o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Czy uzdrowiciele to oszuści?

1 «   4 5 6 Strony tematu:
[01.12.2019] 21:39
jamam
Zbysia (16.08.2016.23 17:06):
Uważajcie na Zbyszka Popko. Przez krótki czas oszołomiona jego pseudo osiągnięciami bardzo zbliżyłam się do grupy jego wielbicieli. To wszystko to wielka manipulacja w celu wyłudzenia forsy. Myślicie, że te opinie o jego cudownych umiejętnościach piszą zadowoleni klienci? Pobudka! Zbyszek ma swoich ludzi zajmujących się jego wizerunkiem w sieci. Popko to machina do zarabiania pieniędzy.

Straciłem żonę przez tego DZIADA. Uważajcie na tego manipulatora.
[06.02.2020] 02:40
Zdziwiona
Zbysia (16.08.2016.23 17:06):
Uważajcie na Zbyszka Popko. Przez krótki czas oszołomiona jego pseudo osiągnięciami bardzo zbliżyłam się do grupy jego wielbicieli. To wszystko to wielka manipulacja w celu wyłudzenia forsy. Myślicie, że te opinie o jego cudownych umiejętnościach piszą zadowoleni klienci? Pobudka! Zbyszek ma swoich ludzi zajmujących się jego wizerunkiem w sieci. Popko to machina do zarabiania pieniędzy.
wszystko się zgadza, to manipulator, facet amoralny,zbija kasę na naiwnych,tylko skąd on wie o czym ja myślę. Ile razy tak było ze o czymś myslalam albo robiłam to on później o tym gadał w tych swoich nauczaniach.Kiedys poszłam sobie na łąkę robić zdjęcia to później on mówił o robieniu zdjęć i o chodzeniu po trawie.Kiedys miałam strasznego doła to on mówił o depresji duchowej i że w takim stanie można popełnić samobójstwo i nie spotka za to kara po śmierci. Raz się czegoś bałam to on też do tego tematu nawiązał później.Kiedys myślałam o naszej zdewastowanej planecie to on też o tym powiedział parę zdań. Sporo tego było już nawet nie pamiętam o czym. Poza tym czasem czuję jakby ktoś uderzał mi wiązką energii w głowę a potem boli mnie głowa i muszę brać tabletkę od bólu glowy, albo jakby przez głowę przeleciał mi jakiś ultradzwiek. Najprędzej to jest jakaś technologia elektromagnetyczna czy ultradźwiękowa czort wie. Albo telepatia naprawdę istnieje a on się w tym dobrze wyćwiczył.
[12.02.2020] 21:05
olek922
Oferta kredytowa oraz pożyczkowa serdecznie zapraszam
mój numer telefonu to 668 810 547

1 «   4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat