o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Dlaczego się kastrują?

1 2 3
[31.08.2007] 16:20
Redakcja o2.pl
Zapraszamy do komentowania artykułu:

W starożytnych królestwach eunuch mógł zrobić wielką administracyjną lub wojskową karierę. W XVII- i XVIII-wiecznej Europie mógł zostać wielkim artystą sceny uwielbianym przez tłumy. A dziś?

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=9562 --
Redakcja o2.pl
[31.08.2007] 17:31
monalisamona
Boze!!!!
jak by czlowiek znal wszelkie okropnosci swiata, to na pewno by zwariowal

Serdecznie wspolczuje tym, ktorzy po fakcie zaluja
ale jesli ktos tak lubi to niech ma
[01.09.2007] 12:36
tmb28
wiesz co Zielony - myślałem że wreszcie dałeś "normalne" posty. Nawet częściowo się z nimi zgadzam "SEKS DO ZYCIE, FANATYZM TO SMIERĆ, NIEUZYWANE ORGANY GNIJA I RAKOWACIEJA (NOWOWORY PROSTATY, PIERSI, SZYJKI MACICY) "

Ale to co napisałeś w ostatnim zdaniu dobitnie poklazało jakie masz pojęcie o biologii krótko mówiąc na poziomie murzna z Mozambiku , który wierzy w możliwośc wyleczenia z AIDS poprzez "przekazanie" chorby drugiemu człowiekowi...
Jak chces wiedziec nowotwory narządów płciowych nie są spowodowane rakiem seksu. Na nowotwór szyjki macicy cierpi wiele prostytutek...a one chyba na brak seksu nie narzekają
Jest on spowodowany przez wirusy niektórych chorób przenoszonych drogą płciową. Częśc z nich pozostaje w stanie utajenia przez wiele lat. Jednak osoba zarażona przenosi je w tym czsie na innych.
Do czego zmierzam - @@@enie się z kim popadnie , bardzo częste zmienianie partnerów (co noc inny ) , i zapominanie o gumkach jest znacznie bardziej niebezpieczne niż abstynencja.

PS. mogę się założyc , że nie wiesz nawet co to takiego jest prostata
[01.09.2007] 13:28
tmb28
a katolikami jak zwykle przesadzasz
Na przykład z sesksem przedmałżeńskim jest w "naszym" kręgu kulturowym tak jak z picim alkoholu u Arabów- niby zabronione a wszyscy pędzą bimber aż miło (choc ten np. z Iraku jest według "polskich gadeł" delikatnie mówiąc paskudny

Jeszcze co do "naszego" kręgu kulturowgo - zauważ , że istnieje stereotyp : mężczyzna zanim wejdzie w związek powinien byc "doświadczony" . Kobiet powinna RACZEJ byc dziwicą. Choc nie jest to wymagane - i to bynajmniej nie od "rewolucyjnego" XX wieku

Może byś napisał coś o wcześniej wpomianych Arbach? Jak na mój gust to są ZNACZNIE bardziej fanatyczni w pewnych sprawach niż najbardziej zatwardziały moher.
Jest to widocze w krajach Europejskich gdzie przebywają muzułmańscy emigranci. Weźmy na przyład burkini o którym jaks czas temu zrobiło się głośno. Czy też operacje przywrócenia dziwidztwa (tak!) któr chętnie robią sobie Arabki we Francji - najpierw żyją sobie "po europejsku" a jak mają wyjśc za mąż to robią sobie operację i znów są "prawomyślnymi muzułmankami"
Paradoksy jak w krajach komunistycznych

Ale nie - ty nic nie napiszesz o islamskim fanatyźmie - ty tylko go bronisz na przykład pisząc o nielegalnej inwazii na Afganistan - nie wiesz czy też nie chcesz wiedziec że talibowie to sekciarze którzy przejęli tam władze w 1999roku. Że zabronili chodzic kobietom do szkoły pod karą śmierci, że za cudzołustwo kobieta także karana jest śmiercia... ale nie - to MY mamy klpki na oczach i to TY musisz nas uśwadomic
[01.09.2007] 13:32
tmb28
"GDY STARSI MĘŻCZYNI PRZESTAJA UPRAWIAC SEKS PROSTATA RAKOWACIEJE

OK PROBLEMEM JEST BRAK RÓWNOWAGI ORGANY NIEUZYWANE I PRZEPRACOWANE GNIJA I RAKOWACIEJA"

bez komentarza poczytaj sobie najpierw o prostacie i jej chorobach w jakiejś encyklopedii medycznej i dopiero dawaj posty
[31.03.2020] 17:27
[01.09.2007] 16:39
silent_assassin
www.zieloni.w.pl (07.09.01 12:40):
www.zieloni.w.pl (07.09.01 12:10):
klawiszowiec2 (07.09.01 10:36):
EPIDEMIA ŻYLAKÓW I CHORÓB KRĄŻENIOWYCH TO EFEKT BRAKU SEKSU

Jeżeli to prawda to co godzine Ojciec Dyktator w swoim radiu powinien przypominać swoim owieczkom żeby dla zdrowia troche pochędożyły

(

http://wolnorynkowcy.pl/index.php?PHPSESSID= 31bba1e790631afe778127e4d408d9c3&topic=23.0

Kobiety przekłuwają sobie uszy, nosy, pępki, brodawki, rodzą dzieci często maja cesarkę, wstrzykują silikon w różne
części ciała, depilują gorącym woskiem włosy
na nogach, pod nosem, na wzgórkach łonowych, robią sobie
lifting, tatuaże, odsysają sobie tłuszcz, zmniejszaja pośladki, usuwają żebra, operuja biusty, usuwają skórki na palcach
i nie można ich posuwać w ........ bo to... boli

eeheheh ;-]
świetnie.
ciekawe czy autor tekstu i ty który go cytujesz też tak chętnie sobie dacie załadować od tyłu że tak powiem wulgarniej. When I die, bury me face down, so the whole world can kiss my ass!
[01.09.2007] 18:29
Femine1987
ciekawe,czy tym eunuchom w Indiach sprawia jakas przyjemnosc "seks",ktory przyjmuje postac penetracji ich dloni zwinietej w rurke...masakra. przeciez to najnormalniej w swiecie jest robienie,ze sie tak wyrae, laski drugiemu facetowi...:/
[01.09.2007] 21:53
_heh_
Femine1987 (07.09.01 18:29):
ciekawe,czy tym eunuchom w Indiach sprawia jakas przyjemnosc "seks",ktory przyjmuje postac penetracji ich dloni zwinietej w rurke...masakra. przeciez to najnormalniej w swiecie jest robienie,ze sie tak wyrae, laski drugiemu facetowi...:/

z tego co wiem w prostytucji nie chodzi o przyjemnosc lecz o kase
[03.09.2007] 01:05
ateista..kretyn
obiektyw/ (07.09.03 00:35):

a typowy ateista to kretyn bo jak nazwac kogos inaczej jesli wedle jego myslenia sam istniec nie mogl by.
no chyba ze tylko z mamy i taty

co ty bredzisz moze wyjasnisz ? bo wg mnie bylo wielkie @@@niecie i miliony lat zanim wszystko sie poskladalo do kupy, ewolucja... silnik diesla, internet... wiec o co ci chodzi ?
[03.09.2007] 01:09
Beny Qtasiński
ja troche nie na temat ale moze troche obsr_amy tego "zielonego"co na kazde forum wchodzi i wazniaka udaje,mnie powoli zaczyna wkurzac!
[03.09.2007] 02:06
To mnie dobiło ...
... "człowiek traci chęć do życia, nie chce mu się nigdzie ruszyć, nie widzi potrzeby wychodzenia z pokoju" - ale ja mam jajka, a tak właśnie się czuję
[03.09.2007] 06:47
.ktos.
Kastracja, to nie obcięcie małego!!!
Pisarzyna nie zna podstaw, a bierze się za pisanie. Ech...
[03.09.2007] 07:02
Ewcia36
silent_assassin (07.09.01 16:39):

Jeżeli to prawda to co godzine Ojciec Dyktator w swoim radiu powinien przypominać swoim owieczkom żeby dla zdrowia troche pochędożyły

(

http://wolnorynkowcy.pl/index.php?PHPSESSID= 31bba1e790631afe778127e4d408d9c3&topic=23.0

Kobiety przekłuwają sobie uszy, nosy, pępki, brodawki, rodzą dzieci często maja cesarkę, wstrzykują silikon w różne
lifting, tatuaże, odsysają sobie tłuszcz, zmniejszaja pośladki, usuwają żebra, operuja biusty, usuwają skórki na palcach

eeheheh ;-]
świetnie.
ciekawe czy autor tekstu i ty który go cytujesz też tak chętnie sobie dacie załadować od tyłu że tak powiem wulgarniej.

A Ty sobie nie dajesz ? żałuj, wiele tracisz. Zaraz napiszesz, że nie masz czego, ale z kąd możesz wiedzieć skoro nie dajesz od tyłu.
[03.09.2007] 08:47
adalber
JA TO BYM W ZYCIU DO TEATRU NIE POSZEDL !!!
[03.09.2007] 09:44
rama24
Dziwni ludkowie....
Moj wykladowca bardzo zalowal Mieszka II.To byla kara,za oslepienie wladcy Czech.Pan dr stwierdzil,ze majac wybor-to by wybral slepote.A jesli facet sam sobie.... My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę.Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi,narodów i państw,która jest bezcenna.Tą rzeczą jest honor-J.Beck.
[03.09.2007] 10:53
wredne babsko
Ewcia36 (07.09.03 07:02):
silent_assassin (07.09.01 16:39):

(

eeheheh ;-]
świetnie.
ciekawe czy autor tekstu i ty który go cytujesz też tak chętnie sobie dacie załadować od tyłu że tak powiem wulgarniej.

A Ty sobie nie dajesz ? żałuj, wiele tracisz. Zaraz napiszesz, że nie masz czego, ale z kąd możesz wiedzieć skoro nie dajesz od tyłu.

"z kad"... od tego ladowania od tylu juz ci nawet ortografia z glowy wyleciala. zamiast badania odbytu proponuje slownik ortograficzny.
[03.09.2007] 11:25
turkish_delight
w indiach nadal zywych jest wiele praktyk uragajacym czlowieczenstwu, w stanie Rajastan na polnocy dochodzi do malzenstw nieletnich - 4 letnie dziewczynki i 10 letni chlopcy sa sila zmuszani do ozenku. jesli chodzi o eunuchow to sa oni w hindi nazywani 'hijras', maja bardzo wysoki status spoleczny i sa zapraszani na wszelkiego rodzaju wesela, przyjecia, festiwale, sa uwazani jako blogoslawieni i przynoszacy szczescie. poza tym kolejna rzecza ktora powszechnie sie w indiach kultywuje to ludzkie riksze. ostatnio weszla ustawa zabraniajaca takich praktyk jako nieprzystajaca do wizerunku rozwijajacej sie Indii. nastepna rzecz to ciagle zywa tradycja kastowa, ktora bezlitosnie stawia ludzi w szeregu na drabinie dobra i zla i na cale zycie determinuje los czlowieka. fryzjerzy, sprzatacze, ludzie ktorzy zabijaja zwierzeta oni wszyscy sa na dnie spolecznej hierarchi ktora zabrania wykonywania innych zawodow, niz te ktore wykonywane byly przez i@@@cow i matki. do tej pory sa akceptowane malzenstwa aranzowane przez rodzicow, gdzie panstwo mlodzi widza sie po raz pierwszy na dniu swego wesela. kiedy kobieta jest bita przez meza to zadko sie zadarza by otrzymala pomoc rodziny, bo pewnie to jej wina ze nie uszczesliwia meza. adoptowane dzieci czesto sa wyrzucane z domow albo maltretowane, jako te gorsze. kobiety w niektorcyh prowincjach sa wysylane do specjalnych domow w czasie mestruacji i ciazy, albo zaraz krotko po porodzie, jako te nieczyste. to samo tyczy sie zakazu wchodzenia do swiatyn w trakcie miesiaczki. cala religia hinduizmu tak bardzo wplywa na zycie codzienne ze wiekszosc czynnosci wykonywanych od rana do wieczora poddanych jest specjalnym zakazom albo nakazom - nie nalezy uzywac lewej reki do jedzenia, nie wolno pokazywac podeszwy stop,czyli siedzenie po turecku odpada, nie wolno dotykac innych ludzi stopa, poniewaz stopy sa uznawane za najbrudniejsze elementy ciala, nie wolno ludziom sie calowac i publicznie okazywac swoich uczuc, kobiety nie powinny glosno pokazywac swojego szczescia, a mlodzi ludzie nie powinni mieszkac razem przed slubem. kwestie milosci i seksualnosci sa najczesciej pomijane, a sami hindusi malo zdaja sobie sprawe z tego kim sa i dokad ida, i dlaczego ta droga a nie inna, najczesciej odpowiadaja ze tak rodzice robili i tak oni robia. malo sa wyedukowani jesli chodzi o historie ich kraju, jedyne co wiedza, to to, ze wieka brytania wladala indiami przez prawie 300 lat i za to powinni wielkiej brytani nie lubic. to jedyny historyczny fakt jaki znaja i trzymaja sie go jak moga.

poza tym w indiach panuje wszechobecna hipokryzja, i walka z zachodem jesli chodzi o spoleczne normy i zachowania, edukacje i religie, natomiast chetnie przyswajaja technike i pieniadze ktore z zachodu plyna.

mialam pisac o kastracjach a rozpisalam sie o indiach. wybaczcie. kiedy rozum spi budza sie demony - goya
turkish_delight
[03.09.2007] 11:34
Chaos Control
Ja bym tam pozwalał im na takie coś, ponieważ "chcą, to zrobią"
niektórzy jednak są głupi i naiwni, bo myślą ze spodobają się sadomachistycznej lolitki. LOL
[03.09.2007] 11:43
hahaa
Czy nie odrazu lepiej się powiesić lub skoczyć pod pociąg lub z wiezowca przynajmniej nie będzie bolało? idioci bez jaj!
[03.09.2007] 11:49
Chaos Control
tak, masz rację to idioci bez jaj
Ale w usa jest więciej zapalenćów, niż tu w polsce kochanej przez wszystkich LOL
[03.09.2007] 11:49
Czasem tu zaglądam
Żeby tak z własnej woli dać sobie obciąć jaja...Pomijając kwestie estetyczne i seksualne przecież to boleć musi;/Jak w to miejsce nawet lekko się uderzę to ból jest niesamowity;/Ponoć w XVIII wieku popularne było kastrowanie przez ZGNIATANIE jąder malym chłopcom...
[03.09.2007] 11:52
Kabalczyc
Wielkim nieszczęściem jest że polscy komuniści nie nasladowali towarzyszy radzieckich i nie zostali skopcami. Np nie byłoby kwacha.
[03.09.2007] 12:09
Kolezankaaaa
nie chce nic mowic ale ten zielony ma nastukane ;|
[03.09.2007] 12:22
ONI ZWARIOWALI...
ONI ZWARIOWALI!! najpierw niech pomyślą co robią, toż to żałosne;/ Ja w życiu nie dałbym sobie odciąć mojego interesu ale... robią to z własnej woli
[03.09.2007] 13:47
mała321
trzeba mieć z głową żeby bać sobie obciąć, co za pożytek z takiego chłopa, wtedy do niczego już się nie nadaje....
[03.09.2007] 13:49
tępiciel duraków
Kastracja nielegalna? Ktoś słyszał o zasadzie "chcącemu nie dzieje się krzywda"?
A z tymi skopcami to w ogóle przegięcie. Okaleczanie się to głupota, ale karanie kogoś kto się okaleczył, to głupota do kwadratu.
[03.09.2007] 14:13
żabula
autor tekstu wykazał się "wiedzą" fizjologiczną jak cholera w/g niego wychodzi na to, że testosteron produkowany jest tylko przez jądra hmmm jestem kobietą i też mam testosteron i to dość wysoki poziom, biorąc pod uwagę moje libido i gęstość owłosienia łonowego - ciekawe skąd, bo jąder u siebie nie zaobserwowałam, za to mam nadnercza, które w równej mierze odpowiadają za produkcję testosteronu jak jądra, więc nie zawsze pozbawienie jąderjest równoznaczne z pozbyciem się testosteronu i popędu płciowego - zmniejsz się tylko (w hodowlach kotów trzyma się kastrata-kopulatora, żeby kotki nie miały zbyt częstych rójek)
[03.09.2007] 14:21
podkarpacie
Górale mieszkają w Małopolsce a nie na Podkarpaciu.
[03.09.2007] 14:35
czytelnikstrznicy
A Zielony, to pewnie Swiadek Jehowy.
Albo masz kogos w rodzinie ze SJ, Zielony?
[03.09.2007] 14:36
anonymous2
hahaa (07.09.03 11:43):
Czy nie odrazu lepiej się powiesić lub skoczyć pod pociąg lub z wiezowca przynajmniej nie będzie bolało? idioci bez jaj!

Jeżeli chodzi o skok wieżowca to 98% osób które to zrobiły umiera jeszcze przed uderzeniem o ziemię. Dlatego ich nie boli, a co z pozostałymi 2% ?? - umierają z powodu odniesionych obrażeń.
[03.09.2007] 14:37
madmłasel
skoro chcą to niech sobie obcinają, w końcu mamy wolność...

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat