o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

podglada mnie syn

1 «   3 4 5 6 7   » 32 Strony tematu:
[15.08.2009] 22:22
syn ma mnie w garści
zamieściłam swoje akty na jednym portalu , nie jestem już taka młoda ,mąż mnie olewa więc chciałam sprawdzić czy jeszcze robię wrażenie na mężczyznach - to normalne dążenie każdej kobiety , Zdjęcia robiłam sobie sama w domu.
użyłam peruki i okularów a nawet makijażem zmieniłam rysy twarzy ale zapomniałam o tle i w efekcie syn mnie poznał po szczegółach .
Najpierw myślał ,że to ojciec zamieścił i przyszedł mi powiedzieć zanim da mu w pysk.
Musiałam mu powiedzieć prawdę, on siedział przed ekranem a ja stałam obok ,męża nie było.
Siedział w bezruchu dłuższą chwilę wpatrując sie w moje ginekologiczne ujęcie i nagle cicho powiedział "rozbieraj się"
W pierwszej chwili myślałam ,że się przesłyszałam i nie zareagowałam
ale po chwili syn powtórzył to głośno i dobitnie.
Zaoponowałam ale postawił sprawę jasno- Albo się rozbieram albo ojciec dostanie wydruki.
Co miałam zrobić ,zaczęłam się rozbierać a on spokojnie patrzył
wreszcie zostałam tylko w staniku i majteczkach .
Popatrzylam na niego z nadzieją ,że się rozmyśli ale on kiwnął ,że mam zdejmować - no to zdjęłam .
Jezu ale mi było wstyd - stałam przed własnym dzieckiem naga jak niewolnica na sprzedaż zdana na jego łaskę i co gorsza zauważyłam ,że uruchomił kamere ale nie miałam już odwagi oponować
Szczęśliwie nie znęcał się nade mną tylko kazał mi parę razy obrócić się dookoła , pochylić się i następnie wspiąć na palce .
Powiedział mi ,że nie musze się wstydzić siebie i kazał mi się ubierać.
Cała jestem roztrzęsiona , nie wiem co mam robić ,jak na złość zapomniałam hasła do konta a zresztą syn skopiował te zdjęcia i dopiął do nich ten film.
Mogę mu się postawić ale co zrobię jeśli on wtajemniczy męża
praktycznie syn ma mnie w garści ,jeśli znowu mi się każe rozbierać i zechce nawet czegoś więcej bedę zmuszona mu ulec.
Może ktoś był w podobnej sytuacji , chętnie przyjmę każdą radę byleby była sensowna.
Naprawdę miejcie litość w doradzaniu i nie posyłajcie mi rad w rodzaju "trzeba było sie nago nie fotografować " bo to to teraz wiem sama.
[15.08.2009] 22:58
ratowniczka
Parę lat temu miałam podobny problem .Syn zrobił się nieprzyjemny i byłam naprawdę w trudnej sytuacji ja zrobiłam tak ,że sama zaproponowałam synowi sesje zdjęciową z nim.
Musiałam tak zrobić bo wtedy nie było aparatów ani kamer cyfrowych a te stare były wielkie , hałasowały i wymagały ostrego światła więc z ukrycia by nic nie wyszło.
Syn dał się podejść sam poustawiał światło i aparat a ja zajęłam się winem i innymi atrakcjami po czym żeby go podniecić rozrysowaliśmy te sceny które będziemy sobie robili no i zaczęliśmy , on na mnie ,od przodu ,od tyłu i tak dalej udawałam radość ale chętnie bym jego i siebie zatłukła.
Po kilkunastu ujęciach podałam mu wino ze środkiem nasennym i kiedy usypiał i był już słaby zrobiłam mu kilka fotek tak żeby zapamiętał po czym przewinęłam film i schowałam potem u mojej mamy.
Jak się synek obudził no to postawiłam sprawę jasno wskutek czego oddał mi negatyw i zdjęcia .
Do dzisiaj unikamy tego tematu , kilka lat potem wywołałam u fotografa ten negatyw i mam go.
Tobie przy dzisiejszych aparatach cyfrowych będzie znacznie łatwiej
tylko musisz odpowiednio chłopcem pokierować .
Może on już ci drugi raz nie każe się poniżać bo z tego co piszesz raczej chciał tylko porównać twoje ciało z twoimi zdjęciami więc poczekaj z tą akcją do czasu aż znowu coś ci rozkaże .
[16.08.2009] 17:20
syn ma mnie w garści
wątpię żeby to się rozeszło po kościach bo dzisiaj rano mimo że byłam obok otworzył moją szafę i zrobił przegląd mojej bielizny
nie wiem co zamierza ale wyraźnie ma jakieś plany.
próbowałam go wypytywać ale nie odpowiadał na moje pytania
nie dawałam za wygraną więc podszedł do mnie zarzucił mi kołdrę na głowę i kazał pod nią siedzieć co nie było wygodne bo ja śpię nago więc cała reszta była jak na widelcu.
[17.08.2009] 15:47
magdalen.
idiotko, dalas sie w @@@ zrobic szczeniakowi.
nie mialas sie jak dowartosciowac?
chore jestescie, w glowie mi sie to nie miesci.
nie wiem nawet jak to nazwac
pedofilia?
nie wiem. rzygac mi sie chce jak mysle o tym co wy macie w glowach.
[17.08.2009] 20:21
syn ma mnie w garści
dobrze ci się pisze magdalenie jak jesteś facetem który może wybierać kobiety jakie chce ,a co ja mam zrobić jak nie mam możliwości na skoki w bok a mój mąż ma mnie w nosie i od dawna nawet mnie nie dotknął a ja mam przecież potrzeby takie jak każda zdrowa i jeszcze młoda kobieta.
nic nie poradzę na to ,że odpowiedź na portalu randkowym można dostac tylko wtedy jak się zamieści zdjęcie i to kompletne
dlatego to zrobiłam .
wyjaśniło się ,że syn znalazł jeszcze w necie zdjęcia kobiety podobnej do mnie z sylwetki z zakrytą twarzą i w nieznanym pomieszczeniu z mężczyzną ale miała charakterystyczne body podobne do tego które sobie kupiłam w Turcji.
Syn myślał ,że to ja i zanim sytuację wyjaśniliśmy sponiewierał mnie dokładnie że ani mówić nie chcę, jednak rzecz dziwna czuję się po tym jego ćwiczeniu jak nowo narodzona i tylko myślę żeby znowu coś "nabroić"
[26.04.2019] 06:27
[18.08.2009] 12:41
magdalen.
nie jestem facetem.
kazdy ma potrzeby. wiadomo.
ale jak mozna patrzec na swoje dziecko jak na kogo z kim mozna sie kochac ? nie rozumiem, naprawde.
swojemu synowi chcialas sie spodobac ? to chore.
zrozumialabym, gdyby chodzilo o jego rowiesnika.
ale nie o wlasne dzieckoooo!
[18.08.2009] 15:47
syn ma mnie w garści
no co ty magdalen - przecież to nie mnie spodobał się syn tylko syn trafił na mój anons w internecie gdzie szukałam sobie mężczyzny .
teraz nie wiem jak z tego się wyplątać ale o seksie z synem nawet mowy byc nie może i do tego nie dopuszczę ale on o to nie zabiega tylko sprawdzał szczegóły
[25.09.2009] 19:27
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

[nie mam nic do powiedzenia]
[26.09.2009] 16:42
Tyśka*
Czy wy jestescie normalni???!!
podglądaja was synowie a wy sie z tego cieszycie??? mirka to z toba jest cos nie tak a nie z twoim synem!! kazda NORMALNA matka zabrała by chlopca do specjalisty i mu pomogla a nie sie z nim pieprzyla (o ile to prawda)... a te glupoty ktore piszecie ze sie pieprzyliscie z wlasna matka to sobie darujcie chociaz tutaj, bo to forum jest dla ludzi którzy maja problemy z podgladajacymi dziecmi... a wy macie nasrane w glowach!!
tyle odemnie...pozdrawiam serdecznie
[26.09.2009] 19:19
Adamos01
Tyśka, zaprowadzisz go do specjalisty, a specjalista Ci powie, że w jego wieku to normalne, że interesuje się płcią przeciwną. No i co? Zmienisz specjalistę? Następny też Ci to samo powie.
[27.09.2009] 00:20
alf1234567890
zabic gowniarza pocwiartowac i zjesc!!!!!!!!
[28.09.2009] 12:32
zwach
moj tez i jeszcze... (07.12.27 11:05):
moj syn rowiez mnie podglada i ociera sie o mnie lapie mnie za tylek niby rzypadkiem ale wiem ze robi to specjalnie a ostatnio znalazlam za jego lozkiem moje majtki i byly to majtki ktorych juz dawno nie nosilam a byly schowane wiec musial on przeszukiwac moja szuflade z bielizna a te majtki wygladaly na chodzone wiec musial je tz nosic ie wiem co z tym zrobic czy pozwolic mu na to czy porozmawiac z nim.

tez bym twoje powachal
[01.10.2009] 13:22
Carboni
Ja tak samo mam romans ze swoją mamą właśnie napiszę o tym kiedyś a co do tych opisów to niektóre są prawdziwe ale niektóre to zmyślane!
[08.10.2009] 16:47
@@@y123456
@@@y z was i tyle
[09.10.2009] 22:46
Mapup
Martaaa0101 (07.07.12 22:23):
mnie też podgląda syn ma 14 lat i nie wiem jak do tego podejść, kilka razy zauważyłam u niego wzwód a przy sprzątaniu jego pokoju znalazłam jakby pamiętnik w którym wyczytałam że podnieca go jak jestem ubrana w spódnice rajstopy i szpilki zaznaczam że moja praca wymaga takiego ubioru wieć często sie tak ubieram myśle już o udaniu sie z nim do specjalisty nie mówiłam nic mężowi o tym jestem troche przerażona tym wszystkim

Weźcie pierdoły opowiadacie, kto to widział, żeby chłopak pamiętnik prowadził?! Hahah ale sobie jaja z ludzi robicie.
[12.10.2009] 14:43
SasiadSasiadki
Bylem pijany i mojego najlepszego kumpla matka Przyjechała do domu obok byliśmy sąsiadami i podszedłem do niej zacząłem ja przytulać i całować nie narzekała ale gdy już wytrzeźwiałem nie umiałem spojrzeć jej w twarz ale było fajnie xD mam 18 lat moja sasiadka 35 ma syna 17 lat ;p
[21.10.2009] 20:24
Mapup
Ja prowadzę dziennik a nie pamiętnik . Żeby pamiętnik? Ogarnijcie się.

Ja się zabawiam ze swoim tatą bo jestem gejem.
[22.10.2009] 00:27
gorylas09
rqr23rqr5 (08.07.23 21:32):
Drabik (08.07.23 10:09):
Z żona w niedzielę wróciliśmy do domu i po wejściu do salonu zobaczyliśmy jak nasza 14 letnia córka uprawia sex ze swoim kolegom, niby wiedzieliśmy że to robią ale… zobaczyć. Pokazałem żenne że wychodzimy po cichu skoro nas nie zauważyli, ale żona jeszcze chyba chciała popatrzeć. Chyba się jej spodobało bo po chwili zaczęła mi przez spodnie pieścić hu.ja. Po chwili jak się spostrzegłem żona klęczała przede mną i mi @@@ała i to bardzo zaangażowanie. Jak nas córka zobaczyła to przerwała, ale po chwili żona powiedziała że już długo patrzymy żeby kontynuowali. Chłopak córki ją przyciągną powrotem. Wtedy żona wstała idąc w ich kierunku podniosła spódniczkę, zdjęła majteczki i położyła się obok nich rozsuwając nogi. Skończyłem bardzo szybko ale w ustach żony bo już nie było czasu iść po prezerwatywę. Córka też po chwili przerwała. Posiedzieliśmy, chłopak poszedł do łazienki zdjąć prezerwatywę, muśmy się ubrali. Teraz atmosfera jest jakaś przyjemniejsza, bardzo się do siebie zbliżyliśmy. Żona mi wieczorem powiedziała że jak skończyłem a Ona jeszcze miała ochotę i chciała przerwać im i zabrać się za chłopaka. Teraz córka jak się kocha z chłopakiem to nie zamyka drzwi do pokoju.

Kurrwa szlag mnie trafia jak cos takiego czytam !!!
wy nazywacie siebie rodzicami skoro patrzycie jak wasza 14-letnia corka uprawia sex. Ja pierrdole patologia normalnie

TAK DLA MNIE TO JEST TYPOWA PATOLOGIA
[22.10.2009] 00:39
hihihihhi

Kurrwa szlag mnie trafia jak cos takiego czytam !!!
wy nazywacie siebie rodzicami skoro patrzycie jak wasza 14-letnia corka uprawia sex. Ja pierrdole patologia normalnie

TAK DLA MNIE TO JEST TYPOWA PATOLOGIA
[23.10.2009] 00:35
@@@ ci w piety dla zachety
Pederasci z was @@@eni @@@ani w dupe geje jak wy możecie nawey zartowac o takim czyms wy @@@ane zboczuchy a jak ktos wam powie @@@ sie z mama to odrazu byscie wyzywali @@@e
[28.10.2009] 21:33
Mądry człowiek

[nie mam nic do powiedzenia]
[01.11.2009] 21:49
ratownik mimo woli
przychodzi raz do mnie do pokoju mama , i nic nie mówi , stoi , patrzy , kręci się wyraźnie coś chce ale nic nie gada. ale słysze jak coś w niej burczy, wreszcie zaczyna:
Musisz mi pomóc bo sama nie dam rady, W czym rzecz - pytam ciekawie.
No nie wiem jak ci to powiedzieć mama na to.
Gadaj bo sie nie dowiem - mówię , czy widziałeś już przyrodzenie żywej kobiety - matka na to odpowiada pytaniem.
Nooo . z koleżankami bawiłem się w lekarza to coś tam widziałem ale o co chodzi pytam ogłupiały.
No bo widzisz mówi mama kupiłam sobie wibrator - To on tak burczy - pytam domyślnie.
No! mam go w sobie - odpowiada mama a ja czuję jak mi się gorąco robi - i żeby się nie pobrudził włożyłam go do takiej prezerwatywy z wypustkami i obsadziłam go od dołu w takiej małej parasolce takiej do herbaty ,żebym mogła z nim swobodnie chodzić.
Kur.a nie wierzę własnym uszom - No i co pytam . No i to ,że wibrator posunął sie za daleko we mnie a parasolka nie daje mu wrócić a ja nie umiem go dostać tak ,żeby złożyć parasolkę i wyciągnąć wibrator a na siłe ból mi nie pozwala
No to jak mam ci pomóc pytam?.
No.. matka czerwieniej jak burak - no tak ,że ja bym się położyła i ty byś włożył mi do środka dłoń namacał tę parasolkę i ją złożył i ostrożnie wszystko wyciągnął .
No szok ! - dobra nie ma czego opisywać bo mózg się zlasuje
Dwa razy do tego podchodziłem sam widok pity a jeszcze rękę włożyć
no speprzyłem sprawę i popchnąłem zamiast składać .
lepiej nie gadać co matka mówiła ale położyła się znowu
Za drugim podejściem nie składałem dłoni w dziób tylko rozcapierzałem ale rękawiczka utrudniała wymacanie więc wycofałem się ostrzygłem paznokcie i dawaj znowu ale obcięte paznokcie haczyły więc znowu cofnąłem i opiłowałem po czym znowu do środka .
Tym razem namacałem cholerstwo , zamknąłem to w dłoni i wyciągam takiego kułaka, obślimtany jestem poza lokieć , woń pity aż mnie obala
Wyciągnąłem , patrze sama parasolka , wibrator został , no ale teraz to mama wstała podskoczyła ze trzy razy sięgnęła dwoma palcami i wyciągnęła go.
No szok
[02.11.2009] 07:32
bolo_yeng
ratownik mimo woli (09.11.01 21:49):
przychodzi raz do mnie do pokoju mama , i nic nie mówi , stoi , patrzy , kręci się wyraźnie coś chce ale nic nie gada. ale słysze jak coś w niej burczy, wreszcie zaczyna:
Musisz mi pomóc bo sama nie dam rady, W czym rzecz - pytam ciekawie.
No nie wiem jak ci to powiedzieć mama na to.
Gadaj bo sie nie dowiem - mówię , czy widziałeś już przyrodzenie żywej kobiety - matka na to odpowiada pytaniem.
Nooo . z koleżankami bawiłem się w lekarza to coś tam widziałem ale o co chodzi pytam ogłupiały.
No bo widzisz mówi mama kupiłam sobie wibrator - To on tak burczy - pytam domyślnie.
No! mam go w sobie - odpowiada mama a ja czuję jak mi się gorąco robi - i żeby się nie pobrudził włożyłam go do takiej prezerwatywy z wypustkami i obsadziłam go od dołu w takiej małej parasolce takiej do herbaty ,żebym mogła z nim swobodnie chodzić.
Kur.a nie wierzę własnym uszom - No i co pytam . No i to ,że wibrator posunął sie za daleko we mnie a parasolka nie daje mu wrócić a ja nie umiem go dostać tak ,żeby złożyć parasolkę i wyciągnąć wibrator a na siłe ból mi nie pozwala
No to jak mam ci pomóc pytam?.
No.. matka czerwieniej jak burak - no tak ,że ja bym się położyła i ty byś włożył mi do środka dłoń namacał tę parasolkę i ją złożył i ostrożnie wszystko wyciągnął .
No szok ! - dobra nie ma czego opisywać bo mózg się zlasuje
Dwa razy do tego podchodziłem sam widok pity a jeszcze rękę włożyć
no speprzyłem sprawę i popchnąłem zamiast składać .
lepiej nie gadać co matka mówiła ale położyła się znowu
Za drugim podejściem nie składałem dłoni w dziób tylko rozcapierzałem ale rękawiczka utrudniała wymacanie więc wycofałem się ostrzygłem paznokcie i dawaj znowu ale obcięte paznokcie haczyły więc znowu cofnąłem i opiłowałem po czym znowu do środka .
Tym razem namacałem cholerstwo , zamknąłem to w dłoni i wyciągam takiego kułaka, obślimtany jestem poza lokieć , woń pity aż mnie obala
Wyciągnąłem , patrze sama parasolka , wibrator został , no ale teraz to mama wstała podskoczyła ze trzy razy sięgnęła dwoma palcami i wyciągnęła go.
No szok

Co za brednie !!! Synku nie pij tyle alkoholu w tym wieku bo mózg Ci się lasuje !!!
[12.12.2009] 19:38
damian28
ja tez podgladalem siostre mialem z ok 13 lat a w nocy dotykalem jej muszlke ale ktorej nocy sie obudzila i powiedzala wszysko mamie dzis o tym juz nie pamietamy
[12.12.2009] 19:50
damian28
Zdarzylo mi sie tez dotykac mojej cioci jak u niej spalem miala sexowa pizamke i dotykalem jej obfitego biustu bardzo delikatnie aby sie nie obudzila. Czasem tez ubieralem koronkowe majtki mojej siostry strasznie mnie to podniecala. Jak mialem ok 18 lat siostra sie upila i dobierla sie do mnie zaczola mnie calowac myslalem ze zwariowala ale w sumie pomyslalem mogo by byc ciekawie ale ze strachu sie wycofalem innym razm spalem u niej w pokoju byla znowu nawalona ze swoim mezem i przebudzilem sie i zobaczylej jej piers krora wystawala z pod koszuli rozpiolem jej koszule popatrzylem na jej piersi dotykalem i zapiolem jej koszulke spowrotem. Jesli chodzi o rodzine to pocalowala mnie kiedys bliska kuzynka miala straszna ochote na mnie widzialem jak patrzy na mnie byla super chcialem calowala mnie w usta zawsze jak sie witalismy niby niewinnie niestety nic wiecej nie bylo. W okresie dojrzewania zawszy sa takie pragnienia. Moj kolega chcial przeleciec swoja matke nie dziwie sie mu sam bym ja przelecial zawsze byla w mini i byla atrakcyjna
[20.12.2009] 19:19
kaszankamaxiking
moja córka ma 14 lat i wkłada sobie kaszankę do pochwy dla ojca na kolacje bardzo mnie to cieszy że jesteśmy taką zgraną rodziną i mam córkę z talentem kulinarnym Pozdrawiam Wszystkich !
[20.12.2009] 19:24
kaszankamaxiking
facet z mamusia (09.11.23 22:47):
od jakiegos czasu podgladuje swoja mame, od razu mi staje i bardzo szybko sie spuszczam, jesli ktos chce jej fotki zrobione przez dziurke od klucza(wszystko widac-cycuszki i piekna cipeczke) niech da znac na maila blackbird_71@poczta.onet.pl

[24.12.2009] 13:01
sexoholik hehe
mam pytanie nie w temacie ale nie bede zakladal nowego

moja ciocia jest teraz samotna bo wujek wyjechal na stale i czy udalo by sie namowil ja ma te roskosze i moze na sex jak myslicie ??
kocham sie w niej !!
[24.12.2009] 21:28
baltazar1234567889900
bu bu mama (08.01.01 15:57):
ciekawe czy ... (08.01.01 15:33):
Co to znaczy że coś mogło by się wydarzyć? Czy to znaczy że jeśliby Twój syn chciałby z Tobą współżyć to byś się na to zgodziła? A co z Twoim mężem? O ile masz męża. Czy on nie zapewnia Ci dostatecznej liczby wrażeń? A wracając do syna, czy widzisz w nim obiekt seksualny?

czasami mam takie myśli że może przyjemnie by było gdyby mój syn mnie podglądał chciałabym poczuć że jakiś młody facecik szaleje za mną że mnie porząda... a mąż mnie poprostu nie zaspokaja

odezwij sie do mnie gg 5019587 jak chodzi o przygode bu bu mamo mam 19 lat
[04.01.2010] 15:15
ferdek3
dobry temat podbijam

1 «   3 4 5 6 7   » 32 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat