o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Dlaczego się kastrują?

1 2 3
[05.09.2007] 09:08
fanfan0406
klawiszowiec2 (07.09.01 10:36):
EPIDEMIA ŻYLAKÓW I CHORÓB KRĄŻENIOWYCH TO EFEKT BRAKU SEKSU

Jeżeli to prawda to co godzine Ojciec Dyktator w swoim radiu powinien przypominać swoim owieczkom żeby dla zdrowia troche pochędożyły

No co ty?! Przecież ponad 90% tych owieczek to juz dawno nie maja czym i wco sie chędożyć i zapomniało o chędożeniu!
[05.09.2007] 09:43
All_Star
yyyy jaki to był wypadek?? hmm ciekawe to jest troche dziewnie byc bez "jajek" niema czym sie bawic
[05.09.2007] 22:25
do tenjeden
te cytaty z Jana P to juz powazne przegięcie pały z twojej strony!to,ze J.CH był domniemanym kawalerem(nikt nie odważył się zakwestionować bo "święte"a dostepne ewangelie same w sobie potrafią mylic fakty)to nie oznacza że tak powinno być!JanP miał taki "zawód"więc musiał chciał czy nie tak a nie inaczej to przedstawiać i tyle!szkoda tylko że dzięki temu celibatowi tak wielu "czarnych" jest pedziami,zboczkami,molestuje dzieci na religiach i zakrystiach oraz posiada rzesze "nieslubnych"bo niezalegalizowanych dzieciatek,bynajmniej nie jezusków!a gdyby nie było celibatu życie wielu facetów-księzy mogłoby być nawet udane i nie zaszkodziłoby to religi na pewno.to,że J,CH był samotny(bo nawiedzony,święty,syn itd więc z "urzędu")przez nieliczne kilka lat "nauczania"(dosyc późno został "synem bozym"i krótka była a smutna jego egzystencja bo z góry założył ukrzyzowanie)nie świadczuy o tym,aby życie setek tysięcy mnichów,księzy itd itp zamieniać w koszmar bo wszak popęd jest genetyczny a więc naturalny i ni ma zmiłój!To samo dotyczy równiez zakonnic-a szkoda że jakaś encyklika nie zabroni im miec menstruację-wszak kobiety z Pisma nie miały bo nie zostało w ewangeliach to nawet wspomniane!gratuluje ci chłopie polotu i przypomnę katolickie i nie tylko przykazanie "nie dawaj fałszywego świadectwa przeciw itd itp"skoro nie masz realnych dowodów na potwierdzenie swoich teorii-wszak GRZESZYSZ -nieprawdaż?hahaha!!!
[05.09.2007] 23:09
onyxx
katofaszolskie gówno (07.09.04 12:42):
Piszesz, że JPII jest powszechnie szanowaną postacią.Radziłbym ci się zastanowić nad słowem szacunek.Czy chodzi ci o szacunek,jaki mają do niego słuchacze za armii Rydzyka o moherowym umundurowaniu?Szacunkiem jest wycieranie sobie nim mordy,podczas kiedy wyznaje się poglądy całkowicie sprzeczne z ekumenizmem JPII?Przecież ta tłuszcza nawet nie przeczytała jego jednej książki,a Rydzyk i Jankowski uzurpują sobie jego status,i interpretują jego nauki jak im sie podoba,modyfikując je do własnych celów.To jest bałwochwalstwo,którego kościół zakazuje,to czczenie cielca i symbolu medialnego,nie inspirowanie się jego poglądami.
Może chodzi ci o szacun wśród krakowskich koboli,którzy w jeden dzień po jego śmierci zawarli przymierza, by na drugi wpier.... jeden drugiemu siekierę w brzuch na terenie Nowej Huty?
Ponadto,zapewniam cię,że każdy inteligentny człowiek,po uważnym zapoznaniu się z "naukami" Dżej Pi Tu, z jego życiem,szybko straci szacunek....Chory kult maryjny,miliony ludzi w krajach III Świata skazanych na śmierć przez jego histeryczny opór przeciwko używaniem kondomów (AIDS),zrzuceni obrońcy praw zwierząt ze schodów w Watykanie, mimo iż mieli zarezerwowaną audiencję (zwierzę wg nauk kościoła nie ma duszy),przymykanie oczu na akty pedofilii wśród kleru,wspieranie organizacji terrorystycznej Opus Deii wszelkimi środkami....

Sam masz gówno zamiast mózgu. W kazdej grupie zawodowej , społecznej znajdują się czarne owce, ale spierał bym się że najwięcej jest ich wśród księży. Ja miałem szczęcie takich o dziwo nie spotkać. po prostu takie przypadki są bardzomedialne i dlatego Ciągle o nich słyszysz z TV. Petzowi pewnie odbiło na starość. Ale nie porównuj naszego kościoła z kościołem w USA. To dwa inne światy, tam kościół jest w rozkładzie. Muszę cię zawieść bo nie słucham RM i zgadzam się że Rydzyk ma niewiele wspólnego z naukami JPII. Przeczytałem "pamięć i tożsamość", a ty pewnie tylko okładke kiedyś zobaczyłeś. co do kiboli, to nie miałem złudzeń ile ten rozejm potrwa. Smutne to, ale zawsze parę dni spokoju to już coś. Ja mam o dziwo sporo znajomych na studiach, którzy szanują JP2. Co do AIDS to najlepsza jest wierność, bo kondony nie dają 100% zabezpieczenia (tak tak, pamiętaj o tym). JP2 nikogo nie skazywał na śmierć, nie kazał przecież ludziom uprawiać sexu z kim popadnie. Zgadza się zwierzę według nauki Kościoła nie ma duszy,(jakby było inaczej to nie mógłbyś zabić kury, by zrobić z niej rosół ) co jednak nie oznacza że nie trzeba ich traktować w miarę humanitarnie. Co do pedofili to trudny problem, nowy, może z czasem kościól lepiej będzie sobie z nim radził. Co do Opus Dei to co ty wiesz o tej organizacji? Przeczytałeś pewnie kod da'vionci lub parę durnych artykułów w brukowcu i teraz się tą swoją "wiedzą" podniecasz Ja ostatnio byłem w tej strasznej organizacji terrorystycznej Spotanie polegało na modlitwie, grze w gałe i na grilu. Prawie jak al kaida Człowieku przestań myśleć przez pryzmat nienawiści i starych sloganów. Otwórz umysł i myśl, może zobaczysz dalszy horyzont. Kościół to nie tylko Rydzyk. To wielu wspaniałych ludzi o których istnieniu nawet nie masz pojęcia.
[06.09.2007] 11:11
ktoś mnie tu przyblokował
wiecie coś na ten temat?
[31.03.2020] 18:06
[06.09.2007] 11:14
mam do was takie pytanie
może ktoś mi odpowie, otóż zastanawia mnie czy jak mi odpowiada program, to czy będzie robił błędy ortograficzne?

No bo nie wiem, czy ludzie pisząc programy robią już w nich specjalnie błędy ort. czy nieeeee

Orientuje się ktoś w tym temacie?
[14.09.2009] 19:57
j 23
Czasem tu zaglądam (07.09.03 11:49):
Żeby tak z własnej woli dać sobie obciąć jaja...Pomijając kwestie estetyczne i seksualne przecież to boleć musi;/Jak w to miejsce nawet lekko się uderzę to ból jest niesamowity;/Ponoć w XVIII wieku popularne było kastrowanie przez ZGNIATANIE jąder malym chłopcom...

[18.07.2010] 21:39
jhhgjhgjhgjhg
Czasem tu zaglądam (07.09.03 11:49):
Żeby tak z własnej woli dać sobie obciąć jaja...Pomijając kwestie estetyczne i seksualne przecież to boleć musi;/Jak w to miejsce nawet lekko się uderzę to ból jest niesamowity;/Ponoć w XVIII wieku popularne było kastrowanie przez ZGNIATANIE jąder malym chłopcom...

[09.01.2020] 12:13
Malwa2311
Pobierz najnowsze mp3 http://www.ivevo.pl/ Mega baza Mp3 download

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat