o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Mania opalania

1 «   5 6 7 Strony tematu:
[14.07.2009] 12:43
marzena318
gościówa (07.07.04 07:18):
friedaa (07.07.04 02:38):
Mania opalania prosto solarium, to niestety domena, osób, które nie są zbyt interesujące na płaszczyźnie intelektualnej (czyt. nie mają osobowości, zainteresowań, pasji, hobby, własnego zdania - ale za to mają kasę z pracy na promocji w markecie i masę kosmetyków z rosmana hahaha). Ja jestem blada jak trup i noszę ciemne włosy i śmiech mnie ogarnia, kiedty taki solarniany pokemon patrzy na mnie z wyższością. Doprawdy, ktoś powinien chociaż spróbować oświecić te dziwczyny; OPALENIZNA JEST PASEE! Jesteście brzydkie, nieciekawe i do tego często głupie. trala la lala haha - dałam upust mojej zawiści - a nie przepraszam, tutaj nie ma powodu do zawiści. ja tylko jestem złośliwa ;]

właśnie,frieda ty brzydulo i zawistniku
żałosne... pewnie jesteś zakompleksioną gówniarą brzydką jak noc skoro takie rzeczy piszesz w dodatku nie możesz sie opalać lub po prostu cie na to nie stać - a może jesteś taka brzydka że nawet na promocji w markecie cie nie chcą zatrudnić??? sio babojago

[14.07.2009] 12:44
marzena318
silent_assassin (07.07.04 22:37):
echooo4353 (07.07.04 09:41):
gościówa (07.07.04 07:18):
Mania opalania prosto solarium, to niestety domena, osób, które nie są zbyt interesujące na płaszczyźnie intelektualnej (czyt. nie mają osobowości, zainteresowań, pasji, hobby, własnego zdania - ale za to mają kasę z pracy na promocji w markecie i masę kosmetyków z rosmana hahaha). Ja jestem blada jak trup i noszę ciemne włosy i śmiech mnie ogarnia, kiedty taki solarniany pokemon patrzy na mnie z wyższością. Doprawdy, ktoś powinien chociaż spróbować oświecić te dziwczyny; OPALENIZNA JEST PASEE! Jesteście brzydkie, nieciekawe i do tego często głupie. trala la lala haha - dałam upust mojej zawiści - a nie przepraszam, tutaj nie ma powodu do zawiści. ja tylko jestem złośliwa ;]

żałosne... pewnie jesteś zakompleksioną gówniarą brzydką jak noc skoro takie rzeczy piszesz w dodatku nie możesz sie opalać lub po prostu cie na to nie stać - a może jesteś taka brzydka że nawet na promocji w markecie cie nie chcą zatrudnić??? sio babojago

...odezwała się urażona, spieczona skwara!!! friedaa ma rację! solary są brzydkie i głupie! nie maja za grosz indywidualności i fantazji,za to mają obsesję na punkcie swojego wyglądu! zaś dziewczyny z naturalną karnacją zachowują swój świeży urok i wyglądają wizualnie młodziej od spieczonych dod i mandaryn,nara

A co to ma być.. że opalone to głupie i puste, a blade to mądre..
Weźcie ludzie nie generalizujcie..
W temacie anoreksji też będziecie pisać, ze wychudzone to głupie bo się na sobie skupia a grubsze to mądre ... heh bo zapewne leży i czyta?
Tu chodzi o problem. o nałóg.
Gościówa tez byłam blada jak trup, ale znudziło mi się, teraz jestem opalona trochę, dzięki solarium m.in.
I czy skórę mam bladą czy nie to ani mądrzejszą ani głupszą mnie to nie czyni

[14.07.2009] 12:48
co ma pies do wiatraka
monimm4 (07.07.04 20:52):
szczerze mowiac to wbijam w to wszystko...smiesza mnie wypowiedzi niektorych...co ma opalenizna di inteligencji?? Osobiscie uwazam ze jesli ktos chce chodzic na solarium to niech chodzi, jego sprawa, tylko po co odrazu szufladkowac ludzi...ze to np. glupia pusta lalka..SMIESZNE

dokładnie,opalenizna nie ma nic wspólnego z inteligencją
[14.07.2009] 12:51
nmosaahssg
Emka888 (07.07.04 16:53):

Głupia jestes.I zycia nie znasz.Chodze do solarium i wyobraz sobie ze jestem interesujaca na płaszczyźnie intelektualnej.Mam tytuł magistra i robie doktorat.Pracuje w banku na kierowniczym stanowisku a w weekandy prowadze zajecia na wyższej uczelni.Jeżdze konno, uwielbiam góry, narty..itp.Jak jestes blada jak trup i masz ciemnie włosy to pewnie jestes spokrewniona z rodzina Adamsów.Jesli nie wygladem to osobowoscia pasujesz do niej jak ulał.

[14.07.2009] 12:53
tak xa
fg (07.07.05 00:01):
opalanie jest takie zle ale olwa ldzi zyje w keajach gdzie lato trwa caly. i co? jakos zyja, afryka, australi europa poludniowa ameryka azja

[31.03.2020] 19:24
[14.07.2009] 12:58
samoopalacz
Chyba co niektóre nie mają pojęcia co to dobry samoopalacz.Nie potrzeba solarium.Wystarczy umiejętnie rozsmarować i opalenizna gotowa
[16.07.2009] 13:37
SWIAT TIPSOW
Szkoda tych pan.Po paru latach beda sie 2 razy szybciej starzaly.Ale coz.Jka to w zyciu za wszystko trzeba placic.

Ale czy warto przeplacac? sztuczne paznokcie,tipsy,tipsy we wzorki,pazurki,tipsy

www.bazarek.ewol.pl
[16.07.2009] 20:18
piertapiotr
Taaa,lepiej mieć SZTUCZNE pazury...
[17.11.2009] 19:57
J24
Dokładnie! Nic dodać, nic ująć.

[02.07.2010] 20:23
xaaax
Witam
Mam taki problem. Mianowicie chodzi o to ze mam rece do polowy bicepssu opalone na brazowo a reszta ciala(plecy, brzuch, klatka i ramiona, i 2 polowa bicepsu) sa biale. Mam trudnossci z opalaniem sie nie wiem ile bym siedzial na balkonie to i tak sie ciezko mi opalic . Jak ja mam sie opalic bo nie mam pojecia a wstyd mi np. isc na zwirownie czy nad jakies jezioro a z wielka checia bym sie poopalal. Nie wiem jak sie opalic prosze pomozcie mi
[04.07.2010] 12:00
hexe32
Wiecie co to jest Tanoreksja? Wiecie co to jest czerniak?
O wiele lepsze sa samoopalacze, ale dobrej firmy.Super sa tez kabiny w ktorych jestes spryskiwana samoopalaczem i ta opalenizna wyglada jak bys wrocila z urlopu a nie jak po solarium.
[06.07.2010] 09:41
xaax
Witam
jak co roku mam problem z opalaniem. Rece do lokci mam opalone na brazowo, ale reszta jest blada . I jak co roku nie wiem jak sie opalac ile bym nie przebywal na sloncu to nic nie da. Nieraz siedzialem na balkonie po kilka godzin ale nic zaden efekt:/. Moze troszke zaczerwieniony. Ale zaraz znika i znowblady. Prosze pomozcie mi bo wstydze sie np. na zwirowni czy gdzies na plazy zdjac bluzke
[22.07.2010] 15:28
Miśka07_1988
temacik jak najbardziej na czasie
[22.07.2010] 15:44
Alutka_22_1988
Moja siostra jest zgrabna, ma długie, ufarbowane na czarno włosy i jest żywą reklamą solarium. Owszem, przyciąga uwagę mężczyzn, zaczepiają ją na ulicy ale NIE WSZYSCY okazują aprobatę dla jej typu urody. Mocna opalenizna i krótkie szorty rzucają się w oczy, ale nie zawsze patrzący jest zachwycony tym, co dostrzega . Są gusta i guściki. Ja jestem złotowłosą blondynką, niefarbowaną i mam naprawdę bardzo subtelną urodę. Opalać się nie znoszę, ale to wcale nie znaczy, że mam nieatrakcyjnie bladą skórę. Stosuję balsamy brązujące, świetnie nawilżają i nie powodują przykrych następstw w przyszłości. Zauważyłam też, że podobam się mężczyznom mimo tego, że nie przypominam skwarki z solarium, i to również takim, których osobiście cenię najbardziej: inteligentnym i z klasą. Mój chłopak także zalicza się do tej kategorii. Pozdrawiam wszystkich zwolenników i przeciwników opalania.
[26.07.2010] 17:16
sakonbosy
Promienie słoneczne poprawiają stan naszej skóry, zapobiegają na przykład łuszczeniu się jej czy też przemarzaniu, warto więc wygrzać się trochę na słońcu. Jestem przeciwny jednak sztucznemu opalaniu. http://www.energa.pl/konkurs - 3000 zł na wakacje czeka na Ciebie
[03.08.2010] 14:43
monotypia
Miłośnik bladych (07.07.04 14:32):
Dziewczyny !!! Przestańcie się opalać. Nic mnie tak nie kręci jak śliczna, śnieżnobiała, mleczna cera. Tak wyglądają księżniczki ! Piękna biała cera aż pachnie i przyprawia mnie o zawrót głowy. Jak bym chciał taką poznać ! Sam jestem ciemnej karnacji i nigdy bym nie chciał być z taką ciemną jak ja.
Zgadzam się z Tobą. Ludzi pociągają przeciwieństwa. Jestem blondynką o zielonkawych oczach i stosunkowo półjasnej karnacji. Kręcą mnie czarowłosi, ciemnobrewi, ciemnoocy. Faceci mojej maści mnie nie pociągają fizycznym wyglądem. Instynktu nie oszukasz. Jeżeli natomiast są związki o podobnej urodzie, to najczęściej odgrywają tu czynniki takie jak charakter, ujmująca osobowość, umiejętność rozmowy ze sobą. Patrząc przez pryzmat cech charakteru, partner też podoba nam się z automatu fizycznie.
Zasadniczo pociągają nas przeciwieństwa
[09.01.2020] 12:11
Malwa2311
Pobierz najnowsze mp3 http://www.ivevo.pl/ Mega baza Mp3 download

1 «   5 6 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat