o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Sex W Rodzinie

1 «   5 6 7 Strony tematu:
[14.03.2017] 15:04
Kuzyn
Ja w sylwestra owego roku przespałem się z kuzynka. Wiadomo, wspolna impreza potem powrot do jej domu. Popilismy jeszcze troszke i sie zaczelo. Ona dobrze to pamieta jak i ja, ciekawe czy kiedys to powtorzymy, bylo fajnie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22677486]
[15.03.2017] 07:13
DRZEZ  TADEUSZ2210@tlen.pl
tata (14.02.2014.25 14:19):
tak mi sie to spodobalo ze kiedys bylem bez majtek w luznych dresach i tez mi wskakiwala jak tanczylismy ja jak byla na mnie to lapalem ja za tylek i dociskalem do kutasa napewno go czula ale nie mialem odwagi ja zlapac za cipke albo pokazac jej kutasa mam na nia ochote ale nie wiem jak to z nia zrobic raz ja w nocy macalem i lizalem jej cipke ale sie krecila balem sie ze sie obudzi i bedzie problem
Do Tata niepowinnes zwlekac z sexem z corka,lecz musicie oboje porozmawiac szczeze.Ze pragnierz dac jej przyjemnosc,przezycie-orgazmu itd,pozatym pozostanie wasza-tajemnica.Nikt nieobgada ze puszcza-sie,gdyz sex ma kiedy-zechce!.Moze miec chlopaka kolege,ale z seksem dystans,bo chlopcy chwalac sie ze ta przelecial psuja-dziewczynie opinie!A ojciec zachowa tajemnice i niedopusici do wpadki-ciazy! Ja ze swoim ojcem uprawjalam-sex ponad 8Lat,az wyszlam zamaz mam 2 dzieci i udane-malzenistwo.Byl dobry pomysl-ojca na sex zemna dal mi to co najlepsze moze dac meszczyzna,jestem dumna majac tak kochanego-tate! Po latach milo to wspominam,mam ochote powtuzyc seksik z tata!!!Jadwiga z mezem Tel 603 072 779 dzwon-pogadamy.

IP i czas połączenia logowane. [22678202]
[18.03.2017] 11:03
DRZEZ  TADEUSZ2210@tlen.pl
Irenarocka (15.02.2015.28 18:34):
Tak sobie czytam te głosy o seksie w rodzinie, bardzo różne, jak to zwykle. Jestem kobietą doświadczoną, mam 37 lat, mam syna i córkę i śmiem twierdzić, że jesteśmy rodziną szczęśliwą. Seks towarzyszył mi od dzieciństwa i uważam to za fakt niezwykle pozytywny. Moi rodzice nie kryli się przede mną, miałam swobodny dostęp do ich łóżka i ciał. Dzięki temu nie miałam żadnych oporów, zahamowań, kompleksów. Podobną metodę zastosowałam wobec swoich dzieci. Jesteśmy we troje w najbliższych jakie być mogą, relacjach. Znam podobnych rodzin co najmniej kilkanaście i wszystkie są rodzinami mogącymi być wzorem dla innych, tzw. normalnych. Nie ma tu przemocy, ani fizycznej, ani psychicznej. Jest miłość, wzajemna życzliwość, tolerancja i ciepło. Jestem pewna, że ogromny w tym udział ma seks, będący może najważniejszym z ludzkich instynktów. Bez seksu świat jest ponury. Nie żałujmy sobie i naszym najbliższym tego cudu, jakim seks niewątpliwie jest.
Jestesmy malzenstwem mamy 2uike prawie dorastajcych-dzieci-corka isyn,umozliwilam im na-sex zabezpieczylam ja,kochaja sie kiedy maja na to ochote!Oboie z mezem lubimy popatrzec na ich-sex,oni nas niewstydza sie,czesto widza nasz-sex,drzwi unas nikt niezamyka!Pozatym maja tez dostemp do naszych-cial.Jadwiga z mezem,Tel603 072 779

IP i czas połączenia logowane. [22682234]
[31.12.2017] 06:02
Sitruc  sitruc@tlen.pl
MOGĘ JEDYNIE NAPISAĆ CO WIDZIAŁEM
Miałem wtedy 16 lat. Wraz z siostrą i jej facetem spaliśmy w mieszkaniu po babce. To była kawalerka przedzielona na 2 pokoiki. Oni spali w jednym pokoju, ja w drugim.
A dodajmy, że ona miała 18 lat, była wtedy młoda zgrabna i świeża, a on ze 40, był wysoki, postawny i miał wąsy. Był dla mnie wtedy na swój sposób uosobieniem męskości.
Przed spaniem miałem tam jeszcze po coś tam do nich wejść, jednak coś mnie tknęło. A przedzielały nas tylko cieniutkie drzwi z wybitą szybką. Wsadziłem tam łeb...
On jej podniósł koszulkę nocna i calowal piersi... wąsaty, dojrzały łeb całujący młode dziewczęce piersi... ona 3mała go za głowę... to jest nie do opisania ta atmosfera seksu i te oddechy... to się dosłownie czuję w powietrzu...
Potem zszedł niżej... calowal ja po brzuszku, a jak doszedł do pępka to dosłownie chyba była już blisko... 3mała go za głowę wzdychajac... i w końcu dotarł do c...i... pewnie jeszcze jak się calowali była już mokra, a wtedy pragnęła juz tylko jednego... chyba wiedział jak to robić i calowal ja po dzyndzelku, bo szybko doszla, co było słychać...
I w końcu ściągnął gacie... oczom ukazał się wielki, gruby, żylasty K.TAS. z fioletowa GŁÓWKA NICZYM BERLEM... nic już nie mogło go za3mac. Szybko znalazl drogę do jej trójkącika, a miała śliczną, zarośniętą c...ę...
Tak, wszedł w nią, bardzo głośno jeknela... nie mogłem już z podniecenia... co sie spuściłem, stawał mi znowu... wielki, męski taran p.lil ciasna, dziewczęca c.pke... jak ON ją j...ł, r...ł, p...lił... 3mal ja za piersi a jego d.pa pracowała na niej jak maszyna... Ona chyba prawie omdlala z rozkoszy...
I wziął ja na pieska... jego silne, Włochtea ręce 3maly ją a biodra, a ona już nie jeczala tylko wyła... on był taki mocny... potem ustawił ją na jeźdźca... chyba nie miała siły skakać na nim, bo po chwili położył ja na plecki,a jej nóżki na pagony... chyba troszkę ją bolało, bo to pozycja na krótkiego... parę minut i doszedł, wyskoczył z niej i trysnal na piersi, brzuszek, a może jeszcze dalej rycząc przy tym jak zwierz...
To był najlepszy seks, jaki matka ziemia kiedykolwiek widziała... on był rytmem, ona melodią... on był mocny i męski, ona łagodna i uległa... pod wpływem jego pchnięć wydobywa się z niej subtelny, dziewczęcy głosik...
To wydarzenie tkwić juz bedzie we mnie zawsze i nawet wspomnienie moich własnych przygód bądź bieżących wydarzeń nie podnieca nie w takim stopniu...

IP i czas połączenia logowane. [22859561]
[24.01.2018] 14:52
TOLERANCYJNI
Jestesmy malzenstwem z dwujka doroslych dzici(corka i syn),niezabranialismy im sypiac razem,kochali sie od kiedy mogli ztm ze zagezpieczylam corke/tabletki/ sa juz na swoim ale przyjezdzaja do nas zanocowac!Przynajmniej raz wmiesiacu,wiemy wszyscy wjakim-celu.Jestesmy wzwiasku ztm kochajaca sie-rodzina.Dodam ze byly zatkie fantazje zblizenia pomiedzy nami a dziecimi.Dzis milo nam powspominac dawne relacje.1.Popiszemy-pogadamy zpodobnymi,Woitek i Jagoda,tel-603,072,779

IP i czas połączenia logowane. [22873468]
[21.04.2018] 19:28
[24.01.2018] 14:55
TOLERANCYJNI
Jestesmy malzenstwem z dwujka doroslych dzici(corka i syn),niezabranialismy im sypiac razem,kochali sie od kiedy mogli ztm ze zagezpieczylam corke/tabletki/ sa juz na swoim ale przyjezdzaja do nas zanocowac!Przynajmniej raz wmiesiacu,wiemy wszyscy wjakim-celu.Jestesmy wzwiasku ztm kochajaca sie-rodzina.Dodam ze byly zatkie fantazje zblizenia pomiedzy nami a dziecimi.Dzis milo nam powspominac dawne relacje.1.Popiszemy-pogadamy zpodobnymi,Woitek i Jagoda,tel-603,072,779

IP i czas połączenia logowane. [22873469]

1 «   5 6 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat