o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

ZUS to paranoja

1 «   4 5 6 Strony tematu:
[02.09.2007] 17:37
Alma 1980
Trochę zakłamany ten artykuł. Od kiedy to w naszym kraju kobieta pracująca na etacie ma wypłacany zasiłek wychowawczy??? Po 18 tygodniach zasiłku macierzyńskiego można iść na wychowawczy, ale wtedy zęby w ścianę albo wracać do pracy (jeśli jest jeszcze gdzie). Wygląda bowiem na to, że zdaniem ustawodawcy 5 - miesięczne dziecko jest już samodzielne. Ja zarabiam 1000 zł na rękę i gdybym poszła na wychowawczy to nie należy mi się ani złotówka zasiłku, bo jestem tak bogata, że aż przekraczam wytyczone standardy....Polska to jest państwo absurdu i zawsze takim pozostanie. A uczciwą pracą to w tym kraju można się dorobić, ale garba...
[02.09.2007] 17:49
piszę sobie pracę licencjacką
...o aktywości zawodowej osób niepelnosprawnych w Polsce... i gdyby ktoś mial jakieś fajne materiały nadające się na zakończenie, to może by tak podesłał??? byłabym wdzięczna

na adres: mmbuszka@interia.pl
[02.09.2007] 18:24
blablablabla
posłane
[02.09.2007] 20:56
Byłem w Ameryce.
Gdyby w naszym Kraju powstało jeszcze dwa takie same monopole , to podejrzewam by się nawzajem konkurencją w zdobywaniu klientów klarowali do poziomu kapitaliamu.I wtedy jak myślę stać buło by nawet najdrobniejszego rzemieślnika na sowicie prowadzenie swojej firmy.
[02.09.2007] 22:22
wscieklyzna
Złodziejskie Ugrupowanie S@@@..

i nic i nikt tego nie zmieni.
[21.03.2019] 09:22
[02.09.2007] 23:30
bowotu
Ojcu orzecznik powiedział, że ma wszystkie choroby które iał wymienione w kartotece ( chory kręgosłup, wzrok, słuch .... ), ale renta mu się nie należy. Gdy chciał dostać zdolność do pracy 4 lekarzy powiedziało, że nie wezmą takiej odpowiedzialności na siedbie i mu nie dali. Co on ma zrobić ???
[03.09.2007] 00:14
nie-polak
uciekam stąd, nie chce byc polakiem to jest wstyd i hańba.
[03.09.2007] 11:21
asdfzxcv
A moze tak do Strasburga istnienie ZUS-u podac?
[03.09.2007] 11:37
rycerz11  mariusz30x1@tlen.pl
głupoty to wy piszecie bo zus jest dla chorych ludzi a nie dla tych co kombinują a potem mają pretensjie że nie dostali
[03.09.2007] 11:45
renty sie należą właśnie tym ludziom co sie urodzili chorzy a nie tym co kombinują a potem mają pretensjie że nie dostali.a a utanazjie to na tych ludziach wykonać co mówią o wykonaniu autanazji na chorych ludziach, a gdzie miłosierdzie
[03.09.2007] 11:57
głupoty to wy piszecie a po drugie w ogule nie macie kultury
[03.09.2007] 12:06
szanowny panie zus to nie jest paranoja tylko zus jest dla chorych ludzi a nie dla tych co kombinują a nie mają choroby a patalogiczni ludzie są w każdej parti
[03.09.2007] 12:11
MariuszK1210
Zus to paranoja,zgadza się.
Zastanawia mnie jednak,co mają z tym wspólnego sprzątaczki?
Czy one nie powinny otrzymywać świadczeń bo są tylko sprzątaczkami?
To też jest paranoja,pani przedsiębiorca jest oburzona,a sprzątaczki nie odprowadzają składek?Czy przedstawiciele innych,mniej reprezentacyjnych,prestiżowych zawodów to ludzie gorszej kategorii?
[03.09.2007] 13:26
trudno1
rycerz11 (07.09.03 11:45):
renty sie należą właśnie tym ludziom co sie urodzili chorzy a nie tym co kombinują a potem mają pretensjie że nie dostali.a a utanazjie to na tych ludziach wykonać co mówią o wykonaniu autanazji na chorych ludziach, a gdzie miłosierdzie

A z jakiej to niby racji ?
[04.09.2007] 12:36
eyayo
No co wy? ZUS to przeciez wspaniałomyślna instytucja, której zależy na dobru jak największej liczby ludzi... ...pracujących w ZUS'ie
[04.09.2007] 14:03
cierpliwa
czy ktoś zdaje sobie sprawę jak nasz kraj traktuje osoby niepełnosprawne mieszkające na wsi i pobierające rentę rolniczą , to jest dopiero paranoja , te osoby wogóle nie mogą nic dorobić / czyli zatrudnić się / z urzędu zabiera im się świadczenie i wszystko jest o key / to zwykły podział na lepszych niepełnosprawnych i gorszych / aż wstyd / sama tego doświadczyłam , a zakłady pracy chronionej to inny temat !!!!!!!!
[04.09.2007] 15:34
puśka
ZUS to jedna wielka paranoja...Mnie też zabrali rentę. Najgorsze jest to ,że wszystko zależy na kogo trafisz..niektórzy lekarze orzecznicy to też ludzie.Ale niestety ja trafiłam na gorszy wariant...I po 5 latach otrzymywania świadczeń z ZUSu nagle stałam się całkowicie zdrowa..i bez środków do życia..Pozdrawiam ludzi w podobnej sytuacji.
[04.09.2007] 16:32
doprawdy zus to paranoja
a o2 to co? pies?
[17.09.2007] 14:50
holeryq
pies to tenbit a zus to paranoja w najczystszej formie. najbardziej raduje mnie ostatni pomysl podwyzszenia skladki oc dla wszystkich kierowcow (ale juz dla rowerzystow albo pieszych dodatkowych obciazen nie przewidziano, mimo ze oni takze powoduja wypadki, i to bardzo liczne!) pieniadze z dodatkowego defakto podatku maja isc na leczenie ofiar wypadkow drogowych - a na co szly poprzednio pieniadze odprowadzane do zusu i dlaczego nie na leczenie ofiar wypadkow? paranoja, paranoja, mowie wam. do czego zusowi te wszystkie baseny??
[18.09.2007] 13:56
Rowert
Tiiiia, czytałem że dzięki podatkowi Religijnemu korporacje ubezpieczeniowe będą musiały podwyższyć składki o 15%. Oczywiście to my kierowcy wyłożymy kasę na plajtujące szpitale, to bylo jasne od samego początku. Tylko dlaczego ja mam płacić za wypadki których nie spowodowałem i nie spowoduję?
[19.09.2007] 11:00
zusożerca
co za problem, przedłuż sobie oc zanim danina religi zacznie obowiązwac i bedziesz plcic mniejsza skladke przez caly okres nowego ubezpieczenia. jesli twoj ubezpieczycel przedluza oc juz po nowej stawce, idz do firmy, ktora tego nie robi, na przyklad do grupy fiar. przy odrobinie szczescia moze sie okazac, ze zaplacisz mniej niz w starej firmie.
[20.09.2007] 16:21
UNIQA
hehe ja tak zrobiłem, przedłużylem oc w UNIQA, to jest to samo co grupa filar (bo to o niej pisales, tak?) miałem tam wcześniej polisę, więc dostałem zniżkę kontynuacyną, ale najbardziej się cieszę ze nie oddam fiskusowi swoich cięzko uciułanych pieniązków jeszcze przez ponad rok! (stare oc konczy sie w grudniu, od grudnia przez rok bede placić jeszcze bez daniny.)
[21.09.2007] 16:15
zusożerca
hmmmmmmmmmmmmmmmmm, a co otwieracie.pl? nie lubię wypełniać formularzy, które nie wiem czego dotyczą.

do poprzedniego komentarza: tak, mialem na myśli grupę Filar, a poza tym miałem litęruvki, przepraszam za niedogodność. Filar = Uniqa /= podatek religi
[21.09.2007] 22:18
figlarny-hazard
Paranoja to i tak delikatne określenie. Socjalistyczna pozostałośc po komuniźmie.To chyba by lepiej pasowało. Kobieta w życiu to nie wszystko.
Wartością człowieka jest honor.
Uwaga: rozbijam bank, proszę mi nie przeszkadzać.
[24.07.2009] 16:35
pawel1234
Znowu czytałem o ZUSie, że najpierw występował przeciwko kobietom na macierzyńśkim
http://www.zuus.pl/41 ,aktualności,Dlaczego_w_naszym_pięknym_królestwie_kilkad kadziesiąt_tysięcy_kobiet_tonie_w_zusu_ponurym_kurestwie_.as aspx
a potem od kierwców TIRów.
http://www.zuus.pl/72 ,aktualności,ZUS_atakuje_Po_kobietach_w_ciąży___właścici ciciele_firm_transportowych_.aspx
[27.07.2009] 10:49
gosc22
Bandyci i zlodzieje. A czlowiekowi odszkodowania nie chca wyplacici za to co sie nalezy. Ciekawe po co placic ubezpieczenie wypadkowe przez pol zycia. Takie ubezpieczenie powinno byc dobrowolne a nie obowiazkowe. Naszymi pieniedzmi nabijaja sobie kabze i baluje za ciezko zarobione pieniadze obywateli. S@@@synstwo w tym kraju szerzy sie coraz bardziej. I jeszcze jedno...dlaczego blokowane sa ramki w ktorych mozna napisac opinie. O wszystkim innym mozna a tam gdzie pojawia sie ZUS niestety jest to zablokowane. Bandyci boja sie prawdy o sobie.
[15.11.2018] 20:27
Jerremy77
Jeśli interesujesz się składkami ZUS to koniecznie zobacz ile wynoszą w 2018 i 2019: https://www.zus.info.pl/skladki-zus-2018/ https://www.zus.info.pl/skladki-zus-2019/ a wszystko dostępne tutaj https://www.zus.info.pl/zus-pue/

1 «   4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat