o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Forum o książkach
 » Odpowiedz na ten temat

szukam romansów

1 «   1200 1201 1202 1203 Strony tematu:
[12.09.2019] 23:44
rani31
Z0lza (19.09.2019.07 12:56):
rani31 (19.09.2019.05 17:19):
Z0lza (19.08.2019.30 22:31):
Hej. Szukam romansu, który kiedyś czytałam, niestety mało z niego pamiętam.
To było coś w stylu małżeństwa z rozsądku, ale nie pamiętam, czemu oni się pobrali. Była tam scena, że żona siedzi na ganku (to chyba było ranczo) z chyba sąsiadem. On ją pyta coś w stylu, czy poślubiła jednego kochając już kogoś. Ona odpowiada, że jest od dawna zakochana, ale chodzi jej, że od dawna się kocha w tym mężu.
Ten właśnie mąż stoi w drzwiach i słyszy jej odpowiedź, ale myśli, że ona kocha innego.
Mało tego, wiem, ale siedzi mi to w głowie od dłuższego czasu, a nie mogę nic znaleźć. będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
P.S. Od razu piszę, że to nie jest Fox Susan - Wymarzony mąż

Moze chodzi Ci o Gdzie serce, tam dom Jessica Hart

Dziękuję za odpowiedź, ale niestety to nie ta książka.

Kojarze jeszcze jedna ksiązke o małrzenstwie z rosadku
Hart Jessica - Szczescie mozna odnależć
[13.09.2019] 10:35
Olsztynianka
Hejka nie pamietam tytulu ksiazki. Corka jednej kobiety przyjezdza na jej slub ale tam poznaje syna przyszleho ojczyma ktory matce chcial zaplacic zeby zniknela z zycia ojca. Sama dziewczyna tez nie jest zadowolona z kejnego slubu matki. Pozniej miedY nimi nawiazuje sie romans ltos kojarzy?
[13.09.2019] 14:51
jontek_z_lasu
Olsztynianka (19.09.2019.13 10:35):
Hejka nie pamietam tytulu ksiazki. Corka jednej kobiety przyjezdza na jej slub ale tam poznaje syna przyszleho ojczyma ktory matce chcial zaplacic zeby zniknela z zycia ojca. Sama dziewczyna tez nie jest zadowolona z kejnego slubu matki. Pozniej miedY nimi nawiazuje sie romans ltos kojarzy?

Szkoda że na tej stronie nie ma reputacji + i - . Masz minus 100 na start za brak polskiego. Chyba coś pamiętam ale nie będę się wysilał sprawdzać za taki post. Polska trudny język. Cześć.
PS.Nie jestem nawiedzonym polonistom, tylko trzeźwieję z ciągu i wiem jak się piszę po polsku
PS.II Sporo pozycji tutaj znam, nie odpisuję na takie co nie po polsku
[13.09.2019] 21:54
polonistĄ a nie polonistOM
jontek_z_lasu (19.09.2019.13 14:51):

Szkoda że na tej stronie nie ma reputacji + i - . Masz minus 100 na start za brak polskiego. Chyba coś pamiętam ale nie będę się wysilał sprawdzać za taki post. Polska trudny język. Cześć.
PS.Nie jestem nawiedzonym polonistom, tylko trzeźwieję z ciągu i wiem jak się piszę po polsku

Poprawne użytkowanie języka polskiego zakłada dobór odpowiedniego przypadku.
[16.09.2019] 11:05
Corr30
Cześć, szukam jednej książki, gdzie on jest niewidomy, a do jego firmy przychodzi kobieta mówiąc mu że jest z nim w ciąży. Poznali się w jakimś hotelu/pensjonacie gdzie ona pomagała i zaczęła sprzątać w jego pokoju. On wziął ją za sprzątaczkę i spędzili razem noc. Ona nie zdawała sobie sprawy, że jest niewidomy. Biorą ślub, ale on jej nie mówi że odzyskał wzrok. Ona dowiaduje sie o tym gdy znajduje go rano pływającego w jeziorze.
Będę wdzięczna za odnalezienie tego
[20.10.2019] 03:24
[16.09.2019] 17:48
Circe
Corr30 (19.09.2019.16 11:05):
Cześć, szukam jednej książki, gdzie on jest niewidomy, a do jego firmy przychodzi kobieta mówiąc mu że jest z nim w ciąży. Poznali się w jakimś hotelu/pensjonacie gdzie ona pomagała i zaczęła sprzątać w jego pokoju. On wziął ją za sprzątaczkę i spędzili razem noc. Ona nie zdawała sobie sprawy, że jest niewidomy. Biorą ślub, ale on jej nie mówi że odzyskał wzrok. Ona dowiaduje sie o tym gdy znajduje go rano pływającego w jeziorze.

Kim Lawrence "Noc w Szkocji"
[16.09.2019] 21:00
Olsztynianka
Już nie ma potrzeby sama znalazłam.Piszę szybko i na małej klawiaturze telefonu stąd błedy a nie z braku wiedzy. Dziwne, że zarzucasz mi coś takiego, a sam piszesz "nawiedzonym polonistom" zamiast nawiedzonym polonistą albo zdanie "nie będę się wysilał sprawdzać za taki post" bardzo poprawnie napisane zdanie brawo. Obyś faktycznie nie był "polonistom" bo trochę się spaliłeś drogi jontku.
cytat]jontek_z_lasu (19.09.2019.13 14:51):

[17.09.2019] 11:14
Corr30
Circe (19.09.2019.16 17:48):
Corr30 (19.09.2019.16 11:05):

Kim Lawrence "Noc w Szkocji"

<3 Dziękuję bardzo. Strasznie długo szukałam i nie dawało mi to spokoju. Jeszcze raz dziękuję ;*
[18.09.2019] 10:21
Olsztynianka
A może kojarzycie tą książkę. Dziewczyna udaje szarą myszkę przed szefem. Kąpię się nago w jego basenie podczas jwgo nieobecności ale on wraca wcześniej... nie mogę sobie przypomnieć tytułu
[18.09.2019] 16:56
Circe
Olsztynianka (19.09.2019.18 10:21):
A może kojarzycie tą książkę. Dziewczyna udaje szarą myszkę przed szefem. Kąpię się nago w jego basenie podczas jwgo nieobecności ale on wraca wcześniej... nie mogę sobie przypomnieć tytułu

"Noc nad oceanem" Mirandy Lee
[18.09.2019] 20:43
Olsztynianka
Circe (19.09.2019.18 16:56):
Olsztynianka (19.09.2019.18 10:21):

"Noc nad oceanem" Mirandy Lee

Dziękuje bardzo to ta
[22.09.2019] 11:53
alex1990
Hej szukam romansu o pielegniarce ktora w zime zostala przygnieciona autem i zostala sparalizowana i musiala jezdzic na wozku. Nie mogla sie z tym pogodzic i chyba w koncu cos zaiskrzylo miedzy nia a jej rehabilitantem.
[23.09.2019] 14:08
Anielka1988
Hej, szukam współczesnego romansu w którym poznajemy dziewczyne ktora została wychowana na pewnej farmie przez dwóch braci. Zakochała się w jednym z nich dlatego wyjechała do innego miasta. Tam w swoim mieszkaniu została napadnięta przez jakiegoś bandziora.Walczyla ale została ranna. Do szpitala zostaje wezwany jeden z tych braci. Zaczyna się śledztwo. Ten facet zabiera ją na farmę. Później się okazuje że ten drugi facet zlecił jej porwanie. Chciał dostać okup od drugiego.ona z nimi mieszkała bo ich rodzice byli wspólnikami, a zmarli jak była mała. Wiecie jaka to książka?
[23.09.2019] 20:32
Lucy333
Anielka1988 (19.09.2019.23 14:08):
Hej, szukam współczesnego romansu w którym poznajemy dziewczyne ktora została wychowana na pewnej farmie przez dwóch braci. Zakochała się w jednym z nich dlatego wyjechała do innego miasta. Tam w swoim mieszkaniu została napadnięta przez jakiegoś bandziora.Walczyla ale została ranna. Do szpitala zostaje wezwany jeden z tych braci. Zaczyna się śledztwo. Ten facet zabiera ją na farmę. Później się okazuje że ten drugi facet zlecił jej porwanie. Chciał dostać okup od drugiego.ona z nimi mieszkała bo ich rodzice byli wspólnikami, a zmarli jak była mała. Wiecie jaka to książka?

Sprawdź Sharon Sala - Upragnione dziedzictwo
[23.09.2019] 22:34
Trum
Trum (19.08.2019.28 23:03):
Witam, szukam książki :
To był romans historyczny, bohaterowie byli od początku małżeństwem, mieli dziecko. Potem okazuje się, że ona coś ukrywała o swojej przeszlości a oni wcale nie byli małżeństwem. Ona była w drugiej ciąży i ten facet nie wierzył, że to jego dziecko. Odbierał poród chyba na łódce. Pamiętam taką scenę - ona się kąpała i goliła nogi, jej służąca była tym oburzona. Ktoś kojarzy?

Naprawdę nikomu nic nie świta?
[28.09.2019] 12:37
Ola_m
Kochane, nie mogłam wczoraj spać. Przypomniał mi się taki romans historyczny. Mężczyzna stracił pamięć, pracował ciężko, ożenił się. Pewnego dnia się budzi rano, pamięta co się działo przed utratą pamięci, ale nie pamięta żony, ani tego co się z nim działo. Wraca do swojego dawnego życia porzucając żonę. Ona jedzie za nim i próbuje o niego walczyć.
[29.09.2019] 15:10
Aneri 2
Ola_m (19.09.2019.28 12:37):
Kochane, nie mogłam wczoraj spać. Przypomniał mi się taki romans historyczny. Mężczyzna stracił pamięć, pracował ciężko, ożenił się. Pewnego dnia się budzi rano, pamięta co się działo przed utratą pamięci, ale nie pamięta żony, ani tego co się z nim działo. Wraca do swojego dawnego życia porzucając żonę. Ona jedzie za nim i próbuje o niego walczyć.

Manuel Lisa Słodkie niebo Sprawdź
[29.09.2019] 16:41
magicmagic
magicmagic (19.01.2019.15 21:06):
magicmagic (18.04.2018.15 08:41):
Dzień dobry,
Szukam książki, gdzie ona pracowała jako asystentka bogatego biznesmena. Jej pasją było gotowanie. Potem zaszła z szefem w ciążę, ale mu chyba nie zdążyła powiedzieć, bo ją wyrzucił z pracy. Myślał, że chyba ukradła coś. . Pracowała potem ciężko w restauracji i wszyscy jej tam pomagali wychowywać dziecko. Potem ta restauracja zrobiła się modna i ona zrobiła tam karierę (chyba). Po kilku latach on ją jakoś spotkał i dowiedział się o dziecku. I oczywiście musiała mu się podporządkować. Facet był bogaty. Proszę o pomoc. Co to jest? Z góry dziękuję. To musi być książka jakiejś znanej autorki romansów, pomocy,, bo strasznie mnie to męczy, że nie mogę znaleźć.
[29.09.2019] 21:15
Ola_m
Aneri 2 (19.09.2019.29 15:10):
Ola_m (19.09.2019.28 12:37):

Manuel Lisa Słodkie niebo Sprawdź

Bardzo, bardzo dziękuję Będę miała cudowny wieczór.
Pozdrawiam
[30.09.2019] 14:16
Aneri 2
Trum (19.09.2019.23 22:34):
Witam, szukam książki :
To był romans historyczny, bohaterowie byli od początku małżeństwem, mieli dziecko. Potem okazuje się, że ona coś ukrywała o swojej przeszlości a oni wcale nie byli małżeństwem. Ona była w drugiej ciąży i ten facet nie wierzył, że to jego dziecko. Odbierał poród chyba na łódce. Pamiętam taką scenę - ona się kąpała i goliła nogi, jej służąca była tym oburzona. Ktoś kojarzy?

To chyba nie jest romans historyczny, bo wtedy (tak mi się wydaje) nie pokazywano nóg, a co dopiero golić je. Może coś więcej informacji?
[02.10.2019] 11:13
Evelkaaaa
Wiecie może czy ktoś tłumaczył Aubrey Dark Yours?
[03.10.2019] 20:59
Trum
Aneri 2 (19.09.2019.30 14:16):
Witam, szukam książki :

To chyba nie jest romans historyczny, bo wtedy (tak mi się wydaje) nie pokazywano nóg, a co dopiero golić je. Może coś więcej informacji?

Nie golono, dlatego służąca się oburzyła. Ale to na pewno historyczny. Niestety nic więcej nie pamiętam.
[03.10.2019] 21:06
Trum
Trum (19.10.2019.03 20:59):
Aneri 2 (19.09.2019.30 14:16):
Witam, szukam książki :

Nie golono, dlatego służąca się oburzyła. Ale to na pewno historyczny. Niestety nic więcej nie pamiętam.

Jeśli to coś pomoże - książka zaczyna się od tego, że bohaterowie są szczęśliwą rodziną i dopiero potem wszystko się psuje.
[04.10.2019] 21:24
historyczny
poszukuję romansu, ale pamiętam właściwie jedną scenę
na początku książki główna bohaterka zaciąga do fontanny zwłoki, ale ktoś ją widzi i później szantażuje (chyba).
romans historyczny
wiem, że to niewiele, ale może komuś coś zaświta
[06.10.2019] 19:53
Oli oli
Szukam tłumaczenia książek z serii Play by play tom od 8 do 11. Może ktoś ma?
Mój mail: olenka.st@interia.pl
Z góry dziękuję
[07.10.2019] 13:26
Zkwiatkanakwiatek
Hej wszystkim!
Szukam romansu, dziewczyna pracuje w galerii, jej siostra jest jakas artystka chyba a ona niestety nie odziedziczyla talentu ale umie swietnie sprzedawac i szukac talentow wsrod malarzy. I ta jej siostra byla kiedys zareczona z takim gosciem, oni sie rozeszli a bohaterka poszla z nim do lozka bo on sie jej zawsze podobal, jednakze nastepnego dnia on pojechal i nie wzial ja do siebie. Pamietam ze oni sie spotykaja znowu i ona sie zmienila, zaczela chodzic na jakas joge czy cos takiego, ogolnie on chce ja miec a ona udaje ze go nie chce. Pamietam ze jakas babka jej pozycza czerwona sukienke, taka bard
[07.10.2019] 18:27
Zkwiatkanakwiatek
Zkwiatkanakwiatek (19.10.2019.07 13:26):
Hej wszystkim!
Szukam romansu, dziewczyna pracuje w galerii, jej siostra jest jakas artystka chyba a ona niestety nie odziedziczyla talentu ale umie swietnie sprzedawac i szukac talentow wsrod malarzy. I ta jej siostra byla kiedys zareczona z takim gosciem, oni sie rozeszli a bohaterka poszla z nim do lozka bo on sie jej zawsze podobal, jednakze nastepnego dnia on pojechal i nie wzial ja do siebie. Pamietam ze oni sie spotykaja znowu i ona sie zmienila, zaczela chodzic na jakas joge czy cos takiego, ogolnie on chce ja miec a ona udaje ze go nie chce. Pamietam ze jakas babka jej pozycza czerwona sukienke, taka bard

Pamietam jeszcze, ze one gadaly te siostry o tym boahetrze i ta artystka czy cos mowi ze takie łup łup sie moze znudzic czy cos i ta bohaterka sie rumieni.
[07.10.2019] 20:12
brownie 26
Zkwiatkanakwiatek (19.10.2019.07 18:27):
Zkwiatkanakwiatek (19.10.2019.07 13:26):
Hej wszystkim!

Pamietam jeszcze, ze one gadaly te siostry o tym boahetrze i ta artystka czy cos mowi ze takie łup łup sie moze znudzic czy cos i ta bohaterka sie rumieni.

To Dobić do brzegu Jayne Ann Krentz
[10.10.2019] 09:38
Aleksandra_88
Cześć dziewczyny! Ostatnio chodzi za mną romans autorstwa pani Palmer, który czytałam dość dawno temu. Niestety (albo "stety") pani Palmer ma w swojej twórczości tyle pozycji, że nie jestem w stanie odnaleźć tej właściwej... ale przejdźmy do fabuły. Z tego co pamiętam on był bogaty i ona przyjechała do niego, ale po co to nie wiem :/ Mieszkała u niego, ale chyba jako pracownica. Wiem na pewno, że była tam taka scena, że ona weszła do jego gabinetu i widziała jak całuje się z jakąś kobietą (nie wiem czy to nie była jakaś jej krewna - kuzynka, siostra). Dziewczyna uciekła i miała jakiś wypadek (chyba samochodowy). Pamiętam też, że robił jej wcześniej wyrzuty, że wraca późno do domu, bo była na randce z jakimś facetem. On chyba od początku miał do niej awersję o coś.
Bardzo proszę Was o pomoc, bo ta książka nie daje mi spokoju.
[10.10.2019] 17:47
batisfirmmog74
Skończ z niewolniczą pracą o 6:00 rano i za najniższą krajową, zacznij zarabiać konkretne pineiądze wygodnie z domu
liczba miejsc ograniczona na ten miesiąc - zapisz się tutaj: http://vorian.org

1 «   1200 1201 1202 1203 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat