o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

ZUS to paranoja

1 2 3   » 6 Strony tematu:
[31.08.2007] 15:24
Redakcja o2.pl
Zapraszamy do komentowania artykułu:

W wielkiej akcji promocyjnej mającej na celu zachęcenie pracodawców do zatrudniania osób niepełnosprawnych najważniejszy jest wizerunek mężczyzny siedzącego na wózku inwalidzkim. Inwalida patrzy na nas wymownym wzrokiem, a my czytamy napis na plakacie: "Nie chcę od ciebie nic za darmo, szukam pracy".

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=9560 --
Redakcja o2.pl
[31.08.2007] 17:45
monalisamona
oczywiscie mowimy o instytucji zlodziejskiej, ktora dziala zgodnie z prawem i nie ma na nia mocnych

Jedyne rozwiazanie to szukanie sposobu na wlasna, niezalezna emeryture lub rente, kiedy czlowiek jest jeszcze mlody i zdrowy.
Niestety wielu mlodych Polakow tego nierozumie :/
penie dziela tu caly czas komunistyczna wiara w to ze jakos to bedzie
[31.08.2007] 17:50
marcelina333
ZUS to cała rzesza urzędników, którzy przejadają nasze składki. Precz z nimi!
[31.08.2007] 22:09
jachu-gts
tylko w polsce zdzierają tyle kasy ja mieszkam w irlandii rok i moze ze 100 euro podatku zaplacilem. kiedys ktos powinien wysadzic w powietrze caly rzad i zus
[31.08.2007] 23:30
jo-anka
ZUS to jedno wielkie oszustwo. Ja również nie rozumiem, dlaczego płacąc przez tyle lat składki i to niemałe, dostanę nędzną emeryturę porównywalną do emerytury osoby, która zarabiała połowę mniej i tym samym jej płacone składki były mniejsze. Po co te indywidualne konta, skoro wysokość płaconych składek nie ma wpływu na wysokość emerytury? Kiedyś znajoma pracująca w ZUS'ie powiedziała, że jeśli ktoś otrzymuje wynagrodzenie w wys. 10.000 to i tak dostanie taką samą emeryturę jak osoba zarabiająca np. 5.000. I dlatego uważam, że ZUS to złodziejska organizacja.
[21.01.2019] 09:13
[01.09.2007] 00:11
Zapomniałeś o PKP
klawiszowiec2 (07.08.31 15:33):
ZUS, Polski Związek Piłki Nożnej i Poczta Polska to ostatnie bastiony socjalistycznej myśli w Polsce

[01.09.2007] 00:12
stencu
Ciekawi mnie jak Zielony połączy ZUS z wegetarianizmem i ochroną przyrody?
MiIva
..ten kraj jest chory ...
ratmm
glupawy ten wasz artykul... Polska jest na pierwszym miejscu wsrod krajow europejskich jezeli chodzi o ilosc rencistow a wy jeszcze narzekacie ze nie wszystkim daja...
[01.09.2007] 00:18
killer6
mam propozycję...
Jeśli ktoś zna takich lekarzy orzeczników należy zrobić ich kalekami...może nie dostaną renty i się trochę odchudzą...
[01.09.2007] 00:42
Batory
Zielony no niby masz racje a powiedz mi jaka jest srednia wieku wegetarianina ??? Miesko jest pyszne a co z tego ze cos szkodzi ?? na swiecie wszystko szkodzi a co szkodzi zawsze jest smaczne

Co do polski ....i tak jest to moja ojczyzna wiec wara...mamy rzad debili ale debile nich wybrali wiec wolajac na nich "debile" wolasz jednoczesnie na siebie ale zawsze mozesz skandowac "my to oni ale oni to nie my !?!?!?!?! " "Lepiej przezyc 1 dzien jak lew niz 100 lat jak owca."

--Wloskie przyslowie
[01.09.2007] 00:50
studentka 1233
Pierwsze dni działalności. W skrzynce pojawia się upomnienie o zaleganiu z płatnościami. - Tak naprawdę jeszcze się nie rozpakowałem, a już musiałem płacić różne składki – mówi Paweł. W takich chwilach przychodzą do głowy pytania i wątpliwości. Czy warto? Czy to był dobry pomysł?

czytaj więcej...

http://tomasz85.blog.onet.pl/2 ,ID209931538,index.html
[01.09.2007] 00:56
bozenka54
Ciezko jst pisac o takich sprawch tym bardziej wypowqiedziec sie,,ale trzeba przyznac ,ze robia z ludzi krancowych zebrakow we wlasnym kraju chory to urzad jak ,chory rzad,,,,
Nigdzie sie z tym nie spotkalam ,w zadnym kraju oczywiscie oprocz bloku wschodniego,,,naszego,,ktos napisal upadlosc socjalizmu tam jeszcze kroluje zgadzam sie ,,jak sie da pieniadz czy ma sie znajomosci nie ma problemu gorzej jak ktos nie ma pieniedzy i znajomosci kleska zyciowa ,,,,A barany przy korycie wciaz wojne prowadza jeszcze troche to zniszcza wszystko co polskie ,,,przedtem bylo sowieckie teraz amerykanskie gowno a gdzie miejsce na Polske,,,,,,rynsztok,az wstyd czym dorosli ludzie sie zjmuja wstyd mi ,ze jestem polka,wstyd mi ,ze mieszkam w takim kraju gowna jedno wielkie GOWNO,rzad robi co chce urzedy tez przyklad idzie z gory,,,,,,,,,,powodzenia OSLY wysocka grazyna
[01.09.2007] 01:03
8224Alucard8224
Bez komentarza... bo aż mi się nie chce.. poprostu ręce opadają i nie jestem ich w stanie spowrotem położyć na klawiszach...
[01.09.2007] 01:45
dylsien
Opisane przypadki to jeszcze małe piwo przed śniadaniem. Jestem człowiekiem po studiach i przy okazji inwalidą (1 grupa). Przez 3 lata pracowałem w zakładzie pracy chronionej i pobierałem rente socjalną w zawrotnej kwocie 500 zł. Zarabiałem najniższą krajową czyli trochę ponad 600 zł. Kiedy w tym roku mnie zwolniono ZUS dopatrzył się, że przekraczałem dopuszczalne zarobki o 100 zł i zażądał zwrotu renty za ten okres, czyli jestem im winny bagatela 14000 zł. Jeżeli dostanę pracę to komornik może zająć mi nawet do 40% pensji. Żyć nie umierać w tym jakże opiekuńczym państwie. Ja dziękuję za taką opiekę. W pażdzierniku mam pierwszą rozprawę sądową przeciwko ZUS-owi. Mogę starać się jedynie o umorzenie. Pani urzędniczka powiedziała mi, że powinienem wiedzieć ile mogę zarobić (30% średniej krajowej brutto ogłaszanej przez GUS co kwartał) bo ciągle mówią o tym w radio i telewizji. Widocznie oglądamy inne kanały.
[01.09.2007] 02:12
abnegacek
Proponuję nie płacić ZUSu!!!

Ta organizacja prowadzi działalność przestępczą i nie rozliczyła się ze swej działalności przed Fiskusem.

Nie ujawniła też korupcyjnych lokat politycznych prominentów.

Gierka za dupę wywalono tylko dlatego że zabrał lokaty ZUSu z Banków zachodnich, przeznaczone na emeryturki dla KCyków i zapłacił nimi za rozbudowę przemysłu ciężkiego. Wtedy Czerwoni się wkórwili i UBecja nagadała ludowi głupot o francuskich fryzurach Gierkowej i parę podobnych kretynizmów. No i Giercio z palcem w dupie wylądował na bruku i przez wiele lat nie dostawał żadnej emerytury z ZUSu - za karę

W tym @@@skim kraju nie było i nie będzie demokracji – bajki o demokracji to lanie po ścianie.

Klasa niewolnicza z pensją socjalną to standard i podstawa dobrobytu "cywilizowanego" demokratycznego państwa

Nie powinno się płacić ani podatków ani ZUSu póki nie zarobi się na swoje utrzymanie w tym utrzymanie rodziny!. Resztą można się dzielić – do woli!.

Dlaczego w pierwszej kolejności mam pracować na zapełnienie brzuchów administracyjnych "kominiarzy" i wypychać im kabzę po kilkaset tysięcy miesięcznie i to zanim zarobię na chleb dla swojej rodziny? Bo jestem niewolnikiem? Ta zgraja trutni ma taki sam żołądek jak ja z tą różnicą że lubi go wypełniać cudzym kosztem.

Moje ciało jest moją własnością i moje życie również – każdemu w ryj, kto wyciągnie po to łapy!

ZUS to podatek za prawo do życia – teoretycznie nic w tym złego… ale co się dzieje z tą forsą? Kto teraz ją kradnie?

W konstytucji tego kraju nie zapisano definicji państwowości, nie wskazano też iż priorytetem państwa jest rozwój ekonomiczny ale przy każdej politycznej i społecznej okazji pieniądz staje ponad prawem i ponad prawem do życia.

Poprzedni Nierząd RP rozkradł mienie publiczne pod pretekstem prywatyzacji, podobnie jak uczynili to poprzednicy pod pretekstem nacjonalizacji Sprzedano za bezcen większość fabryk i kluczowych instytucji. Teraz jest czas na ekspansję terytorialną pod pretekstem inwestycyjnym. Niedługo doświadczymy efektów kolonialnego napływu jeszcze tańszych rąk do pracy dla utrzymania standardu lokatorów apartamentowców prominenckich oaz, strzeżonych przez ochraniarskie bandy serikutasów, organizowanych przez agentów byłej UBecji.

Jest to jeden powodów dla którego w każdej stajni serikutasów, znajdziemy hodowlę co najmniej kilku fizycznych po@@@eńców ochraniających swym jestestwem, inwalidzki status i budżet firmy ochraniarskiej.

Ustawodawcy tworzą ustawy dla siebie i dobrze im z tym jak w niebie
[01.09.2007] 02:16
Jedi30
ZUS to złodzieje i biurokraci ...... Ja głosuje w następnych wyborach na UPR (unia polityki realnej)..jedyna partia ktora ma sensowny program i chce zlikwidowac zus i inne składki.Zamiast marnowac pieniadze bedzie mozna placic skladki w prywatnym funduszu...a prywatyzajca zus-u...i wolny rynek jaki proponuje nam UPR to tez lepsze uslugi..lepszy fundusz.
[01.09.2007] 02:25
polska czy cyrk
Czytam to wszystko i aż sie boje! Dlatego ze mam chory kręgosłup i operacja jest nieunikniona a co jeśli pójdzie coś nie tak? Może od razu załatwić sobie pavulon? Nie chce mi sie pisać co myślę o tym wszystkim o naszym polskim rządzie. Chciałbym tylko poznać odpowiedzi na pytanie: gdzie są mieszkania dla młodych? Bo jak na razie nie mam mieszkania, a może jestem za stary? (mam 36 lat) ale kilka lat temu kiedy jeden pan to obiecywał bylem młody. Na nowe mnie nie stać
Aha gdzie jest moje sto milionów?? ja ciągle czekam i mam nadzieje Gdybym je dostał to może dostałbym kredyt na jakaś kawalerek który spłacałbym przez kolejne 30 lat. I jeszcze jedno proponuje aby wprowadzić przepis, aby emeryci i renciści mogli przechodzić przez przejścia dla pieszych na czerwonym świetle, bo wtedy zus (i nie tylko) miałby więcej naszych pieniążków na swoje potrzeby.
[01.09.2007] 02:34
abnegacek
trzy sekundowe przejscia dla pieszych i tak już są tylko dla sprinterów, więc babcie i tak drałują na czerwonym

Byłem rencistą z powodu kręgosłupa,chcieli mnie pociąć w dwóch miejscach rok po roku z perspektywą powtórki po pięciu latach.

wolę kuśtykać bo cztery stówki odłogiem nie poleżę na rehabilitacji...
[01.09.2007] 04:04
giu
moja koleżanka ma chory kręgosłup i też nie może chodzić, stać czy siedzieć dłużej niż godzinę. zabrali jej zasiłek bo zdała maturę i wyszła za mąż, czyli według komisji jest zdolna do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. dostałaby te grosze, gdyby była samotna i niewykształcona?! i jak mamy wytrzymać w takim kraju?
[01.09.2007] 04:16
Byłem w Ameryce.
Gdyby możliwe było nie płacenie składek ZUS , to nie płacił bym ani jednego grosza. Bo tej wartości co płacę na ZUS nigdy nie otrzymam z powrotem. Płacąc pełną wartość ZUS a potem emerytury dostanę tylko
40%całej składki to po prostu p a r a n o j a .Gdybym płacił tą wartość do banku , stać byłoby mnie na wiele więcej. Bo i % przyrasta, bank się bogaci i na leczenie ile musiał bym wydać wydał bym nawet nie zmróżając oka. Bo ta wartość składek dla ZUS to przerażjąca jest. Hamuje rozwój gospodarczy kraju.Gdyby tak w ZUS-ie
siedziało tylko 30% darmozjadów co dziś siedzi ,o tyle mniejsze składki byśmy płacili ,i ZUS byłby rentowniejszy.Nie było by takiego
bałaganu. Ale my tylko pogawędzić możemy. Daleko od Lenina nie odeszliśmy. Bo w urzędach jak za dawnych czasów siedzieli tak i teraz siedzą. Naprawdę Reagan by się tu przydał.
[01.09.2007] 05:11
niedzwiedz
Jedi30 (07.09.01 02:16):
ZUS to złodzieje i biurokraci ...... Ja głosuje w następnych wyborach na UPR (unia polityki realnej)..jedyna partia ktora ma sensowny program i chce zlikwidowac zus i inne składki.Zamiast marnowac pieniadze bedzie mozna placic skladki w prywatnym funduszu...a prywatyzajca zus-u...i wolny rynek jaki proponuje nam UPR to tez lepsze uslugi..lepszy fundusz.

UPR UPR UPR UPR UPR UPR UPR UPR UPR UPR UPR UPR UPR UPR UPR UPR UPR UPRUPR UPR UPR UPR UPR UPR UPR UPR UPR UPR UPR UPR
jedyna wyrazna partia
tak na prawde to nie wieadomo o co chodzi tym pisom powcom i nnym p.i.e.r.d.o.l.c.a a sa po prostu niewyrazni, wala jakies farmazonu h.u.j. wie o czym i nic konkretnego nie da sie wywnioskowac a Korwin poglady jakie ma takie ma ale wali konkretami prosto z mostu.
Tez bede glosowal na UPR
Pozatym wydaje mi sie ze wystarczylo by pokazac kilka razy w TV te parti w sondazach i z pewnoscia zlapala by prog wyborczy
[01.09.2007] 05:15
Pseudo-nim
Skladki zus to ukryty podatek ktore panstwo sobie pobiera. podobno z jednego tysiaca skladki placonej przezemnie obecnie tylko 4zl jest wyplacane emerytowi. gdzie jest reszta?

Dlaczego panstwo mi narzuca obowiazek wobec zusu? dlaczego mam placic ten ukryty podatek? Ja chce sam decydowac ile odkladam na emeryture.Chce decydowac gdzie lokuje swoje pieniadze! czy do banku czy do skarpety czy inwestujac np. w zloto.
Prosty rachunek:
odkladajac miesiecznie 500zl na moje wlasne konto przez 20 lat gromadze 500 x 12 x 20 = 120.000 zl dobrze inwestujac mozna podwoic te kwote czyli przyjmujac po 20 latach mam ponad 200tys zl
wyplacajac sobie ok 1,5tys emerytury miesiecznie z wlasnego konta, potrafie przezyc ponad 11 lat.
200.000 / 1500 / 12 = 11.11..

proste pytania:
ilu emerytow moze dzis sie pochwalic wysokoscia emerytury 1.5 tys?
ile placisz co miesiac do zusu?
przez ile lat?

powyzsze wylczenie jest przy zalozeniu 20lat i miesiecznym odkladaniu 500zl

chce sam decydowac. Dlaczego panstwo mi tego nie chce umozliwic? czy zbyt duzo wymagam?

A jak sie skoncza pieniazki to sobie umre i nie bede nikogo prosic o nic.

polecam zapoznanie sie z:
http://www.zlikwidujzus.com/

pozdrawiam
[01.09.2007] 07:36
Dariuszu
Ja poszedłem na komisję, bo jestem po białaczce z ciężkimi powikłaniami, lekarze mnie obadali, widzi, że mam zapadniętą klatkę piersiową, która obniża objętość płuc i powoduje ucisk serca, przez co często mdleje (nauczyciel od wf'u nie chce mnie na swoich lekcjach, bo się boi że mu się wyłoże na lekcji i pójdzie siedzieć, ja mu się nie dziwie) a lekarz na to - "klatka jest zapadnięta, ale nie przeszkadza to panu, prawda? no to co my tu dalej mamy ... " Mam problemy neurologiczne, osteoporozę, dodatkowo robi mi się zaćma na oczach, mam problemy z pionizacją ciała, a dodatkowo podejżewana jest u mnie choroba von Wielebranta.
Lekarz spojrzeał na mnie, po czym na moją matkę, i powiedział: "No czego pani chce, przecież on jest zdrowy, i jest w 100% zdolny do pracy." Oczywiście renty nie dostałem.

Zato poszedłem w następnym tygodniu do kloc-fabryki, ustawiać pustaki na palęty, bo byli potrzebni ludzie, a ja przeciez jestem w 100% zdolny do pracy, jak ci pracownicy zobaczyli 50 kilowe chucherko, które nie jest w stanie podnieść 30 kilowego bloczku betonu, to mnie wyśmiali ... napisałem odwołanie co do orzeczenia ZUSu, zgadnijcie jaka była odpowiedź :/
[01.09.2007] 07:42
Dariuszu
"moja koleżanka ma chory kręgosłup"

"mam chory kręgosłup i operacja jest nieunikniona "

W Polsce przyjął się nawyk oceniania ludzi po wyglądzie - nie tylko osoba na wózku jest niepełnosprawna
[nie mam nic do powiedzenia]
Zielony - jak ja widzę, co na tym świecie się dzieje ... to niewiem czy nie zacznę jeść więcej mięsa ...
[01.09.2007] 07:45
ja 52
Zus to paranoja, to mało powiedziane. Mój ojciec jest inwalidą wojennym a na kolejnej komisji lekarze uznali, że jest zdrowy, choć nie ma lewej nogi. Sprawa w sądzie trwała pół roku, by ojciec odzyskał rentę, chociaż wolałby mieć nogę, bo chyba tak myślał orzecznik na komisji...Brak mi słów na tę głupotę...
[01.09.2007] 08:39
marzunia
Pseudo-nim (07.09.01 05:15):
Skladki zus to ukryty podatek ktore panstwo sobie pobiera. podobno z jednego tysiaca skladki placonej przezemnie obecnie tylko 4zl jest wyplacane emerytowi. gdzie jest reszta?

Dlaczego panstwo mi narzuca obowiazek wobec zusu? dlaczego mam placic ten ukryty podatek? Ja chce sam decydowac ile odkladam na emeryture.Chce decydowac gdzie lokuje swoje pieniadze! czy do banku czy do skarpety czy inwestujac np. w zloto.
Prosty rachunek:
odkladajac miesiecznie 500zl na moje wlasne konto przez 20 lat gromadze 500 x 12 x 20 = 120.000 zl dobrze inwestujac mozna podwoic te kwote czyli przyjmujac po 20 latach mam ponad 200tys zl
wyplacajac sobie ok 1,5tys emerytury miesiecznie z wlasnego konta, potrafie przezyc ponad 11 lat.
200.000 / 1500 / 12 = 11.11..

proste pytania:
ilu emerytow moze dzis sie pochwalic wysokoscia emerytury 1.5 tys?
ile placisz co miesiac do zusu?
przez ile lat?

powyzsze wylczenie jest przy zalozeniu 20lat i miesiecznym odkladaniu 500zl

chce sam decydowac. Dlaczego panstwo mi tego nie chce umozliwic? czy zbyt duzo wymagam?

A jak sie skoncza pieniazki to sobie umre i nie bede nikogo prosic o nic.

polecam zapoznanie sie z:
http://www.zlikwidujzus.com/

pozdrawiam

W 1000% CAŁKOWICIE SIE Z TOBA ZGADZAM. MAM DOŚĆ PŁACNIA DARMOZJADOM, CHCE SAMA DECYDOWAĆ ILE BĘDĄ WYNOSIŁY MOJE SKŁADKI I NA JAKĄ KWOTE PŁACENIA MOGE SOBIE POZWOLIĆ. TERAZ NIE STAĆ MNIE NA PŁACENIE I TU I TAM.
[01.09.2007] 08:42
minfrme
Ja mam 3 gr. inwalidzka (silny niedorozwoj prawej dloni) i jestem po 6 operacjach, ktore kosztowaly moich rodzicow tyle co nowe, duze mieszkanie w centrum miasta. Musielismy zaplacic sami, bo "za darmo" zaoferowano mi obciecie dloni (brak slow). Nie wiem jakim cudem dostalem wogole grupe inw, bo przedemna byl facet bez oka i wyszedl z "komisji" jako "calkiem zdrowy" a lekarz stwierdzil, ze (cytat 1 z 1 czlonka komisji) "przeciez ma pan drugie, wiec w czym problem?". Co sie tyczy zatrudniania niepelnosprawnych... nie wiem jak jest z wyzszymi grupami, ale w moim przypadku lekarz powiedzial, zeby sie wogole nie przyznawac, ze mam ta 3 gr., poniewaz pracodawcy takich nie chca. Oto cytat pracodawcy, ktory mialem okazje uslyszec: "za malo zeby dostac wieksze dofinansowanie, a nie wiadomo czy taki czlowiek nie dostanie ataku padaczki. Po co mi klopot na glowie". Szukalem pracy jako niepelnosprawny: na policji (za biurkiem) zaoferowano mi 600 zl miesiecznie, bo wiecej niepelnosprawnym nie placa. W innym urzedzie (w ktorym teraz pracuje) dostalem niewiele wiecej ( ponizej 1000), ale sie ciesze ze dostalem prace. Pytanie tylko, jak taki mniej czy bardziej niepelnosprawny ma za taka pensje utrzymac siebie, nie wspominajac juz o rodzinie. Wczesniej myslalem, ze zostane w tym kraju do konca. Aktualnie szukam mieszkania za granica.

Dno szamba.
[01.09.2007] 08:44
chory-zdrowy
wiem jak to jest sama byłam przez rok na rencie i podjełan pracę na 1/4 etatu aby do tej renty dorobić. Po tym czasie na komisji usłyszałam że skoro mogę pracować to jestem zdrowa. Przeszłam przez piekło odwołań. Upokorzona przez lekarzy orzeczników ZUS i biegłych Sądowych, dzisiaj renty nie mam i pracuję na pełny etat. aby iśc do pracy na godz 8 muszę wstać o 4 rano aby się rozruszać i zacząć jako tako funkcjonować. Często gdy wracam z pracy mam ochotę wejść prosto pod samochód aby raz na zawsze skończyć z takim życiem i bólem. ńa ostatniej komisji jakiej byłam usłyszałan od lekarza , no proszę pani trzeba się do końca życia rehabilitować, wyjeżdżać do sanatorium przynajmniej raz w roku a w stanach nasilonego bólu korzystać ze zwolnień lekarskich. Tylko może niech idą dalej może niech znajdą nam pracodawców którzy będą zatrudniali osoby które będą na częstych zwolnieniach lekaarskich.
[01.09.2007] 08:49
mgła2
marcelina333 (07.08.31 17:50):
ZUS to cała rzesza urzędników, którzy przejadają nasze składki. Precz z nimi!

Człowieku zastanów się na tym co piszesz. Zaledwie 1% składek idzie na wynagrodzenia pracowników. A jak liczysz że w prywatnej firmie ubezpieczeniowej nie pokrywa się z ze składek ubezpieczonych wynagrodzeń to się grubo mylisz.
[01.09.2007] 08:52
no3
www.zieloni.w.pl (07.09.01 00:24):
stencu (07.09.01 00:12):
Ciekawi mnie jak Zielony połączy ZUS z wegetarianizmem i ochroną przyrody?

WEGETARIANIE SA ZDROWSI, I NIE MUSZA LICZYC NA ŁASKE PAŃSTWA, SZPITLAE PEŁNE SA LUDZI CHORYCH Z POWODU MIĘSA:

NAJZDROWSZY JEST WEGETARIANIZM=BEZ TABLETEK I BEZ WSZYSTKICH CHORÓB:
RAKA, SERCA, ŻOŁĄDKA, MIAŻDZYC, ZAWAŁU, WYLEWU, CUKRZYCY,90% ZATRUĆ, OTYŁOŚCI,BSE (SZALONE KROWY)PTASIEJ GRYPY, SARS, PRYSZCZYCY(ŚWINIE) PASOŻYTÓW= o99%MNIEJ CHORÓB SERCA,95%mniej raka-dane z najszacowniejszego pisma medycznego "British Medical Journal" =wyniki z 13 lat badań stanu zdrowia 11 tys. osób-wegetarian. Badania nazwane"Studiami Oksfordzkimi", określiły pozytywne konsekwencje zdrowotne diety wegetariańskiej.

myslalem ze SARS i ptasia grypa sa przenoszone droga kropelkowa, a nie "wedlinowa"^^. Wegetarian tez dotyczna...

Pseudo-nim zakladasz pracowac 20 lat? Moj ojciec pracowal 40 lat na kierowniczym stanowisku i dostaje tyle co wszyscy, ale ZUS nie jest tu problemem.

W PRLu placili skladki na "prywatna" emeryture, okazalo sie ze po 10 czy 15 latach te pieniadze przepadly. filantropia... w latach 90 znowu zaklad wymyslil cos podobnego, na szczescie ojciec zrezygnowal.

A z wlasnych doswiadczen: rodzice na emeryturze, ja mam 20 lat studiuje i pracuje, tylko ze 40% mej pensji oddaje do zusu... czyli jak to wyglada? Utrzymuje swoich rodzicow? Zwrotu nie dostalem jeszcze ani razu, zreszta czy ja mam pamietac za te wszystkie miesiace ile zwrotu powinienem dostac?

1 2 3   » 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat