o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

bicie młodszego rodzeństwa

[04.11.2007] 16:51
xzx
ja mam 15 lat cześto moja siostra która ma 13 lat dostaje o demnie lanie!!! najcześciej jak nie ma rodziców!!!
[13.11.2007] 16:44
Anka46365
No to fajnie
[07.11.2016] 18:50
coś więcej
xzx
A dajesz jej lanie na gołą pupę?
Ręką czy paskiem?
[10.11.2016] 18:04
P.....
Na mnie kiedyś też brat się tak wyżywał. Zaczęło się pod koniec podstawówki. Matka nieraz mnie lała i bałam się tego. Poszłam na wagary. Nie chciałam by się to wydało. Poprosiłam brata by napisał mi usprawiedliwienie jako mój tata. Jest cztery lata starszy. Nie chciał i nabiał się że znowu dostanę. W końcu stanęło na tym że on mi fa parę klapsw. Zgodziłam się. Napisał usprawiedliwienie. Jak wypiłam tyłek to kazał mi spuścił spodnie. Nie chciałam to postraszył mnie że podrze to co napisał. W końcu zsunełam spodnie. To jeszcze kazał majtki. Dostałam parę razy na gołą. Później krył różne moje sprawki ale zawsze kazał mnie na różne sposoby. Trwało to do pierwszej liceum. Później jakoś odeszło w niepamięć.
[08.02.2018] 23:11
Karana
Ja dostawałam lania od starszego brata. Robiłam histerię, że wstydzę się przy nim zdejmować majtki. Wyleczył mnie przyprowadzając do domu ośmiu kolegów ze swojej klasy i każąc mi rozebrać się przy nich zupełnie do golasa. Zagroził, że jak jeszcze raz przed laniem będę się ociągać ze zdejmowaniem majtek to zaprosi kolegów z mojej klasy, żeby obejrzeli mnie gołą.
W końcu dwóch kolegów z mojej klasy obejrzało, jak dostaje lanie. Pewnie się dziwili, że bez protestów zdejmowałam przy nich majki.
[20.04.2019] 00:41
[10.02.2018] 01:58
Po równo
U nas w domu było równouprawnienie. Miałam dwa lata młodszego brata. Gdy miałam dwanaście lat a on mi dokuczał, dokuczał mi zresztą ciągle, mama, która była akurat świadkiem tego, powiedziała, że się doigrał i dostanie lanie. Kazała mu przynieść pas, a gdy to zrobił, zapytała mnie ile razy powinien dostać po pupie. Nie wiedziałam co mam odpowiedzieć, powiedziałam, że po prostu powinien dostać lanie. Kazała opuścić bratu spodnie i majtki do kolan i położyć się z goła pupą na pufie a mi dała pas do ręki i kazała wymierzyć bratu karę. Dostał ode mnie trzy niezbyt mocne pasy. Mamie się to nie spodobało. Powiedziała, że pasem po pupie mam bić z całej siły i ma to być minimum 10 pasów. Wystraszona lałam tak mocno, jak potrafiłam. Brat nie miał nawet do mnie o to jakichś pretensji.
Dwa czy trzy miesiące później mama wychodząc na jakąś zabawę powiedziała, że nie miała czasu dać mi lania za uwagi w dzienniczku i prosi brata, żeby zlał mnie go po kąpieli porządnie po tyłku. Mamy polecenie zinterpretował w taki sposób, że zaraz po kąpieli, jeszcze nim włożę koszulę nocną, zupełnie goła mam przyjść do dużego pokoju i położyć się z pupą do góry na pufie. Wstydziłam się okropnie ale nawet się nie kłóciłam, bo w końcu uznałam, ze to żadna różnica czy obejrzałby mnie gołą od pasa w dół czy zupełnie nagą.
Jeszcze kilkakrotnie usłużnie wykonywaliśmy mamy polecenia starając się żeby dostającego lanie nie tylko bolała pupa, ale żeby przeżywał dodatkowo, jak największy wstyd.
[12.03.2018] 01:16
Kolega Karola
Gdy byłem w liceum, jeden z moich kolegów miał prawo karać laniem młodszą siostrę. Pewnego dni, gdy byłem u niego stwierdził, że musi za coś dostać lanie. Była w piątej klasie. Zrobiła się czerwona ale zdjęła majtki i położyła się z goła pupą do góry na łóżku. Dostała dziesięć solidnych pasów na gołą pupę. Podobało mi się.
[27.07.2018] 10:50
Też miałem kolegów
Kolega Karola :
Gdy byłem w liceum, jeden z moich kolegów miał prawo karać laniem młodszą siostrę.... Podobało mi się.

Twój kolega ukarał ją wtedy dlatego że faktycznie coś nawywijała, czy żeby się przed tobą popisać?
Tylko raz tak było?
No i jak to się odbyło?
[27.07.2018] 12:59
Przemo99
Pewnie tam starszy brat chciał się popisać. U mnie z siostrą bywało różnie. Nie raz ok. A nie raz do duży. A najgorzej bywało jak właśnie chciała się popisać przed kimś.
[27.07.2018] 15:42
Też miałem kolegów
Przemo99 (18.07.2018.27 12:59):
Pewnie tam starszy brat chciał się popisać. U mnie z siostrą bywało różnie. Nie raz ok. A nie raz do duży. A najgorzej bywało jak właśnie chciała się popisać przed kimś.

I co wtedy było?
[27.07.2018] 18:29
Przemo99
Też miałem kolegów (18.07.2018.27 15:42):

I co wtedy było?

Dużo by gadać. Jak chciała się popisać przy kimś to różnie. Raz przy koleżance złapała mnie mnie za włosy, ścisnęła głowę nogami i ściągła spodnie. Wtedy dostałem parę razy na gołą. Jest 4 lata starsza
Albo przy kuzynce. Kuzynka jest rok młodsza i ma też brata od niej o 2 lata mlodszego. Kiedyś byłem ja sam i z siostrą. Słyszałem jak obgadują tamtego, że wkurza kuzynkę i coś tam jej robi. To siostra że powinna go tresować bo później nie da rady. I pokazała na mnie. Coś tam siostra miała na mnie. Chyba że podglądałem mamę. Powiedziała że jak będę posłuszny to mi to daruje. I zaczęła rzucać patyk a ja musiałem aportować. Na poczatku wydawało mi się to śmieszne, miałem 11 lat. Ale szybko doszły do wniosku że pies głupio wygląda w spodenkach. Nie chciałem rozebrać się przy kuzynce to we dwie mnie rozebrały. Musiałem goły latać za patykiem. W domu też parę razy robiła takie zabawy ale jak byliśmy sami i wtedy dało się przeżyć. Z tą samą kuzynką na wczasach chyba rok później. Zostaliśmy sami wieczorem. Kazały nam się myć. Pierwszy kuzyn a drugi ja i wtedy siostra kazała kuzynce by brudasa czyli mnie przypilnowała pod prysznicem czy wszystko myję. Nieraz jak się sprzeciwiałem jej to łapała mnie za jajka i wykręcała. Stare czasy.
[06.08.2018] 08:53
Siostra
Przemo99 (18.07.2018.27 18:29):

I co wtedy było?

Dużo by gadać. Jak chciała się popisać przy kimś to różnie. Raz przy koleżance złapała mnie mnie za włosy, ścisnęła głowę nogami i ściągła spodnie. Wtedy dostałem parę razy na gołą. Jest 4 lata starsza lbo przy kuzynce. Kuzynka jest rok młodsza i ma też brata od niej o 2 lata mlodszego. Kiedyś byłem ja sam i z siostrą. Słyszałem jak obgadują tamtego, że wkurza kuzynkę i coś tam jej robi. To siostra że powinna go tresować bo później nie da rady. I pokazała na mnie. Coś tam siostra miała na mnie. Chyba że podglądałem mamę. Powiedziała że jak będę posłuszny to mi to daruje. I zaczęła rzucać patyk a ja musiałem aportować. Na poczatku wydawało mi się to śmieszne, miałem 11 lat. Ale szybko doszły do wniosku że pies głupio wygląda w spodenkach. Nie chciałem rozebrać się przy kuzynce to we dwie mnie rozebrały. Musiałem goły latać za patykiem. W domu też parę razy robiła takie zabawy ale jak byliśmy sami i wtedy dało się przeżyć. Z tą samą kuzynką na wczasach chyba rok później. Zostaliśmy sami wieczorem. Kazały nam się myć. Pierwszy kuzyn a drugi ja i wtedy siostra kazała kuzynce by brudasa czyli mnie przypilnowała pod prysznicem czy wszystko myję. Nieraz jak się sprzeciwiałem jej to łapała mnie za jajka i wykręcała. Stare czasy.
jam mam brata ma 15 lat . I dostaje lanie od demnie . Jestem starsza o 4 lata . Kuzynka mi pomaga .
[11.08.2018] 11:09
Siostra
Siostra (18.08.2018.06 08:53):
Przemo99 (18.07.2018.27 18:29):

I co wtedy było?

Dużo by gadać. Jak chciała się popisać przy kimś to różnie. Raz przy koleżance złapała mnie mnie za włosy, ścisnęła głowę nogami i ściągła spodnie. Wtedy dostałem parę razy na gołą. Jest 4 lata starsza lbo przy kuzynce. Kuzynka jest rok młodsza i ma też brata od niej o 2 lata mlodszego. Kiedyś byłem ja sam i z siostrą. Słyszałem jak obgadują tamtego, że wkurza kuzynkę i coś tam jej robi. To siostra że powinna go tresować bo później nie da rady. I pokazała na mnie. Coś tam siostra miała na mnie. Chyba że podglądałem mamę. Powiedziała że jak będę posłuszny to mi to daruje. I zaczęła rzucać patyk a ja musiałem aportować. Na poczatku wydawało mi się to śmieszne, miałem 11 lat. Ale szybko doszły do wniosku że pies głupio wygląda w spodenkach. Nie chciałem rozebrać się przy kuzynce to we dwie mnie rozebrały. Musiałem goły latać za patykiem. W domu też parę razy robiła takie zabawy ale jak byliśmy sami i wtedy dało się przeżyć. Z tą samą kuzynką na wczasach chyba rok później. Zostaliśmy sami wieczorem. Kazały nam się myć. Pierwszy kuzyn a drugi ja i wtedy siostra kazała kuzynce by brudasa czyli mnie przypilnowała pod prysznicem czy wszystko myję. Nieraz jak się sprzeciwiałem jej to łapała mnie za jajka i wykręcała. Stare czasy.
jam mam brata ma 15 lat . I dostaje lanie od demnie . Jestem starsza o 4 lata . Kuzynka mi pomaga .

Jak ktoś chce się dowiedzieć jak wyglądało lanie brata niech poda e - mail
[11.08.2018] 11:25
kuzynki to są we francji
i mają lizane cipki. W Polsce gamonie zwykle tak nazywają rodzeństwo przyrodnie.
[08.02.2019] 16:21
Ronaldo 15
He hee To ja też nieraz dostawałem wwpie...dół od siorki. 5 lat starsza. A nieraz to i było kręcenie wora.
[09.02.2019] 23:53
Patrycja18
W wyjatkowych sytuacjach np nieobecność mamy starsza siostra może zastąpić w malej karze cielesnej i wymierzyć klapsy
[10.02.2019] 14:45
Ronaldo 15
W moim przypadku to nie były klapsy
[10.02.2019] 15:42
tu pisza chyba
niespelna rozumu ludzie
[10.02.2019] 16:59
błąd logiczny
tu pisza chyba (19.02.2019.10 15:42):
niespelna rozumu ludzie

Spełna rozumu. Tylko ze zboczeniem sado maso.
[10.02.2019] 20:11
Patrycja18
No wlaśnie, lepiej trzymać się tematu a nie zboczeń. Jestem za karaniem tylko w formie klapsow od mamy, starszej siostry

» Odpowiedz na ten temat