o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

szukam faceta który lubi puszyste kobietki

1 «   35 36 37 Strony tematu:
[10.10.2019] 16:52
muriellamag
Tylko muriellamag, reklamodawcy! Perfekcyjne pisanie prac!
[07.11.2019] 11:16
stary krepel
Mozna miec sporo kilogramow i nosic je z wdziekiem, bez niepotrzebnych kompleksow Jestem od zawsze wielbicielem pulchnych pan, a poniewaz doskwiera mi samotnosc, zapraszam je do kontaktu, moze z ktoras z Was zaiskrzy. Mieszkam w okolicach Katowic i jak w tytule, jestem starym kreplem ( dla czytelnikow spoza Slaska, to jest paczek ), ale jeszcze zjadliwym. Moj mail : zby_choo@interia.pl
[07.11.2019] 11:24
urka burka krępel skórka

[10.11.2019] 16:03
ArekJo27
Hej ja 27l myślę że normalny zwykły chłopak szukam puszystej koleżanki do spotkań i przytulenia. Mieszkam parę km od Warszawy w kierunku Nadarzyna. Zapraszam napisz nniarek@jo.pl Pozdrawiam
[10.11.2019] 16:04
umiesz czytać czy tylko pisać?
Nie ma kobiet puszystych.
[22.11.2019] 01:50
[10.11.2019] 16:05
muriellamag
Tanio i solidnie, rzetelnie i skrupulatnie napiszę Twoją pracę licencjacką czy też magisterską. Jeśli potrzebujesz pomocy, pisz: muriellamag@wp.pl Dodatkowo dostaniesz ode mnie jesli promotor wymaga recenzje pracy. muriellamag@wp.pl
Jako dodatkowe kwalifikację mogę dodać 2 lata służby w w 25 Brygadzie Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim gdzie byłam magazynierem prowadząc księgowanie części zamiennych do śmigłowców W3- Sokół co daje mi przewagę w pisaniu prac inżynierskich. Po zakończeniu służby w WP przeniosłam się do Legii Cudzoziemskiej gdzie służyłam swoim ciałem przez 5 lat co dla odmiany pozwoliło mi na nomen omen pogłębienie wiedzy z biologii.
Jeśli potrzebujesz pomocy, pisz: muriellamag@wp.pl
[21.11.2019] 18:21
Ona19
Pokazy Nago - Sex Randki - DYSKRETNE Spotkania - Zabawy przez kamerkę.
Teraz to już tysiące dziewczyn z całej Polski (po prostu wpisujesz swoje miasto a strona wyszukuje Ci chętne dziewczyny z Twojej okolicy!
Szybka i prosta rejestracja w mniej niż minutę!
http://sexportal24.pl
Każda dziewczyna na portalu jest dokładnie weryfikowana dzięki czemu masz pewność, że to REALNE osoby, które tak jak ty szukają dobrej zabawy, seksu, w przypadku spotkań podstawa to dyskrecja!
Zapraszamy zarejestruj się Dołącz do Nas i przekonaj się sam
http://sexportal24.pl

1 «   35 36 37 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat