o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Polki chcą się puszczać?

1 2 3   » 22 Strony tematu:
[07.05.2007] 18:09
Redakcja o2.pl
Zapraszamy do komentowania artykułu:

Grzegorz dzwoni do żony do Włoch co tydzień. Wmawia sobie i innym, że Kaśka pracuje w domu starców, ale koledzy Grzegorza już dobrze wiedzą, co to za "dom starców" i kiedy tylko sobie popiją, szydzą z chłopaka niemiłosiernie.

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=8836 --
Redakcja o2.pl
[07.05.2007] 18:34
katsuja
jak dobrze zarabiaja do nic dodac nic ujac. praca jak każda inna. tylko psychicznie póżniej te dziewczyny moga wysiąść.
[07.05.2007] 20:34
zbojkotowac temat..
...jest bzdurny. Puszczaja sie kobiety wszelkich nacji.O seksie sa inne miejsca.
[07.05.2007] 21:04
DAGGER
co prawda tytul troche obsceniczny i wulgarny ale co prawda to prawda

a jako ze tytul wyglada mi na pytanie retoryczne no to z zalozenia nie wymaga odpowiedzi

a tak na powaznie to ten kraj napedza dupa i kasa naprzemiennie mowiac rownie obscesowo jak w tytule,wiele polskich kobiet w kraju pnie sie po drabinie kariery uzywajac do tego niczego innego jak bobra bo kasy brak a trzeba isc do przodu,to strach pomyslec co sie dzieje poza granicami kraju...

niech dowodem na to beda gazetki z ofertami pracy za granica,wiele jest ogloszen ktore pod przykrywka night club'u czy tez tzw. eskort-service poszukuja dziwek,w sumie jak chca dawac dupska za mamone to niech daja pod warunkiem ze sa calkowicie same i nikomu poza soba tym nie zaszkodza

jednak prawdziwym problemem sa polki glupie bez wyksztalcenia ktore zostawily meza z dzieciakiem w kraju i pojechaly za praca do UK czy innego badziewia i tam poznaja fagasa i slad po nich ginie...to sa dla mnie @@@ pierwszego sortu,wybaczcie okreslenie ale takie szmaty niepowinny wogole wychodzic za maz i rodzic dziecka zeby nikogo nie skrzywdzic jak poczuja swad sieki od jakiegos nowego niekoniecznie przystojnego i madrego fagasa...jesli ktos mysli ze to sa bajki to powinien przejrzec na oczy...

coraz wiecej polek wyjezdza i sie puszcza za granica ale co gorsza w takiej grze obstawiaja nie tylko swoja godnosc ale i swoja rodzine ktora szybko celowo przegrywaja

tak wiec mezowie jesli myslicie ze wasze zony wyjezdzaja za granice, sa wam wierne i na 100% wroca to mozecie rownie dobrze pod gilotyne polozyc swoje jajka macie 50% szans na to ze nie zostaniecie kastratami... cold as ice
[07.05.2007] 21:09
gdzie ta gilotyna..
..potrzebuje jej.
[21.03.2019] 09:27
[07.05.2007] 21:13
ptys-71
Witaj...
mowisz o zagranicy,nie trzeba,wystarczy spojrzec co sie dzieje na szkoleniach,wyjazdach sluzbowych,i sorry,ale nie kobiety tutaj wioda prym.Facetow jakby ktos ze smyczy spuscil.A gdy slysze ze on taki biedny,bo zona go nie rozumie to wyc sie chce!!!

DAGGER (07.05.07 21:04):

a jako ze tytul wyglada mi na pytanie retoryczne no to z zalozenia nie wymaga odpowiedzi

a tak na powaznie to ten kraj napedza dupa i kasa naprzemiennie mowiac rownie obscesowo jak w tytule,wiele polskich kobiet w kraju pnie sie po drabinie kariery uzywajac do tego niczego innego jak bobra bo kasy brak a trzeba isc do przodu,to strach pomyslec co sie dzieje poza granicami kraju...

niech dowodem na to beda gazetki z ofertami pracy za granica,wiele jest ogloszen ktore pod przykrywka night club\'u czy tez tzw. eskort-service poszukuja dziwek,w sumie jak chca dawac dupska za mamone to niech daja pod warunkiem ze sa calkowicie same i nikomu poza soba tym nie zaszkodza

jednak prawdziwym problemem sa polki glupie bez wyksztalcenia ktore zostawily meza z dzieciakiem w kraju i pojechaly za praca do UK czy innego badziewia i tam poznaja fagasa i slad po nich ginie...to sa dla mnie @@@ pierwszego sortu,wybaczcie okreslenie ale takie szmaty niepowinny wogole wychodzic za maz i rodzic dziecka zeby nikogo nie skrzywdzic jak poczuja swad sieki od jakiegos nowego niekoniecznie przystojnego i madrego fagasa...jesli ktos mysli ze to sa bajki to powinien przejrzec na oczy...

coraz wiecej polek wyjezdza i sie puszcza za granica ale co gorsza w takiej grze obstawiaja nie tylko swoja godnosc ale i swoja rodzine ktora szybko celowo przegrywaja

tak wiec mezowie jesli myslicie ze wasze zony wyjezdzaja za granice, sa wam wierne i na 100% wroca to mozecie rownie dobrze pod gilotyne polozyc swoje jajka macie 50% szans na to ze nie zostaniecie kastratami...
[08.05.2007] 00:10
DAGGER
no hello przeciez tym facetom co zapinaja na szkoleniach i wyjazdach sluzbowych ktos musi nadstawiac dupy prawda?

wiec nie okreslaj tu zadnych prymow bo niemasz racji,jedni popuszczaja sznura inne szpary na takich delegacjach

ptys-71 (07.05.07 21:13):
Witaj...
mowisz o zagranicy,nie trzeba,wystarczy spojrzec co sie dzieje na szkoleniach,wyjazdach sluzbowych,i sorry,ale nie kobiety tutaj wioda prym.Facetow jakby ktos ze smyczy spuscil.A gdy slysze ze on taki biedny,bo zona go nie rozumie to wyc sie chce!!!

DAGGER (07.05.07 21:04):

niech dowodem na to beda gazetki z ofertami pracy za granica,wiele jest ogloszen ktore pod przykrywka night club\\\'u czy tez tzw. eskort-service poszukuja dziwek,w sumie jak chca dawac dupska za mamone to niech daja pod warunkiem ze sa calkowicie same i nikomu poza soba tym nie zaszkodza

tak wiec mezowie jesli myslicie ze wasze zony wyjezdzaja za granice, sa wam wierne i na 100% wroca to mozecie rownie dobrze pod gilotyne polozyc swoje jajka macie 50% szans na to ze nie zostaniecie kastratami...
cold as ice
[08.05.2007] 00:16
Jemko
no muszę pogratulować żenująco niskiego poziomu artykułu. Aż takiego dna się nie spodziewałem, mile się od czasu do czasu zaskoczyć
[08.05.2007] 00:19
Hag
artykul zenujacy, poprostu blazenada..
[08.05.2007] 00:23
Magister polak
Z artykułu bije beznadzieja w czystej ,krystalicznej postaci.Nic tylko dziewczyny to burdelu!Tam tak fajnie,wesoło i ochroniarze spoko....
[08.05.2007] 00:26
Aras2007
to jest chore NIEWIDZICIE TEGO to jest namawianie do prostytucji na zachodzie . Cały zachód będzie niedługo myślał że w Polsce mieszkają same dziwki i qrwy tak jak my myślimy o wschodzie
pzd
[08.05.2007] 00:27
K.u.r.w.a jakieś mohery
tu piszą. Trzeba do tego podchodzić na luzie. Laska chce się za kase to jej sprawa.
KONIEC DYSKUSJI
[08.05.2007] 00:28
normalny chyba
o2 schodzi na .... szkoda gadać - skąd wy bierzecie te artykuły - szukacie jakiejś taniej sensacji jak "Fakt" (sam bym coś lepszego wymyślił )??? A zapowiadał się nawet niezły portal. pozdr
[08.05.2007] 00:29
kokoszanell
a i co z tego!!!!!!! kazda praca jest dobra! lubia dawac to niech daja! i wy skorzystacie
no i ciul!
[08.05.2007] 00:29
carramba
Hag (07.05.08 00:19):
artykul zenujacy, poprostu blazenada..

Do was naprawdę nie dociera czy tylko udajecie, a może rzeczywiście jesteście tylko nadętymi durniami? Bohaterami tego tekstu są biedni idioci wychowani przez niewiadomo kogo i nie wiadomo po co, ale w końcu to też ludzie. To takie właśnie "leniwe i głupie" dziewczyny wychodzą za mąż za bandziorów-wariatów i lądują potem w bajzlach. Może warto się chwilę zastanowić dlaczego? Rozumiem, że was interesują jedynie szlachetne i wielkie sprawy czego wyrazem było kilka dyskusji o dupie maryni i huzarach prowadzonych przez palacza i daggera.
Pa, chłopaczki
[08.05.2007] 00:34
Lejdi
hahahaha!!! powinni na podstawie tego telenowele peruwianska nakrecic, ktos mial troche duza wyobraznie

artykul poziomem porownywalny do tego, co pisza w Fakcie xD
[08.05.2007] 00:35
tylkoona
kurde ...za pieniądze nigdy ! wolałabym sie puszczaĆ za darmo
[08.05.2007] 00:37
Doli
Myślę, że dla coraz większej liczby ludzi granica między zezwierzęceniem a ludzkim (cywilizowanym) zachowaniem nie ma już kontrastu. Wartość życia się zmienia a może zanika.
[08.05.2007] 00:44
HEHEHEH
To ja Pipiii (07.05.08 00:35):
Przeczytałem artykół i stwierdzam że Polki własnie nadają się do pracy w burdelach. Na miejscu tego pierwszego co jedgo żona pojechała do Włoch to bym sobie znalazł jakąś dziurę na boku a baba niech przysyła kasiorę i tyle. Po kilku zarażonych klientach jego żonka już będzie się nadawać tylko na złom. Kolejna historyjka tej z mężem karateką, babka ma lewe ręce do roboty a kasę by chciała i to im więcej tym lepiej, no to znalazła sobie odpowiednią robotę ale klienci ją wku.....ją, no to komu ona chce dupy dawać, a może brać kasę za samo pokazanie cycka???? Takie są kobiety, i dla tego jestem sam bo jak mam ochotę na sex to jadę do takiego domu i bez zobowiązań oraz żadnych głupich wyznań wyżyję się że aż mi się lżej na duszy robi, a i tak taniej mnie wychodzi niż utrzymanie żony.

O @@@ ale tekst....az mi sie na duszy lzej robi
[08.05.2007] 00:46
Mischka_XXX
Gdzie jest popyt, jest i podaz
[08.05.2007] 00:49
markus grolholm
ja mysle z e takie bzdury sa pisane po to by zniechecic mlodych d o wyjazdu z a granice i staranie sie wpojenia ze dziewczyny samotnie wyjezdzajace sa skazane tylko na prace publiczne . dlaczego nie zauwazamy tych ludzi co naprawde odniesli sukces ? a jest to duza grupa sam jestem za granica i dopiero teraz zauważam co tracimy zyjac w P_O_L_S_C_E . :
[08.05.2007] 00:54
Mischka_XXX
A czemu nie wspomniec o naszych polskich zigolach, co sprzedaja sie bogatym Niemkom?
[08.05.2007] 00:54
lastu
co to za dziennikarstwo? brednie wierutne dla zapchania strony portalu!!
[08.05.2007] 00:58
Kaflo  byczek_83@tlen.pl
Trzeba nie miec honoru i ambicji by pozwolić kobiecie którą się kocha by zarabiała na rodzinę swoim ciałem. chciałbym pogratulować tym wszystkim facetom co pozwalaja a moze sami nie potrafiał utrzymac rodziny za pełne oddanie się swoim żono a moze oddanie ich w rece innych facetów.(dla tych właśnie panów bo przypuszczam że inteligentni to oni nie są to ironia)
[08.05.2007] 00:59
vandallo
"tylkoona" jak za darmo? Musimy się poznać ale żarty na bok. Artykuł traktuje o paru marginalnych przypadkach z życia społecznego i nie radzę uogulniać go do użycia w tytule słowa Polki bo to po prostu niesmaczne i nie na miejscu. Mam szacunek do naszych rodaczek, poznałem dość wspaniałych i fascynujących kobiet więc..szanowni admini o2 na przyszłość proponuję przemyśleć treść artykułów a już szczególnie ich SENSACYJNE tytuły. Z wyrazami szacunku.
[08.05.2007] 01:03
co za kuurr..
czym kobieta rózni sie od szmaty??????
tym ze sie szanujeee !!! i tyle na ten temat
[08.05.2007] 01:09
badboy69
wszystko ma dwie strony...z jednej strony kobietom lepiej jest jak mają pieniądze bo kasa zawsze ułatwia życie i nie ma co mówic że to materializm,to czysty realizm.Nie można ich winic że chcą lepszego życia.Ok,pewnie są inne sposoby ale gdzie?U nas w kraju gdzie kończysz dwa fakultety i idziesz na kase do geanta albo do mac'a???A jak wyjeżdża za granicę to też nie tak ślicznie jest bo nasze dyplomy nie są honorowane.A faceci niech nie gadają że kobiety to materialistki...a wy to co??Wkurza mnie takie osądzanie ludzi,że ta dziwka,tamta,itd.Co w tym złego, że jak u nas bieda to ktoś ucieka od tego w poszukiwaniu lepszego życia,każdy chce miec lekko,czasem tylko to lekko nie zawsze jest naprawdę lekkie...wiem co mówię,już nie ma mnie w polsce jakiś czas choc nie narzekałem na brak ofert za naprawdę dobre pieniądze.Peace.
[08.05.2007] 01:11
KARTON
ten kto pisal ten artykol jerst @@@niety w glowe
[08.05.2007] 01:16
M.S.M.
Przykłady wzięte z życia - chyba tego na gorąco
Toś się Pan (autorze) wzniósł nad poziomy swej własnej wyobraźni. Trochę za mocno popuścił Pan wodze fantazji. Co chciał Pan osiągnąć tym czymś? Wzbudzić zagorzałą dyskusję na forum? Zaintrygować czytelnika, a raczej poławiacza literek, bo ciężko tu odnaleźć jakąś treść. Nie wiem skąd wział Pan przytoczone przykłady, tzn. wiem skąd, ale nie powiem hahahaha Jeżeli chce Pan, aby choć część czytelników nabrała się na tą fikcję literacką, niech Pan się lepiej stara.

POTWIERDZAM W 100%
[08.05.2007] 01:18
knot
podniecacie sie "nieprzyzwoitym" tematem... nie chceta to nie czytajta
[08.05.2007] 01:19
even
Autor tego tekstu chyba lubi obrywać w ryj. PS Przypuszczam, że jego matka, żona, dziewczyna czy córka są Polkami... Lubią?

1 2 3   » 22 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat