o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Wyprawka dla dziecka do szkoły - a co w niej?

[31.05.2007] 15:36
oolaa5
Hej,
moje dziecko idzie od września do 1 klasy i zastanawiam się się co powinno znaleźć się w tzw. "szkolnej wyprawce". Co jest najważniejsze, a co mniej ważne, ale też powinnam kupić? Nie wiem szczerze mówiąc czy coś się w tej kwestii pozmieniało teraz, bo za moich czasów było to trochę prostsze..
Pomóżcie proszę
Aha, i czy wyprawki różnią się jakoś w zależności od tego, do której klasy idzie dziecko?

Pozdrawiam,
Ola
[31.05.2007] 16:31
nicki93
Myśle że napewno musi mu nakupić papierów kolorowych i takich rzeczy jak pisaki, kredki bo dzieci w klasach od 1-3 dużo z takich rzeczy kożystają.
No różnią sie te wyprawki.dziecku w 1 klasie gimnazjum kupuje się 15 zeszytów grubych a takiemy w podsatwówce wystaczą do 5 chudych no i zeszyt do religii ...Kochaj mnie, dwa słowa proste tak..
Wszystko co chce Ci dać w tych dwóch słowach masz...
[05.06.2007] 11:01
Neska 21
dla dziecka w kształceniu zintegrowanym podstawowy zestaw to:
blok zwykły + techniczny
papier kolorowy (przydają się też kolorowe kartki)
nożyczki
klej
temperówka
kredki (woskowe i ołówkowe)
długopisy (również kolorowe)
mazaki
farbki

ponadto przydaje się też bibuła (ewentualnie krepina) i rózne tam takie bajery jak kleje z brokatem i inne nowości

Niby nic a w sumie kupę kasy się na to wydaje ;/ dlatego najlepiej kupować wszystko partiami lub w jakiejś hurtowni zaopatrzeć się od razu w kilka sztuk z mojego doświadczenia wiem, że dzieciaki najwięcej zużywają bloków i dwustronnych kolorowych kartek do xera BąDź BambOOcha!!!!!!!
TiNi ŁiNi StRiNg BiKiNi

[05.06.2007] 11:06
Neska 21
+ oczywiście podręczniki, zeszyty, strój do ćwiczeń, kapcie, piórnik, tornister....

moje dziecko ma też kubeczek, ręczniczek i chusteczki higieniczne ale są to już rzeczy wymagane tylko w niektórych szkołach BąDź BambOOcha!!!!!!!
TiNi ŁiNi StRiNg BiKiNi

[22.08.2019] 15:05
kamila n t
bardzo fajne porady dla mlodych mam
http://ubranka-niemowlece.pl/
jak ladnie ubierac dziecko i niedrogo
[24.09.2019] 11:20
[02.09.2019] 11:53
luca23
Ta księgarnia internetowa podręczniki ma w dobrej cenie https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podrecznik i-szkolne-na-rok-2019-2020-ksiegarnia-internetowa-a-562.html

» Odpowiedz na ten temat