o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

okulary czy soczewki ?

1 «   7 8 9 Strony tematu:
[30.10.2018] 12:40
zoltyrobak
Zdecydowanie soczewki - to wygoda i komfort! Z okularów zrezygnowałem całkowicie. Trenuję aikido, więc soczewki to u mnie produkt obowiązkowy. Wypróbowałem parę firm. I jedno wiem na pewno - tańsze odpadają! Ja mam astygmatyzm, więc muszę dodatkowo szukać specjalistycznych szkieł. Odkąd kupiłem soczewki acuvue - używam tylko ich! Więcej na ich temat można przeczytać na stronie https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/astygmaty zm
[10.11.2018] 12:16
Jadzka_876
Dobrej jakości soczewki są jak najbardziej zdrowe i przede wszystkim wygodne. Ja póki nosiłam okulary to nie chciałam nawet słyszeć o soczewkach. Nie mogłam się nawet przełamać żeby spróbować je założyć. Aż pewnego dnia na wizycie kontrolnej u okulisty lekarz namówił mnie żebym jednak spróbowała. Dostałam pudełeczko 5 par soczewek gratis, okulista pokazał mi jak je poprawnie założyć i od tego czasu okulary leżą zakurzone w kącie Najlepiej iść do specjalisty i samemu się przekonać. Jeśli nie wiesz jakie soczewki będą dla Ciebie odpowiednie to tutaj jest fajnie wszystko rozpisane, można wyszukać, które soczewki będą najlepsze - https://www.acuvue.pl/rodzaje-soczewek-konta ktowych . Mimo to polecam wizytę u lekarza, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości.
[15.11.2018] 09:13
ylor
Ja noszę na zmianę okulary z soczewkami. Zarówno soczewki jak i okulary kupowałem w salonie optycznymwww.kosinski.tarnobrzeg.pl Mają bardzo szeroką ofertę i dobre ceny, więc warto się do nich zgłosić.
[04.12.2018] 11:10
Julka79
Myślę, że sporo zależy też od rodzaju Twojej wady wzroku. Nie każdy będzie mógł nosić soczewki. Najpierw udałabym się na badania wzroku, a potem dobrała odpowiednie rozwiązanie. Jeśli mieszkasz w Poznaniu, mogę polecić Ci salonwww.oftal-koralewscy.pl. Kupowałam tam okulary i byłam zadowolona z obsługi.
[06.12.2018] 11:37
aaad
Na stroine oko-design.com masz namiar do mojego optyka. Korzystam z ich usług już dłuższy czas i jeszcze nie musiałem narzekać. Okulary robią porządnie, nie trzeba po tygodniu drałować do salonu żeby jakieś poprawki nanieśli, dokręcili itp.
[15.09.2019] 08:00
[06.12.2018] 13:50
MiaS
Ja tam wolę okulary. Mniej z nimi problemu a teraz jest taki wybór oprawek, że każdy znajdzie coś dla siebie.
[12.12.2018] 14:01
Jowitass
Szkła progresywne porządnie robią w Oko Design - oko-design.com. Akurat w przypadku progresywnych to wyjątkowo łatwo można po prostu spartolić robotę. Tutaj przez okulary patrzy mi się bardzo dobrze, płynnie i bez bólu wzrok przechodzi między bliża i dalą .
[15.12.2018] 19:22
dominika_kkl
Słuchajcie a gdzie moge zbadać wzrok i tez przy okazji od razu zamowic, kupić kolorowe soczewki ? Który salon polecacie ?
[09.01.2019] 22:17
Moniaa90
Dużo zależy także od wady wzroku więc ja na Twoim miejscu zapytałabym się okulisty. Niektóre wady wzroku wykluczają noszenie soczewek. Ja niedawno byłam na badaniach w przychodniwww.okulistyka-targowa2.pl i kupiłam klasyczne okulary w których jest mi podobno bardzo ładnie.
[14.01.2019] 12:32
vdyuiol
Soczewki są bardziej komfortowe ale też bardziej męczą oko. Dlatego warto nosić soczewki na zmianę z okularami. Jeżeli mieszkacie w okolicach Tarnobrzega lub Sandomierza to wybierzcie się do salonu optycznegowww.kosinski.tarnobrzeg.pl Tam pomogą wam w doborze odpowiednich soczewek i okularów.
[21.01.2019] 21:17
elllizka89
Tak naprawde wazne jest znalezienie naprawde dobrego i sprawdzonego salonu w którym nam takie oprawki dobiorą. Ja mam dobre doświadczenie z salonem Koczorowski na Długiej w Krakowie. Naprawde bardzo profesjonalysalon w którym dobrze dobieraja oprawki.
[03.02.2019] 20:14
anaos77
Bardzo solidny łódzki salon optyczny dla dzieci z którego my korzystamy to Okooko http://okooko.com.pl Lubię ich za dobrą ofertę (milion pięknych, kolorowych oprawek), podejście do dzieciaków no i można tam zrobić badania na NFZ.
[19.02.2019] 09:07
halekor
Najlepiej nosić soczewki na zmianę z okularami. Jeżeli mieszkacie na dolnym Śląsku to wybierzcie się do jednego z salonówwww.droko.pl Tam pomogą wam w doborze soczewek i okularów w niezłych cenach.
[14.04.2019] 08:50
Julka33
Jeśli nie masz jakiś szczególnych zaleceń to ja kierowałabym się gustem. Mi osobiście bardzo podobają się klastyczne okulary. Sama niedawno kupiłam nowe z czarną oprawką i jestem bardzo z nich zadowolona. Duży wybór markowych okularów w niskich cenach znajdziesz w oferciewww.oftal-koralewscy.pl.
[15.04.2019] 19:09
mczay
Soczewki są o tyle wygodnym rozwiązaniem, że jak włożysz je rano, tak możesz chodzić w nich przez cały dzień. O okularach musisz zawsze pamiętać, co jest wadą, ale niewątpliwym atutem jest fakt, że są świetnym dopełnieniem stylizacji. Na rynku nie brakuje sklepów, które zajmują się ich sprzedażą. Ze swojej strony jestem w stanie polecić https://www.twojesoczewki.com/52-okulary-kor ekcyjne
[30.06.2019] 19:39
marek231
Odwiedź okulistę, który Ci pomoże w wyborze np Spektrum - Wrocław
[01.08.2019] 10:30
malinowska44
Jak dla mnie to soczekwi lepsze niz okulary
[20.08.2019] 21:53
matrioszka3
Wolę okulary, kupiłam sobie teraz nową parę w http://iqoptiq.pl/ i jestem zadowolona, soczewki nosiłam raz i powiem, że czułam lekki dyskomfort i z nich zrezygnowałam.
[23.08.2019] 13:46
fantazmat
U mnie wygrywają okulary. Ale na jakieś specjalne okazje zakładam też soczewki.
[05.09.2019] 10:54
irwan
Ja również zakupiłem okulary od wcześniej tutaj wspomnianej firmywww.kosinski.tarnobrzeg.pl i mogę ich polecić również wam. Tam znajdziecie okulary takich marek jak Dior, Versace, Gucci czy Giorgio Armani.
[09.09.2019] 07:59
Fingga
W celu dobrania odpowiednich okularów polecam zapisanie sie do tego optyka w Katowicach ( jest to spora sieć tak wiec możecie w sumie zorientować się czy nie maja swojego salonu blisko Was)
https://aurum-optics.pl/salon-staromiejska-k atowice
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Dobre doradztwo i widać, ze osoby, które tam pracują znaja się na rzeczy. Badanie wzroku i wybór oprawek załatwione od ręki. Przesympatyczna obsługa. Trafiłam tam z polecenia i ja też będę polecać.
okulary dobrane wprost idealnie

1 «   7 8 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat