o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Sci-fi / Fantasy
 » Odpowiedz na ten temat

Stworzenie! Zrozumcie, że wszystko, o co was proszę, to powrót miłości.JEZUS

[18.11.2007] 19:47
Jorios  jorios@tlen.pl
– Widzę coś podobnego do delikatnego, czerwonego obłoku wypełniającego niebo, unoszącego się ponad nami i przesuwającego się teraz jak mgła i napełniającego coraz bardziej i bardziej niebo. Obłok przesuwa się powoli i stopniowo.

– Napisz: “Jak zorza poranna rozciąga się po górach lud wielki a mocny, któremu równego nie było od początku i nie będzie po nim nigdy aż do lat przyszłych pokoleń”. Tak, to jest bliskie... a teraz, co widzisz, Vassulo?

– Ludzkie żywe pochodnie.

– Popatrz uważnie na te dusze, na te dusze, które stworzyłem... One nigdy nie wejdą do Mieszkania, które dla nich przygotowałem. Te dusze są pod władzą szatana i nie będą dzielić ani Mojego Królestwa, ani Mojej Chwały. Idą ku swemu potępieniu... Powiedz Mi, czy jest jakaś dusza, którą pozbawiłbym Mojej Miłości, Mojej Chwały i Mojego Królestwa?

– Nie, Panie.

– Ale one dokonały wyboru, aby Mnie nie kochać i dobrowolnie poszły za szatanem. Z własnej i wolnej woli zerwały więzy naszego zjednoczenia. A teraz, Vassulo, popatrz, co jeszcze widzisz?

– O, Panie, Niewiastę siedzącą na białej skale. Widzę Jej plecy. Nosi długą, czarną suknię, a Jej Głowa jest także przykryta długą, czarną chustą. Wydaje się, że nęka Ją wielki smutek i złamał Ją ból. Widzę, jak podchodzę do Niej. Podnosi Twarz. Zaczynam razem z Nią płakać. To Matka Jezusa, nasza Matka. Jej Twarz jest bardzo blada i zalana łzami. Dostrzega mnie, wyciąga lewą rękę i ściska nią moje ramię.

– Ja jestem Bolejącą Niewiastą, obytą z nędzą. Jestem Tą, która przywróci wam: Nadzieję. Jestem Tą, która piętą zmiażdży i podepcze głowę węża. Moje Oczy bez przerwy, bez wytchnienia płaczą w tych dniach; przy wszystkich Moich dzieciach Moje Oczy stały się bolesne.

Vassulo, Moja córko, nie zamykaj uszu na Boga, nie zamykaj uszu na Moją prośbę. Usłyszałaś, jak płaczę. Broniłam twojej sprawy i zawsze będę to robić. Kiedy Pan wiąże cię ze Sobą, czyni to z Miłości, aby przelać Swoje Serce w twoje serce. Dziś kolej na ciebie, aby tobie przekazany został Jego Kielich. Nie odmawiaj picia. Nie powinnaś się wahać. Wasze ulice zbrukane są niewinną krwią, a Nasze Serca są chore. To jest przyczyna Moich Łez. To jest powód, dla którego Pan podzieli z tobą Swój Kielich.

Zdrada stanowi przeszkodę do Jedności między braćmi. Brak szczerości serca powiększa Kielich Boży. Oni rozdarli Ciało Mojego Syna, podzielili Je, okaleczyli i sparaliżowali.

Przypominam wam wszystkim, że to przez Niego, w Jedynym Duchu, macie wszyscy waszą drogę, aby dotrzeć do Ojca. A jednak trwacie podzieleni pod Imieniem Mojego Syna. Mówicie o Jedności i Pokoju, a jednak zastawiacie sidła na tych, którzy to realizują. Boga nie mogą zmylić ani przekonać wasze argumenty.

Królestwo Boże nie polega na samym wypowiadaniu słów ustami. Królestwo Boże to miłość, pokój, jedność i wiara w sercach; to Kościół Pana zjednoczony w Jeden Jedyny we wnętrzu waszych serc. "Ufaj Panu, bądż mężny,
niech się serce twe umocni, ufaj Panu!"
z Księgi Psalmów

http://www.duchprawdy.com/vassularyden.htm - orędzia od Nieba dawane ludzkości poprzez Vassulę Ryder - na tej stronie sa równiez informacje o jej charyzmacie i odpowiedzi na zarzuty wobec Niej i "Prawdziwego Życia w Bogu"
[18.11.2007] 19:50
Jorios  jorios@tlen.pl
24.10.1991

– Pokój niech będzie z wami. Powiedz Mojemu ludowi, aby rozmyślał nad Moim Prawem. Napisz:

Właśnie jednam świat.

Powiedz im, że to Ja, Jezus. Jeśli zapytają, jakie jest Moje orędzie dla nich, powiedz im:

Przychodzę pojednać was z Moim Najświętszym Sercem,

a jednając was ze Mną, poproszę was, abyście przez wzgląd na Moją wielką Miłość, pojednali się wzajemnie ze sobą. Pragnę pojednać świat z Moim Najświętszym Sercem i w ten sposób uczynić z was nowe stworzenie.

To jest obietnica Mojego Ducha.

Mówię wam uroczyście: ten, kto sieje ziarno pobłażliwości wobec siebie, zbierze żniwo zepsucia. Kiedy zaś stanie przede Mną w Dniu Sądu, powiem mu: “Odejdź! Z dala ode Mnie! Idź przyłączyć się do Gorszyciela, który cię zepsuł!” –

chyba że usłyszę wołanie nawrócenia.

A jeśli nie, to zapach śmierci prowadzący do śmierci będzie się nadal wznosić aż do nieba. Nie chcę więcej tego. Pragnę od was
wonności kadzidła.

Chcę, abyście stali się kadzielnicami na ołtarzu, wypełnionymi kadzidłem, dzieci ukochane. Niech wasz kraj przekształci się w ogromny Ołtarz przynoszący Mi w ofierze woń kadzideł. Pragnę, abyście prowadzili święte życie, bo Ja jestem Święty.

Każdego dnia wyciągam Moje Ręce do was, aby was wznieść do Mnie. Przez wieki ukazywałem Moją Miłość do was i również dziś, jak pasterz ocalający owce z paszczy lwa, przychodzę wybawić was od Żmii. Pomimo waszej przerażającej nędzy nie zniszczę was, jak zniszczyłem Sodomę i Gomorę.

Wiem, jak bardzo wasi potrzebujący są przytłaczani i jak ubodzy są codziennie miażdżeni. Wiem zbyt dobrze, jak bardzo jesteście nędzni. O! Znam wasze zbrodnie... są liczne. Gwałt zadany waszym synom spowodował, że wylano w waszym kraju wiele niewinnej krwi! Wasze nieszczęścia, spowodowane grzechem, wyzwały Moje Miłosierdzie. Dzięki ogromowi Mojej Miłości nawołuję dziś wasz naród do zjednoczenia. Wezwijcie każdego pod Moje Święte Imię i powiedzcie mu, że Ja nikogo nie wystawiam na próbę ani też nie przychodzę wam grozić. Powiedzcie waszemu narodowi, że Ja wyleję na was Mojego Ducha Miłości. Z Wysoka rozciągnę jakby zasłonę nad waszym krajem i Mój Duch Miłości, jak mgła, ogarnie was i przeniknie nawet przez zawiasy drzwi i okien. Wasz naród nie będzie zawiedziony Moją Wizytą. Pochłonę wasze zepsucie Moim Oczyszczającym Ogniem. Jak żniwiarz pracować będę Moim Sierpem i zetnę to żniwo zła, zwiążę je w snopy i wrzucę w ogień na spalenie. Na jego miejsce zasieję ziarno z Nieba: ziarno Miłości.

To mówi wasz Pan. To Ten, który kocha was bardziej, niż ktokolwiek może zrozumieć "Ufaj Panu, bądż mężny,
niech się serce twe umocni, ufaj Panu!"
z Księgi Psalmów

http://www.duchprawdy.com/vassularyden.htm - orędzia od Nieba dawane ludzkości poprzez Vassulę Ryder - na tej stronie sa równiez informacje o jej charyzmacie i odpowiedzi na zarzuty wobec Niej i "Prawdziwego Życia w Bogu"
[09.01.2020] 13:44
Malwa2311
Pobierz najnowsze mp3 http://www.ivevo.pl/ Mega baza Mp3 download

» Odpowiedz na ten temat