o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Niepełnosprawni
 » Odpowiedz na ten temat

złamanie kręgosłupa

1 «   6 7 8 Strony tematu:
[16.07.2019] 10:47
zarabiaj 52.300zł miesiecznie

[nie mam nic do powiedzenia]
[25.09.2019] 15:41
Kiro
Jak już kręgosłup się złamie to już jest tragedia!
http://pracemagisterskiepsychologia.pl/ludzk a-psychika-implikacje-wybrane-tematy-prac-magisterskich-psyc hologii/
[26.09.2019] 22:41
Biedronka Lola
Cześć, słuchajcie 2 miesiące temu uległam wypadkowi samochodowemu. Inny kierowca uderzył we mnie z ogromną siłą, nie zatrzymując się na STOPIE. Wymusił mi pierwszeństwo, w wyniku czego mam bardzo duży problem z lewą połową ciała. Ogólnie można powiedzieć, ze jestem połamana. Nie funkcjonuję samodzielnie, jeśli chodzi o załatwianie potrzeb fizjologicznych. Generalnie cud, ze w ogóle żyję. Mam zamiar oczywiście, zwrócić się do kancelarii odszkodowawczej, mam już nawet wybraną i będę tam dzwonic dzisiaj Voxveritas i widzę, że jest coś takiego jak egzoszkielet mobilny, który jest opłacany z OC sprawcy. Widzę, też również, że mają premierę w Łodzi 19-20 października. I moje pytanie czy, ktoś ma może podobną sytuację do mojej ? Ile się na coś takiego czeka? pytam bo chce normalnie znów żyć !!!
[29.09.2019] 21:29
Lilianna R
Biedronka Lola (19.09.2019.26 22:41):
Cześć, słuchajcie 2 miesiące temu uległam wypadkowi samochodowemu. Inny kierowca uderzył we mnie z ogromną siłą, nie zatrzymując się na STOPIE. Wymusił mi pierwszeństwo, w wyniku czego mam bardzo duży problem z lewą połową ciała. Ogólnie można powiedzieć, ze jestem połamana. Nie funkcjonuję samodzielnie, jeśli chodzi o załatwianie potrzeb fizjologicznych. Generalnie cud, ze w ogóle żyję. Mam zamiar oczywiście, zwrócić się do kancelarii odszkodowawczej, mam już nawet wybraną i będę tam dzwonic dzisiaj Voxveritas i widzę, że jest coś takiego jak egzoszkielet mobilny, który jest opłacany z OC sprawcy. Widzę, też również, że mają premierę w Łodzi 19-20 października. I moje pytanie czy, ktoś ma może podobną sytuację do mojej ? Ile się na coś takiego czeka? pytam bo chce normalnie znów żyć !!!

łoo to Ci powiem, że sama jestem w szoku. No właśnie taki egzoszkielet mobilny normalnie jest bardzo bardzo drogi, fajnie, że kancelaria coś takeigo pomaga ludziom załatwić. Ale ile sie czeka? Nie wiem, a kontaktowałas się może ?
[30.09.2019] 23:22
Biedronka Lola
Lilianna R (19.09.2019.29 21:29):
Biedronka Lola (19.09.2019.26 22:41):

łoo to Ci powiem, że sama jestem w szoku. No właśnie taki egzoszkielet mobilny normalnie jest bardzo bardzo drogi, fajnie, że kancelaria coś takeigo pomaga ludziom załatwić. Ale ile sie czeka? Nie wiem, a kontaktowałas się może ?

Będę się kontaktowac z nimi w dniu jutrzejszym, dzisiaj miałam rehabilitację, za która oczywiście musiałam zapłacić. Tutaj widzę, że jest szansa w ogóle mieć ją bezpłatnie. Podobno Voxveritas współpracuje z różnymi placówkami. Tam cos widziałam, ze chyba mozna sie kontaktowac przez formularz...
[19.02.2020] 16:56
[01.11.2019] 11:48
Malfoy03
mariola17 (08.08.2008.15 12:36):
to moj nr gg 3753125

Cześć, przeczytałam historie twojego brata. Niestety mam kolegę z podobnym problemem i chciałabym się dowiedzieć jak powodzi się twojemu bratu i czy mój kolega ma jakieś nadzieję. To dla mnie bardzo ważne, czy możemy porozmawiać tu lub przez emaila?
[19.11.2019] 19:53
Aga Franklin
koteczka2004 (08.06.2008.04 23:43):
Witam współczuje Twojej siostrze i wam wszystkim, w zeszłym roku w lipcu mialam wypadek samochodowy-zdezenie czołowe, doznałam kompresowego złamania kręgosłupa piersiowego od TH5 do TH8 (4kręgi) odpryski dochodziły od 12 do 18 cm. na początku odczówałam drętwienie i okropny bol w kregosłupie po 4 dniach rozciągnięto mnie miedzy dwoma stołami w celu niby nastawienia kręgosłupa i założono gips... przeleżałam długi czas... obecnie noszę gorset sciągany na 6h dziennie do tego rechabilitacja ale tylko \"świetlna\" jakies lasery itp szczeze nie czułam po nich zadnego efektu dodatkowo basen(codziennie, ostatecznie 4 razy w tygodniu) aby wzmocnic mięsnie i uelastycznic kręgosłup. Niestety nadal odczówam bóle kręgosłupa nie zazegnałam problemu, obawiam sie operacji... 3mam mocno kciuki za Twoją siostrę, modle się zeby wszystko było w pożadku, dodatkowo proszę o kontakt na email(ponieważ żadko jestem na internecie ale email sprawdzam codziennie) jesli ktos zna dobre metody, lub osrodki które mogą mi pomoc zażegnać problem byla bym b. wdzieczna... Wracajcie szybko do zdrowia!!! Pozdrawiam koteczka2004
[19.11.2019] 19:56
Aga Franklin
Lilianna R (19.09.2019.29 21:29):
Biedronka Lola (19.09.2019.26
Udało juz się ogarnąc odszkodowanie ? Jesli nie słuze pomoca
[19.11.2019] 20:00
Aga Franklin
Crokoste8 (17.01.2017.12 21:08):
Witam Dwa miesiące temu miałam wypadek samochodowy, w którym złamałam trzy kręgi w odcinku piersiowym th5, th7 i th9 co lekarz dopiero odkrył dopiero tydzień po wypadu. Na szczęście przez ten czas nic sobie nie zrobiłam. Noszę teraz gorset Taylora, a ból, drętwiejące kończyny i zanik mięsni jest naprawdę tragiczny.

Udało się uzyskac odszkodowanie ? Jesli nie , mogę pomoć
[24.11.2019] 06:56
Jagna1111111
Mariolka jak twój brat po paru latach ???
mariola17 (08.07.2008.03 16:02):
moj brat wczoraj skoczyl w wodzie na glowke. ma powaznie uszkodzone kregi szyjne. jest sparalizowany od barkow w dol.nie ma czucia w rekach i nogach.jestem poprostu zalamana ma dopiero 15 lat. lekarze w tej chwili nie rokuja nic dobrego tak bardzo chcialabym mu pomoc a nie umiem czy ktos moze mi powiedziec cos wiecej na temat wlasnie takich przypadkow? prawdopodobnie bedzie mial rowniez problemy z oddychaniem przestrzegam wszystkich nie wybierajcie sie na kompieliska bo nie wiadomo jak glupi skok moze zmienic cale wasze zycie

1 «   6 7 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat