o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

Czy to jest złe? Bo ja tak nie uważam.

1 2 3 4   » 13 Strony tematu:
[28.05.2011] 22:35
cien8  cien8@tlen.pl
czy ja jestem normalny? czy ze mna wszystko ok --podniecaja mnie dojrzałe kobiety i tylko dojrzałe podglądam ciocię ma około 50 ki często jestem na plaży naturystów i mój mały reaguje na dojrzałe kobiety bardzo
czy to normalne ? młode mnie wcale nie kręcą
gg- 36028100 czy jakaś dojrzała pani mi to wytłumaczy ?
proszę
[28.05.2011] 23:53
uwaga
mam 17 lat moja mama ma 42 jest szczupła krutko opcietob brunetka z pieknym biustem i duzym zarotem na cipce ( widziałem nieraz przez strinki jak sie przebiera) i chciałbym ja posuwac ale nie wiem jak jej to powiedziec czy sie zgodzi czy dac jej jakies tabletki na spanie czekam na odpowiedzi
[29.05.2011] 16:49
spartakus
mam 17 lat od 5 lat mieszkam z mam prawie sam to znqaczy tata pracuje za granica przyjezdza do domu co jakis czas mam na 42 lata jest piekna szczupła kobieta krutko obcietom brunetka ma piekne jedrne piersi nie takie duze srednie i zarosnietom piczke widziałem nieraz jak sie przebiera chciałbym uprawiac z nia sex a nie bardzo wiem jak jiej o tym powiedziec moze jakies tabletki na sen zeby ja wyrznac we wszsytkie dziurki zeby ona o tym nie wiedziała czekam na odpisy
[05.06.2011] 17:09
rewer
to było bardzo słoneczne południe byłem z mama sam tata w delegacji za rok miał przyjechac mam wychowywała mnie sama ma 43 lata jest piekna kobieta jak na swój wiek szczypła piekne małe piersi z sterczacymi sutkami piekna mała piczka zarosnieta i piekny tyłek.miałem wtedy 17 lat wstałem ok godziny 12 na południe jak juz muwilem było upalne lato mama chodziła po domu w koszulce na ramiaczkach bez stanika i w przewiewnej sukience była to sobota mama miała depilowaqc sobie nogi bardzo czesto to robi a ja miałem chcec na sex z nia i mysląłem jak ja podejsc zeby byc jak najblizej z nia bylismy w kuchni gdy mamie zbiła sie szklanka zaczeła sprzatac przychyliła sie mi juz sanoł powiedziała zebym poszedl po zmiotke poszłem posłusznie przyniosłem i specialnie toarłem sie o jej sliczny tyłek moim penisem nic nie muwiła podnieciło ja to i sie usmiechneła z pod blusi widacbyło jej sterczace sutki usiadłem i patrzałem a jednoczesnie myslałem jak to zrobic gdy wyszła zaczołem sobie w kuchni walic konia na krzesle niewiem kiedy weszła do kuchni i wszsystko widziała uklekneła i zaczeła robic mi loda robiła tego loda i robiła zaczołem ja macac po piersiach sciagnołem ta koszulke gdy nagle wstała i zdiaeła sobie spudniczke i maitki miała zarost na cipce na nogch i pod pachami usiadłem wygodnie na krzesle a ona usiadła na mnie wzieła moje klejnoty w reke i zaczela wprowadzac sobie do dziurki i skakała na nim przytuliła mnie do siebie i skakala było bardzo goraco spocilismy sie podniosłem jej rece caczolem lizac pod pachami wszedzie całowac zaczelismy sie lizac było cudownie zlałem sie jej do dziurki i od tamtej pory spiemy razem codziennie ja pieszcze a bardzo czesto uprawiamy sex bo to kochamy mysle ze nie ma w tym nic złego to tylko sex
[05.06.2011] 19:40
marchewka
czy was pogieło (07.11.18 22:42):
Ale jesteście naiwni - przecież to zwykła prowokacja. Która kobieta sypia z własnym synem? I która jeśli by się taka znalazła już, opisywała by swoje "dokonania" na forum? I po cholerę miała by to robić? Ruszcie głową ludzie, takie rzeczy się nie dzieją!

zgadza sie piszecie jakied @@@y, podniecacie sie tym i jeszcze w to wierzycie - wiecej rozumu http://sexamory.pl
[04.04.2020] 22:25
[23.06.2011] 10:39
adek
są pewne normy, tak? sorki, ale to przegięcie w najgrubszym końcu, też mam matkę( z resztą jak wszyscy) nigdy w kontekście seksualnym o niej nie myślałem, a atrakcyjna z niej kobieta, jestem wyrozumiałym człowiekiem, geje lezbi ok. Mamuś nie wydaje Ci się, że przesadziłaś????? jest kilka rodzajów miłość, zbrukałaś czystą matczyną miłość i sprowadziłaś do zwykłego zwierzęcego instynktu, proponuję lekarza.
Koniec świata http://vsevidno.com/koniecswiata/koniec-swia ta-2036.html
[12.07.2011] 15:15
Paulina squepa
każdy ma swoje normy i dla każdego coś dobrego znaczy coś innego http://pordubitz.org/1/wiadomosci.onet.pl
[14.05.2012] 16:48
Ssacz Cyca nad Meridą
Wyruchałbym jakąś nauczycielkę
[05.07.2012] 13:19
niq
ppp (11.05.28 22:27):
powiedzcie mi pociaga mnie mama ma 42lata jest sexy laska z niej chciałbym z nia uprawiac sex ale nie bardzo wiem jak jej o tym powiedziec zeby mi dała moze jakies tabletki albo cos
Xennę!
[07.07.2012] 02:49
swiadecstwo
Nie uważacie że to jest złe i niemoralne?
Seks poza małżeński to grzech ciężki(śmiertelny)
PIEKŁO ISTNIEJE!"Jakim zmysłem dusza grzeszyła takim będzie dręczona w straszny i nie do opisania sposób" kliknij w link i ratuj swoją duszę! http://www.youtube.com/channel/UC7AVCevM1pl8 _9WuXgXP3Hw
[06.08.2012] 14:10
znawca
Powiem tak, bardzo lubię sex.
Jeśli jednak chodzi o członków rodziny najbliższej, matka, siostry nigdy nie odczuwałem pociągu. To samo tyczy się dalszej rodziny. Czasem zastanawiam się co by było gdybym nie wiedział tego ?
Powiem więcej nie potrafię nawet obiektywnie ocenić stopnia atrakcyjności kobiet w swojej rodzinie dalszej, bliższej. Osobiście wydają mi się, wydawały zawsze nieatrakcyjne, choć wieść głosiła inaczej.
Być może patrzyłem pod kątem atrakcyjności sexualnej i miałem natychmiastowy odruch negatywny.
Widać system zabezpieczający u mnie się nie wyłączył z czego się bardzo ciesze.

Popatrzmy jednak co się dzieje na zewnątrz. Widzicie co jest promowane, co głosi tuba medialna ? Pederastia, zaraz ktoś powie, to nie zboczenie, jest na sile reklamowana jak maść na czyraki, jakby to była najlepsza bolączka na mały przyrost naturalny i problemy tego świata. Chce się dać zboczeńcom prawo adopcji dzieci.
Dalej, pedofilia wbrew pozorom zyskuje też coraz więcej zwolenników i obrońców, choć się tego głośno nie mówi. Do tego wszystkie inne "dziwy" parlamentarne i nie tylko, które wedle poprawności mamy uznawać za normalność i poddawać się poprawności politycznej. Wszelkie zdrowe naturalne odruchy wynikające z prawa życia są na siłę tłumione. Wpływa na to wiele negatywnych czynników zewnętrznych o których za dużo by pisać. Ludzie powinni się kochać, ale kobieta z mężczyzną. Tak mówi Bóg poprzez podświadomość, bądź, jak kto woli natura. Do tego sex by służył zdrowiu musi być urozmaicony genetycznie.
W każdym razie w porównaniu tego wszystkiego do sexu z matką jeśli jest w szczególności atrakcyjną dupą, czy tudzież siostrą jest czymś tak bardzo odbiegającym od chorej normy narzuconej nam przez poprawność polityczną ?
[06.08.2012] 17:15
gadu-99
Nie, to jest czysta fizjologia !
Hormony walą !
[10.09.2012] 13:22
Nikton
A z żoną to też kazirodztwo???
Bo już się pogubiłem
[11.09.2012] 12:16
stokrotka93
"Podobna" brawo za odwagę i szczerość. Ja co prawda dzieci jeszcze nie mam ale mój tatulo okropnie mnie podnieca.
[19.09.2012] 00:56
kiciamala
http://www.sendspace.pl/file/05e41b0553a42a6 2e62cc32
http://www.sendspace.pl/file/981614877127960 fa376454
[19.09.2012] 11:42
dla-ciebie
Chcialbymbyc synem
podobna (07.11.15 22:54):
Krzywdzimy? A w jaki sposób? To on nie jest zainteresowany sexem więc ja mam też nie być? Poza tym z synem łaczy mnie czysty sex -żadnego związku typu kochankowie. On spotyka się z dziewczynami i czasami nawet sypia ale gdy wraca do domu jestem tylko ja. Jesteśmy matką i synem których różni od innych tylko to że czasami sypiamy ze sobą. To wszystko.
[19.09.2012] 13:55
stokrotka93
Córką być tez jest dobrze. Odrobinka prowokacji i już tylko że czasami można lanie dostać. Ale co tam kto nie ryzykuje nic nie ździała.
[19.09.2012] 14:09
dla-ciebie
Hmmm ktos lubi dostac lanie, jak ja uwielbiam takie dziewczynki
stokrotka93 (12.09.19 13:55):
Córką być tez jest dobrze. Odrobinka prowokacji i już tylko że czasami można lanie dostać. Ale co tam kto nie ryzykuje nic nie ździała.
[19.09.2012] 16:36
stokrotka93
Kochany jesteś.
[19.09.2012] 16:43
dla-ciebie
a co by bylo sam na sam
zdominowalbym cie
lubisz takie klimaty
[19.09.2012] 16:45
dla-ciebie
chodz tatus wezmie na kolano i ostro zloji ci tyleczek
[20.09.2012] 10:16
podobny32
Podobna napisz jak przebiega u ciebie gra wstepna z synem?
[21.09.2012] 12:08
Krzys&Basia
http://www.sendspace.pl/file/03f87faecac8da5 0c713ddd
http://www.sendspace.pl/file/00b1f0c126524fb 2964fbfb
[21.09.2012] 22:26
Widownik78
podobna, kaźirodstwo jest wtedy gdy z tego stosunku może powstać potomstwo. A skoro jesteś zabezpieczona i oboje macie przyjemność, to czemu nie. Zyczę wiele udanych orgazmów.
[23.09.2012] 12:38
Hipolit Kwas
Podniecajcie się tekstami gimsrak
[24.01.2013] 20:27
Przystojny
A ja BARDZO CHCIAŁBYM poznac kobietę stanu wolnego, która była by podobna do mojej matki (z czasów, gdy była ona młodsza), i która chciała by założyc trwały związek.
Mój e-mail: oriony@interia.pl
Singiel zbliżający się do 40-ki.
[20.02.2013] 02:52
jarcus
powiem tak. Mnie moja matula tez pociaga jest odemnie o 19lat starsza jestem w mos-ie taki osrodek jak przyjezdzam do domu to chcialbym sie z nia kochac bo zawsze jest smutna. *KOCHAM JA NAJ BARDZIEJ NA SWIECIE
[20.02.2013] 22:17
hrum00(A)wp 'pl
Witam.
Na wstępie poinformuję, że odpowiedź jest realna.
Niestety jestem tylko mężczyzną -kobiety nie posiadam (związki są mi obce).
Marzy mi się wypieszczenie kobiety masażerem hitachi, do cna.
Dobrze byłoby, gdyby ktoś się temu przyglądał.
Interesuje mnie też tematyka kilkukrotnych wytrysków w jednym podejściu.
Problemem jest jedynie mój wiek (mam 21 lat) i nieposiadanie ów masażera.
Zdjęć nie załączam, nie chcę, by krążyły w sieci -dbam o prywatność.
Mogę opisać sylwetkę. Jestem chudziutki, waga 68kg, wzrost 180cm.
Pozdrawiam
Piotr
PS. Naturalnie możliwe jest spotkanie. Pochodzę z Wielkopolski.
[10.03.2013] 03:04
heniak
mnie podoba się moja babcia i podglądam ją i marze oseksie
[10.03.2013] 10:01
xxyy
Great Destroyer (07.11.15 21:25):
marna prowokacja

Albo to jest prowokacja, albo te kobiety są chore. To obrzydliwe, matka ze synem bo mąż słaby wtych sprawach, głupszego wytlumaczenia nie słyszałem

1 2 3 4   » 13 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat