o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Z ostatniej chwili
 » Odpowiedz na ten temat

zwrot podatku

1 2 3   » 16 Strony tematu:
[23.04.2007] 10:45
gocha84
czy ktos moze korzystał z Euro-Tax czyli firmy która zajmuje sie twoim zwrotem podatku jesli pracowało sie za granica? dzieki za pomoc pzdrawiam
[06.05.2007] 15:22
SangSue
ja

wiecej informacji o mojej historii podatkami i wlasnie z ta firma znajdziesz na

mojej stronie http://www.dzak.topworld.org/

pozdrawiam i mam nadzieje ze Ci sie przydadza te informacje .:SangSue:.
[08.05.2007] 22:51
gocha84
dzieki bardzo za pomoc pozdrawiam
[02.06.2007] 01:55
SangSue
o juz tu kiedys bylem jaki ten internet maly .:SangSue:.
[02.11.2007] 21:22
zasłyszane
Ja też dużo dobrego o tej firmie słyszałam. EuroTax jest chyba największą polską firmą zajmującą się zwrotami.
[19.02.2020] 14:38
[07.11.2007] 00:38
powiedzcie mi
A jaki jest koszt takiej usługi?
[07.11.2007] 12:19
gburek
powiedzcie mi (07.11.07 00:38):
A jaki jest koszt takiej usługi?

Zwykle procent od tego co odzyskają. Na pewno euro-tax bierze procent. Nie więcej niż 15%.
[16.11.2007] 08:54
powiedzcie mi
To jeszcze raz ja
Dzięki za odpowiedź, ale mam jeszcze jedno pytanie.
Powiedzcie mi jeszcze, czy przypadkiem nie trzeba na samym początku zapłacić zaliczki? Słyszałam, że w innych firmach tak właśnie jest.
[16.11.2007] 20:21
pseudonim-anonim
Jak firma chce zaliczkę z góry to lepiej się jej wystrzegaj...
Eurotax żadnych zaliczek nie pobiera. Opłata za usługę to prowizja od tego, co odzyskają.
[18.11.2007] 11:52
kobolt
powiedzcie mi (07.11.16 08:54):
To jeszcze raz ja
Dzięki za odpowiedź, ale mam jeszcze jedno pytanie.
Powiedzcie mi jeszcze, czy przypadkiem nie trzeba na samym początku zapłacić zaliczki? Słyszałam, że w innych firmach tak właśnie jest.

W niektórych firmach tak jest. A i tak nie dają Ci gwarancji ile odzyskają. Więc nie opłaca się z nimi współpracować. Ja polecam Euro-tax - nie pobierają zaliczki a za swoje usługi biorą tylko procent od tego co odzyskają. Nie od potencjalnego odzyskania tylko już od odzyskanych pieniędzy. Poza tym jest to największa firma zajmująca się zwrotami podatku za pracę za granicą.
[18.11.2007] 14:52
kobolt
Wypełnić zeby co? Mieć zdrowe zęby? Lepiej chyba jednak poszukać na stronach prawdziwych firm zajmujacych się odzyskiwaniem podatków:
http://euro-tax.pl/niezbednik_pracownika.htm l
[25.11.2007] 20:09
man.iek
gocha. Z tego co wiem to największa w Polsce firma zajmująca się zwrotami podatku. Nie biorą zaliczki tylko procent od REALNIE odzyskanej kwoty więc to plus. No i nie słyszałem żeby ktoś się na nich skarżył.
[02.12.2007] 01:21
qfd
Czy taki zwrot można odzyskać tylko za pracę w UE?
[02.12.2007] 12:43
malowanka
qfd (07.12.02 01:21):
Czy taki zwrot można odzyskać tylko za pracę w UE?

Nie. Za pracę w USA też można. Przynajmniej euro-tax ma to w ofercie.
[17.11.2008] 15:31
ARTUR995
OSZUSCI NA PIENIĄDZE CZEKAM JUZ 8 MIESIECY ZA KAZDYM RAZEM JAK DZWONIE MYDLA MI OZY ZE JESCZE MUSZE POCZEKAC A MIALO TRWAC TO 3 MIESIACE
[12.12.2008] 01:01
majekmarcin
Proszę czytac uważnie informacje w sprawie zwrotów.Zwrot następuje ale trzeba czekac od 3 do 12 miesięcy pozdrawiam
[28.12.2008] 01:47
anita.krol
Pomogę odzyskać zwrot podatku z Anglii. Nie chcę nic w zamian. Po prostu nie mogę patrzyć na to, jak różne firmy okradają rodaków pobierając 10-15% zwrotu ZA NIC! Trzeba tylko wiedzieć co wypełnić i gdzie wysłać, a jedyny koszt jaki poniesiesz to koszt znaczka pocztowego.

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy anita.krol@poczta.fm
[06.01.2009] 19:05
killerrrrr
Polecam stronę [url=http://www.zwrot-podatku.net ]zwrot podatku net[/url]
[13.01.2009] 13:17
hahah
ja korzystalam i dostalam zwrot w ciagu 4 miesiecy!to po pierwsze! po drugie, ten kto byl w anglii, powinien wiedziec, ze oni najpierw rozliczaja wnioski ktore bezposredio wplynely w anglii a nie z polski.po trzecie!oni dbaja o klientow, tylko ze nie sa wstanie w ciagu jednego dnia odpowiedziec wszytskim(nie wiem czy ktos czytal ale oni maja ze 30 tysiecy klientow).
[24.02.2009] 22:13
ta a swistak siedzi i zawija..
Witam wszystkich zainteresowanych....nie słuchajcie (czytajcie ze zrozumieniem)tych pomniejszych kretynów o IQ równym albo nawet i mniejszym od pospolitego karaczana...banda lobbystów,która za swój cel obrała naciągnięcie jak największej liczby niedoinformowanych ludzi (zaraz się poniektórzy słownie wypróżnią - nie wiesz,nie umiesz języka itd. to niech Cię okradają i oszukują - dla tych po angielsku "DWA PALCE") by firmy dla których pracują nabijały sobie konta... TU MACIE PRZYKŁAD JAK W "PROSTY" SPOSÓB ROZLICZYĆ SIĘ Z ANG. FISKUSEM - http://forum.gazeta.pl/forum/72 ,2.html?f=788&w=68405153&a=91427754
Ja osobiście zrobiłem tak samo na początku tego roku i czekam na czek
GOD BLESS YOU ALL!!!
PS. pozdrawiam użytkownika jarawa
[19.03.2009] 23:49
zwrotpodatku
[19.03.2009] 23:57
zwrotpodatku
Ja rozliczałem się przez to biuro. Polecam.
[19.03.2009] 23:59
zwrotpodatku
http://www.zwrotpodatku.pl/kod.php?kod=TAX17
[20.03.2009] 19:34
werciaaaa
euro-tax to najwieksza firma jezeli chodzi o zwrot podatku zreszta z tego co sie dowiedziałam obojetnie do jakiej firmy złozy sie dokumenty to i tak przechodza przez euro tax. moim zdaniem wiekszosc tych ludzi co pisze tu naforum ze ta firma to oszusci to poprostu sa malo wykształceni i nerwowi ludzie.ja tez dosyc długo rozliczałam sie prze ta firme jednak w momencie gdy przeczytałm prawo podatkowe kraju z ktorego sie rozliczałam zrozumiałam dlaczego to tak długo trwa.niestety uk to nie jest mala polska gdzie sie rozlicza o wiele mniej osob i zwrot dostaje sie po miesiacu.....takie jest moje zdanie...pozdrawiam
[31.03.2009] 19:13
Cyc1978
Ja sam w listopadzie wzialem p86 z ravenue, w grudniu wyslalem z Polski wypelniony wraz z dwoma potrzebnymi p45 i czek mi przyszedl po 1,5 miesiaca do domu w Polsce. Pozniej skorzystalem z polskiej firmy realizujacej czeki za 30 zl, i przelana kase na polskie konto w zlotowkach mialem w polowie lutego. Nie dajcie nabijac kieszeni amatorom z dobra reklamą!
[07.04.2009] 16:26
lol7
ta a swistak siedzi i zawija.. (09.02.24 22:13):
Witam wszystkich zainteresowanych....nie słuchajcie (czytajcie ze zrozumieniem)tych pomniejszych kretynów o IQ równym albo nawet i mniejszym od pospolitego karaczana...banda lobbystów,która za swój cel obrała naciągnięcie jak największej liczby niedoinformowanych ludzi (zaraz się poniektórzy słownie wypróżnią - nie wiesz,nie umiesz języka itd. to niech Cię okradają i oszukują - dla tych po angielsku \"DWA PALCE\") by firmy dla których pracują nabijały sobie konta... TU MACIE PRZYKŁAD JAK W \"PROSTY\" SPOSÓB ROZLICZYĆ SIĘ Z ANG. FISKUSEM - http://forum.gazeta.pl/forum/72 ,2.html?f=788&w=68405153&a=91427754
Ja osobiście zrobiłem tak samo na początku tego roku i czekam na czek
GOD BLESS YOU ALL!!!
PS. pozdrawiam użytkownika jarawa

[13.05.2009] 11:28
aram3
UWAŻAJCIE PRZY ZWROTACH PODATKU NA CUF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE DOŚĆ ŻE GWARANTUJĄ ZWROT W CIĄCU 3-4 MIESIECY, A TEN NIE PRZYCHODZI, TO JAK SIĘ TO SAMEMU ZAŁATWI TO CZŁOWIEKOWI WYSTAWIAJĄ FAKTURĘ ZA NIC!!!!! I CO GORSZA MAJĄ NA TO UMOWĘ. Z KTÓREJ SIĘ NIE DA ZREZYGNOWAĆ BO NIE MA TERMINU ICH NIEWYWIĄZANIA SIĘ!!!!! I MOŻNA SOBIE CZEKAĆ.. UWAŻAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

STANOWCZO BARDZIEJ SIE OPŁACA UZUPEŁNIĆ DOKUMENTY SAMEMU
[14.05.2009] 12:23
Alka82  mknera@tlen.pl
A mi koleżanka poleciła Mag-Tax, więc rozliczyłam się u nich w tym roku. Czek ze Stanów dostałam po 3 miesiącach, zwrócili mi cały zapłacony podatek. W biurze wyjaśnili mi całą procedurę, więc nie musiałam się sama już o nic martwić. Jestem zadowolona z ich usług i z doświadczenia mogę polecić to biuro.
[23.05.2009] 18:30
Monia21
Witam.
Mnie udalo sie odzyskac podatek szybciej niz bylo w umowie. Otóz w tamtym roku razem z chlopakiem na wakacjach przez 3 miesiace pracowalismy w wielkiej brytanii, potracano nam bardzo duzy podatek, w sumie obojgu nam potracono ponad 1100 funtow,wiec to duzo kasy. Sami nie znamy na tyle angielskiego zeby starac sie ozwrot wiec trzeba bylo skorzystac z polskiej firmy. Bez czytania zadnego forum zdecydowalismy sie na euro tax, czego pozniej zalowalismy. Nie mielismy zadnym pitow tylko payslipy i to bez ostatniego. Mialam troche problemow, gdyz nie zawsze odpisywano mi na meila i 2 razy odeslano mi umowe nie podpisana przez firme, po wielu upomnieniach odeslano mi podpisana. po ok miesiacu od podpisania umowy dostalismy meila o potwierdzeniu rozpoczecia procedury zwrotu(i od tego momentu dopiero zaczyna sie okres o ktorym mowa w umowie). W naszym wypadku bylo to od 6 do 12 miesiecy),to bylo na koniec listopada. jak pisalam mialam tylko payslipy jednak w grudniu otrzymalam p45 i doslalismy je do eurotaxu. Powiedziano nam ze to moze przyspieszyc zwrot. i to tyle juz tylko czekalismy, na poczatku maja dostalam decyzje z urzedu skarbowego z anglii,a juz 18 maja kasa byla na koncie, bo wybralismy wplate na konto zlotowkowe i tak jak w umowie na podstawie kursu reiffeisen bank potracone o prowizje 14% netto czyli 17%. Zarobili na nas 1000zl ale coz zrobic, ciesze sie ze wogole dostalismy, bo juz sie balam.jednak skonczylo sie wporzadku, dostalismy zwrot po niecalych 6 miesiacach.
[01.07.2009] 19:06
Nergal4118511
Witam Ja czekam na zwrot podatku z UK już 12 miesięcy,i tak jak większość ludzi tu pisze Ja też mam problem.Na mail-e które do nich wysyłałem to nie otrzymałem żadnej odpowiedzi,mydlenie oczu przez telefon nawet rozmawiałem z panią (dyrektor), żeby Mnie jakoś zbyć zaproponowali MI 12% prowizji.14 lipca o ile dobrze pamiętam mija rok,ostatnio jak dzwoniłem to usłyszałem że angielski urzędnik już wziął sprawę w swoje ręce i do 2 lipca mają MI niby dać konkretną odp co dalej,tyle tylko że Ja już czekać nie będę i podejmuję kroki o których rozmawiałem z kimś z wyższego szczebla.Poradźcie gdzie można tych naciągaczy skarżyć albo co dalej.Dla kontaktu ze mną to mój GG 2555895
[30.07.2009] 20:11
szczepan111
oszustwo czekam 5 miesiecy niema nic porażka

1 2 3   » 16 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat