o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Tlenofon, czyli telefon przez Internet
 » Odpowiedz na ten temat

telefon stacjonarny

[27.05.2007] 13:19
powracający
Po powrocie z zagranicy chcę założyć telefon stacjonarny. Ma spełniać dwa warunki:
1) abonament - brak (0 zł)
2) naliczanie sekundowe
Czy możecie mnie poinformawać, który z dostawców telefonii spełnia te dwa warunki?
[27.05.2007] 13:34
Transcend
Ja ci polecam Tlenofon, mimo że nie posiada naliczania sekundowego jest najlepszy jakościowo i cenowo na rynku Polskim.

I nikt ci na to pytanie na tym forum inaczej nie odpowie.

Takie pytania zadawaj na innych forach- to forum tyczy się tylko usługi Tlenofon.
[02.06.2007] 19:37
qsdfghjv
a zeby zalozyc tlenofon trzeba miec komputer i linie a kto zalozy GRATIS linie ?gratis Abonament??
[03.06.2007] 15:40
Pstry
qsdfghjv (07.06.02 19:37):
a zeby zalozyc tlenofon trzeba miec komputer i linie a kto zalozy GRATIS linie ?gratis Abonament??

Ojojoj, jakie to straszne .
Niedobry Tlenofon: nie chce rozkładać darmowych linii z dostępem do Internetu bez abonamentu. Posuwa się nawet dalej nie dostarcza klientowi darmowego komputera lub darmowej bramki SIP. A jak już nawet taką bramkę sprzedaje w promocji to sobie trzeba samemu kupić aparat telefoniczny do niej albo podłączać stary po Babci.
A tych którzy jakimś cudem zdobyli te ekskluzywne dobra jakimi jest dostęp do Internetu i komputer to, wyobraźcie sobie, mami brakiem abonamentu i jeszcze każe sobie płacić z wydzwonione minuty rozmów.
Fuj! Co za komercja

A tak poważnie, to jeśli masz dostęp do Internetu to oczywiście polecam Tlenofon, zwłaszcza jeśli za granicą zostali jacyś znajomi, którymi chcesz czasem dłużej porozmawiać.
[30.05.2011] 15:22
edyta_bb
Ja mysle ze warto kupic teraz taka zintegrowana usługe,zeby miec wszystko w jednym za niewielkie pieniadze http://www.teleok.pl/
[22.05.2018] 16:03
[24.06.2011] 13:38
daria98
To moze byc własnie bardzo dobre rozwiazanie z tych wszystkich,bo w sumie w tej cenie mamy zintegrowane usługi i wychodzi nas zdecydowanie taniej niz jakbysmy mieli wykupywac wszystko osobno.
[27.02.2017] 22:37
jan.jan
ktoś zna ten telefon: Panasonic KX-PRX150 ?
http://www.4ip.pl/pl/p/Panasonic-KX-PRX150-s tacjonarny-3GGSM/1203
czy bedzie działał z njumobile i voipem?

» Odpowiedz na ten temat