o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Po 30-tce - ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Ubezpieczenia AXA czy ktoś tam pracuje z Was ?

[24.10.2007] 10:51
AXA---
?? Chcę zmienic pracę i dostałem propozycję, przedstawiają dobre zarobki ale czy to prawda ?
[24.10.2007] 11:35
rfifarrawa
nawet tam nie idz, chyba ze lubisz namawiać ludzie do ubezpieczenia się w firmie pod ledwie rozpoznawalną marką, a te zarobki to tylko dobrze wygladaja na papierze, bylem na rozmowie w sprawie pracy w tej firmie i na szczeście odmówiłem współpracy, szukają jeleni.
[24.10.2007] 11:37
AXA--
zaproponowali superpakiet szkoleń i szkolenia w Golębiewskim... możesz cos więcej powiedzieć ?
[24.10.2007] 11:40
Halloween season
AXA-- (07.10.24 11:37):
zaproponowali superpakiet szkoleń i szkolenia w Golębiewskim... możesz cos więcej powiedzieć ?

Jesli w cenie szkolenia nie uzwglednili rudej Elki urzedujacej w barze na dole, to sie nie pisz na to. Dziewcze mlode, ale sie mocno ceni, a ze jest warte tych pieniedzy to pusci Cie z torbami Uhuuuu
[24.10.2007] 11:46
rfifarrawa
powiedz mi na którym etapie rozmowy jestes?
czy moze jestes juz po wszystkich? bo wazne jest kiedy obiecywali tego gołębiewskiego, mi tez mówili podczas pierwszej rozmowy, ze będzie to jakiś super hotel, a potem okazało się cos innego, zreszta ja ani nie namawiam, ani nie zachecam, jak uwazasz, ze sie nadajesz i chcesz to robic to ok, mna sie nie sugeruj, ja przede wszystkim zrezygnowalem, bo jest to słaba marka, malo konkurencyjna i do tego oferująca usługi, które w ogóle się z nią nie kojarzą, a bardzo dobrze kojarzą się z innymi lepszymi markami
[22.01.2019] 16:11
[24.10.2007] 12:07
AXA---
rfifarrawa (07.10.24 11:46):
czy moze jestes juz po wszystkich? bo wazne jest kiedy obiecywali tego gołębiewskiego, mi tez mówili podczas pierwszej rozmowy, ze będzie to jakiś super hotel, a potem okazało się cos innego, zreszta ja ani nie namawiam, ani nie zachecam, jak uwazasz, ze sie nadajesz i chcesz to robic to ok, mna sie nie sugeruj, ja przede wszystkim zrezygnowalem, bo jest to słaba marka, malo konkurencyjna i do tego oferująca usługi, które w ogóle się z nią nie kojarzą, a bardzo dobrze kojarzą się z innymi lepszymi markami

byłem na jednej, własna działalność ma być załozona, przez pierwszy mies 2 tys, za drugi 2,5 za trzeci 3 tys... jutro mam sie spotkać z generalnym z naszykowana listą 150 osób, podpisałem coś o tym, że przeczytałam warunki wynagordzenia.
[24.10.2007] 12:12
Vision
AXA,
na moje oko trochę chcą Cię wykorzystać - jeśli będziesz mieć własną działalność, to sama musisz opłacać składki (zus, nfz itp);
lista 150 osób - masz tylu znajomych, którzy zgodzą się na podanie swoich danych?
Spotkania są prowadzone przez wyszkolonych manipulantów, którzy doskonale mają opanowane techniki mamienia.
Nie daj się, chyba że naprawdę (!) lubisz namawiać innych do kupienia czegoś.
kod [BAJ]ka bez happy endu...
[24.10.2007] 12:21
Halloween season
AXA--- (07.10.24 12:07):
rfifarrawa (07.10.24 11:46):

byłem na jednej, własna działalność ma być załozona, przez pierwszy mies 2 tys, za drugi 2,5 za trzeci 3 tys... jutro mam sie spotkać z generalnym z naszykowana listą 150 osób, podpisałem coś o tym, że przeczytałam warunki wynagordzenia.

Takie wynagrodzenie to zenada Uhuuuu
[26.07.2009] 12:39
nic dodać nic ująć
Jestem po rekrutacji do pracy w firmie axa. Rozmowa z menadżerem to przyjemność, bo to jemu zależy na zwerbowaniu człowieka do pracy - za to mu płacą. Rozmowa z dyrektorem oddziału jest do zaakceptowania, ale rozmowa z dyrektorem regionalnym to koszmar. Trzeba mieć mocne nerwy i trzymać emocje na uwięzi. Manipulują rozmówcą, pewnie, żeby sprawdzić przydatność w zawodzie agenta. Jest to oferta pracy dla ludzi o specyficznych cechach charakteru. Uwaga na zarobki. Płacą, ale po 15 miesiącach trzeba oddać, jeśli nie wyrobi się normy. Bagatela. Powodzenia.
[14.03.2011] 18:29
Raimen
Potwierdzam, tez tam pracowałem. Moogę tylko dodac że jestem teraz szczęśliwy ze nie oglądam tego duetu.
[15.03.2011] 07:36
bodex
Ha, ha, ha też się przyłączam. Widzę że jeszcze trochę i Daniel zamontuje w biurze rurę do tańca i będzie za kare sadzał pracowników żeby patrzyli na wyginającą się staroć. Człowieki, uważajcie na ten oddział AXY w Szczecinie.
[15.03.2011] 12:29
olka
GOŁĘBIEWSKI OWSZEM ALE JAK ZREZYGNUJESZ Z PRACY TO ZWRACASZ KOSZT SZKOLENIA I POBYTU. ZAROBKI NIE TAKIE SUPER A MUSISZ WYROBIĆ NORMĘ KIEDYŚ ZA OFE DOBRZE PŁACILI ALE TERAZ??????????????? LUDZIE NIE CHCĄ SIĘ UMAWIAĆ NA SPOTKANIA A PÓŹNIEJ PODPISYWAĆ WNIOCHÓW. MUSISZ MIEĆ SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ A KOSZTY ZJADAJĄ TO CO ZAROBISZ MASAKRA!!!!!!
[17.02.2012] 14:38
axa
Czy ktoś z was pracuje w Firmie do dziś?Myśle że nie.Bo tylko ten co cokolwiek osiągnął w tej cięzkiej pracy ,może się wypowiadać.Nieudaczni ludzie nie piszcie na Dyrektora czy Menagera bo bez nich byliscie nikim.Jak kogos urazilo to niech sie podpisze.TCHÓRZE.
[07.04.2012] 01:32
Michał Es
oj... ależ jad... Pracę w AXA rozpocząłem w lutym 2011. Nigdy nie sądziłem, że odnajdę się w tej branży. Dla zweryfikowania powyższych wpisów.
- NIKT MI NIE PROPONOWAŁ GOŁĘBIEWSKIEGO, a szkolenie w Oddziale,
- Axa jest nierozpoznawalną marką? proponuję włączyć telewizor i posłuchać radia, albo..zapytać moich klientów,
- zarobki? ja jestem na etapie 6-12 tyś/miesięcznie - w zależności od polis,
- manipulanci, wciskający na siłę? no nie wiem, ja działam wg swojego krzyża moralnego... <każdy ma swój>
- szczecińskiej kadry nie znam, więc się nie ustosunkuję no to by było na tyle! pozdrawiam, Michał
[30.10.2012] 13:52
DirectionOfBusiness
Vision (07.10.24 12:12):
AXA,
na moje oko trochę chcą Cię wykorzystać - jeśli będziesz mieć własną działalność, to sama musisz opłacać składki (zus, nfz itp);
lista 150 osób - masz tylu znajomych, którzy zgodzą się na podanie swoich danych?
Spotkania są prowadzone przez wyszkolonych manipulantów, którzy doskonale mają opanowane techniki mamienia.
Nie daj się, chyba że naprawdę (!) lubisz namawiać innych do kupienia czegoś.
kod [BAJ]ka bez happy endu...

Czytam i na kilometr widzę, że przy 2 koła na miesiąc się w głowie kręci. Widać, że rynkowo nie wiele potrafisz. Każdy wie, że jedyne co robią najbogatsi to sprzedają. A to psikus całe życie jak papier w kasie fiskalnej zadrukowany tylko rachunkami do 9,90 bo co powyżej to dla tych bogatych ch***
[31.01.2013] 08:35
stararuraKOza
odradzam serdecznie.firma nie daje ani bazy ani wsparcia agenci przymieraja glodem a dyr i wierchuszka zarabiaja po 10-30 tys miesiecznie.
jesli chcesz byc ich dawca kapitalu IDZ SMIALO.
[27.01.2014] 15:48
zysk
Banda oszustów i złodziei !!!1 Żerują tylko na takich głupkach którzy dadza się zatrudnić i podpisać umowe ! Potem cię cisną a jak nie wytrzymasz roku ( a kto wytrzyma nic nie zarabiając, a ZUS trzeba płacić!) to Ty się zwalniasz a oni cię scigają za to co nie daj Boze zarobiłes Wszystko musisz oddać ! Windykacja komornicy i w ogóle
Nie dajcie sie namówic. Ja juz oddaję ro to co zarobiłem !!!!
[04.02.2014] 11:29
Byly pracownik
Odradzam prace w AXA z kilku powodów.
Musisz podpisać weksel i tu sytuacja może się skomplikować bo musisz przepracować minimum rok i Twój współczynnik utrzymania polis nie może spaść! jeśli któryś z klientów opóźni się ze spłata lub przestanie opłacać polisę, firma wystawia pismo gdzie będziesz musiał zwróci dodatek stażowy, takie przypadki mogą mieć miejsce nawet po rozwiązaniu umowy i wile osób w ten sposób zostało poszkodowanych ( bo nie ma możliwości kontrolować klienta), dodatkowo jeśli byłeś/aś na szkoleniach organizowanych przez Axa też naliczą zwrot kosztów. Jest to piękna firma, która ma super patent na zachęcenie do współpracy po przez system motywacyjny ( dodatek stażowy), który dzieżko dostać ale szybko o niego się upomną nawet po kilku latach..
Prowizję są naprawdę marne a plany praktycznie realizujesz raz na kilka miesięcy. Trzeba jeszcze odliczyć sobie od prowizji ZUS. Życzę powodzenia ale jeśli nie masz mocnych nerwów i nie chcesz żyć w stresie to postaraj się o godne warunki na umowę nawet zlecenie bo AXA to jest wielki przekręt.
Odradzam też czytania pozytywnych opinii, bo to wykonują zwykle menadżerowie którzy wciskają kit na spotkaniach rekrutacyjnych.
[18.07.2014] 23:37
zrekrutowany
Dostałem propozycje pracy w AXA w Szczecinie i mimo początkowych obaw, z powodu braku innych propozycji, skorzystałem. Najlepsza decyzja w moim życiu! Nie było łatwo, ale jestem już prawie dwa lata. Przez ten czas moje zarobki rosną, zmieniłem siebie i poglądy, zbudowałem swój prestiż i awansowałem. Jeśli traktujesz pracę poważnie zarabiasz lepiej niż znajomi. Mimo, że jestem młodą osobą, zbudowałem w rok zdolność kredytową.
[18.07.2014] 23:39
zrekrutowany
Byly pracownik (14.02.2014.04 11:29):
Odradzam prace w AXA z kilku powodów.
Musisz podpisać weksel i tu sytuacja może się skomplikować bo musisz przepracować minimum rok i Twój współczynnik utrzymania polis nie może spaść! jeśli któryś z klientów opóźni się ze spłata lub przestanie opłacać polisę, firma wystawia pismo gdzie będziesz musiał zwróci dodatek stażowy, takie przypadki mogą mieć miejsce nawet po rozwiązaniu umowy i wile osób w ten sposób zostało poszkodowanych ( bo nie ma możliwości kontrolować klienta), dodatkowo jeśli byłeś/aś na szkoleniach organizowanych przez Axa też naliczą zwrot kosztów. Jest to piękna firma, która ma super patent na zachęcenie do współpracy po przez system motywacyjny ( dodatek stażowy), który dzieżko dostać ale szybko o niego się upomną nawet po kilku latach..
Prowizję są naprawdę marne a plany praktycznie realizujesz raz na kilka miesięcy. Trzeba jeszcze odliczyć sobie od prowizji ZUS. Życzę powodzenia ale jeśli nie masz mocnych nerwów i nie chcesz żyć w stresie to postaraj się o godne warunki na umowę nawet zlecenie bo AXA to jest wielki przekręt.
Odradzam też czytania pozytywnych opinii, bo to wykonują zwykle menadżerowie którzy wciskają kit na spotkaniach rekrutacyjnych.

JUŻ NIE MA WEKSLI!!!!!
[18.07.2014] 23:41
zrekrutowany
bodex (11.03.2011.15 07:36):
Ha, ha, ha też się przyłączam. Widzę że jeszcze trochę i Daniel zamontuje w biurze rurę do tańca i będzie za kare sadzał pracowników żeby patrzyli na wyginającą się staroć. Człowieki, uważajcie na ten oddział AXY w Szczecinie.

Całe szczęście, że firma zmieniła politykę i kadrę!
[16.12.2014] 13:53
Gabrysiaq
Widziałam, ze teraz jest kilka ofert dotyczących własnie jako agent ubezpieczeniowy. Mój znajomy tez tak pracował i wcale nie narzekał. Trzeba tylko wiedzieć jak sie za to zabarć. Tutaj http://praca.gratka.pl/oferta/agent-ubezpiec zeniowy-2614234.html zauważyłam, ze sa takie ogłoszenia. Mozę sie to wam przyda.
[14.06.2016] 21:47
Pomorzanin
Dajcie spokój z tymi oszustami z AXA, siedzą na stołkach i wykorzystują ludzi którzy liczą na prace i fajne zarobki!! Na koniec poprzez windykacje żadają zwrotu pieniędzy! Poszukaj sobie pracy w porzadnej firmie a nie w oszustach korporacyjnych.Pozdrawiam
[21.10.2016] 10:57
Silma
Ja nie narzekam na ich produkty ale zawsze wole wybierać poprzez porównywarke http://www.ubezpieczonamama.pl/ i dzieki temu mam pewność że wybiore najlepszy produkt
[21.10.2016] 12:41
wypierrdalaj
idioto reklamodawczy. Srasz tą darmową reklamą na wszystkich forach.
[28.04.2017] 12:45
Mecwaldol67
Najlepsze zestawienie widziałem w tym miejscu http://www.ubezpieczeniaonline.pl/ranking-ub ezpieczen/ubezpieczenia-na-zycie/0.html jeśli chodzi o ubezpieczenia na życie.
[09.01.2019] 07:52
Gijkanowska76
Zobacz koniecznie najnowszy ranking ubezpieczeń na życie, który przedstawia wszystkie produkty na polskim rynku https://www.rankingubezpieczennazycie.pl

» Odpowiedz na ten temat