o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

gdzie jedziecie na wakacje????????

1 2 3 4 5   » 44 Strony tematu:
[29.04.2008] 18:32
urodar
agniech (08.04.17 13:07):
Zgadzam się chyba. Bo ja np. będąc w Londynie 3,5 dnia zobaczyłam najważniejsze rzeczy, i to włącznie z byciem w np. National Gallery czy Tate Modern- a nie, że tylko budynek widziałam z zewnątrz a więc Paryż też raczej polecam na parę dni, a jak chce się gdzieś dalej, to można w ogóle na Korsykę na przykład http://www.podroze.pl/wyprawa/relacja/korsyk a-pomiedzy-morzem-a-niebem ,439 , choć zależy co kto lubi. Tam chyba Napoleon sie urodził, o ile mnie moja wiedza historyczna nie myli

Zgadza się, tam się urodził Napoleon Czytałam też tą relację, weszłam na nią, niezła faktycznie. Choć ja wolę inne miejsca. Ale ogółem, podróże same w sobie są super. A miejsc na świecie wiele
[30.04.2008] 20:03
ramonaaa
kasiaSz. do kiedy jest ten konkurs na Oras.pl to jeszcze aktualne ? mam nadzieje b oudalo mi sie ulozyc te puzzle w koncu
[01.05.2008] 11:45
JAK Z REZERWACJAMI
JA LECE Z GDANSKA DO EGIPTU POTEM ISRAEL LADEM I JORDANIA WE WRZESNIU I Z GDANSKA PO MOJEJ REZERWACJI ZOSTAŁO 1 WOLNE MIEJSCE 8 WRZESIEN Z ALFA STAR CZY W POLSCE JEST BIEDA??? SKORO LOTY Z GDANSKA WSZYSTKIE NA FUL REZERWACJA ALBO PO JEDNYM MIEJSCU WOLNYM
[01.05.2008] 14:09
kasiaSz
Jak najbardziej aktualne, ale deadline zbliża się wielkimi krokami. To dobrze, bo albo w lewo, albo w prawo...
[01.05.2008] 19:59
gigusiak
www.gregor.jaroslawiec.pl
POLECAM!
[14.10.2019] 06:22
[05.05.2008] 12:09
madziorka8
W lipcu wybieram sie Hurghady z bp Alfa star. Nie koge sie juz doczekac tego wyjazdu bo bedzie to mja pierwsza tak daleka podroz
[05.05.2008] 19:29
KrystynaP
Ja bym chciała gdzieś wyjechać, ale może być ciężko. Czytałam już na tym podroze.pl, w tym konkursie, co było pisane wyżej, termin się kończy, na te relacje, dużo już ich jest i konurencja spora. Nie wiem czy zdążę jeszcze coś napisać A ogółem marzeniem moim na ten rok jest Portugalia, ale czy się uda, nie wiem.
[06.05.2008] 12:34
lazik
A moze wycieczka w 80 promili dookoła świata? www.laziki.pl
[21.05.2008] 12:27
Ciacho55
Ja bylem na wczesniejszych wakacjach bo na majowce w Chorwacji. Bylem na rejsie zeglarskim, wspaniala sprawa Codziennie w innym miejscu, nowe wyspy i wysepki niedostepne dla innych bo tylko jachtem mozna do nich podplynąć Super wypoczynek, mnóstwo rzeczy sie zobaczy i wspaniala zabawa na jachtach i wieczorami w marinach Niezapomniane przezycia na takim rejsie...wybieram sie znowu tym razem we wrzesniu do Grecji i oczywiście z firmą z którą teraz bylem... (www.corba.pl) Gorąco polecam rejsy jachtami, piękne wspomnienia
[23.05.2008] 13:47
warekk
Jesli wakacje to tylko Egipt ! Ja lece do Hurghady w lipcu z Alfa.
[28.05.2008] 21:30
katarzynka19888
mam pytanko bo w tym roq pierwszy raz wybieram sie na wakcje zagranice, chcialabym leciec z jakiegos bura ale z ofert last minute..wie moze ktos czy ceny naprawde tak bardzo ida w gore w lipcu czy mozna pojechac za nie wielkie pieniadze...???????...
[29.05.2008] 19:56
pawel_k.85
szukaj np po posrednikach, i ich stronach www, tam w jednym miejscu bedziesz miala bardzo duzo roznych ofert do porównania
a jak nie masz konkretnego terminu, to bedziesz mogla sledic ceny i zdecydowas sie z dnia na dzien mała wycieczka na zachód?!

śladami azteków?!
tylko czemu nie w $?
[30.05.2008] 16:42
moriejka
Jesli znajdziesz dobra oferte to polecisz za male pieniadze, to nie do konca prawda z tymi cenami, sledz oferty a napewno uda Ci sie cos trafic.
[03.06.2008] 12:43
katarzynka19888
oki dzieki bardzo
[05.06.2008] 09:38
POKOJE  POKOJE-AUGUSTOW@tlen.pl
Zapraszamy na odpoczynek do domku w Augustowie. Do dyspozycji gosci sa pokoje 3 i 4 osobowe, kuchnia, lazienka z natryskiem + WC, WC oraz wypozyczalnia kajakow. Domek jest polozony 3 minuty spacerem do jeziora Necko i rzeki Netta. Na terenie duzego liczacego ponad 2300 m2 ogrodu mozna rozpalic grilla lub ognisko a w sloneczne dni opalac sie. Prosze pisac na maila audio_aksel@o2.pl lub dzwonic 507 131 551. Mozemy wyslac zdjecia na maila. CENA 35 zl za os/dob. CENA DO UZGODNIENIA PRZY DUZEJ ILOSCI OSOB.

ZAPRASZAMY
[14.06.2008] 02:06
fgfgfg
posrednicy są ok, widac kogo oferte wystawiaja wiec jak nie pasuje to odrzucam,
a chwilowo sledze ten link w stopce, planujemy sie tam wybrac z 2 letnik synkiem ale jeszcze cena jest za wysoka, , ale jesli ktos byl, niech powie czy dzieciak sie tam nie zameczy

-------------------------------------------------------- - -------
[url= http://www.blizejslonca.pl/propozycja-podroz y.sea_gull-egipt-hurghada.27032914.html ] sea gull - z dzieckiem, prosze o opinie [/url]
[15.06.2008] 01:56
Giggs
Do Norwegii z Centralwings - tydzień na fjordach!
[15.06.2008] 15:31
katalonczyk
ja tez z centralwingsem ale do barcelony oblukac stadion itp a cena loty jest smiesznie niska wiec grzechem bylo by nie skorzystac
[22.06.2008] 00:35
p.kolarz
jest jeszcze mozliwosc kupienia gdzies tanich biletow na pczatek lipca do norwegii, w sensie takim ze interesuje mnie cena na poziomie takiej jaka jest przy zakupie z dwu miesieczym wyprzedzeniem?

nie wiem =, moze jak ktos rezygnuje to sie trafi taki przeceniony bilet?
ale to latwiej trafic na www konkretnej liniii czy stronce jakiegos posrednika ??
[22.06.2008] 10:05
rusalka78
fgfgfg (08.06.14 02:06):
posrednicy są ok, widac kogo oferte wystawiaja wiec jak nie pasuje to odrzucam,
a chwilowo sledze ten link w stopce, planujemy sie tam wybrac z 2 letnik synkiem ale jeszcze cena jest za wysoka, , ale jesli ktos byl, niech powie czy dzieciak sie tam nie zameczy

-------------------------------------------------------- - -------
[url= http://www.blizejslonca.pl/propozycja-podroz y.sea_gull-egipt-hurghada.27032914.html ] sea gull - z dzieckiem, prosze o opinie [/url]

Niestety nie byłam i nie doradzę, ale zazdroszczę!!! Też bym chciała polecieć na taką wycieczkę do Egiptu. U nas to dopiero sfera marzeń Ale pięknie! Można się rozmarzyć... Mam nadzieję, że uda się Wam tam wyjechać i wierzę, że synek będzie zachwycony
[25.06.2008] 01:03
fgfgfg
http://smartfly.pl/Results.aspx?COC=PL& ep=W RO&Arr=OSL& tOut=2008-07-05& tRet=2008-07-04&ADT=1&CHD=0&INF =0&CUC=PLN&OW=True
to chyba p.kolarz rozsadna cena wroclaw-oslo ?

rusalka>
moj syneczek chyba jeszcze nie zrozumie historii egiptu, nie polapie sie w wycieczce, nie bedzie maial z niej przyjemnosci, ma dopiero 2 latka
[25.06.2008] 01:50
Matadorr
Lizbona i zwiedzanie Portugalii. Dwa tygodnie, wyprawa prywatna, przelot - Centralwings.
[26.06.2008] 16:57
średniowłosy
Niech to bedą i wakacje - dla innych - urlop.
Kto wyjeżdża zwiedzić jakie ciekawe średnie, małe miasto? (typu Sieradz, Wolbrom, Zawichost)? ukryta sygnatura
[30.06.2008] 11:37
agaaaa69
zapraszam do nadmorskiej miejscowości Wisełka. mamy wolne terminy od 1-12 lipca oraz od 24-31 sierpnia. dla zainteresowanych nasza stronawww.kleszyk.prv.pl zapraszamy
[02.07.2008] 01:55
aniulekkk
jakos strona kleszczyk w samej nazwie do mnie nie przemawia pozytywnie

ja na wakacje wybieram sie do chorwacji na wyspy w okolicach Pula, druga polowa wrzesnia, ile moze wyniesc bilet lotniczy w tamte strony, bo autokar jedzie 16h
[03.07.2008] 21:34
Dilbercik
Ja proponuje uderzyć gdzieś na rower. Pomysłów jest sporo, najlepiej poszukać np na http://www.pascal.pl/o_ptc.php?ind=rower_jes t_ok - w dodatku można wygrać rower, o ile ktos sam się poswieci na tyle, zeby swoja wyprawe opisac.
[05.07.2008] 00:51
Niedobry uczeń
Polecam zajrzeć na stronkę Centralwings - mają całkiem spoko oferty wakacyjne (http://www.centralwings.com/pl/50/ ), ja już się dałem skusić na wizytę w Holandii (Kraków - AMsterdam) i szykuję się na dwutgodniową balangę
[06.07.2008] 23:52
czesław666
a to dobra impreza bedzie bo nawet na bilecikach zaoszczędzisz więc będzie palenie, spiew i kobiety hehehehehe
[07.07.2008] 23:57
jiri
Niedobry uczeń (08.07.05 00:51):
Polecam zajrzeć na stronkę Centralwings - mają całkiem spoko oferty wakacyjne (http://www.centralwings.com/pl/50/ ), ja już się dałem skusić na wizytę w Holandii (Kraków - AMsterdam) i szykuję się na dwutgodniową balangę

niom, oferta niezla. w sensie - tanio dosyc, to mozna sie po europie chwike poszlajac. kto wie - moze sobie z dziewczyna urlopy wezmiemy i na tydzien czy dwa gdzies by skoczyc z cw?
[19.07.2008] 15:18
gruszka1
Witam panów i panie chciałbym teraz trochę stanąć w obronie Centralwings bo jest pewna ilość ludzi co się bardzo skarży na nich, ale teraz widać ze wszystkie linie lotnicze mają problemy i awarie ale Centralwings ma plusa ze pomimo awarii Ryanair zaproponowali przeloty zastępcze więc jak widać wcale nie są tacy źli.
ja ich zawsze będę polecał nawet ze względu na ceny
pozdrawiam

1 2 3 4 5   » 44 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat