o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

jak zagadać do chłopaka? /

1 2 3   » 7 Strony tematu:
[29.11.2007] 18:28
monika179
czesc mam na imię monika... strasznie mi się podoba pewien chłapak, chodzi do mojej szkoły i jest o rok starszy... poprostu jest jak z moich snów ale mam problem ;/ jestem nieśmiała i nie wiem jak zwrócić na siebie jego uwage albo do niego zagadać ;/ jak go bliżej poznać?? nie mam odwagi do niego podejść ;/ prosze pomóżcie mi... powiedzcie co mam zrobić bo inaczej umrę z rozpaczy

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[29.11.2007] 18:32
Drabster  drabster@tlen.pl
Stary sprawdzony sposób : Poprostu na niego wpadnij niby przypadkiem ... A dlasza rozmowa sama się uloży ... Powodzenia ''... Więc bądź w pokoju z Bogiem cokolwiek myślisz o jego istnieniu czymkolwiek się zajmujesz,jakiekolwiek pragnienia Cię duszą w ulicznym zgiełku i zamęcie trzymaj pokój ze swą duszą ...''

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [11748903]
[29.11.2007] 18:58
moonbeam
pomysł z wpadnięciem na niego jest dobry...
ja to zawsze tak robiłam, że chciałam najpierw wybadać czy też mu się podobam
na początku to napewno spojrzenie...patrzysz na niego ukradkiem a gdy on juz to widzi odwracasz sie by po chwili móc spojrzyć mu w oczy...jesli sie patrzy to sie usmiechnij jesli sie usmiechnie to juz połowa sukcesu...
potem możesz na niego wpaść

IP i czas połączenia logowane. [11749065]
[29.11.2007] 19:00
Drabster  drabster@tlen.pl
moonbeam (07.11.29 18:58):
na początku to napewno spojrzenie...patrzysz na niego ukradkiem a gdy on juz to widzi odwracasz sie by po chwili móc spojrzyć mu w oczy...jesli sie patrzy to sie usmiechnij jesli sie usmiechnie to juz połowa sukcesu...

Hehe niezle niezle popieram doświadczoną przedmówczynię... ''... Więc bądź w pokoju z Bogiem cokolwiek myślisz o jego istnieniu czymkolwiek się zajmujesz,jakiekolwiek pragnienia Cię duszą w ulicznym zgiełku i zamęcie trzymaj pokój ze swą duszą ...''

IP i czas połączenia logowane. [11749084]
[29.11.2007] 19:03
no wiesz co....
też mi... to raczej chłopak powinien się o takie coś starać, nie odwrotnie, ale nieważne. Jeśli jesteś atrakcyjna to na pewno masz szanse na powodzenie, gorzej jeśli on już ma dziewczyne... jeśli nie ma to na przykład podejdź do niego na przerwie, i spytaj o cokolwiek np: czy nie ma może książki do geografi bo potrzebujesz a niestety nie masz i tak dalej.... albo cokolwiek w tym stylu, jeśli nie masz żadnego konkretnego tematu

IP i czas połączenia logowane. [11749101]
[24.04.2018] 06:54
[29.11.2007] 19:05
moonbeam
Drabster (07.11.29 19:00):
moonbeam (07.11.29 18:58):

Hehe niezle niezle popieram doświadczoną przedmówczynię...

hehe dzięki

IP i czas połączenia logowane. [11749117]
[29.11.2007] 21:58
Paul86
no wiesz co.... (07.11.29 19:03):
też mi... to raczej chłopak powinien się o takie coś starać, nie odwrotnie, ale nieważne. Jeśli jesteś atrakcyjna to na pewno masz szanse na powodzenie, gorzej jeśli on już ma dziewczyne... jeśli nie ma to na przykład podejdź do niego na przerwie, i spytaj o cokolwiek np: czy nie ma może książki do geografi bo potrzebujesz a niestety nie masz i tak dalej.... albo cokolwiek w tym stylu, jeśli nie masz żadnego konkretnego tematu

Głupie konwencje. Chodzi po prostu o to żeby dwoje było zadowolonych. Nieważne które zacznie. Mnie na przykład przykro że żadna nie chciała na mnie wpaść Lub robić coś. Kochaj kogoś. Nie bądź gałganem! żyj porządnie.
(T. Kotarbiński)

IP i czas połączenia logowane. [11750673]
[30.11.2007] 00:22
drniehabilitowany
Patrz na nieeeeego cały czas, a gdy sie spooooojrzy uśmiechnij się i mruuuuuugnij oczkiem - jak jest odwaaaaażny to podejdzie i zagada, a jak niesmiaaaaały (jak np ja) to bedzie udaaaaawał, że nic nie widział i ucieeeeeknie np do męskiej tuuuualety.

IP i czas połączenia logowane. [11751308]
[03.12.2007] 18:55
monika179
hejka to ja ;p jesli znacie jeszcze jakies sposoby albo jakies rady jak poderwac chlopaka albo zwrocic na siebie jego uwage to piszcie jak najwiecej prosze was!!! z gory dzieki

IP i czas połączenia logowane. [11774708]
[03.12.2007] 19:51
jaszka_87
podejdz na przerwie i powiedz 'elo ziom wbijesz do mnie w weekend na kwadrat bo nie ma moich jareckich' sie pływa sie skacze sie gra sie ma

IP i czas połączenia logowane. [11775239]
[05.12.2007] 11:04
MysteryHe
Witaj.
Najlepiej jak podejdziesz do niego z koleżanką (skoro jesteś nieśmiaąła pomoże - tylko żeby nie była ładniejsza od Ciebie i zapytasz która mu się bardziej podoba Powodzenia!

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.

IP i czas połączenia logowane. [11785634]
[05.12.2007] 11:24
pseudosocjopata
MysteryHe (07.12.05 11:04):
Witaj.
Najlepiej jak podejdziesz do niego z koleżanką (skoro jesteś nieśmiaąła pomoże - tylko żeby nie była ładniejsza od Ciebie i zapytasz która mu się bardziej podoba Powodzenia!

\"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze\". Oscar Wilde.

Speszy sie tylko chłopina niepotrzebnie.

IP i czas połączenia logowane. [11785758]
[05.12.2007] 11:50
jaszka_87
Maciekjestem (07.12.05 11:22):
jaszka_87 (07.12.03 19:51):
podejdz na przerwie i powiedz \\\'elo ziom wbijesz do mnie w weekend na kwadrat bo nie ma moich jareckich\\\'

A czy to po chińsku, bo ni w ząb nie rozumiem...

tlumaczenie: hej kolego przyjdziesz do mnie do mieszkania w weekend bo nie ma moich rodzicow sie pływa sie skacze sie gra sie ma

IP i czas połączenia logowane. [11785887]
[09.12.2007] 11:31
monika179
no wiecie... tak od razu to napewno do niego nie powiem zeby od razu przyjechal bo sobie pomysli ze jestem jakas nienormalna ;/

IP i czas połączenia logowane. [11812404]
[09.12.2007] 11:33
jaszka_87
monika179 (07.12.09 11:31):
no wiecie... tak od razu to napewno do niego nie powiem zeby od razu przyjechal bo sobie pomysli ze jestem jakas nienormalna ;/

zaproś go na sok... sie pływa sie skacze sie gra sie ma

IP i czas połączenia logowane. [11812420]
[09.12.2007] 11:39
Malinka18
Skoro jest niesmiala to na pewno go na sok nie zaprosi..
Poszukaj innego rozwiazania. moze macie wspolnych znajomych i ktos by was ze soba zapoznal... A potem to juz jakos samo by wyszlo... bo tak na prawdę to nie wiem miedzy Bogiem a niebem co będzie z nami...

IP i czas połączenia logowane. [11812455]
[09.12.2007] 19:58
monika179
nom mam znam jedna dziewczyne ktora chodzi z nim do klasy ale ja z nia nawet nie rozmawiam ;/ wiec nie wiem... musze pokombinowac ;p

IP i czas połączenia logowane. [11815719]
[11.12.2007] 19:43
ktossss347
podejdż do niego pożyczyć np atlas na geografie ;p

IP i czas połączenia logowane. [11828755]
[19.12.2007] 19:27
monika179
hej rozmawialam dzisiaj z nim ale nie dlugo... nawet znalazlam jego fotke, ale on chyba ma dziewczyne i teraz nie wiem co mam zrobic ;( pomozcie mi prosze albo doradzcie co byscie zrobili na moim miejscu ....

IP i czas połączenia logowane. [11881698]
[19.12.2007] 19:38
kilka prostych pytań
monika179 (07.12.19 19:27):
hej rozmawialam dzisiaj z nim ale nie dlugo... nawet znalazlam jego fotke, ale on chyba ma dziewczyne i teraz nie wiem co mam zrobic ;( pomozcie mi prosze albo doradzcie co byscie zrobili na moim miejscu ....

Dziewczyno, a może on jest gejem i ma chłopaka? Dlaczego zakładasz, że to musi byc dziewczyna? A może jest aseksualny? A może po prostu nie interesują go jeszcze w ogóle "te" sprawy?

IP i czas połączenia logowane. [11881768]
[19.12.2007] 20:12
monika179
gejem to on nie jest napewno a ja pytalam co mam zrobic w takiej sytuacjii a nie pytalam o to czy myslicie ze jest gejen no sosy ;/

IP i czas połączenia logowane. [11881979]
[15.01.2008] 20:15
galazzka
przechodzac zawsze na niego spogladaj
potem wes jakiejs kolezance powiedz zeby z nim pogadala czy on cos w tobie widzi tylko ze niby tty nic nie wieszz taa
no i ona ci wszystko powie a potem jak juz sie okaze ze on cos dop ciebie to niech was pozna ze soba i samo sie przez sie taa
noo i pamietaj usmiech i oczko ;*
poosdro i powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [12046167]
[15.02.2008] 13:25
chill
mam taki sam problem. też podoba mi się pewnien chłopak. też jest o rok starszy. też znam jedną dziewczynę w jego klasie, ale też z nią nie gadam... kurcze, bardzo chciałabym poznać tego chłopaka, ale nie mam pojęcia jak. widzę, że on często przechodzi obok mnie, często na mnie spogląda... choć może tylko to sobie ubzdurałam, może to tylko przypadek. no nie wiem. w każdym razie ostatnio postanowiłam się do niego uśmiechnąć, ale jak go zobaczyłam, to się cholernie zestresowałam i znużyłam się w fascynującej (pfff.) lekturze podręcznika od wosu.
teraz obiecuję sobie, że jak tylko nadaży się okazja to się do niego uśmiechnę. no dobrze, ale co potem? jak on nie odwzajemni mojego uśmiechu to wyjdę na totalną kretynkę... a jak też sie do mnie uśmiechnie?... co mam zrobić?

IP i czas połączenia logowane. [12232705]
[15.02.2008] 14:37
KiciKotka
Wiesz co zajdz go od tyłu
i klepnij w tyłeczek
na koncu szeroko sie usmiechnij

Paul86 : - mi też jest bardzo przykro Współczuję "Uroda kobiety jest formą władzy." - Oscar Wilde

IP i czas połączenia logowane. [12233071]
[15.02.2008] 20:42
chill
KiciKotka (08.02.15 14:37):
i klepnij w tyłeczek

Paul86 : - mi też jest bardzo przykro Współczuję

IP i czas połączenia logowane. [12235002]
[15.02.2008] 20:43
chill
KiciKotka (08.02.15 14:37):
i klepnij w tyłeczek

tjaa. ;p

IP i czas połączenia logowane. [12235010]
[13.06.2008] 22:30
XXkasienkaXXczajaXX
Hej... mam taki sam problem tylko.. on nie mieszka w tej samej mielscowosci co ja mam jego numer gg ale nie wiem jak zagadac ?? pomuzcie

IP i czas połączenia logowane. [12927125]
[14.06.2008] 00:03
Tyłeczek do klepania
Super! Sposób KiciKotki jest the best, ale młody chłopak może zareagować nie tak, jak byś chciała. Koleżankom bym nie ufał, szczególnie tym śmiałym. Zrób się na bóstwo, to znaczy umyj, uczesz itp. nie rób przypadkiem operacji plastycznych i może odrobina jakiegoś fajnego zapachu (odrobina!!!!) i pokręc się w pobliżu niego. Złapie haczyk, jeśli to nie gej. Nawet, jak ma dziewczynę, to i tak na Ciebie zwróci uwagę. Ale czy wybierze Ciebie?... to zależy....
POWODZENIA.

IP i czas połączenia logowane. [12927812]
[15.06.2008] 22:20
XXkasienkaXXczajaXX
a mi to juz nie pomużecie

IP i czas połączenia logowane. [12938471]
[16.06.2008] 00:05
Karmazynowy Kuba
Możecie mówić co chcecie, ale sposób z wpadnięciem na gościa jest najlepszy, po prostu. Na mnie coś takiego by podziałało od razu, bez najmniejszych problemów.

Monika to tego nie potrzeba odwagi... no może szczypta, ale według mnie łatwiej się na to porwać niż podejść i powiedzieć coś w stylu \"Hej, jestem Monia, co u Ciebie?\"

Wpadniesz na chłopaka i jeśli nie zacznie zagadywać na tyle ile byś od niego oczekiwała, to na pewno zapamięta i będzie Cię miał na oku . A przy najbliższej okazji podbije i zacznie się rozkręcać. Jestem pewien. Nie wiem jak wy, ale dla mnie cała akcja jest cholernie urocza , sam z chęcią padłbym ofiarą takiej dziewczyny .

IP i czas połączenia logowane. [12939323]
[25.06.2008] 13:07
XXkasienkaXXczajaXX
no ale oczym gadac ??

IP i czas połączenia logowane. [12995039]

1 2 3   » 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat