o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Niepełnosprawni
 » Odpowiedz na ten temat

złamanie kręgosłupa

1 «   6 7 8 Strony tematu:
[16.07.2019] 10:47
zarabiaj 52.300zł miesiecznie

[nie mam nic do powiedzenia]
[25.09.2019] 15:41
Kiro
Jak już kręgosłup się złamie to już jest tragedia!
http://pracemagisterskiepsychologia.pl/ludzk a-psychika-implikacje-wybrane-tematy-prac-magisterskich-psyc hologii/
[26.09.2019] 22:41
Biedronka Lola
Cześć, słuchajcie 2 miesiące temu uległam wypadkowi samochodowemu. Inny kierowca uderzył we mnie z ogromną siłą, nie zatrzymując się na STOPIE. Wymusił mi pierwszeństwo, w wyniku czego mam bardzo duży problem z lewą połową ciała. Ogólnie można powiedzieć, ze jestem połamana. Nie funkcjonuję samodzielnie, jeśli chodzi o załatwianie potrzeb fizjologicznych. Generalnie cud, ze w ogóle żyję. Mam zamiar oczywiście, zwrócić się do kancelarii odszkodowawczej, mam już nawet wybraną i będę tam dzwonic dzisiaj Voxveritas i widzę, że jest coś takiego jak egzoszkielet mobilny, który jest opłacany z OC sprawcy. Widzę, też również, że mają premierę w Łodzi 19-20 października. I moje pytanie czy, ktoś ma może podobną sytuację do mojej ? Ile się na coś takiego czeka? pytam bo chce normalnie znów żyć !!!
[29.09.2019] 21:29
Lilianna R
Biedronka Lola (19.09.2019.26 22:41):
Cześć, słuchajcie 2 miesiące temu uległam wypadkowi samochodowemu. Inny kierowca uderzył we mnie z ogromną siłą, nie zatrzymując się na STOPIE. Wymusił mi pierwszeństwo, w wyniku czego mam bardzo duży problem z lewą połową ciała. Ogólnie można powiedzieć, ze jestem połamana. Nie funkcjonuję samodzielnie, jeśli chodzi o załatwianie potrzeb fizjologicznych. Generalnie cud, ze w ogóle żyję. Mam zamiar oczywiście, zwrócić się do kancelarii odszkodowawczej, mam już nawet wybraną i będę tam dzwonic dzisiaj Voxveritas i widzę, że jest coś takiego jak egzoszkielet mobilny, który jest opłacany z OC sprawcy. Widzę, też również, że mają premierę w Łodzi 19-20 października. I moje pytanie czy, ktoś ma może podobną sytuację do mojej ? Ile się na coś takiego czeka? pytam bo chce normalnie znów żyć !!!

łoo to Ci powiem, że sama jestem w szoku. No właśnie taki egzoszkielet mobilny normalnie jest bardzo bardzo drogi, fajnie, że kancelaria coś takeigo pomaga ludziom załatwić. Ale ile sie czeka? Nie wiem, a kontaktowałas się może ?
[30.09.2019] 23:22
Biedronka Lola
Lilianna R (19.09.2019.29 21:29):
Biedronka Lola (19.09.2019.26 22:41):

łoo to Ci powiem, że sama jestem w szoku. No właśnie taki egzoszkielet mobilny normalnie jest bardzo bardzo drogi, fajnie, że kancelaria coś takeigo pomaga ludziom załatwić. Ale ile sie czeka? Nie wiem, a kontaktowałas się może ?

Będę się kontaktowac z nimi w dniu jutrzejszym, dzisiaj miałam rehabilitację, za która oczywiście musiałam zapłacić. Tutaj widzę, że jest szansa w ogóle mieć ją bezpłatnie. Podobno Voxveritas współpracuje z różnymi placówkami. Tam cos widziałam, ze chyba mozna sie kontaktowac przez formularz...

1 «   6 7 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat