o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Moze ma któras ochote na taki sex scenariusz?

[12.06.2007] 16:30
Niezaspokojony_76
Na początku rozebrałbym Cię powoli, sycąc się widokiem Twojego zgrabnego ciała, potem usiadłbym za Tobą i zaczął całować Cię w szyjke, uszy, miejsce za uszami i w plecki a równocześnie pieściłbym i masował Twoje cudowne 75C . Na samym początku bardzo delikatnie, same obwódki, nie dotykałbym sutków, które pewnie powoli zaczełyby się już nieznacznie prężyć (na nie przyszłaby kolej póżniej). Następnie położyłbym Cię na brzuszku i bardziej zajął sie Twoimi pleckami - na początku delikatny masarz, który skończyłby się mnóstwem pocałunków, ssaniem i lizaniem twoich plecków, potem to samo z pupą i górnymi częsciami nóg.
Obróciłbym Cię teraz na plecki i zajął się Twoimi wspaniałymi cycuszkami. Na początku lekkie smyranie, ugniatanie, nastepnie zaczałbym lizac je poczawszy od dolu i zakreslal jezykiem koleczka, az dojechalbym do twoich sterczacych sutkow, ktore delikatnie zaczałbym lizac, ssac i nastepnie lekko gryzc. Rownoczesnie jedna reką smyralbym i glaskalbym twoje uda oraz wzgorek łonowy. Posmarowalbym cycuszki bita smietana i dalej lizalbym je i ssal, nastepnie zszedl jezykiem na brzuszek i lono i nimi zajal sie podobnie. Nastepnie calowalbym i masowalbym twoje wspaniale nozki, possalbym twoje paluszki u stop. Potem posmarowal bym twoja szparke bita smietana i wszytsko zlizal z niej, poczym wsadzilbym ci do dziurki kawalek soczystej brzoskwinki i ssal ją a jej soczek mieszalby sie z twoim soczkiem, ktory wyplywalby z twojej dziurki obficie. Wlozylbym do niej paluszek, na poczatku jeden, po tem drugi i moze nawet trzeci, a jednoczesnie ssalbym i lizal twoj nabrzmialy guziczek pomiedzy nogami. Potem rozebralbym sie i posmyral go moim czlonkiem, od gory do dolu, ktory pewnie bylby juz w pelnej gotowosci.
To samo zrobil bym z cycuszkami, smyralbym twoje sutki moim czlonkiem, po czym wlozyl bym ci go miedzy piersi i powoli nim poruszal. Nastepnie polozyl bym cie na boczku i zaczelibysmy sie lizac nawzajem w pozycji 69, wlozylbym moj jezyk do twojej myszki a palcem masowalbym ci druga dziurke. Wreszcie polozylbym cie na wznak i wszedlbym w ciebie powoli i delikatnie, zaczalbym ssac twojego cycuszka, twoje usta,a reka masowalbym drugiego, a moj nabrzmilay czlonek pulsowalby w tobie. Nastepnie zmienilbym pozycje na lyczeke aby zachwycac sie widokiem twoich pleckow i pupci, rownoczesnie calowalbym cie to po szyjce, to po piersciach, a moja reka smyralaby twoje wargi i guziczek. Na zakonczenie wzialbym cie od tylu, na poczatku powoli, potem coraz szybciej, az poczulbym skurcze twojej myszki w ekstazie na moim czlonku. NA mnie dlugo nie musialabys czekac i cala zawartosc zostawilbym ci na plecach. Potem chetnie bym sie do ciebie przytulil i po chwili zaczelibysmy wszystko od nowa tylko ze w innej konfuguracji.

Czekam na maila od zainteresowanych kobiet, najlepiej ze śląska lub zagłebia. powerboy76@interia.pl, gg: 11702601
[12.06.2007] 16:34
uroczyfacet

[12.06.2007] 22:27
Z_Wrocka
Rozumiem, że jak kobieta nie miałaby 75C to nici ze scenariusza Masz ochotę i odwagę to napisz do mnie
GG 3547060
[12.06.2007] 22:43
Z_Wrocka
I jeszcze jedno - ciekawe jak byś ssał piersiątko w pozycji "na łyżeczkę".
To musisz być cholernie wygimnastykowany Bo ja sobie tego nie mogę jakoś wyobrazić.. Masz ochotę i odwagę to napisz do mnie
GG 3547060
[13.06.2007] 09:58
ania_slodka
interesujące, nie powiem
[04.04.2020] 10:19
[13.06.2007] 13:28
hrabina Kozioł
szkoda że się szybko spuszczasz. ba. ale to podobno mozna leczyć. mnie własnej reni i powinno być lepiej
[13.06.2007] 20:05
Ewelinka Niziutka
Ale się rozmarzyłam Skąd jestes?
[13.06.2007] 20:39
Niezaspokojony_76
Z Zawiercia
[14.06.2007] 15:12
roża
napisz cos wiecej. podoba mi sie co mówisz
[14.06.2007] 23:24
Niezaspokojony_76
odezwij sie do mnie na gg, to napisze ci wiecej
[15.06.2007] 14:32
Mlody Gornik
dobre, ale kto by tak sie poswiecal dla jakiejs dziewuchy
[13.05.2017] 22:42
Andżelikaaa
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Zapraszam do rozmowy ze mną, na pewno się nie zawiedziesz, zrobimy wszystko o czym tylko marzysz, zadzwoń, jestem Beata znajdziesz mnie na http://boginiesexu.pl/
[09.01.2020] 11:55
Malwa2311
Pobierz najnowsze mp3 http://www.ivevo.pl/ Mega baza Mp3 download
[16.01.2020] 15:20
sandra24xx
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek w wieku od 21 do 60lat
Mam na imię Sandra lat 24, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: sandra24 napisz do mnie i spotkajmy sie! będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać, wypinam tyłek, widać cipkę mokrą którą chciałabym abyś masował a potem we mnie wszedł od tyłu..masował moje piersi i głodził pupę, całował szyje i plecy,,lubię od tyłu bardzooo..ah sie rozmarzyłam...
Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)

» Odpowiedz na ten temat