o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Seniorzy
 » Odpowiedz na ten temat

seks po 60tce?

1 2 3
[17.03.2013] 16:52
Puśka
galanto (13.03.17 16:33):
Na moje pytanie, dziadku, bzykniesz jeszcze?, dziadek Pałys odpowiedzial: chłopok,dopóki jeść się chce to i tego też.

no całkiem, calkiem... tym bardziej , że starsi Panowie mają w Sobie to coś... http://www.youtube.com/watch?v=GSFPQDEkc-k&f eature=fvst
[17.03.2013] 19:15
ona blond
niedlugo te sie bedziecie chcieli po 80ce bzykac. Widac po 50ce jusz wam za malo
[17.03.2013] 21:50
ciekawy....
Puśka (13.03.17 16:52):
Na moje pytanie, dziadku, bzykniesz jeszcze?, dziadek Pałys odpowiedzial: chłopok,dopóki jeść się chce to i tego też.

no całkiem, calkiem... tym bardziej , że starsi Panowie mają w Sobie to coś...

Puśka napiszesz co mają?
[18.03.2013] 12:12
Puśka
ciekawy.... (13.03.17 21:50):

Puśka napiszesz co mają?

aaaa.....,
ciekawy... http://www.youtube.com/watch?v=GSFPQDEkc-k&f eature=fvst
[20.03.2013] 12:19
Rozalika
Dzieciaki myślą że jeks jest tylko dla młodych. Oni też bedą kiedyś w naszym wieku tylko o tym nie myślą.
Mnie kiedyś spytała córka co myślę o wibratorze. Była skrepowaana a ja jej spytałam - a ty jeszcze nie masz bo ja mam kilka.
Skończyło się na tym że razem poszłysmy aby kupić. Ja jej doradzałam jaki ma wybrać.
[17.02.2019] 19:20
[03.05.2013] 15:35
mikki
zaradna 38 (10.06.01 22:32):
mam romans z 60-latkiem -ja mam 38lat, i musze powiedziec ze jestem troche zszokowana , myslałam ze w tym wieku nie ma sie juz takiej ochoty na seks a tu mile zaskoczenie , facet potrafi rozpalic wie jak sprawic rozkosz i jak zrobic dobrze partnerce - ba sa dni ze robi to nawet 3x i nie jakies tam 5 minut
wszystko zalezy od temperamentu obu stron i oczywiscie chemii
fakt ze z nim to jest tylko seks - a z mezem to jest wszystko seks namietnosc - im wiecej namietnosci z mezem tym wiecej potrzebuje seksu
moze dla niektorych to jest chore - dla mnie to zycie -czuje sie swietnie - po prostu promienieje

Ja mam 35 lat a mój kochanek 65. I wiecie co? w łóżku REWELACJA. Gra wstępna boska, seks długi i namiętny. A bałam się naszej pierwszej nocy, że będzie niewypał a tu takie doznania...młodzi panowie, uczcie się od starszych!
[19.06.2013] 12:08
on25p
Witam szukam pani ktora szuka mlodszego z okolic wawy on25p@interia.pl
[19.06.2013] 16:14
brahmaputra
podaj wymiary
[19.06.2013] 18:29
on25p
Mały, bo mały, ale pracowity
[10.07.2013] 22:03
Pippi
Oponenci... nie wiecie o czym gaworzycie. Różnica między mną a moim Kochaniem to lat 25, ćwierćwiecze... Jest dojrzałym, cudownym mężczyzną, po 60-tce. Seks z takim facetem to odkrywanie kolejnych puzzli, a każdy z nich bardziej smakowity, tajemniczy, zagadkowy... Niekiedy namiętność płonąca, pieszczota od oddechu łaskoczącego każdy ciała milimetr...po eksplozję wszelkich endorfin szczęścia, finezja... Innym razem... pieprzenie ostre, sucze, wyuzdane. Kolejnym... mix wszelakości. Nigdy zaś otartego czoła od męskiej brody... w klasyku zmęczonego życiem półfaceta lub odwrotnie... mięśniaka ćwiczącego pompki. Posmakujcie!!! Gry wstępnej, czułej acz budzącej demony, kochania wzniosłego czy pieprzenia do upadłego... i tego odpoczywania, w pocie, w objęciach, w czułości, w drżeniu. Doświadczenie w poznaniu ciała kobiecego, czucie, obserwowanie reakcji, dopieszczenie w zenit... Jeju!!!! Idę, bo z tęsknoty uschnę... Dojrzali mężczyźni są najcudowniejsi!!! Obym i ja tak dojrzewała... jak wino ;p Pssst!
[13.07.2013] 14:51
- To Nie Ja -
Puśka (13.03.18 12:12):
ciekawy.... (13.03.17 21:50):

Puśka napiszesz co mają?

aaaa.....,
ciekawy...

ja tez jestem ciekaw toniejaon@o2.pl
[26.07.2013] 14:32
Halincia 64
wiele się mówi na temat braku chęci do seksu u kobiet po menopauzie.
Moim zdaniem to jest wina mężczyzn. To oni opowiadają głupawe dowcipy, wyśmiewają się z kobiet co robią loda, kpią że stara cipka to już jest do niczego a przede wszystkim to nie wiedzą jak dojrzałą kobietę doprowadzić do rozkoszy. Jak w takiej sytuacji kobieta ma mieć ochotę na sex. Facet myśli że wsadzi , porusza i kobieta ma być tym wniebowzięta.
Panowie poczytajcie na ten temat choć troszeczkę a później dopiero możecie narzekać na kobiety.
Całe szczęście , że ja w końcu trafiłam na właściwego mężczyznę.
Poprzednio mój mąż był typowym facetem opisanym wyżej. Ja unikałam sexu bo nie sprawiało mi to żadnej radości.
Od 3 lat jestem ze wspaniałym człowiekiem , który umie się o mnie zatroszczyć który sprawia że doznaję rozkoszy zawsze kiedy się kochamy.
Teraz oboje jesteśmy po 60 mamy sporo czasu który staramy się spędzić razem. Jest wspaniale i uroczo.
Jeszcze jedno na co bym chciała zwrócić uwagę - to podejście do seksu ludzi młodych. Wielu wydaje się że po 60 to już ludzie nie powinni się kochać ze sobą. Jednak życie przeleci bardzo szybko i oni też będą w naszym wieku i też będą z tym walczyć aby nie było takiego spojrzenia przez ludzi młodych.
[29.07.2013] 15:33
co racja to racja
Pozdrawiam
[31.07.2013] 13:41
marek_57-7
_ona_34_ (08.01.14 03:55):
Zawsze miałam taką fantazję , że idę do łóżka z facetem 60-70 letnim.
Nie wiem skąd mi się to wzięło , może dlatego że moi faceci zawsze są młodsi ode mnie...

u mnie jest odwrotnie , zawsze przykleji sie do mnie jakaś małolata !? - "a poszła Ty , do taty " hej !
[31.07.2013] 14:34
marek_57-7
Szkoda gadać ! , bo nie ma tu z kim , ...hej !
[31.07.2013] 16:25
mała_lata
marek_57-7 (13.07.31 14:34):
Szkoda gadać ! , bo nie ma tu z kim , ...hej !

Masz wąsy? Super byłoby poczuć je na pączuszku!
[31.07.2013] 17:23
magda pocałuj pana
Podobny do Pijanowskiego z czasów świetności (czyt.: młodości)
[12.11.2014] 06:39
TwojeZdrowie
Dzięki postępom w medycynie pojawia się coraz więcej skutecznych terapii leczących tego rodzaju zaburzenia u mężczyzn. Jednak zanim wybierzesz się do lekarza, wprowadź na początek pewne zmiany do własnego życia i własnych przyzwyczajeń, takie jak rzucenie palenia, zmniejszenie ilości wypijanego alkoholu, zmniejszenie poziomu stresu i niepokoju poprzez relaksację, jogę itp., oraz oczywiście postaraj się zachować formę i szczupłą sylwetkę uprawiając regularne ćwiczenia fizyczne to wszystko w znaczący sposób pomoże ci pozbyć się swoich problemów.
Jeśli te zmiany nie pomogą ci w pełni pozbyć się problemów z erekcją, możesz sięgnąć po leki, oczywiście nie na własną rękę, lecz po konsultacji z lekarzem. Spośród doustnych leków na zaburzenie erekcji, można polecićwww.potency.sklep.pl/aff/sknery . Działanie takiego leku polega na tym, iż w odpowiedzi na stymulację seksualną następuje rozszerzenie naczyń krwionośnych w penisie, tak, aby mogło do niego napłynąć więcej krwi. Ta zwiększona ilość krwi w penisie powoduje, że mężczyzna osiąga erekcję wystarczająco silną, aby w pełni odbyć stosunek seksualny. TwojaIntymnośćwww.twojaintymnosc.blogspot.com
[25.11.2015] 20:11
Mordeczka
zaradna 38 (10.06.2010.01 22:32):
mam romans z 60-latkiem -ja mam 38lat, i musze powiedziec ze jestem troche zszokowana , myslałam ze w tym wieku nie ma sie juz takiej ochoty na seks a tu mile zaskoczenie , facet potrafi rozpalic wie jak sprawic rozkosz i jak zrobic dobrze partnerce - ba sa dni ze robi to nawet 3x i nie jakies tam 5 minut
wszystko zalezy od temperamentu obu stron i oczywiscie chemii
fakt ze z nim to jest tylko seks - a z mezem to jest wszystko seks namietnosc - im wiecej namietnosci z mezem tym wiecej potrzebuje seksu
moze dla niektorych to jest chore - dla mnie to zycie -czuje sie swietnie - po prostu promienieje

Ja tez mam romans z 64 latkiem ja mam 33 l wiec roznica jest.... Jednak jak roznica jest rowniez w nas chemiaia to cos co sprawcia ze ciarki przeplywaja cale cialo nawet na sama mysl o nim o nas...
[26.11.2015] 16:37
kamerdyner Jan
Też jestem po 60-tce , myślę o seksie ale się na myśleniu kończy.Wiecie dlaczego? Bo jak spojrzę w lustro to czuję do siebie obrzydzenie.Mam w pamięci młodego chłopaka a tu z lustra spogląda na mnie jakiś stary dziad i te obraz wszystko niszczy, wpadam w przygnębienie.
Pewnie faceci w moim wieku znają to uczucie i może tak samo reagują.
Mam rację ?
[26.11.2015] 18:13
jest taki czub w sieci
Ma obsesję sexu.Stary,ohydny z obwisłym tyłkiem i wibratorem w pomarszczonej garści.
[26.11.2015] 18:28
poszło!
https://www.facebook.com/agnieszka.krawczyk. 5473?fref=ts
[26.11.2015] 21:06
Mordeczka
Nierozumie glupich wpisow ze starszy to niemoze ze niema co pokazac itp...ja sievz tym nie zgadzam od pewnego czasu wiem ze ponat 60 latek ma co zaoferowac a zwlaszcza ze jest to cos miłego namietnego i z iskra namietnosci,,,rozmawiamy ze soba o roznych rzeczach zartujemy ale i uprawiamy dobry sex...
[27.11.2015] 12:00
A tam
Uprawia to się pole albo ogródek
[02.12.2015] 09:04
SiwyTom  gerard-1948@tlen.pl
W wielu gazetach można przeczytać,że dużo starsze osoby uprawiają seks i są zadowolone z pożycia małżeńskiego i nie tylko!!
Różnica wieku nie ma wpływu jeśli tylko oboje tego chcą!! Serdecznie Pozdrawiam
SiwyTom
http://gerard.oferty-kredytowe.pl/
http://www.mbank.net.pl/27505
[03.12.2015] 15:05
Mordeczka
SiwyTom (15.12.2015.02 09:04):
W wielu gazetach można przeczytać,że dużo starsze osoby uprawiają seks i są zadowolone z pożycia małżeńskiego i nie tylko!!
Różnica wieku nie ma wpływu jeśli tylko oboje tego chcą!!

Dobre slowa SiwyTomie. gdyz kazdy ma prawo do szczescia i zadowolenia nawet tego sexualnego a roznica wiekowa to jest wazne dla obojga ludzi chcacych byc jednoscia....
[03.12.2015] 15:58
No ale
nie widzisz, że on to napisał tylko po to, aby przemycić w stopce darmowe reklamy?
[06.12.2015] 08:48
Stara Ale Jara
Za 2 tyg. koncze 58... wiec 60 dych prawie na karku. Mialam mlodego ogierka jaka mezusia. Nie jestesm z nim od lat. Mietolilam sie troche ostatnio z 67 letnim. Fajnie bylo... Bardzo mnie podniecal... Nie chcialam ot tak na Chuzia-Jozia, wiec nie bylo pelnego seksu... Robil mni palcowke i calowal fajnie... Bylam podniecona przez pol nocy ... Raz w pokoju hotelowym, raz w jego aucie w lesie ...
[06.12.2015] 08:51
Stara Ale Jara
Znam babcie i dziadka ok. 90-tki. Ich corka potwierdzila, ze robili to do dnia smierci, raz dziennie, jak Pan Bog przykazal
[06.12.2015] 08:54
Stara Ale Jara
Radzilabym kochanie zaznajomic sie z KURSEM RATOWNICTWA ... Kolo 70-ki moga go dodatkowe skurcze serducha zlapac,,, Zycze milych igraszek

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat