o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Forum o książkach
 » Odpowiedz na ten temat

szukam romansów

1 «   1195 1196 1197 1198 1199 1200 Strony tematu:
[30.05.2019] 23:09
eve.roarke
Witam
Szukam książki w której główna bohaterka przedstawia rodzinie swojego nowego faceta (chyba narzeczonego) i jej rodzina jest bardzo sceptyczna. Ogólnie reagują, że to nie jest prawdopodobne, że Bohaterka ma tak przystojnego lub/i porządnego i bogatego faceta, że nie zasługuje na niego. Narzeczony broni ją przed jej rodzina. Z tego co pamiętam dziewczyna miała słabą samoocenę.
Wiem że to mało informacji, tylko jedna scena, ale może akurat. coś, ktoś?
Jeśli ta scena nic Wam nie mówi, to może znacie inne książki o podobnej tematyce: dziewczyna przedstawia wybranka rodzinie, oni ją wyśmiewają. Wybrankowi nie podoba się, że bohaterka jest tak nisko oceniana przez najbliższych i staje w jej obronie? Nie koniecznie wątki patologicznego dzieciństwa, ale te też mnie interesują. Bardzo proszę o pomoc.
P.S podobny wątek był w "Idealny mężczyzna" Ashley Kristen
[31.05.2019] 17:17
cooooo?
Dani666 (19.05.2019.30 21:00):
Hej
Szukam romansu historycznego. Pamiętam że ona była księżniczką królestwa które nieistniejacwgo i j3j ojciec wyciągał od ludzi pieniądze ze będą mogli się tam przenieść i mieszkać, i wygrała z nim w jakimś przetargu chyba na tkaniny a on był chyba 2 albo 3 synem. Z góry dziękuję za pomoc

Polska, trudna język
[01.06.2019] 19:43
Trum
Hej, szukam 2 książek:
1. To był romans historyczny, bohaterowie byli od początku małżeństwem, mieli dziecko. Potem okazuje się, że ona coś ukrywała o swojej przeszlości a oni wcale nie byli małżeństwem. Ona była w drugiej ciąży i ten facet nie wierzył, że to jego dziecko. Odbierał poród chyba na łódce. Pamiętam taką scenę - ona się kąpała i goliła nogi, jej służąca była tym oburzona.
2.Także romans historyczny. Bohaterka została zgwałcona, zaszła w ciążę, ale nie chciała tego dziecka. Spotkała jakiegoś faceta, z którym podróżowała u on kazał jej się zajmować dzieckiem. Wydaje mi się, że było coś z motywem indian.
[02.06.2019] 04:05
Jaenika
Trum (19.06.2019.01 19:43):
Hej, szukam 2 książek:
1. To był romans historyczny, bohaterowie byli od początku małżeństwem, mieli dziecko. Potem okazuje się, że ona coś ukrywała o swojej przeszlości a oni wcale nie byli małżeństwem. Ona była w drugiej ciąży i ten facet nie wierzył, że to jego dziecko. Odbierał poród chyba na łódce. Pamiętam taką scenę - ona się kąpała i goliła nogi, jej służąca była tym oburzona.
2.Także romans historyczny. Bohaterka została zgwałcona, zaszła w ciążę, ale nie chciała tego dziecka. Spotkała jakiegoś faceta, z którym podróżowała u on kazał jej się zajmować dzieckiem. Wydaje mi się, że było coś z motywem indian.
[02.06.2019] 04:06
Jaenika
Trum (19.06.2019.01 19:43):
Hej, szukam 2 książek:

Może "Indiańska zdobycz" Bronwyn Williams?
[25.08.2019] 18:10
[02.06.2019] 08:54
szukam_i_szukam
Witajcie, szukam harlequina współczesnego. Nietety niewiele pamiętam. Ona była chyba piosenkarką. Mieszkała w mieszkniu, a on był właścicielem całego tego budynku. Z jakiegoś powodu on ją z tego mieszknia wyrzuca (podejżewa ją o jakieś niecne zamiary), a ona nie ma gdzie pojść. Po jakimś czasie, dręczony wyrzutami sumienia odnajduje ją w przytułku, zabiera z tamtąd i opiekuje się nią. wkrótce potem zaczynają romans. Pomóźcie, bo nie wiem co to za książka, a strasznie chciłabym ją jeszcze raz przeczytać
[02.06.2019] 18:44
Circe
szukam_i_szukam (19.06.2019.02 08:54):
Witajcie, szukam harlequina współczesnego. Nietety niewiele pamiętam. Ona była chyba piosenkarką. Mieszkała w mieszkniu, a on był właścicielem całego tego budynku. Z jakiegoś powodu on ją z tego mieszknia wyrzuca (podejżewa ją o jakieś niecne zamiary), a ona nie ma gdzie pojść. Po jakimś czasie, dręczony wyrzutami sumienia odnajduje ją w przytułku, zabiera z tamtąd i opiekuje się nią. wkrótce potem zaczynają romans. Pomóźcie, bo nie wiem co to za książka, a strasznie chciłabym ją jeszcze raz przeczytać

Pewności nie mam, ale sprawdź proszę "Urodziny księcia" Sharon Kendricks i daj znać, czy to to...
[02.06.2019] 19:13
szukam_i_szukam
Circe (19.06.2019.02 18:44):
szukam_i_szukam (19.06.2019.02 08:54):

Pewności nie mam, ale sprawdź proszę "Urodziny księcia" Sharon Kendricks i daj znać, czy to to...

Tak!!! dzieki wielkie!!! Ileż ja się tej książki naszukałam...
[04.06.2019] 11:00
Fregara02
Hej, czy ktoś ma w pdf książkę "Złączeni honorem" i mógłby się podzielić? Bardzo mi zależy
[05.06.2019] 16:45
tiktak tik tak
Poszukuje harlequinna w ktorym bohaterka ratuje swoje malzenstwo. On planuje zdradzic ja w trakcie spotkania biznesowego. Maja dzieci. Ona wymusza na nim zeby z nim poleciec.
[05.06.2019] 19:48
tiktak tik tak
tiktak tik tak (19.06.2019.05 16:45):
Poszukuje harlequinna w ktorym bohaterka ratuje swoje malzenstwo. On planuje zdradzic ja w trakcie spotkania biznesowego. Maja dzieci. Ona wymusza na nim zeby z nim poleciec.
pokonać czas , poproszę o więcej takich jak ta książka tytułów
[06.06.2019] 07:48
LordZet
Cześć dziewczyny Potrzebuję Waszej pomocy. Czy kojarzy ktoś romans historyczny, gdzie główna bohaterka (bardzo mało atrakcyjna z tego co kojarzę) od zawsze podkochiwała się w głównym bohaterze i to w dość niefortunny sposób, ponieważ ciągle ściągała na niego jakieś kłopoty. Wydaję mi się, że pojawił siee tam wątek porwania na statek. Więcej niestety nie kojarzę. Ktoś zna i pomoże?
[06.06.2019] 13:59
avaaga
LordZet (19.06.2019.06 07:48):
Cześć dziewczyny Potrzebuję Waszej pomocy. Czy kojarzy ktoś romans historyczny, gdzie główna bohaterka (bardzo mało atrakcyjna z tego co kojarzę) od zawsze podkochiwała się w głównym bohaterze i to w dość niefortunny sposób, ponieważ ciągle ściągała na niego jakieś kłopoty. Wydaję mi się, że pojawił siee tam wątek porwania na statek. Więcej niestety nie kojarzę. Ktoś zna i pomoże?

Barnett Jill - Marzenia
[07.06.2019] 00:14
LordZet
avaaga (19.06.2019.06 13:59):
LordZet (19.06.2019.06 07:48):

Barnett Jill - Marzenia

Tak, tego właśnie szukałam! Ogromnie dziękuję za pomoc!!! <3
[07.06.2019] 15:57
lolaolala
Hej wszystkim! Czy ma może któraś z Was książkę Sophie Quinn - Diary of a Size 12 po angielsku (w polskiej wersji językowej nie wyszła) i mógł się podzielić? Miałam swoją wersję, ale gdzieś ją zgubiłam.
[08.06.2019] 10:09
konikmorski
Hej! Chciałam przeczytać jeszcze raz pewną książkę, ale nie pamiętam tytułu ani autorki.
1. Ona traci dziewictwo z facetem spotkanym w przydrożnym barze. Okazuje się, że ten facet jest bratem, jej przyjaciułki do, której właśnie jedzie na wakacje.
Facet w dzieciństwie źle ją traktował.
2. Bochater ma małego synka uwielbiającego rycerzy i smoki. Bochaterka zostaje przez niego nazwana księżniczką Miją.
3. Jej matka jest chora na raka osłabiona przeziębia się i umiera a w tym czasie bochater zostaje ranny.
[09.06.2019] 07:23
Jaenika
konikmorski (19.06.2019.08 10:09):
Hej! Chciałam przeczytać jeszcze raz pewną książkę, ale nie pamiętam tytułu ani autorki.
1. Ona traci dziewictwo z facetem spotkanym w przydrożnym barze. Okazuje się, że ten facet jest bratem, jej przyjaciułki do, której właśnie jedzie na wakacje.
Facet w dzieciństwie źle ją traktował.
2. Bochater ma małego synka uwielbiającego rycerzy i smoki. Bochaterka zostaje przez niego nazwana księżniczką Miją.
3. Jej matka jest chora na raka osłabiona przeziębia się i umiera a w tym czasie bochater zostaje ranny.

Moje miejsce na ziemi J. Daniels
Choć nie pamiętam nic o trzecim puncie
[10.06.2019] 23:06
Lizzy88
Hej szukam książki niewiele pamiętam tylko tyle ze:
Oni są po ślubie ale Ona ucieka bo widz męża z jakąś kobieta w dniu swojego ślubu myśli że to jego kochanka i że ja zdradza Ale tak nie jest
On ją szuka ale nie może odnaleźć ona jest w jakimś miasteczku on chce tam coś postawić i szantażuje ja ze zniszy tych ludzi jak ona do niego nie wroci
Niestety więcej nie pamietam
[11.06.2019] 10:58
Circe
Lizzy88 (19.06.2019.10 23:06):
Oni są po ślubie ale Ona ucieka bo widz męża z jakąś kobieta w dniu swojego ślubu myśli że to jego kochanka i że ja zdradza Ale tak nie jest
On ją szuka ale nie może odnaleźć ona jest w jakimś miasteczku on chce tam coś postawić i szantażuje ja ze zniszy tych ludzi jak ona do niego nie wroci

Może "Noc w Las Vegas" Lee Wilkinson?
[11.06.2019] 14:41
Lizzy88
Circe (19.06.2019.11 10:58):
Lizzy88 (19.06.2019.10 23:06):

Może "Noc w Las Vegas" Lee Wilkinson?

Niestety to nie to
[12.06.2019] 00:45
hanuszka13
bzaurelius (19.05.2019.14 22:44):
Sailormoon (19.04.2019.18 11:17):
Cześć dziewczyny szukam romansu. Ona pracuje w biurze FBI chyba i nosi bardzo kolorowe stroje.Podoba jej się szef ale on ciągle ją krytykuje.W końcu ona zaprasza go do domu na kolacje chyba, a on myśli,że do łóżka.Kiedy zaczyna ją całować ona wpada w histerię.Był motyw, że ona prawdopodobnie została w przeszłościsłym zgwałcona. I chyba to jest książka Diany Palmer ale nie jestem pewna,a nie mogę znaleźć po opisach.

ich historia jest przedstawiona jako drugowątkowa w książce Eskapada Diany Palmer
[13.06.2019] 12:08
agusieczek30
Witajcie ,
Poszukuję tytułu romansu historycznego, była saga, seria tego klanu. Bohater ją porywa, przywozi do swojego zamku podczas gdy ona broniła swojej siedziby. Jego imię było na C( Connor?). on nie umiał okazywać uczuć, bohaterka wiedziała że po nią przyjedzie ojciec. Na koniec jak urodziła bliźniaki to on wstał i przy całej jej rodzinie powiedział że ją kocha, był cały szary na twarzy. i po każdym sexie ona takie larum robiła że jakieś 15 min po wszyscy na kolację czejali. jej imię jak Gillian czy bridgiet cos takiego. Dzięki z góry
[13.06.2019] 15:35
avaaga
agusieczek30 (19.06.2019.13 12:08):
Witajcie ,
Poszukuję tytułu romansu historycznego, była saga, seria tego klanu. Bohater ją porywa, przywozi do swojego zamku podczas gdy ona broniła swojej siedziby. Jego imię było na C( Connor?). on nie umiał okazywać uczuć, bohaterka wiedziała że po nią przyjedzie ojciec. Na koniec jak urodziła bliźniaki to on wstał i przy całej jej rodzinie powiedział że ją kocha, był cały szary na twarzy. i po każdym sexie ona takie larum robiła że jakieś 15 min po wszyscy na kolację czejali. jej imię jak Gillian czy bridgiet cos takiego. Dzięki z góry

Howell Hannah - Wzgórza Szkocji 06 - Duma
[13.06.2019] 23:07
agusieczek30
avaaga, tak to to bardzo dziękuję.
[15.06.2019] 16:31
nananana
Hej zna ktoś może tytuły harlequinów powiązanych z Erotyczną fascynacją Laurence Andrea?
[16.06.2019] 00:26
Sailormoon
hanuszka13 (19.06.2019.12 00:45):
bzaurelius (19.05.2019.14 22:44):
Sailormoon (19.04.2019.18 11:17):
Cześć dziewczyny szukam romansu. Ona pracuje w biurze FBI chyba i nosi bardzo kolorowe stroje.Podoba jej się szef ale on ciągle ją krytykuje.W końcu ona zaprasza go do domu na kolacje chyba, a on myśli,że do łóżka.Kiedy zaczyna ją całować ona wpada w histerię.Był motyw, że ona prawdopodobnie została w przeszłościsłym zgwałcona. I chyba to jest książka Diany Palmer ale nie jestem pewna,a nie mogę znaleźć po opisach.

ich historia jest przedstawiona jako drugowątkowa w książce Eskapada Diany Palmer

Dziękuję Ci serdecznie hanuszka13. To jest ta książka. Tak długo jej szukałam, że już zwątpiłam. Cieszę się jak głupia .
[16.06.2019] 01:36
Zkwiatkanakwiatek
Hej wszystkim! Szukam romansu - dziewczyna przeprowadza sje (jesli dobrze pamietam) i prawie podpala nowy dom, bo chyba nie miala oczyszczonego komina i chciala zapalic w nim i ratuje ja sasiad. Ogolnie koncowka jest taka, ze okazuje sie,ze ten sasiad to chyba jakis prezes konkurencyjnej firmy w ktorej ona pracuje i jej szef mysli, ze zostal wykupiony (chyba) dlatego ze ona podzielila sie tajnymi papierami z tym facetem, ktory btw jest juz wtedy jej kochankiem i ten szef ja zwalnia z pracy i ona mysli, ze jej sasiad sie nia posluzyl zeby moc przejac firme w ktorej ona pracuje i wraca do ich wspolnego mieszkania (chyba zamieszkali u tego sasiada, ale nie jestem tego w ogole pewna) i sie pakuje i on ja tam lapie.
Zna ktos moze?????
[16.06.2019] 10:54
Marie9
nananana (19.06.2019.15 16:31):
Hej zna ktoś może tytuły harlequinów powiązanych z Erotyczną fascynacją Laurence Andrea?

tak: Kochankowie jednej nocy - o Lucy i to na razie tyle
[16.06.2019] 10:55
Marie9
Marie9 (19.06.2019.16 10:54):

poprawka: o Emmie o Violet nie znalazłam, ale powinna się ukazać teraz
[16.06.2019] 20:24
nananana
Marie9 (19.06.2019.16 10:55):
Marie9 (19.06.2019.16 10:54):

poprawka: o Emmie o Violet nie znalazłam, ale powinna się ukazać teraz

Dziękuję!

1 «   1195 1196 1197 1198 1199 1200 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat