o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Czy telemarketerzy to oszuści?

1 «   3 4 5 Strony tematu:
[10.09.2008] 18:35
nati_nati
Krzysztof1978 (07.08.28 15:03):
Trzeba być bardzo mało ambitnym człowiekiem, żeby pracować w telemarketingu. Rozumiem studenci, ale jak widzę czy słyszę, że ktoś w wieku 30, 40 itd. lat tam pracuje-jest to żenujące. Siedzenie w słuchawkach i nawijanie o tych cudownych produktach, czy usługach-strata czasu -wasza i osoby po drugiej stronie. Ludzie uczcie się, żebyście nie musieli wykonywać takich śmiesznych zawodów.
ja jestem ambitna i jestem studentką, poza tym dziekuję za "zrozumienie"... ucze sie a jednak musze wykonywac ten "śmieszny" zawód, żeby miec za co życ i opłacic uczelnie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13431589]
[11.09.2008] 12:21
Agataf26
Czytam wszystkie Wasze wypowiedzi i powiem tylko jedno. Sama jestem osobą między innymi zarabiającą dzięki telemarketingowi _ umawiam sobie spotkania i zdobywam w ten sposób nowych klientów. Po dwóch latach takiej pracy nie moge patrzeć już na telefon - po prostu mnie odrzuca. Mam dość wyzwisk, nagacji i płaszczenia się przez telefon. Postanowiłam pomóc sobie i zatrudnić telemarketera. I co? I nic. Dobrze płacę, nad nikim nie stoję, nie popędzam a i tak chętnuch nie ma. Przychodzą na 2 - 3 dni lub wcale się nie pojawiają. A zanleżć kogoś naprawdę dobrego jest bardzo trudno. A taką osobę chętnie bym zatrudniła.
Znowu idę dzwonić i stękać.

Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [13435181]
[11.09.2008] 17:50
nati_nati
Agataf26 (08.09.11 12:21):
Czytam wszystkie Wasze wypowiedzi i powiem tylko jedno. Sama jestem osobą między innymi zarabiającą dzięki telemarketingowi _ umawiam sobie spotkania i zdobywam w ten sposób nowych klientów. Po dwóch latach takiej pracy nie moge patrzeć już na telefon - po prostu mnie odrzuca. Mam dość wyzwisk, nagacji i płaszczenia się przez telefon. Postanowiłam pomóc sobie i zatrudnić telemarketera. I co? I nic. Dobrze płacę, nad nikim nie stoję, nie popędzam a i tak chętnuch nie ma. Przychodzą na 2 - 3 dni lub wcale się nie pojawiają. A zanleżć kogoś naprawdę dobrego jest bardzo trudno. A taką osobę chętnie bym zatrudniła.
Znowu idę dzwonić i stękać.

Pozdrawiam

a skad jestes? bo jesli, to prawda co piszesz, to taki szef jak ty jest prawdziwym skarbem mysle, ze ta praca byłaby łatwiejsza gdyby m.in. szefowie inaczej podchodzili do pracownikow. zreszta, to sie tyczy kazdej firmy zajmujacej sie roznymi innymi dziedzinami pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [13436787]
[11.10.2008] 14:14
Biały Miś
Branża telemarketingu jest jedną z tych w których najłatwiej o oszustwo. Nie mówię już o tym, że pracownicy siedzą po osiem a czasem więcej godzin dziennie klepiąc bezmyślnie te same formułki o wyjątkowych zaletach oferowanych produktów. Pod koniec miesiąca często okazuje się że pracodawca zwyczajnie zrobił ich w chu... obcinając ilość przepracowanych godzin. To oszustwo jest nagminne w każdym call center. Firmy te są tak dziadowskie, że oszczędzają na wszystkim. Często pracownicy zaczynają pracę bez wymaganych badań lekarskich, a w trakcie wykonywania pracy mogą liczyć na prywatną służbę zdrowia. Stawki telemarketerów nie przekraczają 10 złotych/godz. no chyba, że pracujesz na projektach bankowych gdzie wymagany jest już pewien zasób wiedzy o produktach(karty, kredyty itd.) no ale w przypadku pracy dla banku nie musisz się martwić że będą Cię kiwać z Twoim wynagrodzeniem-banki z reguły płacą uczciwie i często przed terminem. Tak więc wybieraj pracę z głową, a nie wierząc w zapewnienia o ogromnych premiach za skuteczność i innych bonusach.

IP i czas połączenia logowane. [13611124]
[12.01.2009] 11:50
mikusiaaa
Czy temat już ucichł? czy są tu jeszcze jacyś telemarketerzy/rki? Ja chcę podjąć pracę u partnera tp, czy jest ktoś może z tej branży? bo zaproponowali dość ciekawe wynagrodzenie prowizyjne , i chciałam się zapytać jak to wygląda z ilością sprzedanych usług miesięcznie? na ile mogę się spodziewać dziennie? powiedzcie proszę to będę wiedziała jakiej pensji mogę się spodziewać

IP i czas połączenia logowane. [14174875]
[27.04.2018] 00:38
[13.01.2009] 12:45
papigo2009
Brak Profesjonalizmu internetowego sklepu Multi-Markt (www.multi-markt.pl)
i szacunku wobec klienta,który poczul sie zawiedziony i oszukany.
Swieta to okres robienia najblizszym prezentów , wówczas wiekszosc z nas korzysta z portali umozliwiajacych (oferujacych) szybkie i sprawne zakupy.Pani Magdzie niestety nie wyszlo to na dobre,oprócz wstydu wobec najblizszych zostala równiez potraktowana przez obsluge sklepu jako
osboba inna niz wiekszosc,zdeklasowana,zdyskrimonowana.
Przed dokonaniem zakupu na popularnym w Polsce portalu Allegro,wyszukala wymarzony dla kogos bliskiego prezent.natrafila na mp3,dobrej firmy czyli nic dodac nic ujac.Cena tez nie byla wygórowana.
Zanim zamówila jak sie okazalo przeklete mp3 to przeczytala opinie innych klientów.natrafila na kilka negatywnych opini ale nie zwrócila na to uwagi(zalecane czytanie opini).Napisala zapytanie do obslugi sklepu,otrzymala pozytywna i zadawalajaca odpowiedz tylko z malym zastrzezeniem z obslugi internetowego sklepu o malo rzetelnej pracy kurierów i ,ze oni nie biora za to odpowiedzialnosci.Typowa odpowiedz kogos kto nie ma pojecia o profesjonalnym potraktowaniu klienta.Typowe zalozenie chcesz to kupuj a jak nie to spadaj,czyli po warszawsku.Moze sie wydac w tym momencie to zabawne ale sklep okazal sie znajdujacym w Warszawie.Strona internetowa sklepu zostala wykonana przez znana firme oferujaca webmastering i wydalo mi sie dziwne,ze nie umiescili na stronie nipu,regonu co jest wymagane za wysoka kara pieniezna(Nip i Regon zostal dopisany 5-01-2009 po naszej uwadze).Allegro dwa lata tego nie zauwazyla,czy nie chciala?(brak kontroli wewnetrznej).
Postanowilismy wyslac emaila do dyrekcji sklepu internetowego z zapytaniem co z naszym mp3?
Dostalismy odpowiedz nie majaca praktycznie nic wspólnego z zadanym pytaniem,zwykle zbycie klienta,upokorzenie i na dodatek obwinienie klienta o nie przeczytaniu regulaminu.Jakis pan zaczal wypisywac o gwiazdkowaniu i na sile wciskac ,ze klient sam sobie jest sobie winny ,ze zle przeczytal i jak juz w innym artykule wspomnialem sa to tzw. haki. Na koncu lub napoczatku aukcji jakies wady licytowanego przedmiotu lub regulaminu i.t.p napisane mala czcionka, aby nie zwracaly uwage potecjalnego kupca.W przypadku tego sklepu to totalne zlanie klienta,wcisniecie mu kitu ,ze skonczylo sie cos wiecej niz warszawska podstawówke a analogiczny przypadek mial miejsce kilka dni wczesniej.Klient w podobny sposób zostal potraktowany i nie wydaje mi sie juz dziwna opinia,ze ebay wielokrotnie przewyzsza jakoscia Allegro.Pamietajcie,ze jedna negatywna opinia ma swoj sens,wiekszosc pozytywnych opini dotyczy drobnych przedmiotów i w wielu przypadkach sa tworzone przez samych autorów aukcji.Allegro olewa lamentujace sie osoby,czasami wystawia policji drobnego oszusta i mysla,ze to wystarcza.Natomiast przyznaje zawsze racje bez weryfukacji takim sklepom(prowizja ze sprzedazy).
Nalezy zwracac uwage u kogo sie kupuje,co sie kupuje i jak za nasze wlasne pieniadze jestesmy traktowani.W przypadku sklepu internetowego Multi-Markt (www.multi-markt.pl)natrafilo juz kilku klientów na potraktowanie równe zeru.Pani Magda poczula sie ponizona (pozytywne opinie innych sprzedawców na sumy wielokrotnie wyzsze od wspomnianego mp3), z braku szacunku wobec niej,straconego czasu a co najwazniejsze z tego wszystkiego,wymarzonego Mp3 dla kogos bliskiego zeby zobaczyc usmiech na jego twarzy z okazji Swiat Bozego Narodzenia,prezentu i nastroju jaki nas otacza podczas takich okazji.
Kazdy z nas zostal w zyciu oszukany lub zmieszany z blotem,wniosek prosty omijac wielkim kolem takich niezbyt milych sprzedawców. Zakupy maja sprawiac radosc i satysfakcje a nie zawód i rozgoryczenie. Polecam portal ebay od allegro jest mniej problemowe,lepsza obsluga klienta,bogatsza grafika strony w kilku slowach lepsza i sprawdzona jakosc!!! http://www.oszukani.net

IP i czas połączenia logowane. [14183070]
[21.01.2009] 15:44
shucia
Palacz Centralnego Ogrzewania (07.08.27 22:28):
Panie Autorze.
1. Jeżeli firma nie ma mojej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych, to jakim prawem do mnie dzwoni - działanie BEZPRAWNE!!!
2. Jeżeli firma, z którą nie mam nic wspólnego np. TP S.A. zadzwoni do mnie to wiem, że naruszyła pkt 1.
3. Jeżeli firma, z którą nie mam nic wspólnego zadzwoni do mnie z ofertą, to wiem, że w sposób BEZPRAWNY zdobyła moje dane osobowe!!!
4. Każda firma dzwoniąca do osoby prywatnej i składając jej ofertę handlową, musi uprzednio mieć jej zgodę, inaczej jest to BEZPRAWNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pewnego razu firma X przysłała mi kluczyki do Forda , zadzwoniłem z zapytaniem w jaki sposób weszli w posiadanie moich danych osobowych, z-ca prezesa nie potrafił (nie chciał odpowiedzieć). Gdy zaproponowałem proces cywilny i odszkodowanie, biedak zaczął się jąkać
Telemarketing legalny - jak najbardziej, lecz przy zastosowaniu legalnych metod działania - bezskuteczny

IP i czas połączenia logowane. [14233214]
[21.01.2009] 20:02
smichalek
Telemarketerzy robią to co mają zalecone od pracodawcy. Zdarzały się już różne ciekawe historie. Te najpopularniejsze dotyczyły bodaj byłego operatora telefonii stacjonarnej. Ogólnie to trzeba uważać...

IP i czas połączenia logowane. [14234760]
[19.03.2009] 20:49
bee bee bee
smichalek (09.01.21 20:02):
Telemarketerzy robią to co mają zalecone od pracodawcy. Zdarzały się już różne ciekawe historie. Te najpopularniejsze dotyczyły bodaj byłego operatora telefonii stacjonarnej. Ogólnie to trzeba uważać...

tez jestem telemarketerem , sprzedaję produkty reklamowe. Powiem ze było fajnie kiedy ceny byłu konkurencyjne. Kiedy zaczęliśmy wyrabiać obroty interesujące pracodawce ceny poskoczyły sporo bo firma się \"rozwija\". Teraz coraz częsciej stosują dołujące i streujące metody motywacji pracowników typu obrót miesięczny musi wynosić ...., śa robione ogólnodostępne tabele wyników a ptremia uznaniowa jest wręczana ze słowami do reszty - no weżcie sie za siebie aby premie dostał w końcu ktoś inny. Przepływ pracowników jest ogromny , pracują po 3 dni i sie zwalniają, tak że już sie gadac z niektórymi nawet nie chce. Pracuję rok i chyba się wypaliłam bo już niemam ochoty tam iśc.
Wcześniej było spoko bo traktowałam to jako rozrywkę bo przez tel można pogadac z potencjalnym klientem o wszystkim. Teraz niemam już sił bo niezdrowa rywalizacja mnie wykańcza.
No i już sie zaczyna bajerowanie bo ludzie zauważyli ze jak całej prawdy niepowiedzą to wieksza kaska leci z tego , a taki typ telemarketingu mi nieodpowiada.
Nikomu mowić niebede bzdór i wkurza mnie jak stanowisko obok je słysze.
Macie jednak racje telemarketing to zawsze jakies krętactwo aby te kase miec większą a ja niestety tak niepotrafie.
Pozdrawiam wszystkich co mają podobny problem

IP i czas połączenia logowane. [14567015]
[30.03.2009] 12:06
sdfsdf
Palacz Centralnego Ogrzewania (07.08.27 22:28):
Panie Autorze.
1. Jeżeli firma nie ma mojej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych do celów m'''arketingowych, to jakim prawem do mnie dzwoni - działanie BEZPRAWNE!!!
2. Jeżeli firma, z którą nie mam nic wspólnego np. TP S.A. zadzwoni do mnie to wiem, że naruszyła pkt 1.
3. Jeżeli firma, z którą nie mam nic wspólnego zadzwoni do mnie z ofertą, to wiem, że w sposób BEZPRAWNY zdobyła moje dane osobowe!!!
4. Każda firma dzwoniąca do osoby prywatnej i składając jej ofertę handlową, musi uprzednio mieć jej zgodę, inaczej jest to BEZPRAWNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pewnego razu firma X przysłała mi kluczyki do Forda , zadzwoniłem z zapytaniem w jaki sposób weszli w posiadanie moich danych osobowych, z-ca prezesa nie potrafił (nie chciał odpowiedzieć). Gdy zaproponowałem proces cywilny i odszkodowanie, biedak zaczął się jąkać
Telemarketing legalny - jak najbardziej, lecz przy zastosowaniu legalnych metod działania - bezskuteczny

IP i czas połączenia logowane. [14627216]
[31.03.2009] 17:49
ubezpieczenienazycie.com
Telemarketing= studenci, którzy nie mają pieniędzy za dużo, ale trzeba zrozumieć tę sytuację, bo kazdy chce zarobić. Przypomnijcie sobie jak byliście młodzi jak pracowaliście, może ktoś roznosił ulotki, ktoś sprzątał- to taka sama praca i przede wszystkim legalnie chcą pracować, zamiast kraść w sklepach i okradać staruszki. Czy wybrałeś już najlepsze ubezpieczenie na życie?www.ubezpieczenienazycie.com

IP i czas połączenia logowane. [14635246]
[17.04.2009] 20:11
Ania7878
Ja pracuję jako telemarketerka dla plusa i jestem bardzo zadowolona, bo na oszustwo szefostwo nam nie pozwala. Ceny podajemy zawsze brutto i niczego nie zatajamy, bo właśnie za to się wylatuje z roboty. Płacone mam zawsze w tym samym terminie- podstawa + prowizja i nigdy nie zostałam oszukana.
Prawda jest taka, że dobry telemarketer nie musi kręcić, żeby coś sprzedać i pracownicy w mojej firmie są tego przykładem. Tworzymy zgrany i rzetelny zespół.
Co się tyczy klientów- cóż- gdy ktoś jest chamem to i my umiemy się odpłacić, lecz w sposób inteligentny i na poziomie. To miłe ubarwienie pracy.
Ja swoją pracę bardzo lubię- jedna zmiana, dobrze płatna, rewelacyjne warunki- chcesz do wc, to idziesz, chcesz kawę- to ją sobie robisz, jest wiele konkursów motywacyjnych, nikt nie wrzeszczy i każdy problem można załatwić.

Trzeba dobrze trafić.

IP i czas połączenia logowane. [14724156]
[17.07.2009] 12:34
alexa7
Wszystko zależy od podejścia, od człowieka, od tego jak wykonuje swoja pracę, albo jak każą mu ją wykonywać Generalnie praca, jak każda inna - powinna być dobrze wykonywana i potrzebne są do tego odpowiednie umiejętności, szkolenia - na pewno duże firmy zajmujące się tym tematem, takie jak Plus czy Era inwestują w szkolenia sprzedażowe i tym przyjemniej się wtedy rozmawia z człowiekiem, który jest odpowiednio wyszkolony i zna mniej-więcej nasze potrzeby, a nie kiedy jakiś uparty handlowiec z uporem maniaka próbuje jednak nam na siłę coś wcisnąć:/ Dlatego może takie szkolenia sprzedażowe, jak np. http://www.mdp-mdp.pl/efektywne-strategie-sp rzedazy ,2,4.html nie są tylko nauką tego jak coś umiejętnie komuś sprzedać, ale i przy okazji uczą jak zrobić to w cywilizowany sposób

IP i czas połączenia logowane. [15211804]
[21.03.2010] 02:57
andziowa
Nie wiem, jak inni, ja nikogo nie okłamuję - mówię wprost, z czym dzwonię, nie obiecuję nie wiaomo jkich kokosów.
Co do profesjonalnych baz danych, to nie każdy ma do nich dostęp - pracowałam w instytuci badania opinii i tam rzeczywiście o respondencie wiedziało się sporo. Obecnie numery NAPRAWDĘ mam z internetu, częściowo od szefostwa, częściowo wyszukuję je sama. Książki telefoniczne i gazety są już tak obdzwonione, że dzwonienie z nich nie ma większego sensu.
Jeśli chodzi o obiekcje, na które każdy szanujący się telemarketer wie oczywiście, jak odpowiadać, to życzyłabym sobie bardzo, żeby ktoś mnie wreszcie zaskoczył czymś ciekawym
Aha, i jeszcze jedno - telemarketer nie dzwoni po to, żeby zrobić komukolwiek krzywdę. Jest człowiekiem takim samym, jak jego rozmówca, datego odrobina empati podczas rozmowy byłaby jak najbardziej wskazana.

IP i czas połączenia logowane. [16426393]
[28.05.2010] 11:33
Teleman
Hej, wraz z grupą przyjaciół postanowiliśmy stworzyc forum które z założenia będzie się zajmowało tego typu sprawami. Chcemy stworzyc miejsce na którym internauci będa mogli uzyskac rzetelne informacje na temat podobnych firm, ale też nie tylko. Również zamierzamy rozwinąc dział telemarketingu. Chodzi o płynny przepływ informacji, aby ktoś kto szuka pracy miał jakieś rozeznanie. Czytając ten temat wydaje mi się, że pomysł może wypalic. Pytanie tylko do Was - co o tym sądzicie?Pozdrawiam z Krakowa.

IP i czas połączenia logowane. [16727109]
[10.06.2010] 15:01
jacek243
mikusiaaa (09.01.12 11:50):
Czy temat już ucichł? czy są tu jeszcze jacyś telemarketerzy/rki? Ja chcę podjąć pracę u partnera tp, czy jest ktoś może z tej branży? bo zaproponowali dość ciekawe wynagrodzenie prowizyjne , i chciałam się zapytać jak to wygląda z ilością sprzedanych usług miesięcznie? na ile mogę się spodziewać dziennie? powiedzcie proszę to będę wiedziała jakiej pensji mogę się spodziewać
w jednej z firm proponują mi 300 zł od tysiąca rozmów a jeśli nie wyrobię tej normy to jakieś rozliczenia procentowe,poza tym umowa o dzieło.nigdy nie pracowałem w telesprzedaży ,na same dojazdy do tej firmy obliczyłem że wydam ok 300 zł miesięcznie,czy to ma sens????
pani z firmy mówi że można zarobić zarówno 300 zł jak i kilka tysięcy

IP i czas połączenia logowane. [16781495]
[20.05.2011] 10:46
tele_mar
Wiecie co ja pracuję w telemarketingu prawie dwa lata. Robiłam naprawdę wiele rzeczy. Sprzedawałam abonamenty, umawiałam handlowców, zajmowałam się wypadkami itd. Dzisiaj mogę stwierdzić że nie jest to najgorsza praca, ale bardzo męcząca. Owszem można wypalić się zawodowo i chyba ja już jestem na takim etapie. Nie wiem jak jeszcze długo popracuje ale wiem jedno jest tak dużo pracy w cc że nie musicie wybierać akurat takiej gdzie będziecie musieli oszukiwać ludzi. Jak mi kazali robić coś takiego to po prostu odeszłam i znalazłam coś innego. Co do ludzi jest pełno buraków którzy nie rozumieją, że to nasza praca i wyżywają się na nas. Niestety chamstwo albo trzeba tolerować albo obrócić a żart bo inaczej nie wytrzymasz w tej pracy.

IP i czas połączenia logowane. [18400834]
[20.05.2011] 19:04
annula80
witam wszystkich jeśli ktoś z was czuje, że ma trudności w nawiązaniu kontaktu z płcią przeciwną i nie potrafi uwodzić to bardzo dobrym rozwiązaniem będą dla niego kursy uwodzenia prowadzone przez Wyższą Szkołę Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego. Ja skorzystałam z kursu dla kobiet o nazwie Alpha Female i była to najlepsza sprawa jaka mnie spotkała. Prowadzący są profesjonalni i przesympatyczni, a kursy i metody uwodzenia bardzo skuteczne. W końcu potrafię uwodzić mężczyzn, a dawniej nawet najgłupsza rozmowa mnie krepowała. Polecam serdecznie www,wyzszaszkolauwodzenia,pl

IP i czas połączenia logowane. [18402241]
[05.06.2012] 09:54
ma_na_na
szukalam przez pewien czas pracy w telesprzedazy i w koncu zalapalam sie do eniro polska. sporo osob tu pisze roznie o roznych firmach. to akurat prace w eniro moge polecic. kasa jest naprawde konkretna, przede wszystkim jak ktos ma glowe do gospodarowania finansami to moze zaoszczedzic i zyc naprawde na niezlym poziom. atmosfera przyjazna i mlody zespol. zobaczymy jak bedziesz dalej bo pracuje na razie 6 miesiecy, ale poki co jest zadowolona

IP i czas połączenia logowane. [19595689]
[17.05.2013] 16:11
Gonzo
Telemarketerzy to najgorsze śmieci! Nieudacznicy wciskający kit i zawracający du...e. Jak ktoś do dzwoni do mnie z ofertą to mówie zawsze "wypi...dalaj i nie dzwoń tu więcej śmieciu"

IP i czas połączenia logowane. [20492826]
[31.05.2013] 13:19
bizplus
Dobrze rozwijająca się firma poszukuje pracownika na stanowisku telemarketera w Warszawie na Mokotowie, gwarantujemy pracę w dobrej atmosferze jak i godziwe zarobki. Wymagane doświadczenie min. 2 lata pracy na stanowisku telemarketera. Zgłoszenia proszę przesyłać na maila mikolaj@bizplus.pl

IP i czas połączenia logowane. [20522579]
[08.10.2015] 12:58
vveaa
Nowe rozwiązanie dla branży telemarketingowej proponuje firma Call Center Online (www.callcenteronline.pl). Tworzy ona właśnie platformę online, która ma ułatwiać firmom call center kontakty z pracownikami. Na stronie znajdzie się giełda zleceń call center, giełda pracy dla telemarketerów, szkolenia oraz system call center z centralą telefoniczną, możliwością monitorowania pracy itp.

IP i czas połączenia logowane. [22005926]
[20.10.2015] 11:37
dwaerr
Wiem, że jest taki projekt współfinansowany przez unię pod adresemwww.callcenteronline.pl , którego główną zaletą jest na pewno to, że wszystko dzieje się zdalnie. No i mają super statystyki, a nawet system grywalizacji pomiędzy telemarketerami. Spróbuj, sam zobaczysz.

IP i czas połączenia logowane. [22023692]
[18.12.2015] 14:42
cxsd
My w firmie używamywww.callcenteronline.pl. Według mnie największą zaletą systemu jest to, że nie trzeba być wielką firmą, żeby z tego korzystać. Giełda zleceń dla telemarketerów ma ten plus, że możesz sobie zatrudnić na przykład dwóch albo trzech, także super sprawa.

IP i czas połączenia logowane. [22113283]
[11.02.2016] 12:07
gośćoszukany
Uwaga na telemarketerów z firmy oferującej obecnie (styczeń-luty 2016) opłatę roczną za korzystanie z google adwords dla firm. Trzeba się decydować od razu, nie dają czasu na przemyślenie oferty. Świetnie nawijają by namówić do zawarcia z nimi umowy przez telefon a później się okazuje, że umowa jest na coś co jest za darmo w google (sprzedają usługę pod nazwą Google for Brands)
Celowo nie podaje nazwy by nie robić im reklamy (firma z warszawy, nip firmy: 1132366661). W żadnym wypadku nie zawierajcie NIGDY umów przez telefon - zawsze niech przysyłają warunki umowy na maila a dopiero później ewentualnie zgadzać się bądź też nie. Niech mój błąd będzie dla Was przestrogą.

IP i czas połączenia logowane. [22191239]
[14.02.2016] 20:13
marcin365
Czy telemarketerzy to oszuści? - to po prostu sprzedawcy, którzy maksymalizują swoje zarobki - każdy ma do tego prawo. http://pozabankowo-i-prywatnie.pl

IP i czas połączenia logowane. [22195950]
[17.02.2016] 08:29
tomek987
@gośćoszukany - też miałem nieprzyjemność mieć z nimi kontakt, firma tej pani wcześniej nazywała się LEMON GROUP a teraz FRESH NET.
Podszywają się na początku rozmowy na pracowników google by później jak piszesz umiejętnie przejść na usługę, która jest za darmo. Z tego powodu google już się nimi zainteresowało.

IP i czas połączenia logowane. [22199370]
[25.10.2017] 21:36
daniel988
Moim zdaniem jest to raczej kłamstwo. Praca jak każda inna, sam byłem zatrudniony w firmie https://ccig.pl i pracę sobie chwaliłem. Wypłata na czas, sympatyczni współpracownicy. Niektórzy potrzebują takiego startu, gdzieś trzeba nabrać doświadczenia.

IP i czas połączenia logowane. [22824927]
[26.10.2017] 12:33
no i gitara
Nie pójdziemy pracować do twojej firemki, którą promujesz za free.

IP i czas połączenia logowane. [22825089]

1 «   3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat