasku. Mam 23 lata. 179 cm wzrostu.
Jestem osobą towarzyską, kulturalną, umiejącą się zachować w róznych okolicznościach. Nie mam nałogów. Lubię tańczyć.
Zainteresowane dziewczyny oraz panie proszę o kontakt na podany adres mailowy: twisterdance@wp.pl lub nr gadu gadu: 15581836
Z przyjemnością odpowiem na Wasze pytania!
Proszę tylko o poważne oferty! Gwarantuję zabawę na wysokim poziomie!

IP i czas połączenia logowane. [19740985]
[07.08.2012] 00:48
buziaczek9
mozesz na niego wpasc ,
moze on gra w cos ? to poszlabys na trening , albo dowiedz sie czym on sie interesuje.
albo napisz do niego na gg . może przez gg jakos sie umówicie .
albo idz z sokiem i wpadnij na niego i go oblej troche , powiedz że mozesz zaprac w domu i że moze jakos mu to wynagrodzisz .
albo idąc obok niego upuśc cos , moze podniesie i ci odda; d

IP i czas połączenia logowane. [19751124]
[28.11.2012] 18:53
Monix !!!?
Hej ty napisałaś ze szukasz chłopaka ale nie wiesz jak się odezwać
ja mam ten sam problem
odpisz na ten psełdomin

IP i czas połączenia logowane. [20032667]
[28.01.2013] 20:03
zaczarowana20020
a mi podoba się chłopak którego nie znam... nie mam tez jak wkręcić się do jego otoczenia :/ widzę go w szkole ale on nawet nie zwraca na mnie uwagi... mam do niego napisać na fb? sms-a? co napisać? raczej nie zagadam bo jestem bardzo nieśmiała i spale się ze wstydu albo palne coś głupiego... proszę, pomóżcie!!!

IP i czas połączenia logowane. [20185455]
[28.01.2013] 22:43
Shaken
Powiedz mu Cześć na korytarzu Po sobie widzę,że działa, bo dostrzegłem dopiero teraz dziewczynę, która chodzi ze mną do szkoły już 3 rok http://niesmiali-forum.waw.pl

IP i czas połączenia logowane. [20186166]
[31.01.2013] 20:17
ciekawe135930
duzo dziewczyn ma z tym problem .. ja osobiscie nie zgadalabym w realu. przez internet jest latwiej ;p tu jest fajny forum dotyczace tego tematu : http://top-ogloszenia.net/Ogloszenia-Towarzy skie-Pan-szuka-Pani-15-102 zawsze mozna sprobowac ;p

IP i czas połączenia logowane. [20195438]
[24.06.2013] 20:20
zakoffana
Podobny jest moj problem; chodze do szostej klasy a on do 2 gim . Bardzo mi sie podoba ale niewiem jak zagadac. jest jednak cos dobrego bo moja siostra chodzi z nim do klasy .niedawno sie dowiedziala o tym i kazalam jej aby dowiedziala sie o nim cos wiecej np. co lubi . Mowila ze w klasie nie jest lubiany i na przerwach siiedzi sam i w 8klasie w pierwszej lawce tak samo sam . podobno jest obrzydliwy i taki ,,lalusiowaty'' .ja jestem niesmiala co robic !?????!!??!?

IP i czas połączenia logowane. [20571148]
[24.06.2013] 20:36
ODWAZNa
zakoffana ....powiedz siostrze aby was jakos ze soba poznala . porozmawiacie na przerwie albo po lekcjach i napewno on bedzie szczesliwy ze taka dziewczyna jest nim zainteresowana. mozesz wziac ze soba kumpele i ona doda ci odwagi..... jednak lepiej jak sama mu to powiesz a nie ona bo pomysli ze sobie zarty robi.... podejdz niby do siostry a jak on bedzie w poblizu to sie do niego usmiechnij ...napewno cie zapamieta a jak odwzajemni usmiechem to nastepnego dnia zagadaj ze wydaje sie fajny i chetnie go poznasz ..... TRZYMAM KCIUKI!!!

IP i czas połączenia logowane. [20571192]
[16.09.2013] 21:33
aniołeczek  angin111-1997@tlen.pl
ej ja mam podobny problem tyle że ja go prawie nie znam... raz jechałam z nim tramwajem i jego kolegami to wymieniliśmy miedzy sb ze 3 słowa (no 6 . on jest z 3 klasy tech a ja z 1 i z tego co wiem to nie ma dziewczyny. uprawia parkur(czy jak to sie tam pisze). wstydze sie do niego podejsc bo jak nie z kolegami to z kolezankami sie kreci po korytarzu...help!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [20744480]
[29.09.2015] 21:20
ola9458
wrozbitapaulus.pl - zwracałam się do niego w paru sprawach związanych z miłością i wszystko się sprawdziło. Jak dla mnie wart polecenia.

IP i czas połączenia logowane. [21992077]
[30.09.2015] 00:12
nikt ważny
ola9458 (15.09.2015.29 21:20):
wrozbitapaulus.pl - zwracałam się do niego w paru sprawach związanych z miłością i wszystko się sprawdziło. Jak dla mnie wart polecenia.

czy na głowę również pomógł ?

IP i czas połączenia logowane. [21992355]
[05.10.2015] 13:49
buuraczek
Dziewczyny są o tyle w łatwiejszej sytuacji, że facet lubi jak dziewczyna się nim zainteresuje.Piszemy o tym na forum http://niesmiali.net.pl

IP i czas połączenia logowane. [22000954]
[03.12.2017] 13:04
nightaaaaa1
Kilka ciekawych rad znajdziesz na stronie http://night-academy.pl/jak-zagadac-do-chlop aka/

IP i czas połączenia logowane. [22845550]

1 «   5 6 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat