o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Sex W Rodzinie

1 «   7 8 9 Strony tematu:
[04.11.2019] 08:33
mirasek71
kacper pilch (11.07.2011.05 12:26):
A mnie podnieca 65 letnia teściowa.Fajna jeszcze z niej suka,oddałbym się jej ale tylko przy żonce.Teściowa się domyśla że chce ją rżnąć bo zawsze spuszczam się w jej majtki jak sobie wale konia w łazience.Ja wiem że nie można bić zwierząt

ja ze swoją też tak zaczynałem teraz mam 48 a moja mama 68 i jeszcze mi daje jak jest okazja chociaż ostatnio rzadko , jestem zonaty biseksualny od ponad 30 lat
[04.11.2019] 08:39
mirasek71
arystydes09999 (10.03.2010.16 23:28):
damianek napisz na perykles01@o2.pl

miras71-35@o2.pl jestem w temacie
[04.11.2019] 09:18
Lubię to
Pracuje za granicą a w domu zostaje moja zona(35) i nasz syn (17). Kiedyś chciałem zrobić niespodziankę i przyjechałem bez zapowiedzi i zastałem ich razem w łóżku nago. Wypierali się że nic nie robili ale to przecież było oczywiste. Zagroziłem że powiem wszystkim co robią jak mi nie pokażą jak się bawią. No i zrobili to przy mnie. Tak mnie podniecił widok żonki jak @@@a synowi że nie wytrzymałem i wsadziłem jej od tyłu. Teraz oficjalnie się @@@ą nawet przy mnie a czasem robimy to we troje, i jest super. Pewnie nikt mi nie uwierzy ale i tak chciałem się pochwalić moją fajną rodzinką. Pozdrawiam wszystkich co też lubią sex w rodzinie
[09.11.2019] 12:32
sex shop lodz
sex shop lodz
http://www.dladzentelmena.com/sexshoplodz.ht ml
[21.11.2019] 13:37
Kobiety są kochane
CIOCIA 56 (16.05.2016.05 14:21):
młoddddy (16.04.2016.25 19:32):
mnie bardzo podnieca moja siostra ona ma 21 lat a ja 15, często wychodzi ze swojego pokoju w samych rajstopach bez spodni, ma super tyłeczek i nogi i jak to widze to jestem mocno podniecony

Mnie w poprzednie wakacje wyruchał 18-sto letni syn mojego brata, rano jak wszyscy byli na podwórku on zaszedł mnie od tyłu, najpierw zaczął delikatnie głaskać mnie po tyłku, próbowałam się bronić, ale pomyślałam sobie no czemu nie, niech sobie chłopak porucha bo na męża już nie mogę liczyć, wypięłam dupę a on wepchał mi swojego młodego i twardego kutasa, szkoda tylko że szybciutko się spuścił, ale przez całe wakacje pieprzył mnie jeszcze bardzo wiele razy, miałam cudowne wakacje.

Też chciałbym mieć taką ciocię. Liczę że kiedyś teściowej załaduję kutasa w dupę. A ma dużą i cycki ma śliczne.Jest czysta i zadbana także chętnie jej tą starą @@@ę wyliżę.Ma 67 lat ale jak się wyrobie w spodniach to broszka się odznacza.
[31.03.2020] 18:25
[29.11.2019] 12:12
Flonderka
Lubię to (19.11.2019.04 09:18):
Pracuje za granicą a w domu zostaje moja zona(35) i nasz syn (17). Kiedyś chciałem zrobić niespodziankę i przyjechałem bez zapowiedzi i zastałem ich razem w łóżku nago. Wypierali się że nic nie robili ale to przecież było oczywiste. Zagroziłem że powiem wszystkim co robią jak mi nie pokażą jak się bawią. No i zrobili to przy mnie. Tak mnie podniecił widok żonki jak @@@a synowi że nie wytrzymałem i wsadziłem jej od tyłu. Teraz oficjalnie się @@@ą nawet przy mnie a czasem robimy to we troje, i jest super. Pewnie nikt mi nie uwierzy ale i tak chciałem się pochwalić moją fajną rodzinką. Pozdrawiam wszystkich co też lubią sex w rodzinie
/Nie jestesicie sami wtym teacie,jestesmy podobnym malzenstwem mamy dzieci itd,kochajaca sie-rodzina! Popiszemy a moze spotkamy sie.Kontakt na poczatek:SMSy-603,072,779.Jadwiga
[11.12.2019] 01:51
Jozekpo
gadu-99 (12.08.2012.06 12:14):
klaudiaxxx (10.10.14 16:33):
Ludzie dlaczego potępiacie sex ze szwagierka/szwagrem.
Moje męża niema przez 6 miesięcy w roku (pracuje za granicą). Ja też mam swoje potrzeby ilez czasu można sie masturbować. Od 2 lat uprawiam sex z mężem mojej siostry. To jest rewelacyjny układ mamy pewnośc w stosunku do siebie że żadne znas niczego nie przywlecze zaczeło sie od oralu ale teraz robimy wszystko.

Bardzo dobrze,
tak trzymać - tylko bierz pigulki albo plastry na pupę !

Po weselu spaliśmy na podłodze na materacach tsk się złożyło ze ja położyłem się za ciotka z przodu jej mąż zacząłem ja głaskać po dupie nic nie mówiła wsadziłem palec tez nic wiec wsadziłem kutasa wtedy wypięła się jak tylko mogła z przodu wujek chrapał my się dupcyli chyba z godzinę spuściłem się jak ciele w nią . Dałam 20 lat starsza. Teraz kiedy tylko chce wpadam na numer lub loda dupcy się bez zbędnych rozmów.
Chopa wyślę po zakupy między czasie wystawi broche
[11.12.2019] 02:03
Gienekqu
jan333 (08.11.2008.08 10:18):
witam,nie ma to jak szwagierki po trzydziestce sa lepsze od żony

Moja żona jest nauczycielką daje lekcje i @@@i się z synem sąsiada on ma 17 ona 37
Przez przypadek zen ich nakrył ale się wycofałem przyszedłem ponownie do domu już z daleka głośno się zachowując - teraz mysle jak się odegrać ma siostrę i matkę mysle czy mam spróbować obie? Co myślicie ?
[11.12.2019] 02:14
Wbrtkl
SNIKERS1234556677899 (09.10.2009.26 14:08):
A ja mam siostre i kuzynke kture mi się podobają ale niewiem jak je przekonać do sexsu pomoże mi kto

Ja mam idealny układ siostra w domu daje kiedy chce ile chce nic nie może być lepiej jeden warunek trzeba uważać by nie doszło do ciąży - ale to musza inni tez którzy nie planują potomstwa / nie pamiętamy od kiedy zaczęliśmy od zawsze kąpaliśmy się razem jako dzieci bawiliśmy się w dr a kiedy zaczęliśmy eksperymenty, z pewnością przed siostry pierwsza Komunią bo pamietam pytała czy na powiedzieć księdzu ja je na to ze takich rzeczy on tez nikomu nie mówi! Czy to wtedy był już sex pewnie jeszcze zabawy ale już próbowaliśmy z pewnością penetracji,tak to coraz więcej było zabaw do jej zamąż pójścia.
[11.12.2019] 02:24
Mikis
Jak miałem 14 lat wujostwo zaprosiło mnie na urlop nad morze ,wujek poszedł do Polacy w poniedziałek ciotka przyszła do łóżka weszła pod kołdrę niby pogadać i zaczęła mnie masować kutas stanął zdjęła koszule siadła na kutasie Szybko nastąpił wytrysk umyla mnie postawiła i od nowa zabawa ze mną przez 2 tygodnie codziennie ile razy kutas stał już chciała mieć go w środku ! Wiem ze co roku zapraszają kogoś na wakacje. Tylko raz miałem okazje tak sobie użyć ale po powrocie w domu namówiłem siostrę na zabawę.
[11.12.2019] 17:32
Samozaciskowego
sex shop lodz (19.11.2019.09 12:32):
sex shop lodz
http://www.dladzentelmena.com/sexshoplodz.ht ml

Mam siostrę 2 lata starsza to ona wprowadziła mnie w temat sexu pierwszy raz zabawy cała reszta, ale było jej mało wiec zaczęła się kręcić wokół wuja aż dostała to co chciała po jakimś czasie poznała chłopaka mimo to nigdy mnie nie odmówiła.
[11.12.2019] 17:36
Boryka
Moja siostra ma już dziś 60 a nadal mamy dobry kontakt i loda zrobi !!Dupy tez nie żałuje chłopa wyprawi na ryby i urzędujemy jak za dawnych lat tylko teraz bez stresu w ciąże nie zajdzie i nikt nam nie przeszkodzi .
[11.12.2019] 18:08
Boryka
Ciocia ma 35 ja 17 wujek pojechał z dziećmi na wakacje ja przyszedłem odwiedzić ciotkę bo ojciec mnie po coś posłał zostałem na noc przyszła do mnie do łóżka teraz pieprzymy się od dwóch lat
[13.12.2019] 07:54
Zakrętka
Nitka7 (12.08.2012.06 08:35):
Agent, koniecznie opisz. Jestem ciekawa

Ja wole z bratem był co prawda moim 2 partnerem dziś jestem już mężatka, z nim mam bardo emocjonalny sex, możecie na mnie wylać jad taka jest obecnie sytuacja.
Pozdrawiam,podobnych.
[14.12.2019] 13:07
ktoś kogoś ruchał z rodziny?
Pisać!
[27.12.2019] 21:17
Wandadaje
kleryk (12.07.2012.06 23:30):
też mnie interesuje temat tabuu... z chęcią o tym poklikam... to mój mail... light_rider@o2.pl zapraszam szczególnie płeć piękną...

Mnie ojciec kapał pieścił w wannie siadałam powoli nikt nie wiedział o naszych zabawach przychodziłam do łóżka rodziców obejmowałam mamę a tyłek wystawiałam tak by ojciec mógł mnie dotykać ,nie tylko dotykać z czasem dopasowaliśmy ubiory ,pozycje na każda okazje dopiero kiedy wyszłam za mąż i wyjechałam urwał się kontakt,piękne wspomnie mam.sama prowokowałam wiem są kobiety które lubią bardzo sex inne nie rozbudzone robią bo musza .
[27.12.2019] 21:26
Twardy
Moja teściowa ma 70 ja 55 wyciągnie ze mnie każda krople zawsze jest chętna żona 50 len spasiony bywa i tak . Teściowa obracam już 10 lat żonie przez Myśl nie przejdzie to co jej matka potrafi
[27.12.2019] 21:43
Wicuś
Lubię to (19.11.2019.04 09:18):

Nie przejmój się nie ty pierwszy kiedyś miałem takiego pracownika który jak wypił żalił się ze żona woli syna od niego wtedy nie było internetu nie myślałem o tym bo byłem młody ,po latach żona była w pracy teściowa zaczeka chodzić w domu tyko w koszuli nocnej pod spodem nic złapałem w kuchni za dupe z wdzięczności myślałem zemnie udusi, wiec wierzę są takie kobiety które zawsze są mokre które lubią sex nie ważne z kim nie ważne gdzie byle ogon był twardy i długo heblował. W Opolu nie dawno był tez kolejarz który nakrył żonę dyktafonem jak on wychodził na nockę żona zabawiała się z synem - tylko matki potrafią się lepiej ukrywać maskować ,bardzo częste takie koligacje się zdarzają, ojcowie nawet nie przypuszczają co żonka robi z synkiem lub z pieskiem jak nie ma syna .
[28.12.2019] 12:20
pisać mi tu głąby!
ktoś kogoś ruchał z rodziny? (19.12.2019.14 13:07):
Pisać!

[26.03.2020] 06:13
Cornik
pocieszony (16.08.2016.23 17:55):
niepocieszony (16.07.2016.25 20:34):
Jak mialem ok.13 lat a siostra ok.10-u to piescilismy sie aie to byl sex powierzhowny chociaz ja mialem wytrysk na cipke.Majac ok.20 lat wrocilem do domu ok.24 oo,siostra juz spala lekko rozkopana/spalismy w tym samym pokoju/nachylilem sie nad jej cudowna cipulka i zaczolm lizac ona otworzyla oczy i szerzej rozchylila nogi w tem....skrzypnelo lozko rodzicow w drugim pokoju,ja szybko skoczylem do swojej poscieli.Dzis siostra niezyje,ja zblizam sie do 80-ki i ciagle jestem niepocieszony ze zmarnowalem tamta okazje.

masz czego zalowac Ja mialem podobna sytuacje ale ja nie stchorzylem polozylem sie obok niej i po kilkunastu minutach moj penis sidzial w jej cipce Bylo wspaniale i pozostalo w pamieci do dzisiejszego dnia jako najwspanialszy seks w zyciu

Nie było w domu nikogo ferie zimowe już po świętach ja z siostra w piżamie wygłupialiśmy się wiem ściąłem z niej gore następnie moja zaczęliśmy się oglądać przytulać miałem 12 ona 10 -11 ? Wiem tylko tyle mając 13 lat już dość często wspolzylismy z sobą jak można to nazwać tak chętnie chciała bym ja pieścił mogłem wkładać penisa w nią wiec śmie twierdzić są dziewczynki które bardzo wcześnie rozbudzają się seksualnie ,nigdy nie było przemocy wiem ona tez często mówiła jutro nie będzie rodziców ,wiec dziś wnioskuje ze była zainteresowana zabawa ile to trwało ca 5 lat miała chłopaka to już nie była zainteresowana.
[26.03.2020] 08:54
Nowicjusz
nowy3232 (15.01.2015.12 08:30):
Zgadzam sie ze wszystkimi z tymi co sa za seksem w rodzinie bo nie ma nic przyjemniejszego jak seks z siostra

Mając 13 lat już niezłe sobie bzykałam siostry nie bardzo pamietam jak to się zaczęło wiem podczas wakacji bawiliśmy się w chowanego a było gdzie stodoła pola łąki kukurydza groch jasiek na tyczkach krzaki lasek wiec ganiliśmy przy tych zabawach w chowanego odkryłem ze kuzyn starszy obmacują moje siostry i kuzynkę one zadowolone takie wychodziły z kryjówki. Wiec postanowiłem tez spróbować szczęście. Co się okazało ze one już wiedziały jsk wyglada ptaszek ze już miały w rękach i ze wkładać im próbował do cipki. Po rozmowie z nim w 4 oczy mówił ze on już dawno się bawi ze swoją starsza siostra. Uszy zrobiłem jak rabarbar tylko mówi nie wypaplaj. Kuzyn pojechał myśmy zostali rozbawieni i ciekawi powoli co dziennie graliśmy w różne gry to się całując w różne miejsca ciała to dotykając.tak by sprawiało przyjemność,tak się rozkręcaliśmy szybko mogłem z nimi próbować. Mając gdzieś 17 przyłapała nas matka zrobiła awanturę nie o sex sam jako taki tyko ze siostry mogły zajść w ciąże, wystraszyła je tak ze zostałem nagle bez bliskoś jaka miałem na codzień po dalszej rozmowie sióstr z matka i ze mną postanowiła ze sama zajmie się mną by chronić córki i tak zostałem kochankiem marki. Później dochodziło jeszcze ale sporadycznie do obcowania z siostrami. To już tylko jak była naprawdę okazja pewna i z gumka
[26.03.2020] 09:07
Xeniac
Pisać!

Matka wyjechała uciekła od ojca zostaliśmy w trójkę ojciec się nami opiekował miałam 9 lat jak już byłam jego kochanka wiec wiem jak to jest kiedy ja nie mogłam bo miałam okres zastępowała mnie młodsza tak trwało latami czy myślicie ze byłoby lepiej gdybym trafiła do domu dziecka ,tez się nad tym zastanawiałam mysle ze tam byłoby jeszcze ciężej on był dobry dla nas dbał jsk mógł kupował zabierał na wycieczki wiem ze nie było mu łatwo dlatego wybaczylysmy mu ten okres. Co było to się nie wróci. Były inpiekne momenty.,podczas tego twardego życia z dnia na dzień nie bił nas nie zmuszał proponował i my myślałyśmy ze tak to jest kiedy braknie matki a ojciec nie chce omnej
[26.03.2020] 12:14
Halina043
Aktualnie trwa promocja 3+2 na Srigurena Srim. Ze swojej strony bardzo polecam. Mój wynik 1,6kg z efektem jajo przez pełny okres kuracji. Przy stosowaniu diety Tapeworm Diet byłby jeszcze lepszy.
[28.03.2020] 19:39
Haika
Halina043 (20.03.2020.26 12:14):
Aktualnie trwa promocja 3+2 na Srigurena Srim. Ze swojej strony bardzo polecam. Mój wynik 1,6kg z efektem jajo przez pełny okres kuracji. Przy stosowaniu diety Tapeworm Diet byłby jeszcze lepszy.

No czytam itak myśleć czy odkryli na nowo swiat / ci co piszą ? Była nas w domu gromadka w sąsiedztwie podobnie gdzie popatrzyć było tak samo ojciec pracował matka była w domu robiło się w polu matka na targ po zakupu wieczorem mnie łóżek jak dzieci kto kogo się pytał czy chce czy nie ojciec wybierał sobie do łóżka która chciał bracia myślicie nie wiedzieli co się dzieje ? Matka udawała ze nie wie lub nie widzi nawwuzej jeszcze warzecha dała po głowie. Ojciec poszedł w pole to i ona siadła na syna ze złości ze ojciec dupcy córki a nie ja tak to wyglądali życie nikt nie proterstowsl bo by oberwał tak ze kości by trzaskały.
[28.03.2020] 20:03
Teodora
Pisać!

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam ojca nago kiedy wziął mnie do wanny dobrej pory to on nas kapał ,było to takie naturalne zarazem ciekaw wiem mogłam go dotykać oglądać zaproponował zabawę innagrode za wykonane zadania tak bawiąc się w tek wannie miałam wzizc do buxibtecczesc ciała onktotej pominslalam pale nos ucho itd tak tez był w buxi penis a ja byłam dotykana ustami w miejsca na ciele .
Tak zakończyła się pierwsza zabawa. Stopniowo w łóżku podczas czytania bajki musiałam dotykać ojca on tez mnie dotykał na koniec pieścił w nagrodę. Nie spostrzegłem się kiedy zaczęły się Próby włożenia penisa do mojej dziurki , byłam bardzo a,bitną uczennica dobrze nagradzana i chwalona tak ze w krótkim czasie usiadłam wprowadzając penisa do mojej waginy, tak po woli przygotował mnie ojciec na swoją kochankę. Wiec to nie jest tski jak większość pisze zgwałcił itd nie w rodzinie dzieje się to raczej w formie zabawy,czy matki nie wiedza nie widza? Mysle ze są momenty kiedy doskonale widza tylko nie maja na tyle siły i odwago by coś zrobić wola milczeć nie widzieć .
[29.03.2020] 11:27
michu778
Mancer - Projekt X
Projekt Y Sensei Mancer
Projekt Z
UWODZENIE TAŃCEM S.D.S ON-LINE 1.0
Adept Generator Randek Internetowych
Adept Jak sprawić, by nie umiała odmówić
Efekt ekstazy - Mancer
Feniks - 6-LECIE DZIAŁALNOŚCI
Feniks - CZEGO NAPRAWDĘ PRAGNĄ KOBIETY 05-12-2013
Feniks One night big step
Feniks SnS2.0 (sex non stop 2.0)
Frywolny - Randka Video
Frywolny Mistrz Rozmowy
Frywolny Mistrz sms
Mancer - Sekrety Randek Internetowych
SEKRETNE STRATEGIE Mancer Sensei
Sexyboy - Jak sprawić, by nie umiała odmówić
Sexyboy - Kompendium Przygody MODUŁ NR 2 PODEJŚCIA
Sexyboy - Tajemnice Gracza
Vekan - Podryw w Krytycznych Momentach Miejscach i Sytuacjach
[29.03.2020] 15:48
michu778
Gdy czytałem kompendium przygody mój mały penis wielkości skuwki od długopisu pokrył się lepiącą mastką

1 «   7 8 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat