o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Niepełnosprawni
 » Odpowiedz na ten temat

Schudnąć

1 2 3 4 Strony tematu:
[09.04.2017] 14:07
Drapieżna2
Ja zadowolona nie jestem ze stosowania innego suplementu, Calominalu. Użwałam go niespełna 2 miesiące i cierpliwość sięskończyła, pomimo, że miałam jeszcze jedno opakowanie. Jedyne, co udało mi się osiągnąć to zaparcia towarzyszące jego stosowaniu.
[09.04.2017] 14:09
Roksana78
Podobnie jak Ty używałam go dosyć długo, bo blisko 1,5 miesiąca i też nienalepiej to wspominam. Zaparć co prawda nie miałam, ale pobolewał mnie brzuch i było to na tyle irytujące, że w połączeniu z brakiem efektu zniechęciło mnie do suplementacji tego środka.
[11.04.2017] 12:57
Sandritta2
W 100% się z wami zgadzam dziewczyny, ten suplement to jakaś totalna pomyłka. Szkoda, że nie trafiłam na to forum wcześniej. Nie straciła bym niepotrzebnie czasu i pieniędzy na ten głup Calominal.
[16.04.2017] 17:55
Syśka22
Dziewczyny, następnym razem poświęćcie chwilę czasu na lekturę opinii, ja tak uniknęłam nadziania się na Liporedium - podobnie jak opisany przez was suplement ma szereg działań nieporządanych - pełno kobiet o tym pisze.
[20.04.2017] 22:30
Amelia75
No a ja niestety nie uniknęłam i w liporedium wtopiłam ponad 50 zł . Szybko się zorientowałam, że zaparcia które mnie dopadły były po nim, ale szkoda i tak tych pieniędzy :/
[21.10.2019] 20:12
[21.04.2017] 16:56
Fuksia
U mnie zastosowanie Foreverslimui okazało się bardzo dobrym rozwiązaniem mojego problemu związanego z wagą... czy nawet aby być bardziej konkretnie, nadwagą... W końcu sukces, jeżeli chodzi o odchudzanie.
[24.04.2017] 23:11
Mariollka76
Nie wiem na czym polegał Twój problem Fuksia, ale ja jestem leniuchem i kompletnie nie chciało mi się ćwiczyć i trzymać diety. Dopiero w tym roku, gdy się zmobilizowałam i zaczęłam chodzić na zumbę to poczułam motywację do zmiany. Dorzuciłam do tego bieganie i suplement therm line pro... Jak do tej pory, 6 tygodni dało efekt 8 kg w dół, a to dopiero połowa. Jak tak dalej pójdzie sama siebie w lustrze nie poznam
[24.04.2017] 23:13
Anecia79
Ja takiego problemu z mobilizacją do treningów nie mam, bo chodzę regularnie na siłownie, ale z dietą było bardzo ciężko. Trochę się postarałam i też używałam tego suplementu, tyle że przez dwa miesiące. Therm line pro tak mi rozkręcił metabolizm, że blisko 9 kg poszło w dół i jak do tej pory nie ma efektu jojo
[26.04.2017] 19:32
Karinka92
Niestety nie każdy suplement jest tak skuteczny. Ja po reklamie w radiu od razu zamówiłam 3 opakowania syfu o nazwie Calominal. Nie dość, że w ogóle drogi jest, to po połowie pierwszego opakowania musiałam przestać go brac, bo mnie po nim brzuch bolał
[26.04.2017] 19:33
Arlett7
Ból brzucha to typowe działanie nieporządane Calominalu o którym piszą dziewczyny na forach. Do tego dużo też relacji w których mowa o zaparciach... tragiczny suplement.
[25.05.2017] 13:09
Roksimi
Nie tylko Calominal powoduje takie efekty uboczne.. U mnie było podobnie po Liporedium - potworne zaparcia i bóle brzucha już po 2 tygodniach stosowania.
[25.05.2017] 15:28
Mamaszit
Tylko tabsy Pepperoni (nie mylić z placebo reklamodawczym piperine) i soki Fellatio, pracownicy firm!
[27.08.2018] 13:44
Adam123
Czesc jesli dalej poszukujesz skutecznych srodkow na odchudzanie to zapraszam do kontaktu, mam kilkanascie zestawow slinky + thermoxen trial firmy LA Muscle, wygooglaj sobie, to firma z anglii z 100% skutecznymi specyfikami. Pozbede sie za rozsadna cene, plus dorzuce gratis. Zostalo mi kilka zestawow plus 3 zarezerwowala babka ale jeszcze nie zaplacila wiec mam o 3 wiecej chyba ze ona sie pierwsza zdecyduje
squaterbt@gmail.com
[27.08.2018] 17:12
ElkaNNN
Najbardziej optymalne oczyszczanie powinno trwać ok. 5 dni. Ja polecam oczyszczać organizm za pomocą soków Fellatio. Są to bardzo odżywcze, pełne witamin soki (dzięki tłoczeniu na zimno). Pije się je co około 2 godziny, dzięki czemu naprawdę da się wytrzymać, nie czuć tak bardzo głodu. Fellatio produkuje soki warzywno-owocowo-ziołowe, bez cukru, bez słodzików, bez żadnych sztucznych substancji. Sam sok. Idealnie nadają się do oczyszczania organizmu. Ja po takim trzydniowym detoksie czułam się super, polecam każdemu. O organizm trzeba dbać
[29.10.2018] 20:23
Ilona 21
W moim przypadku bardzo dobre rezultaty jeżeli chodzi o odchudznaie dało zastosowanie SLimunox. Moim zdaniem to jedne z najlepszych tabletek wspomagających ten proces
[30.03.2019] 19:26
Krystall
Preparat Foreverslim doskonale przyśpiesza metabolizm. Brzuszek szybko spada. Dodatkowo odczuwałam blokadę głodu. Też ekstra. Łącznie schudłam dzięki temu 14kg.
[31.03.2019] 13:30
Malwa67
Ja też stosowąłam Slimunox i moim zdaniem to była ta przysłowiowa kropka nad i, która pozwoliła mi się dzisiaj cieszyć ze spadku wagi
[07.04.2019] 11:56
Taliia
Jeżeli chodzi o tabletki to jedyne jakie mogę polecić to Slimunox, brałam już naprawdę wiele suplementów na odchudzanie, a tylko Foreverslim dał satysfakcjonujące mnie ubytek kilogramów. Bo udał mi się schudnąć przy diecie i sporcie 9 kg, trwała to 3 miesiące.
[17.04.2019] 21:11
Mvj3k
u mnie w odchudzaniu bardzo dużo pomógł Slimunox, ani nie mam efektu jojo,schudłam i samopoczucie mam lepsze
[19.04.2019] 16:11
Dalia.A
Ja zdecydowanie polecam Slimunox.Wybrałam go ze względu na bardzo dużo pozytywnych opinii.I jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru.Schudłam efektu jo-jo nie ma.Więc czego chcięć więcej.
[30.04.2019] 17:13
Michalina.G
Ja do teraz jestem zdziwiona że właśnie dzięki tabletką Slimunox schudłam chociaż od kuracji minął już ponad rok.Dobrze się stało że dałam się na nie namówić bo do dzisiaj nosiłabym rozmiar 48.
[01.05.2019] 22:29
Ania_Anka
Ja stosuję już trochę ponad miesiąc takie suplementy jak niżej i już jest efekt, bardzo mnie to cieszy i wróciła chęć do życia
Może Wam się przyda, poczytajcie sobie, co ważne, oba są wyłącznie z naturalnych składników.
Szczególnie dobra jest ta herbatka, polecam
http://www.helloslim.chudnijszybciej.pl
http://www.acaiberry900.chudnijszybciej.pl
[11.05.2019] 18:28
Kleo8
Odchudzałam się w sumie przez 6 lat,różnymi sposobami ale broniłam się przed tabletkami. A okazało się, że dopiero na tabletkach straciłam całą nadwagę. W sumie było to 11 kg, tabletki to Slimunox.Szkoda tylko że tak późno na nie trafiłam była bym szczuplejsze o wiele szybciej.
[12.05.2019] 15:18
anna1123
W tym temacie warto przeczytać:
http://evassmat.com/6HxF
[11.06.2019] 20:21
Tonia857
Nie sądziłam że Slimunox jest taki skuteczny nie spodziewałam się takich efektów.Na żadnej diecie nie udało mi się schudnąć tyle ile przez niecały miesiąc na tych tabletkach.Dla mnie to efekt jest piorunujący.
[19.07.2019] 19:18
Odchudzaniejestproste
Polecam Piperinox to suplement diety wspomagający odchudzanie i ce@@@ący się niezwykle bogatą formułą, w skład której wchodzi aż 7 naturalnych składników. Kluczową rolę w kapsułkach odgrywa ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (BioPerine), którego stosowanie prowadzi do spadku wagi. Piperinox stanowi unikalną mieszankę, którą docenią wszystkie osoby dążące do redukcji masy ciała.
Produkt wspiera proces trawienia, przyspiesza tempo metabolizmu, pomaga zachować prawidłowy poziom cukru we krwi oraz pozwala oczyścić organizm z toksyn. Wielotorowe działanie sprawia, że Piperinox docenią wszystkie odchudzające się osoby, bez względu na stopień nadwagi czy otyłości oraz prowadzony styl życia.Link do strony produktu odchudzanietoproste.blogspot.com/
[29.07.2019] 12:50
ert39
Mniej pieczywa i słodyczy, więcej spacerów czy w ogóle ćwiczeń i organizm sam zacznie zabierać się za spalanie tłuszczu
https://www.blackcatstudio-lodz.pl/
[12.08.2019] 08:37
sandra88x
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek w wieku od 21 do 60lat
Mam na imię Sandra lat 20, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Sandra20 napisz do mnie i spotkajmy sie! będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać, wypinam tyłek, widać cipkę mokrą którą chciałabym abyś masował a potem we mnie wszedł od tyłu..masował moje piersi i głodził pupę, całował szyje i plecy,,lubię od tyłu bardzooo..ah sie rozmarzyłam...
Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)
[02.10.2019] 14:55
KopikoMaster
Trzeba wprowadzić po prostu dietę oraz ćwiczenia. To działa!
http://praceinzynierskie.edu.pl/kontakt/

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat