o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Oszaleje z samotności!!!!!!!!!

1 2 3
[14.08.2007] 15:42
calkiem sama..
Kolejny dzien bez sensu..kolejny wieczor z książką..lampka wina ,muzyka,sen potem poranek,praca,dom...oszaleć mozna.. Odwiedzając listę osób samotnych pomyslałam ze znajdzie się ktos kto...wypełnie tę pustkę.
[14.08.2007] 15:53
dejv
Hej....

Doskonale rozumiem co czujesz......

Mam tak samo...... Samotność mnie zabija......

Ale nie martw się - myślę że i dla nas tez kiedyś zaswieci słońce

Pozdrawiam
[14.08.2007] 15:58
kazzz666  kazzz666@tlen.pl
samotnosc to taka straszan trwoga...
[14.08.2007] 16:02
KaylaGR
nie szukaj na tym forum! totaj jest pełno zboków i podszywaczy! nie szukaj tutaj, to miejsce jest dobre, żeby wesoło spędzić czas, ale nie do szukania 2-giej połówki
[14.08.2007] 16:35
nie chce mi sie zalogowac
oszalejesz? ja jeszcze nie oszalałem, a nie możesz być dłużej samotna niż ja
[20.05.2019] 02:49
[14.08.2007] 17:04
shdow
Spokojnie, spokojnie...
nie wiem jak Cię pocieszyć, bo sam mam dokładnie tą sytuację
ale spróbuj zapomnieć o samotności np.
spotkaj się z przyjaciółmi albo idz na jakąś komedię do kina...
mniej więcej tak, mnie trochę pomaga
choć też jestem samotny a gdzieś od 4 lat przejmuję się głupią samotnością na powagę
rozumiem że można rozum stracić..
ale czasami jak zapomnisz o samotności, to wtedy w najmniej oczekiwanym momencie zawsze się ktoś pojawia
[14.08.2007] 17:41
szabla22
ale nie szukaj sensu tylko poprostu żyj i korzystaj z życia
a by nie być samemu w domu wystarczy sie spotkać z przyjadciółmi
życze powodzenia Pozdrawiam "...Syrena z głębi przyszła do mnie
Wyśpiewała me imię, mą tęsknotę
Ciągle piszę me pieśni o moim marzeniu
Wartym wszystkiego, czym kiedykolwiek mógłbym być..."
[14.08.2007] 19:17
martina19-19
Ja mam to samo.Mam dosc lepiej sie zabic kazdemu facetowi zalezy na jednym.nie traktuja dziewczyn na powaznie. Tylko prawda otwiera nam oczy, lecz gdy kochamy to jesteśmy ślepi...
[14.08.2007] 19:25
RANK1
martina19-19 (07.08.14 19:17):
Ja mam to samo.Mam dosc lepiej sie zabic kazdemu facetowi zalezy na jednym.nie traktuja dziewczyn na powaznie.

no co TY opowiadasz ,nie kazdy facet mysli tylko o jednym sa wyjatki
[14.08.2007] 19:28
Drzewko
Ja mam to samo.Mam dosc lepiej sie zabic kazdemu facetowi zalezy na jednym.nie traktuja dziewczyn na powaznie.
No już większej bzdury nie słyszałem. A komu Ty chcesz zrobić na złość? A może nie wiem, ulitować się ma ktoś nad Tobą. Bez przesady... I co masz na myśli mówiąc, "że tylko na jednym" to ilu ty facetów spotkałaś ... 20 ??? "... Szaleństwo to źródło rozkoszy...
znanej jedynie szaleńcom..."
[14.08.2007] 19:30
RANK1
Drzewko (07.08.14 19:28):

No już większej bzdury nie słyszałem. A komu Ty chcesz zrobić na złość? A może nie wiem, ulitować się ma ktoś nad Tobą. Bez przesady... I co masz na myśli mówiąc, "że tylko na jednym" to ilu ty facetów spotkałaś ... 20 ???

wlasnie zgadzam sie z tym nie wszyscy jestesm tacy sami
[14.08.2007] 19:31
samotna w tłumie ludzi

zgadzam się... niestety byłam teraz na wakacjach, myślałam, że to mi pomoże, że zapomnę o samotności, wrzucę na luz... było fajnie, ale jak wróciłam do tego pustego domu... znów jest tak jak wcześniej, czar prysnął
[14.08.2007] 19:31
martina19-19

No już większej bzdury nie słyszałem. A komu Ty chcesz zrobić na złość? A może nie wiem, ulitować się ma ktoś nad Tobą. Bez przesady... I co masz na myśli mówiąc, "że tylko na jednym" to ilu ty facetów spotkałaś ... 20 ???

Ja osobiscie sie przejechalam na 2chlopakach,ale mieszkając tu gdzie ja bys sie zdziwił jacy są chłopacy.Ledwo cie poznają juz im w głowie.... Tylko prawda otwiera nam oczy, lecz gdy kochamy to jesteśmy ślepi...
[14.08.2007] 19:34
RANK1
martina19-19 (07.08.14 19:31):

Ja osobiscie sie przejechalam na 2chlopakach,ale mieszkając tu gdzie ja bys sie zdziwił jacy są chłopacy.Ledwo cie poznają juz im w głowie....

no widzisz ale nie mozna tak uogolniac,ja tez mam takich kumpli chodze z nim na imprezy ale nie oznacza to ze jestem taki jak oni
[14.08.2007] 19:35
Drzewko
Już nie chodzi o to czy wszyscy, czy też nie ... bo to odwieczny problem i milion razy był uzewnętrzniany. Ale dziewczyno jesteś młoda i piękna, całe życie przed Tobą ale jak Ty na starcie już wszystkich skreślasz .... to wybacz.... powodzenia. "... Szaleństwo to źródło rozkoszy...
[14.08.2007] 19:41
Anonim_23
byłem z dziewczyną 4 lata i od roku jestem samotny było mi bardzo cieżko a teraz czuje sie samotny i wiem jak wam cieszko ale wieze ze los sie odmieni
[14.08.2007] 19:41
A23
dziewczyny nie wszyscy jesteśmy tacy, sa naprawdę wartościowe wyjątki, nie generalizujmy, równie dobrze moge napisac ze wszystkie dziewczeta to wyrachowane materialistki dla których miłośc to bilans zysków i strat- bo niestety jest takich duzo, ale przeciez sa tez gdzies takie dla których miłośc to coś innego, a że nie trafiłem narazie na taką to inna sprawa.trzeba czekac,szukać,wierzyc i może....
[14.08.2007] 19:43
martina19-19
nie skreslam.byłam z chlopakiem 2lata odkąd sie z nim rozstalam nie moge nikogo normalnego spotkac.Ostatnio poznalam chlopaka zaczelo mi na nim zalezec on twierdzil ze tez.A od kilku dni sie nie odzywa a jak sie odezwie to pozno wieczorem ze jest zmeczony dopiero skączyl prace i jest za pozno by przyjechac do mnie chodz bardzo by chcial.niech mi wprost powie koniec,a nie kreci i wierci.gdyby mu zalezalo by sie odzywal w ciagu dnia i by przyjechal.Jakos zawsze po pracy przyjezdzal zmeczony by odpoczac u mojego boku.nie zalezalo mu na mnie tylko na dupie mojej!2dni sie znalismy juz chcial sie ze mna kochac tak mi powiedzial.no sorki,ale ja taka szybka to nie jestem.Bym tak np:wpadła i co by mnie zostawil i tak i tak. Tylko prawda otwiera nam oczy, lecz gdy kochamy to jesteśmy ślepi...
[14.08.2007] 19:49
martina19-19
A23 (07.08.14 19:41):
dziewczyny nie wszyscy jesteśmy tacy, sa naprawdę wartościowe wyjątki, nie generalizujmy, równie dobrze moge napisac ze wszystkie dziewczeta to wyrachowane materialistki dla których miłośc to bilans zysków i strat- bo niestety jest takich duzo, ale przeciez sa tez gdzies takie dla których miłośc to coś innego, a że nie trafiłem narazie na taką to inna sprawa.trzeba czekac,szukać,wierzyc i może....

no właśnie szukam chłopaka który bedzie mnie kochal szczerze.nie patrzal na jedno.według mnie pieniądze szczescia nie dają lecz bez nich jest trudno zyc.nie chce chlopaka bogatego ja sama pochodze z biedniejszej rodziny jestem mloda skromna doceniam wszystko co dobre,ale kogo to teraz obchodzi?jestem zbyt dobra dla ludzi i cierpie ciągle odkąd jestem sama. Tylko prawda otwiera nam oczy, lecz gdy kochamy to jesteśmy ślepi...
[14.08.2007] 19:52
A23
martina19-19 (07.08.14 19:43):
nie skreslam.byłam z chlopakiem 2lata odkąd sie z nim rozstalam nie moge nikogo normalnego spotkac.Ostatnio poznalam chlopaka zaczelo mi na nim zalezec on twierdzil ze tez.A od kilku dni sie nie odzywa a jak sie odezwie to pozno wieczorem ze jest zmeczony dopiero skączyl prace i jest za pozno by przyjechac do mnie chodz bardzo by chcial.niech mi wprost powie koniec,a nie kreci i wierci.gdyby mu zalezalo by sie odzywal w ciagu dnia i by przyjechal.Jakos zawsze po pracy przyjezdzal zmeczony by odpoczac u mojego boku.nie zalezalo mu na mnie tylko na dupie mojej!2dni sie znalismy juz chcial sie ze mna kochac tak mi powiedzial.no sorki,ale ja taka szybka to nie jestem.Bym tak np:wpadła i co by mnie zostawil i tak i tak.

olej go , widocznie macie inne wartości,
[14.08.2007] 19:52
RANK1
martina19-19 (07.08.14 19:49):

no właśnie szukam chłopaka który bedzie mnie kochal szczerze.nie patrzal na jedno.według mnie pieniądze szczescia nie dają lecz bez nich jest trudno zyc.nie chce chlopaka bogatego ja sama pochodze z biedniejszej rodziny jestem mloda skromna doceniam wszystko co dobre,ale kogo to teraz obchodzi?jestem zbyt dobra dla ludzi i cierpie ciągle odkąd jestem sama.
wkrotce na pewno poznasz kogos wspaniałego kto bedzie na Ciebie zasługiwał
[14.08.2007] 19:55
martina19-19
RANK1 (07.08.14 19:52):

no właśnie szukam chłopaka który bedzie mnie kochal szczerze.nie patrzal na jedno.według mnie pieniądze szczescia nie dają lecz bez nich jest trudno zyc.nie chce chlopaka bogatego ja sama pochodze z biedniejszej rodziny jestem mloda skromna doceniam wszystko co dobre,ale kogo to teraz obchodzi?jestem zbyt dobra dla ludzi i cierpie ciągle odkąd jestem sama.

Wątpie z tym co bylam 2 lata to zostawil mnie na poczatku listopada to byla moja pierwsza prawdziwa milosc.miałam z nim spedzic reszte zycia,ale cos nie wyszlo.I wciaz naprawde jestem samotna.Bo ten teraz to zwykly h.u.j. Tylko prawda otwiera nam oczy, lecz gdy kochamy to jesteśmy ślepi...
[14.08.2007] 19:58
martina19-19
nie potrafie wierzyc w cuda juz w nic nie wierze.nie bede szczesliwa juz nigdy mnie nikt nie pokocha jak tamten Tylko prawda otwiera nam oczy, lecz gdy kochamy to jesteśmy ślepi...
[14.08.2007] 19:58
A23

mądrze myslisz, trafisz kiedys na odpowiedniego, ale po drodze trafisz tez napewno na nie odpowiednich. z tego wyciagasz doswiadczenia i wiesz juz jakich gości unikąc potem na swojej drodze
[14.08.2007] 19:59
Drzewko

Ja wszystko rozumiem... czujesz się odtrącona i zraniona. I jak większość kobiet pragniesz szczęścia, miłości i poczucia bezpieczeństwa - normalne.

Ale po co zaraz teksty w stylu :

Mam dość lepiej sie zabić każdemu facetowi zależy na jednym. Nie traktują dziewczyn na poważnie.

A stan umysły się liczy i dojrzałości emocjonalnej. Jak Twój partner to szczyl no to ja już na to nie poradzę. "... Szaleństwo to źródło rozkoszy...
RANK1
martina19-19 (07.08.14 19:55):
RANK1 (07.08.14 19:52):

Wątpie z tym co bylam 2 lata to zostawil mnie na poczatku listopada to byla moja pierwsza prawdziwa milosc.miałam z nim spedzic reszte zycia,ale cos nie wyszlo.I wciaz naprawde jestem samotna.Bo ten teraz to zwykly h.u.j.
moze i masz racje co do tego jaki ten facet jest wkocu Ti go najlepije znasz (chyba),ale kto powiedzial ze miłosc swego zycia jest łatwo znalesc
soczysta_pomarańcza
Znam to uczucie, które opisujesz doskonale: calkiem sama.., samotna w tłumie, nawet niekiedy pośród przyjaciół, kolejny dzien podobny do poprzedniego, muzyka,sen potem poranek,praca,dom...
Ale zawsze kiedy sobie to uświadamiam jak bardzo wydaje się być samotna stwierdzam, że mozna na to spojrzeć z innej strony, że to jest pewnego rodzaju błogosławieństwo, bo nie muszę znosić mnóstwa problemów jakie niesie za sobą bycie w związku moja wolność osobista nieczym nie skrępowana to w gruncie rzeczy jest kraina mlekiem i miodem płynąca dopóki nie pojawi się ktoś z kim będę musiała się dzielić nią.
[14.08.2007] 20:01
IndianaSummer
pocieszeniem w tej mojej ciaglej 19letniej samotnosci jest ze nie jestem sama,wiem ze sa ludzie ktorzy maja podobny problem...wierze w przeznaczenie,moze kiedys kiedys znajdzie sie taki Ktos...
[14.08.2007] 20:05
martina19-19
no wiem,ale mi wszystko w życiu z trudem przychodzi Ciągle jakies przeszkody itd.A dopiero za miesiac mam 19lat.I co mi z tego,ze jestem mloda.Byłam mlodsza i bylam szczesliwa jak w bajce a teraz sama nie mam do kogo sie przytulic wyplakac wszystko w sobie dusze od tego mam problemy czasami z sercem.leczylam sie niedawno ale jak narazie jest wszystko ok Tylko prawda otwiera nam oczy, lecz gdy kochamy to jesteśmy ślepi...
[14.08.2007] 20:09
martina19-19
młoda jestem ale pikawa mi siadzie jak tak dalej bedzie kolezanki maja swoich chlopakow dla mnie nie maja miejsca jestem samotna z kazdej strony znają mnie jak sie nudzą są same to mnie wołają,a jak ja potrzebuje kogoś to maja mnie za przeproszeniem w d.u.p.i.e!! Tylko prawda otwiera nam oczy, lecz gdy kochamy to jesteśmy ślepi...
[14.08.2007] 20:10
RANK1
martina19-19 (07.08.14 20:09):
młoda jestem ale pikawa mi siadzie jak tak dalej bedzie kolezanki maja swoich chlopakow dla mnie nie maja miejsca jestem samotna z kazdej strony znają mnie jak sie nudzą są same to mnie wołają,a jak ja potrzebuje kogoś to maja mnie za przeproszeniem w d.u.p.i.e!!

a widzisz nie tylko u Ciebie tak jest tez mam takch znajomych

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat