o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Aborcja? Żaden problem!

1 «   17 18 19 Strony tematu:
[07.11.2010] 20:08
Magda1983
crosbi (08.02.23 00:25):
Piszę to do tych, którzy na nowonarodzne dziecko mówią bezosobowym słowem "płód". Studiuję na akademii medycznej i widziałem takie "płody" w formalinie. I taki "płód" niewiele różni się od dorosłego człowieka... no może rozmiarem i propracjami ciała. Jak ja to widziełem to mi się płakać chciało. I jeszze jedno... wy też byliście "płodami"... ciekawe, czy teraz, ze świadomością tego wszystkiego, co przeżyliście chcielibyście być wyskrobani? Każdemu należy dac szansę, nawet temu nienarodzonemu... swoją drogą, człowiek dojrzały potrafi ponosić konsekwencje swoich czynów, tylko dzieci nie ponoszą odpowiedzialności, bo nie są świadome do końca swoich czynów...

Zapomniałeś tylko dodać, że samo nie byłoby w stanie przeżyć nawet sekundy, a zapewne wiesz, że ludzie potrafia samodzielnie utrzymywać swoje funkcje życiowe a PŁODY nie!
[09.12.2010] 15:41
kjkkk
malucha (07.11.02 15:10):
<cytat>00987654321 (07.11.02 15:04):
<cytat>vega 41 (07.11.02 01:45):
Kobieta pwinna miec wybor!!! Nawet jesli prawo tego w tej chwili w naszym kraju zabrania to aborcje byly sa i beda przeprowadzane. Ja 18 lat temu rowniez poddalam sie aborcji bo ciaza pojawila sie w zlym momencie mojego zycia, a partner z ktorym dosc dlugo bylam zwiazana po prostu zwial na wiadomosc o ciazy. Nie byla to dla mnie latwa decyzja ale uwazam jak na tamten czas i sytuacje sluszna Uwazam ze kazda kobieta powinna miec prawo do samostanowienia o sobie i kierowania swoim zyciem. Osobiscie znam 2 kobiety, ktore poddaly sie aborcji w zeszlym roku jak rowniez znam lekarza, ktory wykonuje te zabiegi. Na pewno lamie prawo glownie ze wzgledow finansowych nie mniej jednak zapobiegl niejednemu dramatowi zyciowemu. Kazdy powinien roztrzygac takie kwestie we wlasnym sumieniu i okazac choc cien tolerancji dla osob o odmiennych pogladach.
</cytat> Zapewne gdyby wiedziala wczesniej jak on sie zachowa to na pewno by z nim nie byla.Skoro mu zaufala tzn,ze uwazala go za czlowieka odpowiedzialnego.Ciebie tez moze uwazaja za osobe inteligentna,ale zapewne niejedna osoba jak Cie lepiej pozna to spostrzeze,ze sie myli:/ Skoro uwazasz KAZDY seks za PUSZCZANIE sie (nawet z ukochana osoba) to proponuje obciecie przyrodzenia badz zaszycie waginy (przenosnia) zeby nie dopuszczeac do siebie rozpustnej pokusy i mozliwosci grzechu,zeby cie bozia mogla rozliczyc tylko z Twoich dobrych mysli i zaklamanej swietosci.Bo ze znajomosci zycia bys oblal/a :/ Do k..nedzy ma wybor ( nie puszczac sie) kazda ale niech decyduje o sobie a nie o niewinnym dziecku.
A tak na marginesie to z "fajnym"gosciem sie puszczalas.Nie wiem jak mozna sie gzic z kims kogos kogo sie dobrze nie zna.
Wspolczuje Ci szczerze zwlaszcza w momencie smierci gdy przyjdzie czas sie tlumaczyc z tego.Umierac w ciezkiej chorobie w bolu i jeszcze ze starchem ze bedzie jeszcze gorzej po smierci za morderstwo to nic czego mozna by zazdroscic.
</cytat>

[11.12.2010] 00:58
tknm
Aborcja jest morderstwem , zawsze należy uważać , by nie zabijać . Kierujący pojazdem nie może powiedzieć nie uważałem i stało się , że potrąciłem tę osobę . Jeśli to przytrafi się komu , to staje przed sądem i cześć . W przypadku @@@anki obowiązuje ta sama zasada--- tak czy nie --- oczywiście , że tak.
[11.12.2010] 01:03
mnkt
Tknm co ty chrzanisz to przecież nie to samo .
[11.12.2010] 01:06
tknm
mnkt , jakto nie to samo rozrywasz na strzępy małą dziecinę i mówisz nie to samo ?
[31.03.2020] 17:09
[11.12.2010] 08:45
Magda1212
To nie "dziecina" tylko płód! Nie chodzi jak wspomniany pieszy, nie oddycha, nie potrafi samodzielnie żyć.Ludzie nauczcie sie podstawowych pojęć!
[14.01.2011] 00:18
elaelo1
zanim podejmiesz decyzje o aborcji zrob cos dla siebie i przeczytaj coś proszę co ja przeczytałam za późno!!! Ksiazka ma 80 stron : Osobiste świadectwo pani dr Glorii Polo "OD ZŁUDZENIA DO PRAWDY" dostepna na internecie w formie do czytania!
Jesli potrzebujesz wsparcia to napisz do mnie maila elaelo1@wp.pl potrafie sluchac i nie oceniac a kazdy z nas potrzebuje dobrego slowa
[22.05.2011] 19:45
mama74
Mam dwoje dzieci 12 i 6 lat. Obydwoje sa codem!
trudne ciaze, powiklania, cesarka z powodu ratowania zycia dziecka i mojego. Obydwoje z lekkimi bledami genetycznymi. Udalo sie i dziekuje Bogu za moje skarby.
Jestem swiadoma zagrozenia ciaza. Biore zastrzyki antykoncepcyjne od kilku lat w terminie.
Od kilku dni jestem przerazona.. prawdopodobnie jestem w ciazy.
Nie moge zaryzykowac kolejnymi problemami genetycznymi i tym ze moge nie przezyc jak powiedzial mi lekarz. Kto wychowa moje dzieci jezeli sie nie uda?
Jutro lekarz... decyzja ... wiem co musze zrobic choc nie jest to latwe. Musze byc odpowiedzialna za tych i dla tych ktorych kocham i mam. Co drogie katoliczki na to? Myslicie ze to banery i protesty? to zycie moje drogie!!!!!
dziewczyny trzymajcie kciuki - moze test sie mylil i wszystko bedzie dobrze. Jestem przerazona.
mama
[08.07.2011] 21:24
erotycznie zdrowy
Zalegalizować aborcję, aby znikło podziemie aborcyjne. Teraz dziewczyna po wpadce daje zarobić dobrą kasę hienom aborcyjnym. Przed południem w publicznym szpitalu za darmo aborcja potępiana, a już po południu w prywatnym gabinecie jest ok. za okrągłą sumkę.
PRECZ Z HIPOKRYZJĄ. NIECH W POLSCE POWSTANIE JAKAŚ LEWICA W KOŃCU!!
[20.05.2012] 22:14
kingaidzik
Proszę pomóżcie.
Mam bardzo ciężką sytuację.
Nie wiem jak mam sobie poradzić.
Tylko w Was nadzieja.
Wystarczy, że przekażesz tylko 1zł,
to zajmie Ci chwilkę.
Proszę o pomoc i dziękuję. Kinga Idzik
42102052260000640200453183
[23.04.2014] 09:16
Jola123
Aborcja ... mówicie o aborcji ..? a w Waszych odpowiedziach jest tylko mowa o pieniądzach ! Co i za ile w jakim kraju. Liczy się tylko kasa a nie ŻYCIE ?!!! Żałosne To życie jest najważniejsze a nie fakt, w jakim kraju ile płacą za urodzenie dziecka i czy państwo później coś dokłada. Dziecko to nie nasza własność ani zachcianka ! To świadomy wybór. Ale wyborów to trzeba umieć dokonywać !!!
[23.04.2014] 11:56
adam7876
Ciezki temat, niektorym mlodym mama duzo latwiej jest zrobic aborcje... ehh
[30.07.2014] 12:55
Sasetka 1990
Słyszeliście,
Dr. Chazan został zwolniony z pracy, tylko dlatego że postąpił zgodnie z jego sumieniem. Ja uważam, że słusznie postąpił. Nikt normalny nie będzie zabijał dziecka, tylko dlatego że dziecko jest chore. Tej kobiecie nie współczuje, współczuje dziecku - które umarło. Na maturze zaliczyłam tylko w 2011 r. język polski: część pisemna 44 % a ustna 75 %, zaliczyłam także język angielski w części ustnej na 30% w 2014 roku, niestety części pisemnej z języka angielskiego i matematyki dalej nie mam zaliczonych. Technik Organizacji Usług Gastronomicznych - nie zdałam egzaminu zawodowego od 2011-2014 roku. W 2013 roku zapisałam się do szkoły policealnej - technik rachunkowości, chodziłam tylko jeden semestr, było za darmo, chciałam mieć zaświadczenie dla pracodawcy. Niestety 2 semestr był już płatny, chciałam zrezygnować. Właścicielka szkoły domaga się pieniędzy za 2 semestr, jeśli chcę odebrać świadectwo. Mam dyskalkulię, umiarkowany stopień niepełnosprawności i rentę socjalną. Pracuję na czarno, przy szafach które wysrywają pieniądze.
[01.12.2014] 09:53
Abigaj
ABORCJA TO MORDERSTWO NIENARODZONEGO CZŁOWIEKA.
Z chwilą Poczęcia w łonie kobiety zaistniał CZŁOWIEK.
Mówią zwolennicy aborcji że to nie człowiek.Tak samo mówili na temat żydów niemieccy specjaliści od komór gazowych.Mimo to dziś ten proceder jest naganny.tak samo jest z aborcją inaczej MORDOWANIEM NIENARODZONEGO CZŁOWIEKA.Człowieka który jest istota słaba potrzebujacej naszej opieki.tak jak scigani ŻYDAI którym w czasie okupacji dawaliśmy schronienie przed okupantem.
DOWODEM TEGO JEST LISTA pt. SPRAWIEDLIWI WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA
[09.01.2020] 03:52
Malwa2311
Pobierz najnowsze mp3 http://www.ivevo.pl/ Mega baza Mp3 download

1 «   17 18 19 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat