o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

uwaga nieuczciwy producent mebli z radomia

[09.10.2007] 20:04
oszust_merlinmebel
Uwaga!!!!
Ostrzegam wszystkich przed producentem Mebli i Melin Mebel w Radomiu w C.H. Feniks ul Śląska 20 stoisko HT B35/2 .
Nieuczciwy człowiek zobowiązał się do wykonania szafek kuchennych w okresie 2 tygodni. Po upływie tego czasu skontaktowałam się z z Panem Marcinem J. niestety z tygodnia na tydzień byłam odprawiana z przysłowiowym "kwitkiem" . Za każdym razem na drodze do wykonania mebli stała błacha przyczyna np urlop, brak pracowników itp.... Telefon wykonywałam co tydzień , niestety bez rezultatu. W ostatnim okresie Pan Marcin J. przestał odbierać telefon komórkowy ( wiedząc jak mniemam , ze jest to mój numer) . Czas jaki zmarnowałam wynosi 2,5 miesiąca ( a realizacja była obiecana w 2 tygonie ). Producent i wykonawca nie miał honoru ,żeby przeprosić i podać wytłumaczenie.
Przestrzegam zatem wszystkich- nie korzystajcie z usług firmy Merlin Mebel w RAdomiu , bo stracicie swój czas i nerwy !

Zdegustowany klient z Radomia
[13.10.2010] 14:38
oszukany klient
nieuczciwy producent mebli z Bydgoszczy
[13.10.2010] 14:59
oszukany klient
informuję, że w Bydgoszczy również jest firma, która robi meble sosnowe na zamówienie "RAMEX", i która jeszcze nigdy nie zrobiła mebli zamówionych bez uszkodzeń,w prawidłowym kolorze ("bo pomyśleli"-lepiej niech tego nie robią, szkodzi im i innym również) lub nie chciała wycofać się przed końcem 5-6 tyg.terminu z wykonania zamówienia. Po awanturach z personelem, a ostatnio już z właścicielem meble udawało się "WYDOBYĆ" PO 9 TYGODNIACH. Miały być zawiezione i wniesione na koszt firmy, oczywiście to również było prawdą jednego dnia, drugiego znów kolejne kłamstwo, że nie było takiej rozmowy. Jest na prawdę wiele lepszych firm, już sprawdziłem, które terminowo i z poszanowaniem klientów robi meble sosnowe w Bydgoszczy. JEDNO PEWNE NIE JEST TĄ FIRMĄ "RAMEX" Bydgoszcz ul. Różana 10,
sklepy:
Bydgoszcz, ul. Focha 30
(vis-a-vis Opery Nova)
tel. 052 323 81 41 Bydgoszcz, ul. Magnuszewska 3
tel 052 362 12 70. Bydgoszcz, ul. Grunwaldzka 21
052 321 28 09 Gdynia - Orłowo
ul.Cyprysowa 1A
tel. 058 668 42 47 Torun
Galeria AMC Salon Decpol
ul.Lelewela 33
tel. 056 655 20 51 I jeszcze jedno, nie liczcie na kontakt z ich strony. Jak sami nie będziecie wydzwaniać i domagać się uczciwego wypełnienia umowy, to możecie się nie doczekać. I przy odbiorze (jeśli kiedyś nastąpi w końcu) obejrzyjcie dokładnie mebel, bo to prawdopodobnie nie koniec Waszych zmagań z Firmą RAMEX z Bydgoszczy
[15.01.2011] 10:38
max15
proszę również uważać na firmę MAR-STYL (dawny ARMET Compact), ul. 1905 Roku, Radom
są bardzo nierzetelni. panuje tam chaos, nie wiadomo co z kim należy załatwiać i przede wszystkim nie wywiązują się ze swoich zobowiazań. przez kilka tygodni chiałem z nimi cos ustalić - umowic na pomiary. w ogole nie zależy im na swoich klientach.
polecam firmę Tomi2 - pełna kultura w obsłudze i rzetelność wykonania.
[29.06.2011] 16:22
rad-omianka
witam nie polecam pana z ulicy ostrowieckiej w radomiu partacz robi z byleczego i bylejak meble długo a co najważniejsze ciągle woła dopłaty po 2mies używalności zgłoszone 4reklamacje (stwierdziła wadę konstrukcyjną której reklamacje nie obejmuje facet działa nielegalnie i jak sie okazało ma materiał popowodziowy
[22.07.2019] 10:00
[21.07.2013] 00:18
laleczka
Jestem tutaj, bo szukam porad co zrobić , gdy umowa pisemna nie chroni kupujacego przed sprzedawcą mebli, który ociągał się z montazem dwa tygodnie, a ostatecznie miesiac (z całością montażu). Otrzegam przed spólką Alina Klimek - Wiesław Kukuła, działającą na terenie Brzeska i Bochni. Oferowane meble są atrakcyjne, w bardzo wysokiej cenie, natomiast traktowanie klienta beznadziejne- kuchnia i rodzina czekała na montaż mebli a państwo mieli to w głębokim poważaniu, nie uważali za stosowne ani powiadomić wcześniej o opóźnieniu, ani przeprosić, ani zadośćuczynić. Realizacja umowy z dwutygodniowym opóxnieniem cz I, reszta po kolejnych dwu tygodniach. Umowa, jaką oferują naiwnym klientom chroni tylko ich interes. Ludzie, czytajcie umowy, zabierajcie je do domów, a najlepiej konsultujcie przed podpisaniem z Rzecznikiem praw konsumenta działającym w każdym Urzędzie Miasta lub Starostwie. Uczciwy sprzedawca pozostanie uczciwy bez umowy, a z nieuczciwy, trzeba się pilnować i piłować o kazde słowo w umowie.
[19.08.2013] 07:46
asek3332
a ja muszę zrobić reklamę. Kupiłem drzwi w firmie, gdzie pięknie załatwiono całą sprawę -www.styldom.eu
[26.02.2014] 19:32
klotos
Meble na wymiar zamawia się teraz przez internet. Zobaczcie sobie ile wynosi teraz wycena zestawu pod waszą kuchnię na kuchnie.pl. W sieci meble na wymiar kosztują bez porównania mniej. A materiały są dokładnie te same. Skoro tak, to czemu nie korzystać?
[16.07.2014] 10:42
ala barecka
Np. centrum.meble.pl To się rzeczywiście opłaca. Najgłupszym pomysłem jest kupowanie w bardzo znanych firmach. Wtedy za każdy metr kuchni płacisz dosłownie majątek i to jest sensu pozbawione, tym bardziej kiedy dokładnie ten sam materiał kupujesz za znacznie mniejszą kasę.
[31.10.2016] 14:15
Klient meble
Uwaga na Pana Artura Godlewskiego z Wyszkowa. Nieuczciwy. Meble robi 6 miesięcy. Pobiera zalliczki i kłamie, że ich nie dostał. Oszukuje na materiałach. +48507387733 oraz +48507059148
[27.12.2018] 18:30
Oszukana1234
Czy panu Arturowi G ktoś założył sprawę ? Jak z odzyskaniem kasy?
Ja niestety tez padłam ofiara oszusta. Kuchni jak nie było tak nie ma. Obecnie stolarnia mieści się w Nieporecie. Zaliczki pobiera i to dużo a mebli nie robi. Co dalej z tym robić? Policja? Sąd ?
[17.01.2019] 14:16
Klientka
Oszukana1234 (18.12.2018.27 18:30):
Ja niestety tez padłam ofiara oszusta. Kuchni jak nie było tak nie ma. Obecnie stolarnia mieści się w Nieporecie. Zaliczki pobiera i to dużo a mebli nie robi. Co dalej z tym robić? Policja? Sąd ?

Witam,
czy do tej pory nie udało się Pani odzyskać pieniędzy. Ja niedawno wpłaciłam zalczkę i się obawiam. O sposobie działąnia pana A. dowiedziałąm się już po wpłacie zaliczki.
[18.01.2019] 22:20
Ofiara stolarza
Niestety pan artur g. Z tego co już mamy ustalone to nikomu nie oddał nawet złotówki.
Zbieramy się do wspólnego działania bo w pojedynkę nikt tego nie weźmie. Osoby oszukane proszę o kontakt : ofiarystolarza@o2.pl
Do końca miesiąca musimy zacząć działać bo już chyba zwija z Nieporętu stolarnie.
Narazie 3 osoby się zgłosiły ale wiem ze jest nas dużo więcej.
[04.03.2019] 10:31
Oszukani
Sprawe przeciwko pseudostolarzowi i zlodziejowi Arturowi G. prowadzi policja z Nieporetu, art 286 par 1, zglaszajcie sie tam i zawiadamiajcie, niech podpinaja was pod zalozona juz sprawe
[20.04.2019] 17:22
Zenon20192019
Oszukani (19.03.2019.04 10:31):
Sprawe przeciwko pseudostolarzowi i zlodziejowi Arturowi G. prowadzi policja z Nieporetu, art 286 par 1, zglaszajcie sie tam i zawiadamiajcie, niech podpinaja was pod zalozona juz sprawe

Dzień dobry jaki schemat ma pan stolarz ?
[25.04.2019] 16:13
Michau
Zenon20192019 (19.04.2019.20 17:22):
Oszukani (19.03.2019.04 10:31):

Dzień dobry jaki schemat ma pan stolarz ?

epickie.. normalnie epickie tak sie dac oszukac.. nie zazdroszcze.. na cale szczescie mam meble z alegro - tanie .. slabe.. ale przynajmniej sa.. zeby jeszcze na produkowaniu mebli oszukiwac- kosmos
[17.05.2019] 07:24
Klientka
Klientka (19.01.2019.17 14:16):
Oszukana1234 (18.12.2018.27 18:30):

Witam,
czy do tej pory nie udało się Pani odzyskać pieniędzy. Ja niedawno wpłaciłam zalczkę i się obawiam. O sposobie działąnia pana A. dowiedziałąm się już po wpłacie zaliczki.

Dzien dobry,
Czy ten pan wykonał swoją prace czy również straciła pani poeniadze?
[22.05.2019] 14:30
WiciaNicia
Pan Artur G. dziala w najlepsze, dalej bierze zaliczki, mebli nie robi. Ma sprawy w sadach. Jego nr tel 661605410
[11.07.2019] 17:55
Okradniety
https://www.se.pl/warszawa/nieuczciwy-stolar z-naciagal-klietnow-do-tej-pory-nie-mam-mebli-i-pieniedzy-aa -Ersv-RnRG-pRYH.html

» Odpowiedz na ten temat