o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Sex W Rodzinie

1 «   6 7 8 Strony tematu:
[29.06.2019] 10:09
Nela@ kochliwa
Irena Rocka (15.10.2015.20 22:24):
Proszę, oto dwa następne przypadki potwierdzające piękno takich relacji rodzinnych.

Pamietam jak dziś zachorowałam na ospę zostawili mnie w domu na drugi dzień brata bo do szkoły nie można z zakaźna choroba sami w domu oglądaliśmy telewizje rodzice w pracy my cały dzień w łóżkach wygłupy wreszcie zabawa w Dr ,rozbieranie oglądanie wiem jak dziś pozwoliłam bratu włożyć fiuta do mojej Pipy do pupy mówił ze mu bardzo dobrze udawaliśmy tatę z mama - matka przyszła wcześniej z pracy ledwie zdążyliśmy się ubrać jak usłyszeliśmy klucz w drzwiach ,ale to dopiero był początek choroby tak co dziennie powtarzaliśmy nasze zabawy , już zamykaliśmy drzwi od środka by nikt nam nie przeszkadzał mieliśmy 12 11 lat wiec nich nikt nie mówi ze dzieci rodzeństwo są aseksualne . Od tego czasu co jakiś czas kiedy była tylko sposobność zabawialiśmy się sobą . Oj działo się działo ,co ciekawe bardzo miło wspominam zabawę z bratem . Niczeswiadzkichgo nie żałuje mysle ze mogą żałować ci którzy są wychowani pruderyjnie ,wmawia się im grzech , powinno się raczej mówiąc o antykoncepcji o której się nic nie mówiło ,pamietam jak byłam na naukach przedmałżeńskich musiał być kwitek pani i ksiądz próbowali ciemnotę nam wciskać - słuchając tego pomyślałam co to za idioci nawiedzeni ,gdybyście wiedzieli ile ja przyjemności przeżyłam to wam by wasze uszy nie wytrzymały ,nigdy z tego nikomu się nie spowiadałam bo uważam jest głupota szeptać facetowi który nie ma rodziny i nie powini3n znać życia seksualńego ludzi świeckich ,
[30.06.2019] 10:30
Mokado
GitGutek (10.10.2010.15 15:45):
A co na to siostra? Wątpie czy jest zachwycona.

Wczesniej czy później sex w rodzinie nie będzie zabroniony - pomyślcie dlaczego kraje Afryki - Ameryki południowej Azji Indii maja taki szalony przyrost ludności ?
Wiec sex jest tam praktykow@ny od najmłodszych lat każdy z każdym a gdy dziewczyna ma 15 lat wtedy już rodzi dziecko za dzieckiem
[30.06.2019] 10:45
Morszczuk
Dorosły syn po 40 (14.07.2014.09 16:07):
runner1 (14.07.2014.09 14:42):
No, to się nazywa kompleks edypa

: jestem dorosłym człowiekiem i mam matkę po 60 tce , mimo ze mam żonę i dzieci , nie zawachalem sie przystać na bardzo nieśmiała propozycje matki , 3 dni robiliśmy to , pełne stosunki , to moj adres E mail ron1711@wp.pl

Ja widziałem jak ojciec na sianie obracał siostrę musiało to być nie pierwszy raz bo zachowywali się chicho nie wiedzieli ze ja spałem po zabawie wyżej a promienie słońca oświetlały ich przez szklana dachówkę dokładnie reszta domowników była poza domem ,kiedy ich widziałem prawie oddech mi zatrzymało podnieciłem sie bardzo . Wiec jak widać takie układy są nie myślałem do tego czasu ze ich coś łączy .
[30.06.2019] 11:05
Nocne
Dorosły syn po 40 (14.07.2014.09 16:07):
runner1 (14.07.2014.09 14:42):
No, to się nazywa kompleks edypa

: jestem dorosłym człowiekiem i mam matkę po 60 tce , mimo ze mam żonę i dzieci , nie zawachalem sie przystać na bardzo nieśmiała propozycje matki , 3 dni robiliśmy to , pełne stosunki , to moj adres E mail ron1711@wp.pl

Wole siostrę , bylismy na weselu pod koniec dali nam pokój na poddaszu były 2 łóżka matka z ojcem na jednym ja z siostra na drugim stary zaczął dobier@c sie do matki po chwili podniecała mnie ta sytuacja zacząłem głaskać siostrę trochę się odpychała ale ruchy obok były coraz większe tak ze ona tez się podniecała i przestała protestować Wacek stał jak szalony robil3m jej placówkę w końcu sama włożyła sobie i zacząłem po cichu się bawić ,problem był bo obok skończyli a my dalej musieli#my po ciuchu się zachowywać by się nie zdradzić napięcie rosło z minutu na minutę wycaglem w ostatniej sekundzie spuściłem się jak cle jej na plecy włożyłem palce i bawiłem się jej dziurka wkoncu jak doszła chwyciła mnie za rękę i dała na bok ,usunęliśmy ,ale już nad ranem poszedłem się wyszukać umyłem kutasa i od nowa zacząłem zabawę nic tym razem nie protestowała tak się zaczęła nasza przygoda .
[30.06.2019] 13:12
namiot
Siostra woli mnie od swojego chłopa on woli piwo .Nocowalem będac przejazdem raro wiadomo stoi jak szalony ide sie wysikac do lazieki trzamam juz w reku azaspany siosrta na kiblu widzi oj jakis ostry z usmiechem mowi - bo dawno nic nie mialem odpowiadam moze moglabys mi ulzyc w zartach mowie ona : recznie ok i wyszla ja wymienilem wode umyŁem recei naganiacza wychodze i ide prosto do niej dobrze zrob bo mnie nosi ,co ty zartowałem prosze zrob i stojac prze niej wyciaglem kustasa wzięła i masuje ja jej szepczę choć na kanapę bedzie wygodniej zaczałem ją masować czuję jak się podnieca daj pocałować myszkę, juz wiedziałem źe sama włoży - było kilka powtórek w tym dniu .ona mowi po moj lubi tylko piwo od tego czasu zagladam jak jest sama i dajemy sobie do woli ,
[24.09.2019] 11:24
[14.07.2019] 11:38
Dawne czasy
nowy3232 (15.03.2015.02 12:49):
Zgadzam sie z Toba i podzielam Twuj poglad o niezalowaniu tego cudu z najblizszymi Tak seks miedzy rodzenstwem bardzo je zbliza Taka jest moja opinia

I ja dodam od kad pamietam nie było problemu w domu z seksualnością mieszkaliśmy w starym budynku duże pokoje sypialnia rodziców wielkie łóżko z boku kanapa wyrazie ktoś znas by chciał spać , telewizor stał na szafie tak by można było z łóżka oglądać wygodnie my chodziliśmy z siostra do rodziców na Tv wiec oni w swoim łóżku my w swoim kiedy zwykle zasypialiśmy oni się zabawiali ,ale któregoś dnia siostra mnie budzi po ciu@@@a patrzę a ojciec z matka coś robią ona sapie dyszy my cicho sza udajemy ze śpimy - następnego dnia rozmawialiśmy z siostra co oni robili tak po raz pierwszy mieliśmy żywy kontakt z żywym sex kinem . Zaczęliśmy zabawy w dr, podobało się siostrze szczególnie jak jej wkładałem palec do pipy jak ja głaskałam mówiła ze ma takie miłe mrowienie , mnie tez dotykała pt@ka za jakiś czas ,znowu oglądamy tv rodzice myślą my śpimy zaczęli zabawę ja się podnieciłem siostra tez bo ja głaskałam wszędzie dotykałem fiutek stał jak szalony pozwoliła praktycznie włożyła sobie ręka do pipy było cudownie oni obok i my z
Razem myślałem ze mi serce stanie taki byłem podniecony ,wiem ojciec przestał ja nadal byłem w środku u siostry ruszałem się tylko bardzo minimalnie kutas pulsował w niej jak zwariowany to oboje pamiętamy do dziś musiałem wyjąc bo ścierałem bez ruchu. Poszedłem spać niby do siebie nie mogłem zasnąć ,na drugi dzień rozmawialiśmy oboje doszliśmy do wniosku było cudownie . Jak będzie okazja będziemy sami to się pobawimy ,tak tez było . Niech nikt nie mówi ze sex w rodzinie nie istnieje nie może być piękny a co było dalej to możecie tylko się domyślać było coraz lepiej cudowny czas . O dziwo mamy super kont@kt .
[14.07.2019] 18:46
Czarzycia
konsternacja (07.07.2007.05 12:44):
<cytat>Aga45 (07.07.05 12:22): mnie podnieca mnie </cytat>
A Ty starucho co?
Kononologię studiujesz?
Naucz się pisać, a później się udzielaj na forum!

Widzę ze kolega ma mała wyobraźnie - tylko w samej Europie jest 9 krajów w których sex w rodzinie nie jest zabroniony - szczek@ spadła tym co krzyczą kazirdorczy sex był i będzie mydle będzie kiedyś legalny tez w Polsce mysle o sexie bez przemocy ,
Tak się składa podróżuje dużo pytam czytam są pośród nas kobiety które s@me świadomie wybier@ja sobie na kochanków synów - siostry które współżyją z btatem lub braćmi ojcowie którzy od młodych lat współżyją z córkami te są wręcz oczarowane swymi ojcami są kobiety które współżyją z psami mówią pies ma kondycję za kilku do t3go tani w utrzymaniu po wyszkoleniu robi dokładnie to c pani oczekuje nie pije nie pali ,wiec ci którzy tak się oburzaj@ ze brat bzyknie siostr3 nie znają życia .
[15.07.2019] 08:30
ciekawy...
w niedalekiej przyszłości sex małżeński będzie obciachem,
nikt sienie przyzna że bzyknął żonę,
albo żona miała odlotowy sex tej nocy z mężem...
-swoim mężem
[16.07.2019] 13:50
tojestmozliwe

chcesz naprawde wiedziec siostra zadowolana
[16.07.2019] 13:58
idziemy
tojestmozliwe (19.07.2019.16 13:50):

chcesz naprawde wiedziec siostra zadowolana

cala Azja -Cała Ameryka Południowa nie ma z tym Problemu -Kraje Islamu też mają bardzo liberalne podejście do seksualnosci w Rodzinie Europa kilka krajow zezwala na sex w rodzinie to tylko chwila czasu nikt nie bedzie pytał z kim sypia mama tata czy babcia .
[18.07.2019] 18:35
Pedro3
Podpisze ja przystojny brat syn gg
68227237
[22.07.2019] 19:41
Tato!
Od dawna podnieca mnie moja córka - teraz ma 17 a ja 42 - chyba gdzieś od jej 14 roku życia zacząłem patrzeć na nią jak na kobiete z którą chciałbym się kochać, podnieca mnie myśl że mógłbym pokazać jej druga stronę jej ciała, że na mnie mogła by odkryć tajniki męskiego ciała. Wiele razy wyobrażam sobie jak się kocham z nią i strasznie mnie to podnieca. Nie wiem jak jej to powiedzieć czy dać do zrozumienia, boje się że ona tego nie zrozumie lub zrozumie opacznie i stosunki między nami się zmienia. Może ma ktoś jakiś pomysł lub podobne przeżycia.
[24.07.2019] 10:42
pożyczki do 25.000zł
Pożyczki na dowód bez zaświadczeń od 100zł do 25.000zł w 30minut na Twoim koncie
Wybierz odpowiednią pożyczkę dla siebie tu:www.xchwilowki.pl
Do 3.000zł na 30dni za Darmo, 100% Online na Konto
Wypełnij bezpłatny wniosek tu https://xchwilowki.pl/chwilowki/netcredit/
lub
Do 6.000zł na 60dni za Darmo, 100% Online na Konto
Wypełnij bezpłatny wniosek tu https://xchwilowki.pl/chwilowki/szybka-gotow ka/
lub
Do 15.000zł bez zaświadczeń nawet na 3 lata, 100% Online na Konto lub odbór na poczcie
Wypełnij bezpłatny wniosek tu https://xchwilowki.pl/go/fellowfinance/
Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu!
lub
Do 10.000zł nawet na 4 lata, 100% Online na Konto lub odbór na poczcie
Wypełnij bezpłatny wniosek tu https://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/super grosz/
lub
Do 25.000zł nawet na 4 lata, 100% Online na Konto lub odbór na poczcie
Wypełnij bezpłatny wniosek tu https://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/pozyc zka-hapi/
lub
Szybka pożyczka z żyrantem lub poręczycielem do 25.000zł na 4 lata. 100% przyznawalności! Wypłata gotówki w 24h a najczęściej jest to 2 godziny. Szybki wniosek wystarczy 5minut i minimum formalności.
Pożyczka dostępna na stronie tu https://xchwilowki.pl/pozyczki_na_raty/rapid a/
[26.07.2019] 10:53
niewiarygodny sex za kase
zobacz to http://zarobmilion.pl
niewiarygodne ale prawdziwe laski zrobią wszystko dla kasy
mas zkase pukasz zone kumpla sasiadke i kogo tylko chcesz
[27.07.2019] 08:30
Siostre1
klaudiaxxx (10.10.2010.14 16:33):
Ludzie dlaczego potępiacie sex ze szwagierka/szwagrem.
Moje męża niema przez 6 miesięcy w roku (pracuje za granicą). Ja też mam swoje potrzeby ilez czasu można sie masturbować. Od 2 lat uprawiam sex z mężem mojej siostry. To jest rewelacyjny układ mamy pewnośc w stosunku do siebie że żadne znas niczego nie przywlecze zaczeło sie od oralu ale teraz robimy wszystko.

Napisz opowiem Ci co wystawiamy z siostrą poz 68227237 gg
[30.07.2019] 09:23
sandra20 szukam faceta na sex
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek w wieku od 21 do 60lat
Mam na imię Sandra lat 20, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Sandra20 napisz do mnie i spotkajmy sie! będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać, wypinam tyłek, widać cipkę mokrą którą chciałabym abyś masował a potem we mnie wszedł od tyłu..masował moje piersi i głodził pupę, całował szyje i plecy,,lubię od tyłu bardzooo..ah sie rozmarzyłam...
Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)
[30.07.2019] 09:48
sandra20 szukam faceta na sex
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek w wieku od 21 do 60lat
Mam na imię Sandra lat 20, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Sandra20 napisz do mnie i spotkajmy sie! będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać, wypinam tyłek, widać cipkę mokrą którą chciałabym abyś masował a potem we mnie wszedł od tyłu..masował moje piersi i głodził pupę, całował szyje i plecy,,lubię od tyłu bardzooo..ah sie rozmarzyłam...
Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)
[12.08.2019] 10:38
Dojrzały 58
Myślę, że większość z nas miała przygody seksualne w rodzinie. W tym wszystkim najważniejsza jest rozwaga, chociaż ja osobiście nie pochwalam tej formy. Sprawy etyczne pozostawiam innym.
[15.08.2019] 12:22
Agusx11
Ladna dziewczyna umowi sie z zadbanym i dyskretnym mężczyzną. Cel wiadomy Najlepiej dzis lub jutro.
Bez zadnych zobowiazan.
Kontakt tylko przez moj zaufany portal randkowy NajlepszeRuchanie.pl
Moj profil to Agusx11 Odezwij sie!
[08.09.2019] 08:34
mirasek71
Kukurydza (19.04.2019.05 15:32):
mirasek71 (19.03.2019.04 21:56):
nie wiem co tym wszystkim sądzić mam więc pytanie oczywiście do prawdziwych piszących a nie bajerantów kto z Was przeżył to naprawdę , mimo mojego wieku do tej pory pamiętam to uczucie , owszem jestem żonaty biseksualny i razem z żoną chcielibyśmy również poznać rodziny małżeństwa do dłuższej przyjacielskiej znajomości
//Zochota poznamy was lub podobne malzenistwa na tak zwane sex-party.Jestesimy malzenistwem wpodobnym wieku do waszego,szczupli siredniego wzrostu itd. .Ponadtto lubimy sex-rodzinny,mamy corke,syna juz dorosili. Prosimy zeby samotni panowie-niepisali!/SMSy na poczatek:603,072,779.

nasze GG 67179457
[08.09.2019] 11:24
ja3d
jesteś
[15.09.2019] 20:48
FLADERKA
Tato! (19.07.2019.22 19:41):
Od dawna podnieca mnie moja córka - teraz ma 17 a ja 42 - chyba gdzieś od jej 14 roku życia zacząłem patrzeć na nią jak na kobiete z którą chciałbym się kochać, podnieca mnie myśl że mógłbym pokazać jej druga stronę jej ciała, że na mnie mogła by odkryć tajniki męskiego ciała. Wiele razy wyobrażam sobie jak się kocham z nią i strasznie mnie to podnieca. Nie wiem jak jej to powiedzieć czy dać do zrozumienia, boje się że ona tego nie zrozumie lub zrozumie opacznie i stosunki między nami się zmienia. Może ma ktoś jakiś pomysł lub podobne przeżycia.
-/Moj maz zacheci nasza corke do seksu za moja zgoda.Widzielismy czesto ananizowala sie wyslalam meza zeby jej pomugl,zakoniczylo to sie stosunkiem, miala orgazm z penisem w cipce.Od tego czas mniej ananizowala sie wiedzac ze tato zaspokoi ja meskosicia.Dzis jest mezatka z dwojka dzieci.Mlode lata milo wspomina,niebylo molestowania ani przemocy w rodzinie!Tak corka jak tez ja popieramy relacje ojciec-corka.Majac dzieci nalezy uczyc wszystkiego (nie tylko myc-zombki).Popisze z podobnymi Fladerka/tel,603,072,779.
[15.09.2019] 21:19
FLADERKA
Popieramy relacje ereotyczne w rodzinie lecz wykluczjac przemoc,zgoda obupolna itd.Wkonicu ma to byc przyjemnosc dla mlodego czlowieka/corki,lub syna/.Czesto slyszymy sex w szkole w kibelku tego niebylo kiedys!ZENADA? Mialam zblizenia z tata bo chcielam tego,bedac mloda dziewczyna-ciekawosic itd.Pozostaly wspomnienia,dzis jestem juz babcia!Poisze z podobnymi na ten temat.603,072,779/J-a
[17.09.2019] 21:21
e-Sponsorki24.pl
e-Sponsorki24.pl to portal dedykowany relacjom opartym na sponsoringu który ma niezwykle proste zasady:
- odwiedzasz portal (nie musisz nawet zakładać konta)
- wybierasz sponsorkę, która Ci się podoba
- kontaktujesz się z wybraną kobietą i umawiasz na seks!
Zapraszamy: https://e-sponsorki24.pl
[17.09.2019] 21:59
Oddam się analnie
Mam na imię Sylwia, mam 22 lata i studiuje prawo.
Jestem szczupłą brunetką i mam 164 cm wzrostu. Moje studia nie są zbyt ekscytujące więc w ramach przygodnego seksu założyłam konto na portalu https://sexanons.eu/Sylwia22 żeby chętni panowie mogli zobaczyć mnie przed spotkaniem, Mam tam zdjęcia w bieliźnie oraz bez żebyś zobaczył czy podobają Ci się moje dziurki Można mnie szukasz pod nickiem Sylwia22
Mogę dodać że uwielbiam oral, zwłaszczy gdy to facet pieści języczkiem moją cipeczkę. Nachodzi mnie chęć też by spróbować analu Jeśli jesteś chętny to odezwij się, napisałam gdzie możesz mnie znaleźć

1 «   6 7 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat