o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Forum o książkach
 » Odpowiedz na ten temat

szukam romansów

1 «   1189 1190 1191 Strony tematu:
[07.02.2019] 15:14
monia0303a
Witam,
Szukam romansu chyba historycznego. Ona została zmuszona przez kogoś do zastawienia pułapki na głównego bo0hatera. Pozniej musial się z nia ozenic i był dla nie nie mily. W noc poslubna ja zgwalcil i ona chyba wybiegla nago na korytarz bo chciała przed nim uciec i tak znalazł ich jego brat, który kazal mu lepiej traktować zone. ona była bardzo mloda i była jeszcze scena ze ona dostala okresu i nie wiedziała jak ma mu o tym powiedzieć.
[07.02.2019] 19:56
Lusilla
Szminka (19.02.2019.07 11:26):
Witam szukam 2 romansów, których tytuły całkowicie wypadły mi z głowy.
1) rodzina rosyjska, ma restauracje, ona wraca do domu i jest w nim zakochana i postanawia go zdobyć, on jest kompozytorem i razem zaczynają tworzyć muzykę
2) poznają się i postanawiają mieć romans bez zobowiązań, potem okazuje się że ona ma raka, nie chce się leczyć i mu nie powiedziała, on jest zły bo jednak mu na niej zależy
Jeśli któraś z Was kojarzy to bardzo proszę o pomoc,.z góry dziękuję.

Ad. 1) Czekając na Nicka - Nora Roberts
Cykl: Rodzina Stanislawskich (tom 5) TO chyba ta książka.
[08.02.2019] 18:20
Marie9
Hej, nie mogę sobie przypomnieć tytułu - oni są lekarzami, ona wraca do rodzinnego miasteczka zastąpić ojca w czasie urlopu (czy też wróciła na stałe, a ojciec skorzystał i wyjechał na urlop), a on też wrócił i otworzył gabinet. On jest czarną owcą w miasteczku, o coś tam go kiedyś posądzili, ale ona się z nim spotykała, a po powrocie uczucie odżywa, ale z powodu jego opinii i zachowania ona myśli, że on bierze narkotyki. Jej ojciec oczywiście był i jest przeciwny związkowi i nawet temu żeby on tam mieszkał i leczył.
To tyle Pomocy
[08.02.2019] 19:11
Kamilka85
Szukam książki, którą czytałam dawno temu. Oni spotykają się na imprezie powitalnej brata przyjaciółki. On był w wojsku i ma jakąś traumę. Spędzają razem noc. Mało pamiętam, ale może ktoś skojarzy.
[09.02.2019] 10:09
konikmorski
Szukam i szukam (18.06.2018.07 17:35):
poszukiwane (09.07.2009.28 18:35):
szukam romansu historycznego (09.07.22 16:07):
ona ma narzeczonego, ale zrywa z nim, bo nie podoba mu się, ze ona hoduje lesne zwierzeta m.in. sokola...
dodam, ze prosi ja o reke jakis arystokrata, szuka kobiety, ktora nadaje sie na jego zone, po tym, jak kompromituje go ona pare razy w roznych sytuacjach ze swoimi zwierzakami m.in. z sokolem na balu, z lisem na polowaniu i z myszka, ona zrywa zareczyny.
Jest tez jego kuzynka, pelniaca do tej pory honory pani jego domu, ktora uderza ja batem.
On mysli, ze to zranilo ja ktores z jej zwierzat i w ten sposob nastepuje pomiedzy nimi kolejny rozlam.
Na koncu wszystko sie konczy szczesliwie, a na dodatek jego wojek zeni sie z jej ciotka
[19.02.2019] 20:38
[09.02.2019] 22:03
avaaga
konikmorski (19.02.2019.09 10:09):
Szukam i szukam (18.06.2018.07 17:35):
poszukiwane (09.07.2009.28 18:35):
szukam romansu historycznego (09.07.22 16:07):
ona ma narzeczonego, ale zrywa z nim, bo nie podoba mu się, ze ona hoduje lesne zwierzeta m.in. sokola...
dodam, ze prosi ja o reke jakis arystokrata, szuka kobiety, ktora nadaje sie na jego zone, po tym, jak kompromituje go ona pare razy w roznych sytuacjach ze swoimi zwierzakami m.in. z sokolem na balu, z lisem na polowaniu i z myszka, ona zrywa zareczyny.
Jest tez jego kuzynka, pelniaca do tej pory honory pani jego domu, ktora uderza ja batem.
On mysli, ze to zranilo ja ktores z jej zwierzat i w ten sposob nastepuje pomiedzy nimi kolejny rozlam.
Na koncu wszystko sie konczy szczesliwie, a na dodatek jego wojek zeni sie z jej ciotka
Whitiker Gail - Rozważna i czarująca
[10.02.2019] 20:50
rani31
Skoro tak szybko mi pomogliscie to czy mozecie poleciec mi ksiazki z tym motywem a mianowicie chodzi mi o małrzenstwa/zwiazki zawarte dla dobra dziecka naj lepiej takie gdzie zawieraja je wujowie lub prawni opiekunowie małych szkrabów po smierci rodziców lub kiedy rodzice biologiczni nie chca ich wychowywac .Coś w stylu "spełnione obietnice"
[11.02.2019] 16:18
Dxria
Hej, szukam romansu w którym głównym wątkiem będzie zakazana miłość między dziewczyną a na przykład zajętym facetem (chłopakiem jej siostry, przyjaciółki itd) jeżeli takie znacie to proszę o polecenie tytułu
[11.02.2019] 16:27
Dxria
Marcikkkkkkkkk (19.01.2019.04 19:04):
Hej, szukam książki, prawdopodobnie seria New Adult. Ona jest striptizerką, tańczy w klubie. On jest agentem - chyba DEA. W tym klubie handlują chyba narkotykami, on płaci za jej prywatny taniec i aresztuje ją pod jakimś pretekstem (nie była pełnoletnia? zaproponowała mu sex? nie pamiętam). Zabiera ją do jakiejś willi gdzie jest chroniona przez niego i innych agentów. Proszę o pomoc, z góry dzięki

A little too hot - Lisa Desrochers
[11.02.2019] 18:39
Sówka
Hej, może ktoś posiada tłumaczenie "Punk 57" Penelope Douglas, "bad habit" Charleigh Rose,
Backbird by Molly McAdams?
Mój adres basiakozakiewicz@o2.pl. Pozdrawiam
[12.02.2019] 17:54
quella
Hej,
Szukam romansu, który kiedyś czytałam. Nie pamiętam ani tytułu ani autorki. Pamiętam za to, że główna bohaterka wróciła do miasteczka, w którym się wychowywała, ale które opuściła po tym jak się dowiedziała, że jej chłopak będzie mieć dziecko z inną kobietą. Pamiętam, że jak już po iluś tam latach wróciła to on był albo rozwiedziony albo był wdowcem, miał kilkuletnią córkę (I tu pamiętam, że on niespecjalnie się dzieckiem interesował, dziewczynka miała mało ubrań bo gosposia wyrzucała te, które były pobrudzone). Pamiętam też, że główna bohaterka wyszła w końcu za mąż za bohatera, ale nie pamiętam dlaczego (chyba ją czymś zaszantażował).
Będę wdzięczna z pomóc
[12.02.2019] 18:17
avaaga
quella (19.02.2019.12 17:54):
Hej,
Szukam romansu, który kiedyś czytałam. Nie pamiętam ani tytułu ani autorki. Pamiętam za to, że główna bohaterka wróciła do miasteczka, w którym się wychowywała, ale które opuściła po tym jak się dowiedziała, że jej chłopak będzie mieć dziecko z inną kobietą. Pamiętam, że jak już po iluś tam latach wróciła to on był albo rozwiedziony albo był wdowcem, miał kilkuletnią córkę (I tu pamiętam, że on niespecjalnie się dzieckiem interesował, dziewczynka miała mało ubrań bo gosposia wyrzucała te, które były pobrudzone). Pamiętam też, że główna bohaterka wyszła w końcu za mąż za bohatera, ale nie pamiętam dlaczego (chyba ją czymś zaszantażował).
Będę wdzięczna z pomóc

Palmer Diana - Powrót do Arizony
[12.02.2019] 20:01
konikmorski
Hej
szukam harlequina współczesnego w którym główny bohater bierze główną bohaterke za jej sioster, która okradła jego matke w czasie gdy była zatrudniona jako jej toważyszka, jej siotra sprawiała kłopoty już wczesiniej i namówiła swoją matkę na chiotekę na jakiś salon urody który nie wypalił. Pamiętam jeszcze, że on był włochem i szantażem nakłonił bohaterkę do wyjazdu i zajęcie się toważyszeniem jego matce.
[12.02.2019] 20:08
konikmorski
konikmorski (19.02.2019.12 20:01):
Hej
szukam harlequina współczesnego w którym główny bohater bierze główną bohaterke za jej sioster, która okradła jego matke w czasie gdy była zatrudniona jako jej toważyszka, jej siotra sprawiała kłopoty już wczesiniej i namówiła swoją matkę na hipotekę na jakiś salon urody który nie wypalił. Pamiętam jeszcze, że on był włochem i szantażem nakłonił bohaterkę do wyjazdu i zajęcie się toważyszeniem jego matce.
[14.02.2019] 19:57
SZUKAMMMMmm
Bardzo, bardzo proszę o pomoc jeśli ktoś kojarzy! Książkę, harlekin, szukam od dawna, czytałam też bardzo dawno. Pamiętam, że była w różowej okładce. Była to historia o kobiecie, której siostra zaginęła. Ona wyrusza jej szukać i pomaga jej jakiś facet. Zako@@@ą się w sobie, mają romans. Na koniec biorą ślub i końcowa scena to był opis ich poślubnej... Hm, zabawy I chyba była scena, gdy oni oboje zostali pobici, ale nie mam pewności.
[16.02.2019] 16:51
Clio
Hej
szukam harlequina współczesnego w którym główny bohater bierze główną bohaterke za jej sioster, która okradła jego matke w czasie gdy była zatrudniona jako jej toważyszka, jej siotra sprawiała kłopoty już wczesiniej i namówiła swoją matkę na chiotekę na jakiś salon urody który nie wypalił. Pamiętam jeszcze, że on był włochem i szantażem nakłonił bohaterkę do wyjazdu i zajęcie się toważyszeniem jego matce.

To Diana Hamilton - Willa w Toskanii
[16.02.2019] 17:02
Clio
Clio (19.02.2019.16 16:51):
Hej

To właściwie była jego babcia
[16.02.2019] 17:30
Clio
Kika18 (19.01.2019.27 19:53):
Witam dziewczyny
Szukam harlequina w którym główna bohaterka ma się na dniach rozwieść z mężem.
On jednak stawia weto i mówi, że rozwiedzie się z nią tylko jeśli spędzi z nim miesiąc w górach czy jakoś tak.
Pamiętam, że powodem rozwodu miał być jego pracoholizm i , że on prowadził bodajże firmę budowlaną, a ona sklep z antykami.
Kojarzy ktoś ?
Z góry dziękuję za pomoc.

Wydaje mi się, że to może być Cindy Gerard - Ni srebro ni złoto.
Btw to pierwsza część trylogii "Dzikie serca", druga część jest super
[16.02.2019] 17:47
Clio
asin (19.01.2019.18 21:07):
Szukam serii trzech książek o trzech siostrach, które po kolei wychodzą za mąż. Jest to romans historyczny. Każda część opowiada o kolejnej siostrze

Może to Mary Balogh? Seria Huxtabe Quintet?
[16.02.2019] 18:19
Clio
Ponawiam temat - poszukuję romansu historycznego - zubożała i osierocona bohaterka mieszkała w domu wujostwa, razem z kuzynką bardzo podobną do niej i o takim samym nazwisku. Ciotka jej nie lubiła i źle ją traktowała. Mieli wydać za mąż tę kuzynkę, ale ona tego nie chciała (była zakochana w kimś innym?) i główna bohaterka zgodziła się ją w tajemnicy przed wszystkimi zastąpić przed ołtarzem i jednocześnie wyrwać z tego domu. Kuzynki miały też tak samo na pierwsze imię i inaczej na drugie, więc główna bohaterka przy ołtarzu specjalnie wymamrotała to drugie imię niewyraźnie, żeby "mniej oszukać" ;p Mężuś skapnął się post factum, chyba w trakcie gdy jechali po ślubie do jego posiadłości (gruby welon i te sprawy) i był oczywiście z początku bardzo zły.
[16.02.2019] 21:56
konikmorski
Clio (19.02.2019.16 17:02):
Clio (19.02.2019.16 16:51):
Hej

To właściwie była jego babcia

Dzięki to ta książka.
[17.02.2019] 09:44
konikmorski
Clio (19.02.2019.16 18:19):
Ponawiam temat - poszukuję romansu historycznego - zubożała i osierocona bohaterka mieszkała w domu wujostwa, razem z kuzynką bardzo podobną do niej i o takim samym nazwisku. Ciotka jej nie lubiła i źle ją traktowała. Mieli wydać za mąż tę kuzynkę, ale ona tego nie chciała (była zakochana w kimś innym?) i główna bohaterka zgodziła się ją w tajemnicy przed wszystkimi zastąpić przed ołtarzem i jednocześnie wyrwać z tego domu. Kuzynki miały też tak samo na pierwsze imię i inaczej na drugie, więc główna bohaterka przy ołtarzu specjalnie wymamrotała to drugie imię niewyraźnie, żeby "mniej oszukać" ;p Mężuś skapnął się post factum, chyba w trakcie gdy jechali po ślubie do jego posiadłości (gruby welon i te sprawy) i był oczywiście z początku bardzo zły.

To chyba Kuzynki Jude Deveraux.
[18.02.2019] 00:48
Waid

Jeszcze jest książka Barbary Cartland o podobnej fabule tam jeszcze było coś z testamentem i dla tego miał poślubić tą a nie inna a ze nazywały sie tak samo to sie dobrze skończyło.
[18.02.2019] 01:01
Waid
bryśka (19.01.2019.29 18:56):
Shadows94 (15.11.2015.30 22:25):
ela0202 (15.11.2015.30 19:48):
ela0202 (15.11.2015.30 19:43):
Maja1988 (15.02.2015.20 00:54):
eve13 (14.11.2014.17 12:17):
brownie26 (14.11.2014.16 16:59):
maxxa (14.11.2014.16 15:58):
kasia_ptak (14.11.2014.16 14:59):
Poszukuję łumaczenia serii ''Cyborg Seduction''Laurann Dohner
Jeśli ktoś posiada, będę wdzięczna za podesłanie na kasia_ptak@o2.pl
Z góry dziękuję
5
wysłałam Burning Up Flint

Czy również mogłabym prosić?
brownie26@wp.pl
Pozdrawiam

Również chciałabym prosić eve13-1984@o2.pl Bardzo dziękuję.

Prosze o wysłanie tłumaczenia Burning up lint poszukuje od dłuższego czasu, w zamian mogę wyslać jakieś książki, mam sporo monikaadamicka@tlen.pl

Ja też poproszę mazur0202@gmail.com
Ps. czy posiada ktoś może tłumaczenia Dana Marie Bell - Halle Shifters 03 - Bear Naked i Figure of Speech jeśli tak to bardzo ładnie proszę o podesłanie

Podbijam .. i także proszę o 3 część Halle Shifters o ile ktoś ma bądź wie gdzie można by ją było dostać .. email: kinga9590@poczta.onet.pl

p.s. Poszukuję tłumaczenia książki Dana Marie Bell The Gray Court Never more #6 . Mam angielską wersję i przeczytałam już 5 tomów ale w Polsce nie mogę dostać tomu 6.Może ktoś ma.

Witam. Rownież poszukuję książek Dana Marie Bell - Halle Shifters 03 - Bear Naked i Figure of Speech oraz The Gray Court Never more #6. Znalazłam fragment Shifters 3 tak jaby była przetłumaczona. Może ktoś ma namiary na tłumacza - blambus? Zapukam w każde drzwi. waid82@o2.pl
[18.02.2019] 05:01
Clio
konikmorski (19.02.2019.17 09:44):

To chyba Kuzynki Jude Deveraux.

Niestety nie - to współczesny romans, a ja poszukiwana przez mnie książka historyczny
[18.02.2019] 12:41
petoro
2 bardzo dobre tytuły:
https://livro.pl/brzydka-krolowa-elzbieta-ra kuszanka-zona-kazimierza-jagiellonczyka-gische-victoria-sku1 145582361.html
https://livro.pl/biala-ksiezniczka-wojna-dwo ch-roz-tom-5-gregory-philippa-sku1096575302.html
Ta druga opcja, to tak jak lubię najbardziej - wielotomowa pozycja. Czy to jakoś unikatowe książki? Średnio, są po prostu dobre.
[19.02.2019] 09:51
Harlequinka
Hejka czy ktos moze ma ebooka w pl wersji jezykowej Cary Summers Game for Anything to jest jakby druga czesc ksiazki Cary Summees Podrecznik Uwodzenia losy drugiej bohaterli ale nigdzie nie moge znalezc ani polskiego tytulu ani tej ksiazki.
[19.02.2019] 13:00
mag.dalenka
Witam, szukam tłumaczenia książki Canham Marshy The Blood of Roses, jest to druga część trylogii Higlands, za wszelkie sugestie gdzie mogę tłumaczenie odnaleźć bardzo dziękuję.

1 «   1189 1190 1191 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat