o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

szukam mezczyzny który zrobi mi minetke

1 2
[16.09.2018] 17:05
minet
klaudia...123 (13.05.2013.31 20:05):
Jaki facet chętny na minetke ? Wzamian będzie lodzik może coś więcej

jestem z okolic krakowa
[16.09.2018] 18:39
adam43298
Witam zrobie minetke chetnej pani z ok zywca piszcie adam43298@wp.pl
[05.04.2019] 15:12
bcvbcbv
Ulegający, ale wartościowy fetyszysta szuka wyjątkowej kandydatki na żonę
Witajcie, proszę o doczytanie ogłoszenia do końca. Pozwoli to uniknąć nieporozumień i zbędnych pytań. Mam 30 lat. Jestem wysokim brunetem. Stanu wolnego. Niepalący. W życiu cenie takie wartości jak rodzina, miłość, szacunek do drugiego człowieka. Dlatego pragnę poznać kogoś z można docelowo założyć rodzinę , mieć dzieci etc.
W związku najważniejsze jest uczucie. Szczera miłość. Nie da się jednak ukryć iż kwestie doznań cielesnych są równie ważne. Jeśli jakiś facet mówi że jemu to obojętne, to znaczy że albo ma kochankę, albo woli mężczyzn. Ja jestem świadom swoich potrzeb. W pożyciu intymnym jestem zdecydowanie uległym fetyszystą. Stąd potrzebuje u boku kobiety która lubi dominować w tej sferze życia. Nie każdy mężczyzna marzy o kobiecie która przed nim klęka. Nie każdy facet marzy o tuzinie kochanek. Niektórzy wolą być wykorzystywani przez swoje dziewczyny, narzeczone czy żony. Ja do nich należę. I się tego nie wstydzę. Można się fajnie dopasować, nie nudzić się a przy tym spaja to związek któremu nie zagrozi rutyna.
Kogo szukam ? dziewczyny stanu wolnego. Bezdzietnej. Koniecznie niepalącej. Która pragnie tego samego co ja założyć w przyszłości rodzinę , mieć dzieci. Przy tym wszystkim ma jednak w sobie trochę szaleństwa, które ujawnia w relacjach z facetem. Szukam kobiety która lubi jak facet pada do stóp które całuje, która lubi podeptać faceta czy go spoliczkować. Kobiety która lubi siadać facetowi na buzi czy być przez niego pieszczona, etc. Nie interesuje mnie zmiana ról.
Nie interesuje mnie bdsm czy sadomaso. Klimaty 50 twarzy greya też nie. Tylko subtelne ale wyrafinowane zachowania dające satysfakcję obu stronom. Tylko i wyłącznie w sferze intymności. Poza nią stawiam na równość i partnerstwo. Jeśli jesteś przy tym osobą odpowiedzialną, pogodną i myślisz też poważnie o życiu chętnie Cię poznam.
Tylko osoby z Warszawy i okolic. Bezdzietne i niepalące. Ps jestem wysoką osobą także im więcej cm masz tym lepiej
imie.nazwisko_podam_pozniej@pisz.to
[18.04.2019] 07:27
Marcin8138
Hej a skąd jesteś ja bardzo chętnie zrobię uwielbiam to odezwij się mój mail marcin4101@poczta.onet.pl
[18.04.2019] 12:39
nieistotne skąd jest
Istotnie jest, że osoby która założyła temat (o płci nieznanej) nie ma tu od 12 lat.
[20.11.2019] 10:42
[10.05.2019] 10:38
napalona monika
szukam zadbanego faceta na ten weekend moje fotki i kontakt tu http://sexdom.pl/anons/3/monika
obiecuje dobry sex, zrobisz zemna wszystko na co masz ochote
[10.06.2019] 20:53
titio
i tu trafilas w 10 jestem
tomas-33@tlen.pl
[21.06.2019] 08:43
Lizacz
Hej.ja chętnie wylize Ci obie dziurki
[18.10.2019] 18:11
Agatuk
Hej,
Z jakiegoś powodu nie moge zalozyc nowego tematu na forum a jestem strasznie osamotniona. Znajdzie sie tu jakis facet ktoremy nie bedzie przeskadzac waga ok. 80kg. i wzrost 172cm (:
Chetnie popisze, moze powysylamy jakies ciekawe mms jak okazesz sie fajnym facetem (: A może bedzie gotów mnie odwiedzic? (:
Jesli jest tu jakis rownie osamotniony pan, to licze ze sie do mnie odezwiesz (:
Nie mam duzych wymagan, najważniejsze to żebyś dbal o higiene o niektety niektorzy faceci o tym zapominaja.
Zostawiam swoj numer i causka
507745792

1 2
 » Odpowiedz na ten temat