o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Alimenty i komornicy

[21.08.2007] 16:36
Wyderka
Witam. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda ściąganie alimentów jeśli spraw ajest już oddana do komornika a dłużnik wcale się nie poczuwa do płacenia tych zaległych jak i aktualnych.

Wiecie, może ktoś przechodził, bądź przechodzi taką właśnie sprawę.

Byłabym bardzo wdzieczna za jakiekolwiek informacje!!
Pozdrawiam!! ...Najpiękniejszy dźwięk jaki chcę słyszeć to cisza Twojego spojrzenia...
[01.10.2007] 16:24
gosia 11  emi200612@tlen.pl
witaj ja rowniez mam podobna sytuacje z ojcem mojej corki nie placi alimentow od 2 lat i nikt mu nic nie zrobi a ponadto siedzi w zk i jest bez karny komornik od 2 lat ciagle mi mowi ze niema z czego sciagnąć mu alimentow i tak ciagle to samo ale dowiedziałam sie ze mozna złozyc wniosek do prokuratury o sciganie osoby ktora nie placi i grozi takiej osobie wiezienie art 209&1kk takze polecam tobie probe bo watpie aby u ciebie komornik cos wskurał pozdrawiam gosia gosia
[08.09.2010] 13:40
goska2103
ja obecnie alimenty mam wypłacane z Funduszu Alimentacyjnego.Ojciec dziecka nie płaci już 6 lat a nawet nie wie jak ono wygląda,bo w ogóle się nim nie interesuje.Przychyle się do poprzedniczki i zalecam złożenie wniosku do prokuratury.Obecnie dostałam wezwanie na komendę właśnie w sprawie art 209&1kk.Mój komornik też wiecznie powtarza mi,że nie ma z czego ściągnąć bo dłużnik nie pracuje a jeżeli nawet to na czarno i tak nic nie może zrobić.Próbowałam też ściągnąć dług od jego rodziny ale zaczęli przedstawiać jakieś fałszywe papiery od lekarzy i pracodawców,więc zrezygnowałam.Pozdrawiam i życzę powodzenia.
[11.07.2013] 12:17
l-p
W takich sprawach proponuję od razu kontaktować się ze specjalistami. Jeżeli potrzebna jest porada bez wychodzenia z domu idealne będzie pogotowie prawne Hotlex. W przypadku windykacji należności polecam kancelarię odszkodowawczą Guarda.
[10.02.2016] 09:55
oriana25
Też uważam, że bez wizyty u adwokata się nie obędzie. Zobacz tutaj http://www.adwokat-zory.pl/klienci-indywidua lni/ - może Ci się przyda. Prawnik doradzi co i jak i podpowie jakie masz możliwości. Samodzielna walka może być nieskuteczna.
[20.10.2019] 03:17
[12.02.2016] 14:13
radzisław
Nie znam szczegółów i nigdy ich nie poznam, ale wydaje mi się, że w takiej sytuacji najlepiej udać się do specjalistów i starać o alimenty z funduszu. Słuchamy czasami Polskiego Radia Dzieciom, wieczorami jest tam audycja Strefa Rodzica, kojarzę, że coś było o dłużnikach alimentacyjnych - tu jest link do archiwum audycji jako takiej, więc konkretnego tematu musisz poszukać: http://www.polskieradio.pl/18/4388 ,Strefa-rodzica
Mam nadzieję, że uda Ci się wszystko poukładać. Wstyd mi jak czytam o chłopcach, co myśleli, że są mężczyznami...
[05.08.2016] 12:33
trawenina
To jest w rękach komornika i jego dobrej woli do porządnego wykonywania swojej pracy. Takich niestety jest niewielu więc miałam szczęście trafiając na pana Kaczmarzyka, któremu w końcu udało się te alimenty od byłego męża ściągnąć. Dziękuję!
[06.10.2016] 12:06
mania9998
Dlatego w takich sprawach koniecznie trzeba zgłosić się do kogoś rzetelnego i skutecznego. Sama miałam problem z byłym mężem, który nie płacił mi alimentów. Sprawa trafiła do komornika przy sądzie rojonym w Tarnowie http://www.tarnow-komornik.pl/. Ściągnął on od mojego byłego męża należne naszemu dziecku pieniądze. Jest to osoba godna zaufania. Dzięki niemu nie musze już oszczędzać na swoim dziecku.
[30.11.2016] 16:48
Krystofff
Komornik po upływie czasu będzie próbował ściągnąć alimenty ale nie zawsze się to udaje. Ja współpracowałem kiedyś z kancelarią jkrukkomornik.pl i bardzo miło wspominam współpracę. Możesz też zgłosić się do nich jeśli masz jeszcze pytania.
[08.10.2019] 10:21
uarnar
Wiadomo że komornicy są najlepsi, jeżeli chodzi o ściąganie długów. Jeżeli rozglądacie się za porządnych komornikiem, na którym można polegać to polecam wam http://komorniknowysacz.pl/ On szybko odzyskał moje pieniądze.

» Odpowiedz na ten temat