o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

jak zagadać do chłopaka? /

1 «   4 5 6 7 Strony tematu:
[21.02.2011] 21:43
zrozpaczona ......
Hej, mam podobny problem. Jestem nieśmiała a on jest typem samotnika. Starszy o 2 lata. Piszecie żeby zagadać na gg. a jeśli facet nie ma gg ani tel???????????? Dowiedziałam się jak ma na imię i gdzie mniej więcej mieszka. facet patrzy się na mnie często natarczywie ale nic poza tym...... Raz się uśmiechnął albo zaśmiał... do mnie albo ze mnie... POMOCY!!!!!!!!!!!
[24.02.2011] 12:25
xklaudia98
Poznałam chłopaka na plaży w tamtym roku byłam z koleżanką mam jego nr.telefonu i gg lecz gdy zacznę z nim pisać nie mam porostu tematów jestem załamana ostatnio go spotkałam w sklepie myślałam, że padnę on powiedział "hej" a ja ledwo odpowiedziałam mu nie wiem czy usłyszał raczej tak skoro zaczął gadać dalej tak się zarumieniłam chciał mnie pocałować a ja mu uciekłam i myślę że go uraziłam ;( jest mi przykro co robić on mi się podoba ;* taki przystojniak i kurde ale zawaliłam to "/ jakieś rady ??
[15.03.2011] 18:52
Patrycja...
Hej!
Też mam podobny problem do was dziewczyny. Od miesiąca podoba mi sie chłopak o rok młodszy, chodzi do tej samej szkoły i mieszka w tej samej miejscowości. Jest cudny i cały czas o nim mysle. Czasem sie na niego patrze ale wiem i widzę gdy na niego patrzę że on cały czas na mnie patrzy.Kiedy na niego patrzę on nie odwraca wzroku tylko patrzy dalej. Nie mam jak zagadać bo cały czas stoi ze swoimi kolesiami, nie ma n-k ani gg ale zato mam jego numer kom. Pomysł z wpadnieciem na kolesia też nie wypali bo boje sie że to szczucznie wyjdzie. Co mam zrobić ??? Jest jeszcze jeden problem i on i ja jesteśmy troche nieśmiali
Prosze o rady...
[19.03.2011] 18:26
beata :)
Wiesz... Jestem w takiej samej sytuacji jak ty Też mi się podoba chłopak. też jest o rok starszy. Mój pierwszy krok był taki : Najpierw na imprezie urodzinowej koleżanki jak wszyscy goscie poszli po pizze i ja zostałam tylko z nim, to przysiadłam się do niego na kanape. Zaczęliśmy rozmawiac.. Potem ja sie go spytalam , czy mam u niego jakiekolwiek szanse. Powiedział, ze spore. I zostalismy parą Wniosek : nie bój sie go spytac czy się mu podobasz, czy masz u niego szanse itp. Jak Cię wyśmieje , to spytaj się co jest takiego w tym smiesznego. Chłopak Cie wtedy przeprosi i wytłumaczy, ze np nie pasujecie do siebie powodzenia
[19.03.2011] 21:06
no problemo
Jakby dziewczyna na mnie wpadła i po pięciu minutach spytała czy jej się podobam najpierw spytałabym się jej obowiązkowo czy skończyła gimnazjum. To takie prostackie.
[14.10.2019] 08:05
[03.05.2011] 00:45
*she*
Wiem doskonale co czujesz! Ja mam dokładnie to samo. Podoba mi się jeden chłopak ze szkoły(jest rok starszy i w tym samym profilu co ja).Dwa razy w tygodniu mam z nim wf i nie mogę się na niego napatrzeć! Niestety on chyba nie za bardzo zwraca na mnie uwagę, bardzo bym chciała, aby to się zmieniło, tylko nie mam odwagi zagadać...niby dziewczyny w dzisiejszym wieku zapraszają chłopaków na randki itp, ale ja jednak wolę trzymać się stereotypu ; D
W dodatku co gorsza, o moje względy stara się jego kumpel z klasy! Sama nie wiem, czy może być gorzej, chociaż dzięki temu, mogępo przez jednego dotrzeć do drugiego...ale wolałabym nie wykorzystywać ludzi, więc razem z koleżankami szukamu różnych sposobów, by jakoś się do niego zbliżyć i wymyśliłyśmy 3 opcje:
1.możesz zagadać do niego o kupno książek ; p w tedy aby je odebrać, będziesz musiała się z nim spotkać...może coś ciekawego by się wydarzyło ; ]
2.możesz jechać z nim tym samym autobusem i dosiąść się obok niego,a potem zgadać, że chyba chodzicie razem szkoły i ble ble ble.. ; >
3.też sytuacja w autobusie(ale wskazane tylko w upalne dni xd)gdy jest ciepło w środku,można zagadać do niego prosząc o otworzenie okna ; >
Jeszcze żadnego z tych sposobów nie próbowałam, ale mam zamiar to zrobić ; D Życzę powodzenia innym dziewczyną, jeśli skorzystacie z tych podpowiedzi ; p trzeba się wspierać!! Jesli macie jakieś inne sposoby PISZCIE!!!
Pozdrawiam!
[03.05.2011] 15:05
domi
mam ten sam problem nie umie go zagadać a jestem taka niesmiała mam dopiero 11 lat a już sie zakochałam i w tym problem że on wie że go kocham pomóżcie mi prosze
[04.05.2011] 00:20
Boys...
*she*! Musisz zacząć działać, ale pamiętaj, że to chłopak musi o Ciebie ubiegać, a nie Ty o niego Ale zawsze możesz Ty zacząć, a on dokończyć.
Trzymam kciuki !!!
[08.05.2011] 10:04
domi
przed wczoraj w piątek była akcja w klasie o tym że kocham adriana bardzo sie zawstydziłam wszyscy już wiedzą że go kocham ale przecież miłosci sie nie wstydzi ale on kocha inną a ja sie nie poddaje i nadal go kocham nigdy nie odpuszcze
[09.05.2011] 20:32
domi
dzisiaj płakałam na infie skuli adriana ja niewiem co znami bedzie mam tego dosć ale nadal sie nie poddaje ja poprostu go kocham i nie opuszcze go dopuki mnie nie pokocha
[10.05.2011] 11:01
micho0
po prostu wpadnija na niego lub zdoba ciego numer telefonu.sprawdz czy ma dziewczynę jak ma to bedzi trudniej.jak ci sie nie uda to umuw sie zemna.
[10.05.2011] 15:51
domi
dziewczyny nie ma bo z nią zerwał
[21.05.2011] 10:48
tutata2
sprawdź tutaj http://goo.gl/nS2no
[21.05.2011] 14:46
króljulian
FACECI UWIELBIAJĄ MOWIC O SOBIE!!!!!!!!!!!!
. Raz z moją kumpelką Kaśką cały piątek łaziłyśmy w te i we wte po dworze ( na boisku szkolnym, w mac'ku, u niej, u mnie ) jak z powrotem szłyśmy w stronę boiska zauważyłysmy z daleka że wszyscy już wracaja a pan stasiek gasi oswietlenie. Podchodzimy do takiego jednego o rok starszego i pytamy o co kaman przeciez nie ma jeszcze 22 no i poszlismy z nim w strone jego bloku, usiedlismy na ławce i on troche speszony bo w ogóle mnie nie zna zaczyna sie wypytywac skąd sie z kaska znamy i w ogóle sie okazalo ze 3ma z polowa ludzi z mojej klasy. Opowiadal o róznych fazach jakie byly z chlopakami z klasy - rozgadal sie na mase gadal gadal gadal gadal a ja tylko sie smialam przytakiwalam i udawalam bardzo zaciekawioną. POdprowadzilismy Kaskke kawalek i on odprowadzil mnie pod klatke ale tak jakos nasze rece sie po drodze stykaly i no wiecie pocalowalam go w policzek na drugi dzień znowu wyszlismy i potem znowu...
[23.05.2011] 16:47
domi
ciebie przynajmniej ktos kocha mnie nikt nie chce jestem głupią wariatką i mam dosyć ciągle gdy chce sie tylko usmiechnąć to nie bo nagle mysle o adrIANIE CHŁOPAKU Z KLASY JA GO KOCHAM ALE NIE BO ON ZAKO@@@E SIE W INNEJ I MÓWI że nie chce ze mną czodzić mam dosyć on nigdy mnie nie pokocha.znacie może adriana palke pirzcie na odpowiedziach bo w nim sie bujam.
[23.05.2011] 19:52
Wikczara
Yooo!!Mam problem"podoba mi się chłopak o dwa lata odemnie starszy..za rok w gimnazjum go nie bedzie wiec musze dzialac szybko..wyslalam mu zaproszenie i zaczepke na facebooka ale tego nie zaakceptował..napisałam mu prywatna wiadomosc na facebooka dlaczego nie zaakceptowal zaproszenia i ze chodze do tej samej szkoly co on ale znow nie odpowiedzial...co mam robic?wpasc na niego?patrzec mu gleboko w oczy..jestem bardzooo..bardzooo nie smiala wiec trudno bedzie do niego podejsc i zagadac..a on jest o wiele wyrzszy odemnie wiec zeby nie pomyslal sobie "jakie dziecko", najbardziej mnie interesuje jak do niego zagad i o czym z nim porozmawiac kiedy juz to zrobie..podejsc poprostu do niego i sie przedstawic czy co???prosze pozmozcie..bede bardzooo wdzieczna!! ;p
[25.05.2011] 20:32
domi
dzisiaj w srode na w-f adrian powiedział mi że jestem głupia był to dla mnie ból i nie ćwiczyłam pan z w-f nawet sie nie kpnął że nie cwicze bo ja nie jestem dobra z w-f a adrian kocha tylko dziewczyny ze sportówki a ja jestem zwykłą głupią dziewczyną on i tak mnie nie pokocha nikt mnie nie kocha i nie pokocha a bym chciała pomóżcie mi co mam zrobić albo umówmy sie niewiem gdzie mieszkacie ale możecie napisać ale nie musicie fajnie by było jakbysmysie spotkali i pogadali było by lepiej niż pisać.
[25.05.2011] 21:12
kraweznik_2000
domi (11.05.25 20:32):
dzisiaj w srode na w-f adrian powiedział mi że jestem głupia był to dla mnie ból i nie ćwiczyłam pan z w-f nawet sie nie kpnął że nie cwicze bo ja nie jestem dobra z w-f a adrian kocha tylko dziewczyny ze sportówki a ja jestem zwykłą głupią dziewczyną on i tak mnie nie pokocha nikt mnie nie kocha i nie pokocha a bym chciała pomóżcie mi co mam zrobić albo umówmy sie niewiem gdzie mieszkacie ale możecie napisać ale nie musicie fajnie by było jakbysmysie spotkali i pogadali było by lepiej niż pisać.
Nikt w takiej sytuacji by się nie ucieszył (z tym WF-em). Skoro tak powiedział to prawdopodobnie Cię nie szanuje, nie jest Ciebie wart. Skąd wiesz, że nikt Cię nie kocha ?
[26.05.2011] 07:31
domi
ale tak to jest dla mnie miły tylko on lubi tylko sportówki a ja nie jestem dobra z w-f
[27.05.2011] 08:01
domi
wczoraj adrian powiedział mi wprost w oczy że mnie lubi ale nie chce ze mną chodzić i co ja mam zrobić musze znales innego chłopaka ale ja nie chce ja kocham tylko go i nie chce innego
[29.05.2011] 18:43
domi
wiecie co jak nie chce ze mną chodzić do nie będe go zmuszać on wybiera kogo kocha odpuszcze mu ale powiem mu że zawsze go kocham i zawsze będe go kochać chciałabym żeby ktos przyszed jakis chłopak i powiedział że mnie kocha ale niestety to sie nie stanie chce kogos znalesć i dać mojemu sercu wolnosć ale nikt mnie nie chce co ja mam zrobić nic poprostu czekać ale ja chce już chce chłopaka który będzie mnie kochał i szanował.to jest moje największe mażenie
[14.06.2011] 21:37
Sandra ...
Siemka , widzę że mamy w trzy taki sam problem , ;x Nie wiem co mam robić , a on mi się tak bardzo podoba , i też jest o rok starszy , ;x Gdy na niego patrzę to od razu mam banana na twarzy i się odwracam . ; [
Wiem że ja też mu się podobam bo kiedyś specjalnie kombinował żeby zdobyć mój numer telefonu , a ja spanikowałam i go speszyłam .;x A teraz bardzo tego żałuję , Co zrobić by znowu mnie zauważył . ? A mam na to nie cały tydzień . Bo za tydzień koniec roku i on wychodzi ze szkoły , ;x
[15.06.2011] 22:50
Sandra ...
Słuchajcie , okazało się że on ma dziewczynę . ;x I jestem kompletnie załamana . ;((
[28.06.2011] 22:48
Monikaaaa1998
Zakochałam się w Adamie a nie jestem piękna jestem gruba!Wiem że on mnie nie pokocha ale co zrobić żeby chociaż zagadał????
[28.06.2011] 23:24
on 11111
cześć napisz jak masz kamerkę lobie puszyste 34821345
[28.07.2011] 10:43
zakochana ;p
podoba mi sie pewien chlopak chyba mlodszy ode mnie o rok i czesto spotykmy sie na probach...podoba mi sie ja mu chyba tez bo czesto sie na mnie patrzy ale on jest nie smialy i jak sie na niego spogladam to od razu odwraca wzrok....kiedys podalam mu wode i niby ''przypadkiem '' zlapal mnie za reke ktora byla na tej wodzie ale mysle ze to bylo celowe....czesto sie na siebie spogladamy ale nigdy ze soba nie rozmaialismy....jak do niego zagadac bo kiedys probowalam wpasc na chlopaka nie raz i na zlosc skrecal albo nie trafilam a wiec to glupio bedzie wygladalo...pomozcie prosze....nie dlugo znowu sie z nim zobacze i chce zeby na mnie zwrocil uwage ;(
[22.08.2011] 22:30
Sylka ;)
Hej!
Ja też mam, znaczy miałam bo teraz jest już pozamiatanee (ale się nie poddam...!) taki problem tylko, że ten chłopak w którym ja się bujam to on już o tym wie...;/
I nie potrzebniee ;( Jak chcesz do nie go zagadac, to po pierwsze;
zerkaj na niego, albo specjalnie sciągaj go wzrokiem , a jak się już spojrzy to tylko pomoże uśmiechh.
po drugie; jak już będziecie za sobą gadac to najpierw zakoleguj się znim, później bardziej, a później jeszcze bardziej, aż w końcu przyjdzie taka pora, że pooznacie się oby dwoje i POPROSISZ GO NA SPACERR I ZACZNI TEMAT O WAS I JEŚLI ON COŚ BĘDZIE DO CIEBIE TO MOŻE SIĘ POCAŁUJECIEE.; ** A może będzie jeszcze za wczas ale jak już ty zrobisz ten 1 krok a on do cb też coś to wszystko pójdzie okk ;* Ja bym tak zrobiła tylko, że u mnie jest już za późnoo.;(( (ale pamiętajj, nigdy nie pytaj się za wcześnie czy coś mięzy wami zaiskrzyło czy nie, bo chłopak się spłoszy i będzie pozamiatane! A i jeszcze taki podryw może trawc kilka miesięcy...;/) PS. I jak on Ciebie nie będzie chciał to nie poddwaj się walcz o niegooo!!!!!!!!!!!!!! Powodzenia Sylwia ; **
[03.09.2011] 18:27
pomóżcie
poznałam chłopaka o imieni krzysiu jest miły i kochany lubi żartować ale jednak woli moją przyjaciółke którą zna od dziecka a ja go znam 2 lata kocham go pomóżcie co mam zrobić a i jeszcze cos on ma 9 lat a ja 11 ale mi to nie przeszkadza prosze pomóżcie
[06.09.2011] 17:32
Cwana Lisiczka
Hmm, a mi się zdaję że trzeba zagdac Ja też tak mam, ale jest w tej samej klasie i też jestem nieśmiała. Jak pierwszego dnia gimnazjum do mnie zagadał, myślałam że będzie mój, a tu druga piajwka też go polubiłą i chce go zdobyc. Myśli że jest najłądniejsza XD ona jest przewodniczącą, za to JA i ON chodzimy na jedno kółko gdzie są 4 osoby X) moja koleżanka (brzydka i ma chłopaka a Dominik jej nie cierpi za bardzo) i jego kolega Łukasz o rok starszy bo kiblował. I znalazłam go na NK X) wiesz, pośledź jak ma na nazwisko i na imię, a potem szukaj na G, facebooku i Nk
[06.09.2011] 17:39
Cwana Lisiczka
Domi też tak miałam!!!! Ale on cie nie pokocha daj mu spokój jakby ktoś się tak w tb zakochał a ty w nim nie to co miło by ci było że robił by tak jak ty????

1 «   4 5 6 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat