o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

podglada mnie syn

1 «   7 8 9 10 11   » 32 Strony tematu:
[16.03.2011] 21:15
agawawa.1974
ktoś zorientowny w temacie (11.03.15 23:52):
agawawa.1974 (11.03.15 22:31):
mam problem jak inne kobiety z moim 13letnim synem, ale te forum to jakas zbieranina opowiesci,bajek,fantazji niewyrzytych ludzi, zero pomocy zero rad
Cześć
Ja mogę Ci pomóc albo w każdym razie spróbować. Trochę siedzę w tym temacie. Więc i trochę wiem.
Jeśli chcesz to pisz co i jak. Spróbuję pomóc.
Moj 13letni syn Adam podglada mnie regularnie od jakiegos czasu wieczorami jak biore kąpiel, wchodzi tez niby podpretekstami do pokju jak sie przebieram. Czytalam ze to dosc normalne i samo przejdzie.
Czy to wina intersntu,znajomych czy poprsotu taki wiek,
czy rozmowa wogule cos zmieni?
[17.03.2011] 00:07
ktoś zorientowny w temacie
13 lat to jeszcze dzieciak choć wchodzi już w okres dojrzewania a Ty jesteś najbliższą kobietą więc i tym samym najbardziej dostępną. Myślę że rozmowa mogłaby pomóc ale to zależy jakie są wasze relacje. I także od tego czy w domu jest jego ojciec i czy spełnia swoją funkcje, rolę. Bo jeśli nie ma faceta który jest tym mężczyzną w domu to całkiem możliwe że z czasem syn będzie się starał odgrywać taką rolę w tym także rolę Twojego faceta. Ze wszystkimi tego konsekwencjami.
[17.03.2011] 00:08
Tester1976
agawawa.1974 (11.03.16 21:15):
ktoś zorientowny w temacie (11.03.15 23:52):
agawawa.1974 (11.03.15 22:31):
mam problem jak inne kobiety z moim 13letnim synem, ale te forum to jakas zbieranina opowiesci,bajek,fantazji niewyrzytych ludzi, zero pomocy zero rad
Cześć
Ja mogę Ci pomóc albo w każdym razie spróbować. Trochę siedzę w tym temacie. Więc i trochę wiem.
Jeśli chcesz to pisz co i jak. Spróbuję pomóc.
Moj 13letni syn Adam podglada mnie regularnie od jakiegos czasu wieczorami jak biore kąpiel, wchodzi tez niby podpretekstami do pokju jak sie przebieram. Czytalam ze to dosc normalne i samo przejdzie.
Czy to wina intersntu,znajomych czy poprsotu taki wiek,
czy rozmowa wogule cos zmieni?
Czy to takie straszne ? Co innego gdyby próbował robić coś więcej...
Taki wiek, jeśli na tym poprzestanie to w końcu znajdzie sobie dziewczynę i mu przejdzie... Póki co, jedyną kobietą jaką może na żywo widzieć jesteś Ty...
[17.03.2011] 00:15
agawawa.1974
własnie jestem samotną matką, syn jest dosć rozpuszczonym dzieckiem.
i raczej rozmowa nic nieda bo sie wyprze zarzutów, lub niebedze chcial rozmawiać
[17.03.2011] 09:31
Tester1976
agawawa.1974 (11.03.17 00:15):
i raczej rozmowa nic nieda bo sie wyprze zarzutów, lub niebedze chcial rozmawiać
Ale czy nie jest to choć trochę miłe, że podobasz się młodemu chłopakowi ? Taka natura wieku dorastania, więc nie masz się czym przejmować, jeśli nie lubisz być podglądana to zamykaj się jak się przebierasz...
A rozmawiać z nim nie ma o czym, raczej dziwne by było gdyby w tym wieku nie interesował się kobietami...
[26.04.2019] 06:12
[17.03.2011] 11:51
Racek
agawawa.1974 (11.03.17 00:15):
Jest sposób, by zapanować nad tym. Co się robi by ktoś się nie wyparł? Trzeba go złapać na gorącym uczynku. Zastaw na niego pułapkę, pokaż mu się i złap go na tym, że cię podgląda. Sama nagość nie jest niczym złym, całe rodziny są razem na plażach nudystów i nie jest to nic pruderyjnego. Jeżeli chce pokaż mu swoje ciało, ale zaznacz, że nie jesteś dla niego obiektem pożądań seksualnych. Porozmawiaj z nim szczerze. Myślę, że jak to dobrze rozegrasz, to zyskasz szacunek, zaufanie i miłość syna.
[17.03.2011] 13:27
agawawa.1974
tzn "Jeżeli chce pokaż mu swoje ciało, ale zaznacz, że nie jesteś dla niego obiektem pożądań seksualnych" mam sie rozebrać przednim jaka zabawa w doktora bo nierozumiem jak by to sie miało odbyc.
[17.03.2011] 13:46
renata z wawy
Ja myśle że to naturalne że syn podgląda ale czy pozolic mu na to bez granic? Raczej nie bo jak pozwolisz bedzie chciał cię dotykac masturbowac się - myśle że raczej jakieś filmy unstruktażowe czy może literatura dla dzieci w tym wieku traktująca o sexie, nagości odmienności płci
[17.03.2011] 14:01
Racek
agawawa.1974 (11.03.17 13:27):
tzn "Jeżeli chce pokaż mu swoje ciało, ale zaznacz, że nie jesteś dla niego obiektem pożądań seksualnych" mam sie rozebrać przednim jaka zabawa w doktora bo nierozumiem jak by to sie miało odbyc.
Nie o to chodzi. To ty masz tu być tym, który panuje nad sytuacją. Chodzi o to, by go przyłapać na tym, że cię podgląda. Nic nie stracisz z swojej godności, gdy syn zobaczy cię nagą. Pewnie wielokrotnie cię już widział. Ta sytuacja, gdy go na tym przyłapiesz może być, okazją by dotrzeć do rozpuszczonego syna. Ma to być z twojej strony poważna stanowcza, a zarazem przyjacielska rozmowa na temat seksualności dorastającego syna. To ma być rozmowa, a nie kazanie, ale rozmowa w pełni przez ciebie kontrolowana.
[17.03.2011] 14:24
plogin

Jeśli chesz konkretnej rady to pisze priv bo tu sie nieda pogadać to do innych tez ... pozdrawiam
[17.03.2011] 14:26
plogin
plogin (11.03.17 14:24):

Jeśli chesz konkretnej rady to pisze priv bo tu sie nieda pogadać to do innych tez ... pozdrawiam
plogin6@o2.pl
[25.03.2011] 16:27
agawawa.1974
pomoże ktoś moj @:
agawawa.1974@o2.pl nieuważam ze to coś złego. ale normalne tez nie
[31.03.2011] 17:02
agawawa.1974
a moze syna kreci sam fakt podgladania a nie to co widzi. tzn jak z kleptomanią ludzie kradną by kraść a nie sie wzbogacać.
??
[31.03.2011] 17:22
Adi1212
Ja mam 18 lat
I ci powiem ze jak jestes ładna to napewno go kreci podglądanie ciebie. A to czy ma na ciebie ochote to niewiem. jak jestes taka ładna to kto by nie chciał?
[01.04.2011] 17:01
Mikserka
Kurna, a mnie wciąż braciszek 14l., choć już mu wszystko kiedyś - dokładnie pokazałam! Buuu...
[05.04.2011] 01:14
KAROL80
bu bu mama (08.01.01 14:54):
<cytat>ciekawy czy ... (08.01.01 13:05):
<cytat>bu bu mama (08.01.01 11:04):
a mnie syn nie podgląda
</cytat>
A ile lat ma syn i przedewszystkim jak wyglądasz?
</cytat>
syn ma 16 lat a ja 34
mam 164 cm wzrostu jestem szczupła i mam ciemne włosy do ramion
przyznam że chciałabym przeżyć jakąś przygode niekoniecznie seks z synem ale jakaś "drobna przygoda" mogłaby sie wydarzyć...

TEZ BYM TAK ROBIL
[11.04.2011] 23:37
eduardino
Barek88 (11.04.09 10:06):
W tym wieku to raczej już zboczenie skoro syn ma 16lat...

nawet na takie gówniane fora wchodzisz by linkowac swój biznes. żenuła
[04.05.2011] 00:44
tylko
omgddda (09.07.22 19:24):
To jest nie normalne! o boze...

tylko sie nie zesraj
[05.05.2011] 09:53
mamuśka
szukam napalonej mamuśki. moje gg 9476074
[01.06.2011] 18:55
fajny18latek
szukam mamuski email djmoreno@interia.pl
[03.06.2011] 12:04
cien8  cien8@tlen.pl
regularnie podglądam mamę ciocię obie są piękne mama w wannie to raj dla oczek moich proszę o kontakt mamusię ! chciałbym się poradzić o moich problemach i fantazjach miły jacek gg36028100
[04.06.2011] 15:15
ghjklvgklvcsrhn
wszyscy jesteście nienormalni, a zwłaszcza osoby wypowiadające się na poważnie. dziękuję za uwagę dobranoc
[04.06.2011] 20:07
link
Tutaj link do podobnej dyskusji http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4609922
[05.06.2011] 01:11
macocha
Wam tak latwo to krytykowac, bo nie rozumiecie jak do takich sytuacji dochodzi. Ja i moj pasierb zostalismy kochankami. Wiele rzeczy sie na to zlozylo i moge to wylozyc, jesli kogos to interesuje, ale jak narazie, najistotniejsze jest to, ze to dziala jak kazdy romans. Kropla drazy skale, nawet najtwardsza. Ja na poczatku tez bylam oburzona, zwalczalam, bronilam sie, ale w koncu stalo sie. To trwalo calymi miesiacami, ale oczywiscie trend byl ten sam: wzrostowy, sytuacja sie pogarszala, on sobie pozwal na coraz wiecej, w koncu sie troche na ten awanse po cichu zgodzilam (wydawalo mi sie, ze nie mam wyjscia), potem na te awanse czekalam, a gdy w koncu doszlo do tego, ze sie kochalismy, to w zasadzie dobrze wiedzialam ze to sie stanie i to ulatwilam (polozylam sie spac z nim do lozka w halce, bez majteczek, bo wiedzialam, ze pod pozorem przytulania sie do mnie bedzie chcial we mnie wejsc, co juz wczesniej probowal, ale poniewaz mialam majteczki, sie nie udalo. W kluczowym momencie, nawet podnioslam noge, aby mu ulatwic, oczywiscie caly czas mowiac aby przestal). Gdy we mnie wszedl, czulam takie poczucie spelnienia, taka ulge, ze tego sie opisac nie da. doszlam bardzo szybko, cichutko, mimo ze caly czas szeptalam "nie".
NIe jestem z tego dumna, ale sie przyzwyczailam do tej moralnej okropnosci. Ale oboje jestesmy szczesliwi z tego ukladu, ktory czasami trwa mimo, ze on sie juz wyprowadzil z domu. to dziala jak kazdy romans i - aczkolwiek oczywiscie moja wina jest wieksza niz innych kobiet ktore w "zakazanych" romansach ulegaja (zdradzajacych zon, dziewczyn, etc), zasada jest ta sama.
[05.06.2011] 01:57
u mnie było odwrotnie
kiedyś rozmawialiśmy z mamą na temat dziewczyn i była ciekawa czy już mam jakąś albo zamierzam i tak od słowa do słowa zadała mi pytanie o to jakiej urody dziewczyna by mi sie podobała ,no to opisałem tak trochę wziąłem sobie za wzór ciotkę młodszą siorke mamy i jedną z lasek z klasy.
Jakoś tak mama chciała wiedziec czy jej uroda mi się podoba ale powiedziałem jej ,że jest za stara do mnie więc odpada.
od tego czasu chyba się zaczęło ,że jak patrzyłem na telewizor w pokoju a mama spała obok to się rozkopywała niby z gorąca i niby we śnie się rozbierała.
Z początku to wychodziłem ale po kilku razach zostałem ale zamiast w telewizor gapiłem się w nią a było widać wszystko zwłaszcza ,że cały czas zmieniała pozycję i widziałem wszystko detalicznie
Zastanawiałem się czy jej o tym nie powiedzieć zanim pójdzie spać ale
nie mogłem się zdecydować.
Raz jeden jak kołdre miała gdzieś pod szyją a reszta na wierzchu to usiadłem jej w nogach i zacząłem oglądac bo do tej pory nie widziałem tego organu, z nerwów to mnie brzuch strasznie potem bolał i jajka
Mama miała dziwnie mocne spanie ale jak zobaczyłem tabletki Relanium to wiedziałem ,że to na spanie i zdecydowałem się ją podotykać
Robiłem to najpierw bardzo ostrożnie ale z czasem byłem coraz śmielszy
i penetrowałem ją coraz dokładniej
Pomyślałem w końcu sobie ,że co mi szkodzi ,jak tak mocno śpi to może spróbowac przylgnąc do niej i zobaczymy co zrobi i tak zrobiłem że położyłem się za nią w ubraniu i sobie ją trochę macałem a w końcu zdjąłem spodnie i majtki bo mi strasznie niewygodnie było
Ona była większa ode mnie i nie miałem szans żeby sięgnąc swoim ptakiem chociaż do pupy więc mogłem tylko ręką coś robić
Nie połapałem się ,że mama jak zacząłem siadać w nogach a potem jak się za nią położyłem to zaczęła się zachowywać dziwnie spokojnie , już się nie kręciła tylko spokojnie leżała a nawet jak szeptałem rozszerz nogi to rozszerzała ale myślałem ,że to taki podświadomy senny rozkaz do niej dociera.
Zacząłem żałować ,że nazwałem ją starą bo powiem ,że nago wyglądała lepiej niż dziewczyny na WF-ie no i miała włosy na tym miejscu a nawet ja takich tam nie miałem.
W końcu zacząłem szukać okazji żeby mi pozwoliła spać ze sobą a najlepiej sama mi kazała bo to wtedy myślałem ,że będzie z tym macaniem bardziej oficjalnie i dlatego zabrałem się do psucia mojego łóżka.
Teraz wiem ,że mama tych Relanium nie brała tylko chciała mnie ośmielić bo wiedziała ,że wiem do czego służą
Zdenerwowało ją ,że jest dla mnie za stara i postanowiła mi udowodnić ,że będę się z nią kochał z własnego pragnienia więc jak tylko napomknąłem ,że mam zepsute wyrko to zaraz kazała mi przyjść do siebie.
Zaraz się rozebrałem chociaż było przed ósmą wieczorem i poszedłem do niej a tam to żeśmy się przytulili przodami do siebie i miałem twarz w jej cyckach a jak mi stanął i chciałem spanikowany go stłamsić ręką to mi wyszeptała żebym się nie wstrzymywał bo to niedobre dla mojego zdrowia i po prostu pokierowała mną co mam robić .
Ale ciekawe jest ,że po jakiejś chwili zaczęła powtarzać Nie i nie ale w tej chwili to ja nie zamiarzałem za nic przestać i jak sie spuściłem to mama najpierw mnie zapytała :
Dobrze ci było kotku i patrzyła takim dziwnym wzrokiem na mnie ale zaraz potem powiedziała Nie uważałeś skarbie i pobiegła do łazienki.
Potem mi wyjaśniła ,że nie wolno mi spuszczać się do niej do środka tylko muszę wyciągąć i oddawać na prześcieradło albo na brzuch bo inaczej może zajść w ciążę .
No i tak sobie od tego czasu pykamy
[05.06.2011] 01:59
u mnie bylo odwrotnie
kiedyś rozmawialiśmy z mamą na temat dziewczyn i była ciekawa czy już mam jakąś albo zamierzam i tak od słowa do słowa zadała mi pytanie o to jakiej urody dziewczyna by mi sie podobała ,no to opisałem tak trochę wziąłem sobie za wzór ciotkę młodszą siorke mamy i jedną z lasek z klasy.
Jakoś tak mama chciała wiedziec czy jej uroda mi się podoba ale powiedziałem jej ,że jest za stara do mnie więc odpada.
od tego czasu chyba się zaczęło ,że jak patrzyłem na telewizor w pokoju a mama spała obok to się rozkopywała niby z gorąca i niby we śnie się rozbierała.
Z początku to wychodziłem ale po kilku razach zostałem ale zamiast w telewizor gapiłem się w nią a było widać wszystko zwłaszcza ,że cały czas zmieniała pozycję i widziałem wszystko detalicznie
Raz jeden jak kołdre miała gdzieś pod szyją a reszta na wierzchu to usiadłem jej w nogach i zacząłem oglądac bo do tej pory nie widziałem tego organu, z nerwów to mnie brzuch strasznie potem bolał i jajka
Mama miała dziwnie mocne spanie ale jak zobaczyłem tabletki Relanium to wiedziałem ,że to na spanie i zdecydowałem się ją podotykać
Pomyślałem w końcu sobie ,że co mi szkodzi ,jak tak mocno śpi to może spróbowac przylgnąc do niej i zobaczymy co zrobi i tak zrobiłem że położyłem się za nią w ubraniu i sobie ją trochę macałem a w końcu zdjąłem spodnie i majtki bo mi strasznie niewygodnie było
Ona była większa ode mnie i nie miałem szans żeby sięgnąc swoim ptakiem chociaż do pupy więc mogłem tylko ręką coś robić
Nie połapałem się ,że mama jak zacząłem siadać w nogach a potem jak się za nią położyłem to zaczęła się zachowywać dziwnie spokojnie , już się nie kręciła tylko spokojnie leżała a nawet jak szeptałem rozszerz nogi to rozszerzała ale myślałem ,że to taki podświadomy senny rozkaz do niej dociera.
Zacząłem żałować ,że nazwałem ją starą bo powiem ,że nago wyglądała lepiej niż dziewczyny na WF-ie no i miała włosy na tym miejscu a nawet ja takich tam nie miałem.
W końcu zacząłem szukać okazji żeby mi pozwoliła spać ze sobą a najlepiej sama mi kazała bo to wtedy myślałem ,że będzie z tym macaniem bardziej oficjalnie i dlatego zabrałem się do psucia mojego łóżka.
Teraz wiem ,że mama tych Relanium nie brała tylko chciała mnie ośmielić bo wiedziała ,że wiem do czego służą
Zdenerwowało ją ,że jest dla mnie za stara i postanowiła mi udowodnić ,że będę się z nią kochał z własnego pragnienia więc jak tylko napomknąłem ,że mam zepsute wyrko to zaraz kazała mi przyjść do siebie.
Zaraz się rozebrałem chociaż było przed ósmą wieczorem i poszedłem do niej a tam to żeśmy się przytulili przodami do siebie i miałem twarz w jej cyckach a jak mi stanął i chciałem spanikowany go stłamsić ręką to mi wyszeptała żebym się nie wstrzymywał bo to niedobre dla mojego zdrowia i po prostu pokierowała mną co mam robić .
Ale ciekawe jest ,że po jakiejś chwili zaczęła powtarzać Nie i nie ale w tej chwili to ja nie zamiarzałem za nic przestać i jak sie spuściłem to mama najpierw mnie zapytała :
Dobrze ci było kotku i patrzyła takim dziwnym wzrokiem na mnie ale zaraz potem powiedziała Nie uważałeś skarbie i pobiegła do łazienki.
Potem mi wyjaśniła ,że nie wolno mi spuszczać się do niej do środka tylko muszę wyciągąć i oddawać na prześcieradło albo na brzuch bo inaczej może zajść w ciążę .
[05.06.2011] 02:00
u mnie bylo odwrotnie
[05.06.2011] 16:45
OK ale czemu trzy razy
dlaczego to zamieszczasz trzy razy , chcesz miec pewność ,że ktoś to przeczyta.
ja przeczytałam i zgodzę się ,że tak mogło być bo każda:; Powiadam KAŻDA matka chociaż raz w życiu inicjuje sytuację żeby ją syn zobaczył ,najczęsciej wtedy jak długo nie była z mężczyzną i wiadomo ,że jest podjarana , rzecz jasna musi to wyglądać na czysty przypadek ale ulgę jakąś tam przynosi .
[05.06.2011] 17:24
gucio1198
zamknij pani drzwi za soba,a otwurz mi
[05.06.2011] 19:21
Czy naprawde
Czy naprawde matki same z siebie sie rozbieraja przed synami? Wydaje mi sie to malo prawdopodobne (moze sa takie przypadki, ale co do zasady? raczej nie). Najczesciej pewnie widza zainteresowanie syna i na to reaguja (albo synowi sie wydaje, ze na to reaguja). MOze maja kiepski dzien i cos je podkusi, kto wie.

1 «   7 8 9 10 11   » 32 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat